Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 100 zł premii za konto dla dziecka (7-17 lat) w BNP Paribas (+ 630 zł za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

6.02.2024

100 zł premii za konto dla dziecka (7-17 lat) w BNP Paribas (+ 630 zł za konto dla rodzica)

Po dłuższej przerwie powraca promocja BNP Paribas z kontem dla nieletnich.

Promocja "Ferie z Samodzielniakiem" z premią do 100 zł
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne do 100 zł. A że wymogiem promocji jest posiadanie konta także przez rodzica, to przypomnę, że na otwierających takie konto (dla dorosłych) przewidziane są bonusy o łącznej wartości aż 630 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli, jako rodzic, nie masz jeszcze konta osobistego w BNP Paribas, to możesz skorzystać z promocji, w której do zgarnięcia czeka wspomniane 630 zł w bonusach powitalnych  - w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa w promocji konta dla osób pełnoletnich, warunki do spełnienia oraz prześwietlenie oferty banku. Otwarcie takiego konta (dla siebie, jako rodzica) otworzy Ci drogę do promocji z kontem dla dziecka. I poniżej skupiam się już wyłącznie na tej promocji dla małoletnich.

Promocja "Ferie z Samodzielniakiem" z premią do 100 zł


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która ukończyła 7. rok życia, ale nie jest jeszcze pełnoletnia oraz nie posiada rachunku w BNP Paribas, ani umowy ramowej z tym bankiem. 

By konto dziecka brało udział w promocji, rodzic (tudzież przedstawiciel ustawowy dziecka) musi posiadać (lub dopiero teraz założyć) konto osobiste w BNP Paribas (z dostępem do bankowości internetowej) dla siebie.

Nagroda. Dla każdego uczestnika promocji bank przygotował 4 bonusy po 25 zł każdy. Łącznie da się więc zgarnąć tytułowe 100 zł. 

Limit uczestników. Chociaż promocja ma być dostępna do 29.02.2024 r., to należy pamiętać, że przewidziano ograniczenie - akcja zakończy się wcześniej w przypadku osiągnięcia 1 000 przystąpień do niej. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu tej puli - zgodnie z regulaminem - wiedzę ma mieć doradca w oddziale banku.

Zasady promocji "Ferie z Samodzielniakiem"


Na początek objaśnienie - będzie tu mowa o dwóch rachunkach. Tylko jeden z nich należy założyć dziecku (w zależności od jego wieku):

 • Konto Karty Samodzielniaka - to rachunek otwierany w przypadku dziecka, które skończyło 7 lat, ale nie ukończyło 13. roku życia;
 • Konto Samodzielniaka z Kartą do Dorosłości - to już rachunek dla nastolatków jeszcze niepełnoletnich, ale które już ukończyły 13. rok życia.


By wziąć udział w promocji i zdobyć do 100 zł:

 • jeśli posiadasz już - jako rodzic - konto osobiste w BNP Paribas, wybierz się do placówki banku, by założyć rachunek dla dziecka wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej. Zaakceptuj przy tym regulamin promocji. W przypadku dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia, umowę z bankiem zawrzesz w jego imieniu. Dla dziecka starszego wyrazisz zgodę na zawarcie umowy z bankiem. Pamiętajcie zabrać ze sobą dowód lub paszport dziecka lub legitymację szkolną;
  jeśli jako rodzic jeszcze nie masz konta osobistego w BNP Paribas, to pamiętaj, by konta dla siebie nie zakładać w placówce banku. Do wyżej wymienionej promocji konta dla osób pełnoletnich, kwalifikują wyłącznie wnioski składane przez Internet, a konkretnie na stronie promocji, do której linkuję tutaj;
 • przez 4 kolejne miesiące kalendarzowe (w każdym z tych miesięcy) następujące po miesiącu otwarcia konta (a więc w praktyce w marcu, kwietniu, maju i czerwcu), dopilnuj, by Twe dziecko wykonało swą kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty (w przypadku dzieci w wieku 7-13 lat z wyłączeniem transakcji wykonywanych w Internecie).

