Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów BNP Paribas: co najmniej 16 000 punktów (o wartości 200 zł) dla rejestrujących kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

16.01.2024

Promocja dla klientów BNP Paribas: co najmniej 16 000 punktów (o wartości 200 zł) dla rejestrujących kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile

W praktyce można jednak zdobyć więcej - nawet 32 000 punktów!

Promocja "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas"
Da się więc uzyskać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości aż 400 zł. Z propozycji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku (na tych drugi czeka jeszcze do 450 zł w bonusach na start).

[Aktualizacja w dn. 29.02.2024 r.: na stronie banku pojawił się komunikat: "Wyczerpanie puli nagród nastąpiło w dniu 29.02.2024 r."]

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego w BNP Paribas (do którego wydawana jest karta Mastercard uczestnicząca w programie Bezcenne Chwile), możesz skorzystać z okazji i zyskać również na powitanie. Do wzięcia czeka 200 zł w bonach na zakupy + 430 zł premii (w podlinkowanym wpisie znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki promocji oraz prześwietlenie konta z oferty BNP Paribas).

Wyrobioną do konta kartę będzie można dodać do programu lojalnościowego Mastercard i oprócz wyżej wymienionej nagrody zgarnąć też 16 000 (lub więcej) punktów wymienialnych na nagrody w programie Bezcenne Chwile.

Bezcenne Chwile w BNP Paribas


Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Promocja "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada (lub wyrobi) kartę Mastercard w BNP Paribas - może to być karta debetowa (w postaci fizycznej lub mobilnej) wydana do konta osobistego lub karta kredytowa (w tym karta wirtualna do Limitu od Nowa). Dodatkowo taka osoba przed 15.01.2024 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka 16 000 punktów programie Bezcenne Chwile za każdą kartę zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile - z zastrzeżeniem (które można znaleźć w regulaminie), że jeden uczestnik może zgarnąć maksymalnie 2 takie nagrody (co dałoby w sumie wspomniane już 32 000 punktów; warunki dla każdej z kart muszą zostać spełnione odrębnie).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.03.2024 r., ale może zakończyć się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli 10 000 nagród (po 16 000 punktów każda). Gdyby doszło do takiej sytuacji, komunikat o zakończeniu akcji ma się pojawić tutaj. Dodatkowo tam też opublikowana ma być informacja (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o przedterminowym, spodziewanym wyczerpaniu puli.

Zasady promocji "Punktuj na start z Bankiem BNP Paribas"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć 16 000 punktów:
 • najpóźniej do 31.03.2024 r.: zarejestruj swą kartę BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile -można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną, telefonicznie lub w placówce banku; w przypadku BNP Paribas: "Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera [czyli BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa] w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (...) z wyłączeniem kart debetowych wydanych do Rachunku Walutowego w EUR oraz kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)"; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (lub zarejestrowania karty BNP Paribas w programie, jeśli dodajesz ją jako kolejną, gdy już posiadasz zarejestrowane karty innych banków): wykonaj min. 4 płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł.

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: nie chodzi tu o to by wykonać 4 płatności po min. 1000 zł każda, ale by te co najmniej 4 transakcje łącznie dały płatności na min. 1 000 zł - możesz więc wykonać transakcje na mniejszej kwoty, gdyż liczy się ich suma.

Wykonując płatności na potrzeby promocji, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną wyłącznie płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie, na terenie Polski (w PLN) z wykluczeniem:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/ elektronicznych); 
transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe) bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 - określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem , winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)"

Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków ich uzyskania - będą ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie (to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Przydatne dokumenty:

104 komentarze:

 1. Obrót na 1k to 2-krotnie więcej niż w promce "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas"

  OdpowiedzUsuń
 2. W łatwiejszej promce "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" (https://www.bankobranie.pl/2023/10/mobilni-zyskuja-z-bankiem-bnp-paribas.html) każdy uczestnik mógł przytulić 3 x 16k punktów. Na dodatek pula nagród wynosiła 15 tys. po 16k punktów każda!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj kolejne edycje są już bardziej wymagające.

   Usuń
  2. Fakty są takie, że obrót na 1k daje raptem równowartość 200 ziko w bonach do wybranych sklepów - tym razem ta oferta po prostu nie zwala z nóg.

