Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij nawet 690 zł w bonusach za konto dzięki promocjom "Projekt: Walentynki" oraz "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas"

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

30.01.2024

Zgarnij nawet 690 zł w bonusach za konto dzięki promocjom "Projekt: Walentynki" oraz "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas"

Wystartowała nowa promocja z kontem osobistym w BNP Paribas w roli głównej.

"Projekt: Walentynki": do 490 zł w bonusach na start za konto w BNP Paribas
A to sprawia, że w chwili obecnej można zgarnąć nagrody o łącznej wartości aż 690 zł - w skład tej puli wchodzi 440 zł premii pieniężnej, bon 50 zł do Allegro oraz dodatkowe 200 zł na przykład w bonach na zakupy.


[Promocja zakończona. Na stronie promocji pojawił się już komunikat o jej zakończeniu (w związku w wyczerpanie puli rejestacji). Kto jednak zdążył się już zarejestrować, to ciągle ma czas na złożenie wniosku o konto (do 14.02.2024 r. włącznie), bo tu o udziale decyduje kolejność rejestracji właśnie, a nie złożonych wniosków, ani zawartych umów.

Jeśli nie udało Ci się wziąć udziału w tej okazji do brankobrania, sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

W praktyce mamy tutaj do czynienia z kumulacją promocji. Nowa propozycja to "Projekt: Walentynki" - w tej promocji do wzięcia jest premia pieniężna 440 zł oraz bon 50 zł do Allegro. W BNP Paribas dostępna jest jednak jeszcze jedna promocja - "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas", w której zgarnąć można 16 000 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, dzięki czemu możliwy będzie odbiór nagród - np. bonów na zakupy - o wartości 200 zł. W sumie można więc przytulić bonusy o tytułowej wartości 690 zł!

"Projekt: Walentynki": do 490 zł w bonusach na start za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają następujące nagrody: 
 • 1 bon do Allegro o wartości 50 zł;
 • 1 premia pieniężna o wartości 40 zł oraz 2 premie pieniężne po 200 zł każda (to już bonusy pieniężne, które wpłyną na konto, więc będzie je można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. Osobno są jeszcze punkty w programie Bezcenne Chwile, które dadzą dodatkowe 200 zł - o tym piszę jednak nieco niżej)

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 2 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Projekt: Walentynki"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 14.02.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Kartą Otwartą na Dzisiaj); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 29.02.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - bon 50 zł do Allegro i 40 zł premii pieniężnej oraz otworzy drogę do zgarnięcia następnych nagród.

By zdobyć kolejne nagrody - po 200 zł premii - w marcu i kwietniu 2024 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • wykonaj min. 1 przelew na kwotę min. 500 zł za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (może to być przelew np. na własne konto w innym banku); 
 • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 500 zł (rozwiewając wątpliwości - mogą to być transakcje na mniejsze, nawet drobne kwoty i może być ich dowolna liczba, ale nie mniej niż trzy - ważne, by łącznie wyszło co min. 500 zł) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 100 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. 

Warunkiem uzyskania drugiej premii 200 zł (za spełnienie warunków w kwietniu) jest uprzednie (w marcu) spełnienie warunków uzyskania pierwszej premii 200 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu projektwalentynki@promocja.bnpparibas.pl):
 • 20.03. - o przyznaniu bonu 50 zł do Allegro i premii pieniężnej 40 zł; 
 • 26.04. - o pierwszej premii 200 zł (za spełnienie warunków w marcu) oraz
 • 27.05.2024 r. - o drugiej premii 200 zł (za realizację wytycznych w kwietniu).

Na pierwszą z tych wiadomości (o przyznaniu pierwszej premii 40 zł) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.03.2024 r. 

Wypłata bonusów przewiedziana do 31.03. (premia 40 zł), do 30.04. (200 zł) oraz do 31.05.2024 r. (200 zł). Bon do Allegro dostaniesz SMS-em do 31.03.2024 r. Bon do Allegro ma mieć ważność do 6.08.2024 r.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu pierwszej premii, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Projekt: Walentynki"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji; na sumę min. 1 100 zł w marcu  i kwietniu) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Dodatkowe 200 zł na zakupy

W BNP Paribas pojawiała się jeszcze jedna promocja - dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do konta w BNP Paribas) do wzięcia jest 16 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile - taka liczba punktów pozwoli odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości nawet 200 zł. O szczegółach tej promocji, zasadach i warunkach uczestnictwa piszę tutaj, jednak i poniżej przytoczę to, co najistotniejsze.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.