Za każdy miesiąc, w którym dziecko spełni wyżej wymieniony warunek (5 płatności) bank przyzna bonus 25 zł. Wypłata przewidziana jest do 10. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunku uzyskania bonusu (jeśli 10. dzień miesiąca przypadnie w dniu wolnym od pracy, to bonusu należy spodziewać się w kolejnym, najbliższym dniu roboczym). 

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto, kartę oraz dostęp do bankowości (w przypadku dzieci do 13. roku życia wymóg dotyczy dorosłego posiadacza konta).

Bonusy mają być wypłacane wyłącznie na konto dziecka (a jest ono prowadzone jedynie do 18. urodzin). Jeśli więc Twemu dziecku blisko do pełnoletności (zostały do tego np. 2-3 miesiące), to wtedy może okazać się, że całej puli (5 x 25 zł) nie zgarnie. W takiej sytuacji bardziej racjonalnym jest zaczekanie z zakładaniem konta w banku. Gdy dziecko będzie już dorosłe, to weźmie udział w promocji podobnej do wyżej wspomnianej z bonusami do 630 zł.

I na koniec jedno ograniczenie wynikające z regulaminu (ale dotyczące wyłącznie rodziców bardzo licznej gromadki dzieci):
"jeden Posiadacz ustawowy może mieć w Banku maksymalnie siedem Kont Karty Samodzielniaka"

Konto i karta Samodzielniaka - prześwietlenie oferty


Główne cechy oferty dla nieletnich w BNP Paribas:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie Konta Karty Samodzielniaka (dla dziecka, które nie ukończyło 13. roku życia) czy Konta Samodzielniaka (dla starszego, ale nadal niepełnoletniego dziecka) bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków;
 • 0 zł zł za realizację wszystkich przelewów krajowych Elixir PLN zlecanych z konta za pośrednictwem bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie Karty Samodzielniaka oraz Karty do Dorosłości; bank nie pobiera też opłat miesięcznych; (opłata miesięczna w wysokości 1 zł byłaby, jeśli do konta wyrobisz dodatkowo Mikrokartę - to karta wyłącznie do płatności zbliżeniowych, dostępna jedynie dla dzieci w wieku 7-13 lat). 
 • 0 zł za wypłaty kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Przydatne dokumenty:

11 komentarzy:

 1. Na stronie jest info, że konto dla dziecka można założyć przez internet ale do promocji kwalifikują się tylko konta założone podczas osobistej wizyty rodzica w banku, czyli dokładnie odwrotnie niż w przypadku promocji dla dorosłych:)

  Kartą do Konta Samodzielniaka nie można płacić w internecie a orientuje się ktoś może czy taką kartę da się podpiąć do zegarka?

  OdpowiedzUsuń
 2. Byłem dziś w oddziale założyć konto dzieciakowi i zostały mi założone 2 konta dla dzieciaka. Dokładnie konto samodzielniaka i konto karty samodzielniaka. Panie twierdziły że tak musi być bo dziecko jest niepełnoletnie i muszą być dwa konta, dodatkowo poprosiły o przelew po 50 zl żeby im sie zaliczył jakiś plan ;))) tez chcą zarobić hehe. Natomiast musiałem zazdzwonić po coś na infolinie i tam zapytałem czy muszą być dwa konta i odpowiedzieli że nie. Więc zadzwoniłem jeszcze do pan dlaczego kazali mi założyć dwa, to stwierdziły że na infolini wprowadzili mnie w bład ;)) i znów coś tam tłumaczyła. Machnąłem ręką i przelałem i to 50 zł ( i od razu spowrotem ) a niech też zarobią skoro konto darmowe ;) ale ciekawi mnie jaka jest prawda. Muszą być dwa konta dla dziecka poniżej 13 lat czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też dzisiaj zakładałam i też są dwa rachunki. Pani powiedziała, żeby zasilać Konto Karty Samodzielniaka a nie Konto Samodzielniaka, nie drążyłam tego tematu, bardziej obawiam się czy konto zostało założone w promocji, bo nie dostałam żadnego potwierdzenia tylko Regulamin promocji, który każdy może sobie wydrukować z internetu:)

   I konto masz już aktywne, że przelałeś na nie kasę? Mnie powiedzieli, że aktywuje się dopiero w poniedziałek, wpłaty się nie domagali.