   Usuń
  3. W pierwszej promce z punktami do BCH w lipcu oferowali jedynie 1600 punktów za obrót kartą w wysokości 50 zł.

   Usuń
  4. Czyli 10 razy niższa premia za 20-krotnie niższy obrót?

   Usuń
 3. Jak rozumiec to ograniczenie w odniesieniu do karty partnera czy to znaczy ze ta konkretna karta wczesniej nie mogla byc w bc czy ogolnie jak mialem przed tym dniem inna karte zarejestrowana w bc ktorej juz nie mam to sie kwalifikuje do promocji czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o kartę wydaną przez Paribas, którą dopiero teraz zarejestrujesz po raz pierwszy w BCh oraz spełnisz nią warunki promki.

   Usuń
 4. Czy doładowanie kartą konta w Revolut to wciąż MCC 4829 ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, 6012. Też wykluczony.

   Usuń
  2. MCC używany w terminalach płatniczych Revolut to 4829 czyli "przekazy pieniężne" - zmiana w 2020 z kodu 6012.

   Usuń
 5. Kiedyś zakupy robione w Żabkach miały MCC 5499

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre pytanie,czy nadal jest taki kod?

   Usuń
  2. Ciekawe czy płatność rachunków u nich wciąż ma MCC 4900

   Usuń
 6. Regulamin w § 3. ZASADY PROMOCJI, ust. 2c mówi o aktywacji konta w BCh przez Mastercard w terminie maks. 14 dni roboczych od daty rejestracji karty - co tu jest grane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od zawsze jest taki zapis ale rejestracja praktycznie jest od razu.

   Usuń
 7. Jeżeli wcześniej miałam zarejestrowaną kartę BNP, to teraz jak zarejestruje nową kartę BNP to będę wykluczona? Bardzo niejasny ten regulamin

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasny. Miałeś to już się nie łapiesz teraz.

   Usuń
  2. Udział wziąć może osoba, która przed 15. stycznia nie była uczestnikiem programu BCh w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

   Usuń
  3. Byłby jasny, gdyby zapis został sformułowany "(...) w odniesieniu do JAKIEJKOLWIEK karty wydanej przez BNP Paribas". A tak,i zapis, który jest, wg. mnie nie dokonca jest jednoznaczny.

   Usuń
  4. Do każdej karty? Być może nowa karta powinna zadziałać?

   Usuń
  5. Osoba, która przed 15. stycznia nie była uczestnikiem programu BCh w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas ... wcześniej wydanej?

   Usuń
 8. Czy płatność za rachunki na Poczcie Polskiej przejdzie ;)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jaki MCC dają przy takich płatnościach?

   Usuń
  2. A skąd mam wiedzieć? Jak to sprawdzić?

   Usuń
  3. 4829 według velo...

   Usuń
  4. Dziwne, bo MCC 4829 oznacza "przekazy pieniężne" natomiast opłaty rachunków mają kod 4900

   Usuń
  5. Po to wprowadzili tyle wykluczeń żeby Revoluty, Poczty itp. "transakcje" nie przechodziły.

   Usuń
  6. płacę na poczcie rachunki i w CA Agricole nie zrobili mi zwrotu za płatności, bo uznali jako przekazy pieniężne

   Usuń
  7. Zapłaciłem rachunek -czynsz w żabce. Zobaczymy czy się uda.

   Usuń
  8. CA. Uwielbiają takie gierki. Omijam ich szerokim łukiem!

   Usuń
  9. Regulamin promki zwrotów w CA jednoznacznie określa typ operacji, które się nie kwalifikują do premii.

   Usuń
  10. Od listopada MCC na poczcie to 4829. Wcześniej był dobry 9402.

   Usuń
  11. "Zapłaciłem rachunek -czynsz w żabce. Zobaczymy czy się uda." I jak przeszło ?

   Usuń
 9. To może być 1 płatność od razu na całą kwotę? Mam zakup pralki przed sobą więc od razu wydałbym całość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cyata z powyższego opisu oferty: "W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (...) wykonaj min. 4 płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł"

   Usuń
  2. Prócz tego musisz jeszcze 3 płatności zrobić choćby drobne. Bo w sumie muszą być 4.

