Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonie do Allegro lub Biedronki w promocji "Karta kredytowa na Zimę 2024" w Santander Banku

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

15.01.2024

300 zł w bonie do Allegro lub Biedronki w promocji "Karta kredytowa na Zimę 2024" w Santander Banku

Oto nowa promocja karty kredytowej Santander Banku.

Santander Bank: "Karta kredytowa na Zimę 2024"
Do wzięcia czeka 300 zł na zakupy - samodzielnie można wybrać czy to ma być bon do Allegro, czy do Biedronki. Promocja w praktyce skierowana jest wyłącznie do obecnych klientów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Jeśli jeszcze nie masz konta osobistego w Santander Banku, sprawdź jak zgarnąć 700 zł w bonusach na start. W podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie oferty Konta Santander (choć trzeba mieć na względzie, że założenie tego konta dopiero teraz, nie umożliwi udziału w niżej opisywanej promocji karty kredytowej, ale może otworzyć drogę do tego w przyszłych, podobnych promocjach).

Poniżej skupiam się już na nowej promocji z kartą kredytową w roli głównej.

Santander Bank: "Karta kredytowa na Zimę 2024"


Dla kogo promocja?
 Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada żadnej karty kredytowej Santander Banku co najmniej od 1.02.2023 r.

Jako że umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej, to w praktyce trzeba już do niej mieć dostęp (np. posiadając konto osobiste w Santander Banku).

Jednakże nie da się zrobić tak, że otworzysz konto i od razu zawnioskujesz o kartę kredytową, gdyż w regulaminie promocji znaleźć możemy zapis, iż "Możesz to zrobić, jeśli udostępniliśmy Ci taki wniosek w Twojej bankowości internetowej lub mobilnej po wstępnej ocenie ryzyka kredytowego". A taka gotowa, spersonalizowana oferta karty pojawia się w oparciu o historię korzystania z konta po co najmniej kilku miesiącach (ta dzisiaj opisywana promocja już się zakończy, ale pozostaje mieć nadzieję na jej kolejne odsłony).

💡 Jeśli nie łapiesz się na niniejszą promocję, sprawdź propozycje innych banków: Citibank za skorzystanie z karty kredytowej Citi Simplicity daje 900 zł w bonach Allegro. Z kolei w Santander Consumer Banku zgarnąć można 400 zł w bonusach pieniężnych.


Nagroda w promocji Santander Banku
. Dla uczestników promocji "Karta kredytowa na Zimę 2024" bank przygotował nagrodę w postaci bonu o wartości 300 zł - a do wyboru są bony do:

 • Allegro lub 
 • Biedronki


Limit uczestników w promocji Santander Banku
. W regulaminie akcji znaleźć można zapis, że promocja ma być dostępna "do uzyskania maksymalnej liczby zgłoszeń w promocji (2500), ale nie dłużej niż do 11 lutego 2024 roku". O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji bank poinformuje na stronie promocji.

Zasady akcji "Karta kredytowa na wiosnę" w Santander Banku


By wziąć udział w promocji i zdobyć 300 zł w bonie na zakupy:

 • najpóźniej do 11.02.2024 r. (ale miej na uwadze ewentualność wcześniejszego wyczerpania puli):
  • zarejestruj się na stronie promocji, akceptując przy tym regulamin promocji (na tym etapie wybierając dla siebie nagrodę, która Cię interesuje, a więc bon 300 zł do Allegro lub do Biedronki);
  • złóż wniosek o kartę kredytową (zgodnie z regulaminem "wyłącznie na Twoim urządzeniu") oraz zawrzyj umowę z bankiem poprzez bankowość internetową lub w aplikacji mobilnej;
  • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie od banku informacji handlowej drogą elektroniczną oraz drogą telefoniczną i na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK);
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
  • podaj bankowi aktualny numer telefonu komórkowego;
 • w marcu, kwietniu i maju 2024 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych) wykonaj co najmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł (mogą, ale nie muszą to być płatności na Allegro i/lub w Biedronce).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj, że w regulaminie bank informuje, iż:
"W promocji nie będziemy brali pod uwagę poniższych płatności: 
a. dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie zrealizował zwrot w okresie transakcyjnym, 
b. transakcji Quasi Cash, 
c. płatności u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket."


Nagrodę bank ma przesłać SMS-em lub wiadomością w bankowości internetowej albo mobilnej najpóźniej do 30.06.2024 roku. Do tego czasu nie zamykaj karty, nie składaj wypowiedzenia ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Ile kosztuje karta kredytowa w Santander Banku?


Regulamin promocji nie narzuca jaką kartę kredytową wyrobić, więc można wybrać dowolną z oferty Santander Banku.

Dobrą wiadomością jest to, że ów regulamin przewiduje jeszcze jeden przywilej dla uczestników promocji: "brak opłaty miesięcznej za główną kartę kredytową przez pierwsze 12 miesięcy". A co dalej? Po upływie 12-miesięcznego okresu preferencyjnych warunków, zaczną obowiązywać już standardowe, wynikające z taryfy opłat i prowizji. W związku z tym najlepiej wybrać kartę, która będzie najłatwiejsza w utrzymaniu za 0 zł, a taką jest srebrna karta kredytowa (Silver). W jej przypadku opłata miesięczna wynosi 7,50 zł, ale można jej uniknąć, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonane zostanie min. 10 płatności (na dowolne kwoty).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

💡 Na sam koniec przypomnę o okazji do bankobrania z kontem firmowym w Santander Banku - do wzięcia czeka łatwa premia 500 zł na start + do 1200 zł moneybacku + do 1200 zł w pozostałych bonusach.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. na X (daw. Twitter) i na Facebooku (gdzie blog ma już ponad 60 tysięcy obserwujących!):Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Poprawka: [..] umowę o kartę kredytową w ramach niniejszej promocji należy zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem bankowości internetowej [..], to w praktyce trzeba już do niej mieć dostęp. No NIE wystarczy! Mam dostęp do bankowości, mogę pisać do banku, ale BEZ konta nie mogę wnioskować o kolejny produkt np. kartę kredytową. Wniosek trzeba mieć konto (jakoś produkt), a posiadanie bankowości jest na dziś raczej oczywista.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...