   Pytałam o płacenie zegarkiem i wg pani w banku można ale kiedy dzwoniłam na infolinię dowiedziałam się, że są ograniczenia operatorów płatności i minimalny wiek to 16lat.

   Usuń
  2. Tak, panie od razu aktywowały, zależało im na przelewie :))) nie jest wymagany tylko grzecznie z usmiechem poprosily :)) widocznie maja jakis target premiowy. I tak byl mały bład w umowie ale po kontakcie telefonicznym naprawiony wiec dostalem od pani smsa ze juz moge wykonac przelew hahah. Przelalem a co mi tam i tak sie przelewa hurtowo po roznych kontach :) a kazaly przelac na konto osobiste samodzielniaka a nie karty samodzielniaka.

   Usuń
  3. Dzisiaj pojawiła się Strefa Dziecka a tam: Konto Samodzielniaka (zablokowane), Konto Karty Samodzielniaka i Karta Samodzielniaka (w produkcji), niestety dopiero teraz się dopatrzyłam, że w imieniu jest literówka. Jakaś epidemia z błędami przy tych kontach!? Nie wiem jakie mogą być konsekwencje, czy dzwonić na infolinię czy to tak zostawić? Możesz napisać jaki to był błąd u Ciebie, że udało się tak szybko wyprostować?

   Usuń
  4. Zakladalem 2 dzieciakom i byly dwie panie ze mna, jedna zajela sie jednym dzieckiem, druga drugim, ale ze zakladane w tej samej chwili to system sie zamotal i zalozyl tylko jedno konto na 2 dzieci. Zauwazylem dopiero w domu i aplikacji ze sa te same numery. Po interwencji telefonicznej panie ogarnely sprawe w pol h.

   Usuń
  5. Swoja droga jak widac jak nie ma potrzeby to klient niech czeka na aktywacje, a jak paniom zależy na pieniążkach to da sie aktywować od razu hahaha

   Usuń
 3. Tydzień temu dzwoniłam w sprawie potwierdzenia udziału, którego nie dostałam podczas zakładania konta. Wg konsultanta po kilku dniach przychodzi mail potwierdzający zakwalifikowanie się do promocji. Konto się aktywowało, karta dotarła a żadnego maila ani śladu. To znaczy, że nie biorę udziału w promocji? czy konsultant wyssał sobie to z brudnego palucha a jedynym potwierdzeniem będzie przelew z nagrodą, który wpłynie dopiero w kwietniu (transakcje wykonane w niepełnym miesiącu lutym nie są brane pod uwagę)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzisiaj wpadł pierwszy bonus, spoko promocja.

  OdpowiedzUsuń
 5. Działa wam zmiana limitów na karcie dziecka? Często podnoszę limit jak dziecko jedzie np. na wycieczkę a potem znów zmniejszam ale od jakiegoś czasu nie mogę tego zrobić, pojawia się info: "błąd, sprawdź status karty".

  OdpowiedzUsuń
 6. Juz 2 raz konieczna bedzie interwencja. W pierwszy miesiac przyszlo 25 zl tylko jednemu dziecku, drugiemu po 2 reklamacjach przyszlo z przeprosinami dopiero 6go nastepnego miesiaca. Drugi miesiac bez problemow. Dzis 3 miesiac minal 10ty dzien i kasy u obu dzieciakow nie ma.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...