Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

19.01.2024

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było.

Promocja "Załóż konto i zyskaj" w ING: premia do 500 zł za Konto Direct
Do zgarnięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedniej edycji to wzrost o 100%. Nie lada okazja do bankobrania! 

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w ING.]
 

Promocja "Załóż konto i zyskaj" w ING: premia do 500 zł za konto (Direct lub Mobi)


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która co najmniej od 30.09.2022 r. nie była posiadaczem, współposiadaczem, ani pełnomocnikiem do konta w ING Banku Śląskim. 

Dodatkowo z promocji wyklucza współposiadanie lub pełnomocnictwo do jakiegokolwiek produktu w ING Banku Śląskim.

Nagrody. Do zgarnięcia czekają trzy premie: 150, 200 i jeszcze raz 150 zł, co w sumie da tytułowe 500 zł. To wyłącznie bonusy pieniężne, które bank będzie wypłacać na Twe konto, więc uzyskane środki wykorzystasz według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Nim prześwietlę promocję, na wstępie jeszcze krótkie wyjaśnienie, bo będzie tu mowa o Koncie Mobi oraz Koncie Direct. Założyć wystarczy jedno. Czym się różnią? Pierwsze z nich przewidziane jest dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia. Z kolei Konto Direct prowadzone jest dla osób, które na karku mają już więcej wiosen. Warunki do spełnienia w promocji w obydwu przypadkach są takie same.

Zasady promocji Konta Direct (lub Mobi) z premią do 500 zł


By wziąć udział w akcji "Załóż konto i zyskaj":
 • do 28.03.2024 r. otwórz konto w ING wraz z dowolną kartą wydawaną do konta oraz zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i dostęp do bankowości internetowej, wyrażając przy tym zgody na "na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych"; jako metodę otwarcia konta najlepiej wybrać metodę "na selfie" - nieco niżej piszę o szczegółach - w ten sytuacji do składania wniosku najlepiej przejść od razu na telefonie - wtedy strona promocji przekieruje bezpośrednio do pobrania aplikacji mobilnej banku.;
 • do 30.06.2024 r.
  • wyraź zgodę na weryfikację behawioralną (będącą usługą dodatkowego zabezpieczenia przed cybeprzestępcami; zgodę wyrazisz przechodząc następującą ścieżkę w aplikacji mobilnej: ikonka ludzika w prawym górnym narożniku => Moje dane => Zgody i oświadczenia => Profilowanie => Zgoda na weryfikację behawioralną) oraz
  • w każdym z trzech dowolnych miesięcy otrzymaj wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (bank zastrzegł, że "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku [czyli ING Banku Śląskiego - przyp. Mr. Złotówa], którego posiadaczem jest Uczestnik" oraz dodał, że pod uwagę nie będą brane wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach ING).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci bonus 150 zł. Drugi bonus 200 zł otrzymasz, jeśli - oprócz spełnienia powyższych warunków - jako metodę potwierdzenia tożsamości wybierzesz metodę "na selfie" (czyli samodzielną weryfikację tożsamości za pomocą kamerki w telefonie).

By zgarnąć kolejny bonus, już w wysokości 150 zł, do 30.06.2024 roku:
 • wykonaj płatności kartą lub BLIKiem na sumę min. 1 000 zł (mogą to być płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie; wykonywanie tych transakcji dobrze rozłożyć sobie w czasie, bo wtedy jednocześnie da się uniknąć opłaty za kartę - więcej piszę o tym nieco niżej; do 30.06.2024 r. transakcje muszą być już zaksięgowane, więc z ich wykonaniem nie warto zwlekać do ostatniej chwili);
 • wykonaj 3 płatności BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych - do końca czerwca transakcje muszą być rozliczone, więc z ich wykonaniem nie warto zwlekać do ostatniego dnia (regulamin promocji nie definiuje czym dokładnie owe sklepy internetowe są, więc w praktyce możliwości jest wiele - z relacji uczestników poprzednich edycji wynika, że także płatności np. na Allegro są zaliczane); te 3 płatności wliczą się do ogólnej sumy płatności 1000 zł wymaganej w warunku opisanym wyżej oraz
 • załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji (nieco niżej tłumaczę czym jest taki Cel i jak go założyć) i także na 30.06.2024 r. posiadaj tenże Cel oszczędnościowy z saldem co najmniej 300 zł.