   Usuń
 10. @Mr Złotówa, proszę o pomoc w wyjaśnieniu tej kwestii "Jeżeli wcześniej miałam zarejestrowaną kartę BNP, to teraz jak zarejestruje nową kartę BNP to będę wykluczona? Bardzo niejasny ten regulamin"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak już miałaś w BCh jakąś kartę BNP to teraz już nie weźmiesz udziału.

   Usuń
  2. Na infolinii powiedzieli że mogę brać udział, pomimo że mam już inna kartę w programie. Nowa karta może być.

   Usuń
  3. @Anonimowy 17 stycznia 2024 13:40
   Bazując na regulaminie (zacytuję):

   "Do otrzymania Nagrody uprawnieni są tylko tacy Uczestnicy, którzy (...):
   a. są lub stali się w Czasie trwania Promocji uprawnionymi posiadaczami lub użytkownikami ważnej Karty Partnera i przed dniem rozpoczęcia Czasu trwania Promocji (...) (tj. przed dniem 15.01.2024 r.), nie byli Uczestnikami Programu w odniesieniu do Karty Partnera",

   gdzie "Karta Partnera" została zdefiniowana następująco:
   "oznacza (i) Kartę debetową Mastercard w postaci fizycznej lub mobilnej, (ii) Kartę kredytową Mastercard (w tym kartę wirtualną do Limitu od Nowa), wydaną Uczestnikowi przez Partnera, która została zarejestrowana w Programie w momencie przystąpienia do Programu bądź później w Czasie trwania Promocji. (...). Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (konsumentami) z wyłączeniem kart debetowych wydanych do Rachunku Walutowego w EUR oraz kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)".

   Usuń
  4. Czytam sobie te zapisy i interpretuję je - być może błędnie - niż autor bloga.

   A mianowicie - zaczynając w odwrotnej kolejności, tj od definicji Karty Partnera - oznacza ona kartę, która "została zarejestrowana w Programie w momencie przystąpienia do Programu bądź później w Czasie trwania Promocji".

   Taka karta - aby zostały spełnione warunki promocji, zgodnie z powyższym pkt. a) - nie mogła być jednak zarejestrowana w Programie - przed dniem 15.01.2024 r.

   Czyż zatem nie jest tak, że spełni warunki promocji ta karta, którą zarejestrujemy w Programie po 15.01?

   Wiem, może błądzę:) Ale regulamin jest napisany tak a nie inaczej...
   Gdyby zapis pkt. a) brzmiał: "(...) nie byli Uczestnikami Programu w odniesieniu do JAKIEJKOLWIEK Karty Partnera", to sprawa byłaby jasna i zamknięta (przynajmniej dla mnie;)), a przy tych zapisach trzeba się jednak zastanowić na d przekazem...

   Usuń
  5. @Anonimowy 18 stycznia 2024 15:31
   No więc dlatego od dnia 15.01.2024 r. można zarejestrować więcej niż jedną ich kartę i za każdą z nich otrzymać bonus.
   Regulamin właśnie przez taki zapis jest czytelny a pisanie o "jakiejkolwiek" karcie, to w czystej postaci pleonazm.

   Usuń
  6. Jak by na to nie spojrzeć, to z kartą zarejestrowaną w BCh przed 15. stycznia nie można wziąć udziału w tej promce 😋

   Usuń
 11. Złotówa, dlaczego powyżej piszesz, że TEORETYCZNIE da się uzyskać 2 nagrody po 16k każda? Regulamin jasno mówi, że każdy uczestnik może otrzymać dwie premie, np. rejestrując kartę debetową oraz kredytową bądź dwie debetowe, tzn. plastikową oraz mobilną - czy mógłbyś to skomentować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tylko teoretycznie, ale praktycznie. Oczywiście, jeśli ma się 2 karty.

   Usuń
  2. Dzięki bardzo! Czy w przypadku karty plastikowej wystarczy płatność kartą, a nie telefonem, tzn. bez konieczności dodawania jej do Portfela GPay?

   Usuń
 12. Po raz drugi otworzyłem konto w Paribas bo skonczył mi się okres karencji. Jeżeli kiedyś brałem udział w programie bezcenne chwilę z kartą Paribas, później zamknąłem kartę i konto , to teraz mogę brać udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada (lub wyrobi) kartę Mastercard w BNP Paribas. Dodatkowo taka osoba przed 15.01.2024 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas"

   Usuń
 13. Zarejestrowałem się do programu i dodałem karte przez aplikację (wczoraj). po tym mogłem od razu z poziomu aplikacji wejść w zakładkę karty, po czym klikając bezcenne chwilę od razu i bez logowania przenosiło mnie do strony bc Od dzisiaj logowanie z poziomu aplikacji banku nie działa.Też tak macie? Tylko przez stronę bezcenne chwilę mogę się zalogować i widzę że karta jest dodana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to wyglądało identycznie, ale jeszcze zadzwoniłem na infolinię i uzyskałem info że jestem zarejestrowany.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź.