Dla kogo promocja z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile? Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca kartę Mastercard w BNP Paribas. Dodatkowo taka osoba przed 15.01.2024 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.03.2024 r., ale może zakończyć się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli 10 000 nagród (po 16 000 punktów każda). Gdyby doszło do takiej sytuacji, komunikat o zakończeniu akcji ma się pojawić tutaj. Dodatkowo tam też opublikowana ma być informacja (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o przedterminowym, spodziewanym wyczerpaniu puli. 

 

Zasady promocji "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć 16 000 punktów:
 • najpóźniej do 31.03.2024 r.: zarejestruj swą kartę BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile -można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną, telefonicznie lub w placówce banku; w przypadku BNP Paribas: "Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera [czyli BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa] w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (...) z wyłączeniem kart debetowych wydanych do Rachunku Walutowego w EUR oraz kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)"; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (lub zarejestrowania karty BNP Paribas w programie, jeśli dodajesz ją jako kolejną, gdy już posiadasz zarejestrowane karty innych banków): wykonaj min. 4 płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł (do tych transakcji mogą zaliczyć się płatności wykonywane na potrzeby promocji "Projekt: Walentynki").

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: nie chodzi tu o to by wykonać 4 płatności po min. 1000 zł każda, ale by te co najmniej 4 transakcje łącznie dały płatności na min. 1 000 zł - możesz więc wykonać transakcje na mniejszej kwoty, gdyż liczy się ich suma.

Wykonując płatności na potrzeby promocji z punktami w programie Bezcenne Chwile, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną wyłącznie płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, na terenie Polski (w PLN) z wykluczeniem:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/ elektronicznych); 
transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe) bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 - określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem , winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)"

Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków ich uzyskania - będą ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie (to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca marca 2024 roku - po przedłużeniu promocji) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

Powyższe warunki obowiązują do 31.03.2024 r. Od 1. kwietnia bank zapowiedział zmianę taryfy prowizji i opłat. Konto i wydawaną do niego kartę (Otwartą na Dzisiaj) nadal będzie można utrzymywać za 0 zł, ale będzie to wyglądało tak:
 • 0/2,50 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana (co do końca 2024 roku zapewnia regulamin promocji "Konto za 0 zł"), jeśli zostaną spełnione poniższe warunki:
  • co najmniej jeden raz w miesiącu zalogujesz się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas;
  • na koniec miesiąca będziesz posiadać zgody na "otrzymywanie drogą elektroniczną informacji stanowiących informacje handlowe (...), w tym wiadomości SMS oraz e-mail, dotyczących nowych produktów, usług, promocji produktów oferowanych przez Bank oraz usług podmiotów wchodzących w skład grupy kapitałowej, do której należy Bank" oraz "przedstawianie przez Bank drogą telefoniczną informacji dotyczących ofert lub promocji produktów i usług oferowanych przez Bank, (...)", a także nie zgłosisz sprzeciwy na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie przez bank; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za Kartę Otwartą na Dzisiaj nie zostanie pobrana, jeśli w miesiącu poprzednim zostanie spełniony jeden z poniższych warunków: 
  • kartą, której dotyczy opłata, wykonane zostały co najmniej 3 płatności (na dowolne kwoty) lub
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Projekt: Walentynki" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Przydatne dokumenty:

57 komentarzy:

 1. Konto zamykałam 28.12.2022 więc jak było po miesiącu zamknięte (28.01.2023) to teraz już mogę zakładać? Czy lepiej zaczekać do lutego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz już na nic czekać. 12 miesięcy minęło więc możesz zakładać.

   Usuń
  2. sprawdź czy umowa ramowa została zamknięta razem z kontem

   Usuń
 2. Po instalacji aplikacji MobileGO trzeba wybrać czy chce się otworzyć konto normalnie czy w promocji i na liście promocji nie ma wymienionej tej promocji (jest tylko Canal+ i Bony do Żabki). Jakieś wskazówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otwierasz to zwykłe. Weźmie udział w promocji dzięki tej rejestracji na stronie promocji.