Cele oszczędnościowe to bezpłatna usługa ING Banku Śląskiego, która polega na regularnym oszczędzaniu poprzez automatyczne odkładanie. Środki z Twego konta osobistego w ING będą przelewane przez bank w wyznaczonym terminie (oraz we wskazanej przez Ciebie kwocie) na konto oszczędnościowe. 

Cel oszczędnościowy można uruchomić po zalogowaniu do bankowości internetowej Moje ING, przechodząc następującą ścieżką: Oferta ING => Oszczędności => Cele oszczędnościowe. W czasie zakładania Celu oszczędnościowego wybierzesz na co chcesz oszczędzać oraz wskażesz kwotę, którą planujesz odłożyć lub na kolejnym etapie, ile chcesz wpłacać miesięcznie i przez jaki okres.

Wypłata premii przewidziana jest najpóźniej 15.07.2024 r. Do czasu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji (nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo to właśnie na rachunek oszczędnościowy wpłynie premia od banku).

100 zł za konto dla nastolatka


Jeśli Twe dziecko ma 13-17 lat, za założeniu mu konta, ING Bank Śląski zapłaci 100 zł. Szczegóły tej promocji omawiam tutaj.

🔎 Konta w ING Banku Śląskim - prześwietlenie oferty


Konto Direct, czyli konto osobiste zakładane w ING Banku Śląskim, charakteryzują poniższe cechy:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/10 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli w miesięcznym okresie rozliczeniowym wykonasz płatności kartą na sumę co najmniej 300 zł (do tej sumy wliczą się już transakcje wykonywane na potrzeby promocji "Załóż konto i zyskaj"; nie zliczą się jednak transakcje wykonywane BLIKiem);

  W ING Banku miesięczny okres rozliczeniowy dla karty wydawanej do konta liczony jest od 29. dnia miesiąca do 28. dnia miesiąca następnego; opłata nie jest pobierana za pierwszy niepełny okres rozliczeniowy, w którym otwierasz konto; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 10 zł.

Jeśli zaś chodzi o Konto Mobi (dla osób w wieku 18-26 lat) to jego charakterystyka jest bardzo prosta:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za kartę Visa zbliżeniową wydawaną do konta (także bez warunków);
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash; w pozostałych bankomatach: 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu; 5 zł za drugą i każdą kolejną wypłatę w miesiącu. 

Wraz z Kontem Direct lub Mobi w ING należy także założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe (OKO) - to wymóg z regulaminu promocji, gdyż to właśnie na ten rachunek wpłynie premia (na szczęście jest to rachunek bezwarunkowo prowadzony za 0 zł; ponadto wszystkie przelewy z konta oszczędnościowego na własne konto w ING również są realizowane za 0 zł).

Po złożeniu wniosku objętego promocją (a tylko tak otwierane konta uprawniają do uzyskania premii), otwarcie konta można sfinalizować na jeden z poniższych sposobów:
 • "na selfie" - to metoda preferowana, gdyż właśnie wybranie tej opcji otwiera drogę do zgarnięcia jednego z bonusów (200 zł);
 • przelewem weryfikacyjnym, który należy wykonać z własnego konta w wybranych bankach (ich lista jest jednak ograniczona - są to: Alior, Bank Pocztowy, mBank, Pekao i Santander Bank), które zostało otwarte z pełną weryfikacją (a więc nie przelewem weryfikacyjnym, a np. poprzez zawarcie umowy w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera). Z takiego konta będzie należało wykonać przelew 1 zł do ING Banku Śląskiego, który sprawdzi czy dane przy tym przelewie (imię, nazwisko, adres) idealnie pokrywają się z tymi, które wpiszesz we wniosku. Tę złotówkę bank zwróci, a jeśli weryfikacja przebiegnie pozytywnie, to uruchomi też konto;
 • za pośrednictwem kuriera - w tym przypadku formalności ograniczone są do minimum, bo (z tego co pamiętam, gdy sam zakładałem konto już jakiś czas temu) wystarczą 2 podpisy;
 • w oddziale banku - w tym przypadku koniecznie pamiętaj jednak, by zasygnalizować doradcy w placówce, że chodzi wyłącznie o dokończenie formalności dla złożonego już wniosku przez Internet, a nie zakładanie konta od początku (bo wówczas nie będzie ono brało udziału w promocji "Załóż konto i zyskaj" - kwalifikują do niej wyłącznie wnioski złożone przez Internet).