   Usuń
 14. Ktoś może wie, jak można dodać do allegro monety odebrane z Bezcennych. Proszę o dokładną instrukcję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładne instrukcje masz na allegro.

   Usuń
  2. jakbym miała to bym się nie pytała

   Usuń
  3. Czytać się nie chce i tyle a nie że nie ma.
   Już przy odbiorze monet na BC są podane linki nie wspominając o samym allegro bo to może za daleko.
   Wcześniej czy później takie podejście kończy się lamentem bo bank czegoś nie wypłacił.

   Usuń
 15. Allegro-zakladka Zakupy-Programy zniżkowe-Twoje monety i kupony-zakladka Kupony i tam na samym dole wpisujemy kod.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo

   Usuń
  2. Jest jeden haczyk: przy zakupie nie można użyć jednocześnie kuponów oraz monet - minus ujemny 😳

   Usuń
  3. Od początku istnienia programu monetowego tak jest, żadna nowość.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 19 stycznia 2024, 11:13 - co jest od początku tego programu?

   Usuń
 16. Mam pomysł by zrobić 3 płatności na małe kwoty + jedne zakupy na zalando płatność kartą na kwotę 1000 zł. Pytanie czy transakcję kartą w zalando są dopuszczalne w tej promocji? Jeśli tak to po otrzymaniu punktów i ich wymienieniu zwróciłbym produkty z zalando bo jest na to 100 dni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zalando bez problemu. To jest sklep odzieżowy.

   Usuń
  2. A po takiej akcji nie zdziw się, gdy BCh zastosują pkt 13 swojego regulaminu:
   13. Utrata prawa do Punktów/Ofert Specjalnych - W określonych sytuacjach uczestnik może utracić prawo do gromadzenia Punktów lub wymiany Punktów na Nagrody albo do korzystania z Ofert Specjalnych

   Usuń
 17. dokonają Kartą Partnera, min. 4 Zakupów Premiowanych na łączną kwotę co
  najmniej 1.000 zł (jeden tysiąc złotych) w terminie pierwszych 30 (trzydziestu)
  dni kalendarzowych odpowiednio od dnia:-rozumiem że mogę wykonać więcej transakcji niż 4 x 250 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii - można robić powyżej 4 transakcji byle w 30 dni był 1000złociszy

   Usuń
  2. Cytat z regulaminu tej promki: "wykonaj min. 4 płatności kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł"

   Usuń
 18. Właśnie dzisiaj punktowali: 2 x 16k 😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a otrzymałeś we wcześniejszej promocji 3x16000 czy to pierwsze Twoje wejście do promocji?

   Usuń
  2. czy brałeś udział w poprzedniej edycji 3X16000 czy jesteś zupełnie nowym klientem?

   Usuń
  3. Kartę założyłem w styczniu w promce "Podaruj sobie prezent"

   Usuń
 19. Płatność rachunków w żabce przechodzi??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mr. Złotówa jak to jest z rachunkami w żabce?

   Usuń
  2. To wiem tylko czy je zalicza?? Bo nie widzę by ten kod był w wykluczeniach , ale chcę mieć pewność.

   Usuń
  3. MCC używany w terminalach płatniczych Allegro Pay to 6012 😳

   Usuń
 20. Jeśli konto w BCH zostało założone przez bank to jak mam teraz zalogować się na stronie BCH mailem? Na mail, który jest podany w banku przyszło tylko potwierdzenie założenia konta w BCH (i mam do niego dostęp w bankowości) ale co z hasłem do strony?

  Kiedy wchodzę w rejestrację na stronie BCH i wpisuję nr karty to muszę podać tego maila bankowego, na którego przyszło potwierdzenie czy mogę podać dowolnego maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tam taka opcja 'nie pamiętasz hasła' czy coś takiego. Logujesz się numerem karty i datą urodzenia a później prowadzi do nadania hasła i powiązania z logowaniem dowolnym mailem. Może być inny niż w banku.