   Usuń
 3. Czy wystarczy karta mobilna? Czy trzeba wyrabiać fizyczną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Bezcennych Chwilach łatwiej zarejestrować fizyczną.

   Usuń
  2. A warunki i tak masz takie same bo nawet mobilną też trzeba robić 3 płatności miesięcznie.

   Usuń
 4. Jak sprawdzić czy miałem kartę bnp w bezcennych chwilach?

  OdpowiedzUsuń
 5. Za obrót kartą w wysokości 500 zł dają premię 200 zł co może być porównane do 40-procentowego 'zwrotu' czyli 4-krotnie wyżej niż w promce Velo!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mimo tego z jakiegoś powodu promka ze zwrotami w Velo rzekomo jest najpopularniejsza.

   Usuń
  2. w Velo otrzymuje się zwrot 10% transakcji, max 100 zł miesięcznie i przez 6 miesiecy. co miesiąc trzeba więc robić transakcje za 1 000 zł.

   Usuń
 6. Wczoraj przeszedłem cała procedure, "podpisale" dokumenty a dzis "Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto. Prosimy złóż wniosek w centrum klienta" :(. I co teraz? Mam iśc do placówki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod przedmówcę. Też przeszedłem całą procedurę pozytywnie. Nawet przyszło z "Autenti" potwierdzenie podpisania umowy z bankiem. Po chwili sms jak wyżej. Poprzednia umowa zamknięta "ramowo" w sierpniu 2022 roku.

   Usuń
  2. Dokładnie ten sam problem. Wczoraj cały proces przeszedł gładko, umowa podpisana za pomocą kodu, a dzisiaj rano sms, że nie udało się złożyć wniosku. Teraz mam urlop brać, żeby iść do banku otworzyć konto?

   Usuń
  3. U mnie ten sam problem, konto zamknięte ponad rok temu. Pamiętam jak zamykałem konto to pracownik banku zrugał mnie, że zamykam konto od razu po odebraniu premii, i że to nie ładnie. Chyba dostałem bana na promocje w BNP

   Usuń
  4. A czy przypadkiem w międzyczasie nie zmieniłeś dowodu osobistego? Ja tak miałem już kiedyś że we wniosku podawałem aktualny a był inny niż ten który bank miał już w systemie i przez to nie przechodziło. Zaktualizowałem w banku i wtedy już konto założyłem bez problemów.

   Druga opcja to że nie zamknęli ci umowy ramowej. To przerabiała znajoma. Zadzwoniła na infolinię, poklikali, zamknęli i nazajutrz już konto założyła w promocji przez neta.

   Usuń
  5. Jest infolinia mogą sprawdzić co poszło nie tak. U mnie problemem był dokument. Odinstalowałem aplikacje i powtórzyłem proces. Infolinia: 227785200. Po nieudanym przejściu otrzymałem maila z zaproszeniem do otworzenia konta w centrum klienta, ale otworzenie w placówce nie doprowadzi do tej oferty promocyjnej, tylko przez link otrzymany w mailu

   Usuń
 7. aplikowałam dzisiaj, wszystko załatwione on line w ciagu 20 minut.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy zakup kartą vouchera na 500 zł, np.: do Biedronki, spełni kryterium wydania 500 zł kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy gdzie płacisz i jaki jest MCC. Jak w sklepie Biedronki to możesz śmiało.

   Usuń
 9. Nie mogę przejść weryfikacji z dowodem i filmikami czy jak wybiorę metodę podpisania umowy kurier to będę brała udział w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, kurier może być. Jest w artykule i regulaminie zresztą też.

   Usuń
 10. Nie mogę przejść procesu weryfikacji mojej tożsamości, czy jak wybiorę metodę kuriera to złapie się w promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, umowa przez kuriera tak samo bierze udział w promo.

   Usuń
 11. czy bank dzwoni jak sie zalozy konto? przed aktywacja apki

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy doładowanie revoluta będzie zaliczone jako płatność kartą? :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jak dlugo czekaliście na kontakt kuriera, u mnie mija z 3-4 dni i cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czekam od 31.01

   Usuń
  2. Ja nadal czekam - chyba czas do nich zadzwonić czy czasem nie jest przyblokowana umowa

   Usuń
  3. Przygotowanie umowy do odbioru przez kuriera trwa do popołudnia następnego dnia roboczego po skutecznym złożeniu i podpisaniu wniosku poprzez stronę Autenti.