📝  Rozpiska warunków promocji. A na koniec coś, co pomaga w ogarnięciu promocji i ułatwia udział, czyli rozpiska warunków - możesz ją pobrać, wydrukować i odhaczać sobie kolejne kroki przybliżające do zgarnięcia całej puli. 


Zyskuj regularnie na najlepszych promocjach bankowych dzięki newsletterowi dla Czytelników bloga Bankobranie. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o najbardziej zyskownych promocjach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

📚 Przydatne dokumenty:

230 komentarzy:

 1. Wpływ musi być od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
 2. czy przelew od żony z konta w innym banku będzie akceptowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej. Sprawdzone osobiście :)

   Usuń
  2. Tylko że w tytule ma być napisane "wynagrodzenie " tak? Ciekawe co na to skarbówka z tym tytułem hehe

   Usuń
  3. Nic na to, setki razy sprawdzone!

   Usuń
  4. Ale przecież nawet tu nie ma takiego wymogu by w tytule było "wynagrodzenie".

   Usuń
  5. Z regulaminu: "może to być wynagrodzenie, renta lub emerytura". Może nie oznacza musi.

   Usuń
  6. Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku, którego posiadaczem jest Uczestnik.

   Definicje
   1. Użyte w regulaminie określenia oznaczają:
   1) Bank (Organizator), my − ING Bank Śląski Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach.

   Zatem wpływ może być przekazany z każdego innego banku, nawet z rachunku którego uczestnik promocji jest właścicielem.

   Usuń
  7. Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku, którego posiadaczem jest uczestnik. Niezłe masło maślane, wychodzi na to, że nie możesz być właścicielem banku?

   Usuń
  8. @Anonimowy 25 stycznia 2024 07:30
   Jak się źle czyta, to tak jest. Tu "rachunek" i "posiadacz" czyli "uczestnik".

   Usuń
  9. Wystarczyło napisać, Wpływ nie może być przekazywany z rachunku bankowego, którego posiadaczem jest uczestnik.

   Usuń
  10. @Anonimowy 27 stycznia 2024 08
   I po co to mieszanie? Regulamin jest bardzo klarowny i nie ma potrzeby swoim niezrozumieniem go przekręcać.
   Oczywiście że wpływ może być z rachunku którego posiadaczem jest uczestnik. Nie może być tylko z rachunku uczestnika w banku ING Śląskiego. I tyle. To naprawdę nie jest trudne by zrozumieć o czym mowa w regulaminie.

   Usuń
  11. To jak to w końcu jest-może być z mojego rachunku w innym banku?

   Usuń
  12. @Anonimowy 28 lutego 2024 06:35
   Jak to co już tu napisano za mało, to przeczytaj regulamin. Regulamin wyraźnie to określa i to regulamin jest podstawą a nie odpowiedzi na infolinii lub czacie, a tym bardziej tu.

   Usuń
  13. Kluczowe są wytyczne definiujące Wpływ (pojęcie zapisane wielką literą, więc zdefiniowane). A zgodnie z regulaminem:

   "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku [czyli z ING, bo Bank = ING, bo tak jest, gdy dane pojęcie zapisane jest wielką literą; w tej sytuacji jest to pojęcie zdefiniowane - przyp. Mr. Złotówa], którego posiadaczem jest Uczestnik. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku".

   A więc innymi słowy: wpływ nie może pochodzić z rachunku w ING, którego uczestnik jest posiadaczem (nie zaliczą się np. przelewy z konta oszczędnościowego w ING danego klienta), ani wpłaty gotówki. Na podstawie powyższego nie ma jednak wykluczenia przelewów z innego banku nawet jeśli są to przelewy z własnego konta w innym banku.

   Usuń
 3. W jaki sposób można u nich sprawdzić datę zamknięcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia, oddział.