   Usuń
  2. Dzięki, to rejestrowanie się do BCH przez banki pokomplikowało sprawę, kiedyś było łatwiej, wystarczyło założyć konto bezpośrednio na stronie BCH, potwierdzić link z maila i tyle.
   W niektórych promocjach jest wymóg zalogowania się do BCH i teraz nie wiadomo czy takie wejście na stronę BCH przez bank (gdzie nie trzeba się specjalnie logować) zostanie uznane za spełnienie warunku logowania.

   Usuń
 21. dostał ktoś punktu w tej edycji kto brał udział w poprzedniej edycji 3 x 16000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem ciekaw, a tu nikt się nie odzywa. U mnie 30 dni mija 6.03. W poprzedniej edycji z 3x16000 dostałem na dwie karty. Trzecia reklamacja jeszcze bez odpowiedzi.

   Usuń
 22. Pytanie raczej brzmi czy ktokolwiek dostał punkty, bo mają 30dni a promocja rozpoczęła się 15.01.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 25. stycznia otrzymałem 2x16k.

   Usuń
  2. z tego co widziałem na innym forum już niektórzy dostali

   Usuń
  3. Anonimowy 30 stycznia 2024 19:48
   A kiedy robiłeś transakcje?

   Usuń
  4. Ostatnia płatność z 18. stycznia rozliczona 19.

   Usuń
 23. Czy jak zapłace za rachunki przez PayU ale przy użyciu google pay to przejdzie? Bo tak jest przy promocji do konta i sie zastanwiam czy w tym przypadku to wylaczenie także obowiązuje?

  OdpowiedzUsuń
 24. Po jakim czasie otrzymaliście punkty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nadal nic

   Usuń
  2. Po tygodniu od wykonania ostatniej płatności.

   Usuń
  3. Po jakim czasie od wykonania ostatniej płatności otrzymaliście punkty?

   Usuń
  4. Potwierdzam, u mnie też już wpadły 😃

   Usuń
  5. Po jakim czasie od wykonania ostatniej płatności otrzymaliście punkty?

   Usuń
  6. U mnie ostatnia transakcja wykonana 12 lutego, punkty bonusowe dostałam dziś.

   Usuń
 25. Mam pytanie o bony do sklepów Carrefour:
  - z tego co widzę , to jednorazowo można wymienić maks. 4 bony o wartości 4 x 50 zł z tego samego konta BCh
  - jeśli bym z tego skorzystał, to kiedy ponownie będę mógł ponownie wymienić punkty z tego samego konta na bony w tej sieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. po 30 dniach

   Usuń
  2. Dzięki bardzo. Czy jest to info oparta na własnym doświadczeniu czy może regulaminie BCh?

   Usuń
 26. składał ktoś reklamacje i dostał? chodzi oczywiście o osoby, które dostały w poprzedniej promocji 3x16 tys

  OdpowiedzUsuń
 27. Po jakim czasie od wykonania ostatniej płatności otrzymaliście te punkty?

  OdpowiedzUsuń
 28. Biorę udział w promocji walentynkowej za otwarcie konta. W niej z płatności kartą wykluczeni są pośrednicy typu DotPay, Przelewy24, BlueMedia itp. oraz pewne kody MCC.

  Natomiast jeśli wszystko dobrze zrozumiałem, w opisywanej tutaj promocji z punktami Bezcenne Chwile pośrednicy typu DotPay, Przelewy24, BlueMedia itp. NIE są wykluczeni z płatności zaliczających się do spełnienia warunku wydania 1000 zł kartą w ciągu 30 dni od rejestracji w programie Bezcenne Chwile. Dobrze zrozumiałem?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy to znaczy, że osoby które są zarejestrowane w BCh przed wyczerpaniem puli ale nie spełniły jeszcze warunków już nie dostaną promocyjnych punktów? Czy skoro jestem zarejestrowana wcześniej w BCh to już jestem wliczona w pulę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonilem na infolinie i otrzymalem info ze jesli zarejestrowalem sie przed 29 lutego to mam 30 dni na spelnienoe warunkow

   Usuń
 30. Jak to wygląda jeśli dobre tydzień temu spełniłem wszystkie warunki, a punktów jeszcze nie otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...