   Pocztex dostarcza ją rano następnego dnia roboczego - tak było u mnie już kilka razy bez wyjątku.

   Usuń
  4. 7-go umowa, 12-go kurier

   Usuń
  5. Złożenie wniosku w środę 7. lutego, procesowanie wniosku i wyprodukowanie karty 8. i 9. lutego, odbiór przesyłki przez kuriera Pocztex w piątek po południu 9. lutego, dostarczenie w poniedziałek 12. lutego - nie ma sprawniejszej metody otwarcia konta na rynku. Amen!

   Usuń
 14. Można jeszcze zdobyć 100 zł za konto dla dziecka.

  OdpowiedzUsuń
 15. Ile trwa weryfikacja wniosku? To już kilka dni a nadal, ten sam komunikat "ciągle weryfikujemy twój wniosek" .

  OdpowiedzUsuń
 16. czy jak zakładam konto i aktywuję kartę do 29.02 to w lutym również muszę spełnić warunki by karta była bezpłatna i konto czy liczy się pierwszy pełny miesiąc w którym muszę te warunki spełnić by mieć darmowe konto/kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za p-wszy, niepełny miesiąc kalendarzowy nie ma opłaty.

   Usuń
 17. nagrody przyznane mają być do końca maja czyli warunki by karta/konto było bezpłatne należy spełnić oprócz marca i kwietnia nadal w maju - wtedy zamknięcie konta w czerwcu i w czerwcu też należy spełnić opisane warunki by nie pobrano opłaty za konto/kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy utrzymanie zgód + 1 logowanie + 3 płatności. To wszystko.

   Usuń
  2. Nie, warunki darmowości karty należy spełnić w m-cu poprzedzającym pobranie opłaty.

   Usuń
  3. tak tylko by otrzymać nagrody 1 dnia miesiąca będziesz konto jeszcze posiadał bo nie zamkniesz go o 0:00 ostatniego dnia miesiąca - więc by nie zapłacić w kolejnym miesiącu należałoby znów spełnić wszystkie warunki jakie są wymagane dla darmowego konta/karty. We wszystkich promocjach bankowych wychodzi z tego że jak opisane jest by spełnić w miesiącu np. maj, czerwiec, lipiec warunki to de facto trzeba wziąć pod uwagę że jeszcze +1 miesiąc będzie trzeba bawić się z przelewami, wpływami, płatnościami itd.
   Mr. Złotówa ?

   Usuń
 18. jak można zamknąć to konto - placówka konieczna czy można w apce/bankowości?

  OdpowiedzUsuń
 19. Hej, mam 2 pytania, będę wdzięczny za pomoc :) już na początku dziękuje za poświęcony czas!

  1. czy mogę płacić kartą na allegro?

  2. ile razy mogę skorzystać z bezcennych chwilach w tej ofercie? na ilu kartach maksymalnie?

  Dziękuje :)

  OdpowiedzUsuń
 20. cytat: "Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media"
  większość płatności przechodzi przez payu lub przelewy 24 - w jaki sposób można realizować przelewy bez "pośredników"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby nie wybierać opcji "Zapłać z...[nazwa banku]" tylko wybierać opcję "karta płatnicza" i płacić z wpisywaniem numerów z karty. Tak to interpretuję.

   Usuń
 21. Dostał ktoś dziś emaila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie ma. Ale w innych promocjach słali nawet późnym popołudniem więc czekam.

   Usuń
  2. I co dostałeś?

   Usuń
 22. Dziś 20.03 . Dostał ktoś maila od BNP?

  OdpowiedzUsuń
 23. Przed chwilą przyszedł mail od BNP

  OdpowiedzUsuń
 24. nie było emaila

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś 21.03 i u mnie też mail nie doszedł... reklamacja?!?

   Usuń
  2. Polecam wpis tutaj, w którym podpowiadam co robić w przypadku braku maila.

   Usuń
 25. Jeśli już jestem w promocji walentynkowej i za jedną z kartą otrzymałem punkty w Bch. Mogę wyrobić druga kartę - teraz wirtualną i zgarnać drugą pulę punktów - czy w związku z wyczerpaniem nagród już będzie to nie możliwe?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy otrzymał juz ktoś punkty w ramach bezcennechwil?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy dostał już ktoś punkty z bezcennych chwil?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...