   Usuń
  2. Infolinia nie mogła sprawdzić , a w oddziale dwa razy byłem i finalnie mówili że mogę złożyć taki wniosek o sprawdzenie ale jest on płatny, więc zrezygnowałem.

   Usuń
  3. Aby uzyskać informację o własnych kontach (lub rachunkach pozostawionych przez zmarłego) odwiedzić bank i złożyć wniosek do Centralnej Informacji o Rachunkach. Centralna informacja pozwala posiadaczowi rachunku, będącemu osobą fizyczną, na odszukanie własnych rachunków bankowych oraz imiennych rachunków w SKOK. Nie wiem ile wynosi opłata, każdy ma swoją taryfę.

   Usuń
 4. Ciekawe jak zachowa się bank w przypadku, gdy mimo prób nie uda się otworzyć konta telefonem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Metoda "na selfie" - próbowałem 3krotnie. Niestety. O ile pierwszą stronę dowodu udało się zrobić bez problemu, to z drugą komentarze: "za blisko, za daleko, niewraźne" i takie tam. Iphone14...

   Usuń
  2. Połóż dowód na stole i dopiero najedź. Spokojnie, powoli, cierpliwie. Niestety w dloni się rusza i naprawdę nie widać wystarczajaco ostro na kamerze.

   Usuń
  3. Witam. Miałam też problem ze zdjęciem dowodu w innym banku może 100 razy próbowałam. Wzięłam od koleżanki telefon, ściągnęłam aplikacje i jej telefonem robiłam zdjęcie udało się.

   Usuń
  4. Czy selfie w tym przypadku obejmuje tylko zdjęcie dowodu czy twarzy również?

   Usuń
  5. Anonimowy19 stycznia 2024 18:34 - A zasady bezpieczeństwa? Zdjęcie dowodu na cudzym telefonie?

   Usuń
  6. Zdjęcie nie zapisuje się na urządzeniu. Jest bezpośrednio w aplikacji robione i wysyłane do banku.

   Usuń
  7. Czy założenia konta tą metodą wymaga instalacji apki na smartku ze sklepu Google?

   Usuń
  8. Próbowałem z 10 razy, zdjęcia wchodzą, kręcenie głową też :-), a na końcu komunikat sorry Winetou, ale zapraszamy do oddziału.
   Pani w oddziale mówi że nie może zakończyć procesu, ale może mi założyć konto czyli tracę bonusy, ot i masz babo placek.

   Usuń
  9. Dodałam dowod, zrobiłam zdjęcia, wpisałam dane i na sam koniec weryfikacji dostałam info ze mam się udać do placówki. Czy jak pójdę donplacowki to nie stracę premii?

   Usuń
 5. Czyli najlepiej oplaca sie zalożyć w połowie marca co by nie ponosić dodatkowych kosztów ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na czym może polegać tą weryfikacja behawioralna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weryfikacja behawioralna polega na zapamiętywaniu przez system komputerowy banku w jaki sposób dany użytkownik korzysta z bankowości internetowej.

   Dzięki temu łatwiej go rozpoznać i wskazać, gdy ktoś podszywa się pod klienta po zdobyciu jego loginu i hasła.

   Usuń
  2. mrugać oczami, skinąć głową, obrócić głowę w prawo/lewo

   Usuń
  3. @Anonimowy 19 stycznia 2024 10:55
   To zupełnie nie to. Proponuję poświęcić czas na choćby pobieżne zapoznanie się z tematem.

   Usuń
  4. Anonimowy19 stycznia 2024 10:55
   to nie to. Piszesz o weryfikacji biometrycznej czyli o otwieraniu konta.

   To Anonimowy19 stycznia 2024 10:08 pisze prawidłowo. To dodatkowe zabezpieczenie przed włamywaczami na konto.

   Usuń
 7. Czy udało się komuś otworzyć już konto na selfie, próbowałem chyba z 5 razy i zawsze nie udawalo się dodać rewersu dowodu osobistego, w komunikacie info że dokument jest zamazany.... próbowałem na różne sposoby...macie jakiś patent jak przejść przez tę weryfikację

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi sie udało. Przed chwilą założyłem

   Usuń
  2. W City tez walczylem 3 dni, pomoglo jak polozylem na biala kartke, widac musialo byc puste tło..

   Usuń
  3. Próbowałem różnych metod, w sumie 7 razy, na iphonie 14 wykonanie zdjęcia rewersu dowodu jest niemożliwe, próby na czarnym materiale, stole, białej kartce, pod oknem...

   Usuń
  4. Spróbuj innym telefonem

   Usuń
  5. Ciekawa ta apka... Na etapie robienia selfie już mi się wysypała 4 razy i zabawę muszę zaczynać od nowa... Mam nadzieję, że uda mi się po x próbach przebrnąć przez ten etap...

   Usuń
  6. Potwierdzam, nie ma szans zalozyc na iphone, mimo wszelkich ustawien aparatu, ta od nich aplikacja ciagle domyslnie odbiera przyblizenie jako rozmazanie. To ewidentnie blad aplikacji ing.

   Usuń
  7. iPhone 14 weryfikacja selfie - próbowałem chyba z 10 razy bezskutecznie. Ciekawostka jest taka, że za ostatnim razem zaczynałem weryfikację foto od drugiej strony dowodu osobistego i tu nie było absolutnie żadnego problemu. Z kolei w kroku drugim gdzie próbowałem robić fotę pierwszej strony dowodu - te same komendy" "za blisko, za daleko, niewyraźne" - ewidentnie wskazują na błąd aplikacji...Szkoda...

   Usuń
  8. Nie udało mi się iPhonem 13 pro, dopiero pożyczonym Samsungiem za 1 razem bez problemu

   Usuń
  9. @Anonimowy, 19 stycznia 2024, 14:46 - tak, ale w 'City' nawet po wniosku rozpoczętym na kompie zadzwonią, oo czym też się łapiesz na promkę!

   Usuń
  10. Założyliśmy dwa konta na selfie bez żadnych problemów. Zdjęcie dowodu na kartce, filmik z twarzą na tle białej ściany. Przeszło elegancko.

   Usuń
 8. Rachunki zapłacone blikiem też się liczą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do wydanego tysiąca tak, ale do 300 zł żeby nie było opłaty za konto już nie

   Usuń
 9. Po podaniu danych i zainstalowaniu aplikacji nie ma opcji na selfie, tylko info aby umówić się na spotkanie w punkcie. Ktoś wie dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz aktywny dostęp do bankowości elektronicznej.

   Usuń
  2. I co należy zrobić? Też mam problem konto dawno zamknięte.

   Usuń
  3. Najprawdopodobniej konto nie zostało zamknięte.

   Usuń
  4. Konto i dostęp do bankowości internetowej zamknięte. Wczoraj sprawdzałem w oddziale.

   Usuń
  5. Czy tego rodzaju usługa w oddziale jest płatna?

   Usuń
  6. Jaka usługa miałaby być płatna?

   Usuń
  7. No jak pójdę do banku i wyjdę?

   Usuń
  8. @Jano i co udało się Tobie otworzyć konto przez aplikację mobilną?

   Usuń
  9. @Anonimowy, 23 stycznia 2024, 11:41 - rozpatrzenie wniosku o podanie daty zamknięcia konta jest u nich płatne.

   Usuń
  10. Jaka jest wysokość tej opłaty? Czy podanie takiej info na infolinii też jest płatne?

   Usuń
  11. Pomimo wizyty w oddziale i potwierdzeniu zamknięcia konta i dostępu do bankowości konta na selfi nie mogę otworzyć.

   Usuń
 10. ja rozumiem, że nie chodzi o jakikolwiek inny bank w którym mam konto, tylko o (zgodnie z definicją z regulaminu): "Bank (Organizator), my − ING Bank Śląski Spółka Akcyjna z siedzibą w Katowicach"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podłączam się do pytania. Wydaje się, że przelewy z własnego konta z innych banków się zaliczą. Czy ktoś może to potwierdzić?

   Usuń
  2. @Anonimowy 19 stycznia 2024 17:00
   Przecież odpowiedź już jest w komentarzach dawno.

   Usuń
  3. Określenie "Bank" pisane z dużej litery oznacza Śląski.

   Usuń
  4. Regulamin
   3. Warunki i zasady Promocji.
   6) Do 30. czerwca 2024 r. otrzymaj w każdym z trzech dowolnych miesięcy Wpływ min. 1000 zł w formie jednego lub kilku wpływów.

   1. Definicje
   11) Wpływ - przelew na konto otwarte w ramach Promocji, może to być wynagrodzenie, renta lub emerytura. Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku, którego posiadaczem jest Uczestnik. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

   Usuń
  5. "Może" nie znaczy "musi".

   Usuń
  6. Czy ktoś może to potwierdzić?

   Usuń
  7. Skoro w regulaminie jest napisane, że ten "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku, którego posiadaczem jest Uczestnik" to oznacza, że może być również wpływ od innego klienta Śląskiego 😋

   Usuń
  8. Czyli wpływ może być przekazywany z rachunku w Śląskim, którego posiadaczem jest ktoś inny niż uczestnik tej promki?

   Usuń
  9. Wymóg regulaminowego wpływu spełnia przelew z własnego konta w innym banku.

   Usuń
  10. Dokładnie - określenie "Bank" pisane z dużej litery oznacza Śląski.

   Usuń
 11. Jak to jest że choć codziennie przeglądam ten blog, to dopiero dziś i to na pierwszym miejscu widzę ten opis a data „publikacji” to 12.01.2024?

  OdpowiedzUsuń
 12. 1000 zł do końca czerwca płatności kartą lub Blikiem to miesięcznie ? Czy od momentu otworzenia konta ? Czy co miesiąc ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie co miesiąc, w sumie od otworzenia

   Usuń
  2. Obrót kartą i/lub BLIK-iem należy zrobić do końca czerwca.

   Usuń
  3. A co do płatności w sklepach internetowych... OLX jest traktowany jako sklep internetowy?

   Usuń
 13. Chciałem się upewnić czy przelewy od innego odbiorcy tez się liczą jako wpływy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku, którego posiadaczem jest Uczestnik"

   Usuń
 14. Czy mozna przy zakładaniu konta wpisać kod polecenia kogoś i zgarnąć dodatkowa kasę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytałem się. Nie mają żadnego programu poleceń.

   Usuń
 15. Czy udało się Wam dołączyć do tej promocji konta osobistego (lub poprzednich edycji) mimo że wcześniej posiadaliście konto w ING? U mnie po wypełnieniu formularza pojawia się informacja, aby umówić się w miejscu spotkań (w oddziale). Konto zamknąłem kilka lat temu, zamknięta bankowość elektroniczna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udało się rozwiązać ten problem, bo mam podobnie? Rozumiem, że jak założę w banku konto, to nie obejmuje mnie promocja?

   Usuń
  2. też miałem ten problem, najlepsze to jak udałem się do banku to nie widzieli mojego wniosku w systemie. Przy pracowniku banku złożyłem ponownie wniosek i znów na koniec monit o konieczności wizyty w banku. I znów nie było w go w systemie. Pracownik zaczął wydzwaniać po infoliniach ale niczego się nie dowiedział. Zapytał się tylko czy miałem już wcześniej konto w ING. Odpowiedziałem, że tak. Nie wspomniałem tylko, że już 2x szarpnąłem ING na premię. Podejrzewam bana na promocje w ING

   Usuń
  3. Nie jest możliwe, żeby komuś zablokowali możliwość uczestnictwa w promocjach - jedyne kryterium przystąpienia to karencja. Bank co prawda ma prawo odmówić założenia komuś rachunku, ale musi podać powody takiej decyzji.

   To co opisujesz, to przypadek groteskowej niekompetencji pracownika. Amen!

   Usuń
  4. Mój przypadek jest równie dziwny, tzn. ROR i KO zamknąłem w apce na 'click' niemal 2 lata temu choć nie pamiętam czy byłem później w oddziale zamknąć dostęp do bankowości. Aktualnie przy składaniu wniosku dostaję info o konieczności udania się do oddziału. Właśnie to dzisiaj zrobiłem celem upewnienia się czy dostęp do bankowości jest zamknięty. Pracownik banku stwierdziła, że nie ma dostępu do tego rodzaju informacji, gdyż nie posiadam u nich żadnego tzw. produktu. Jednocześnie zasugerowała, że mogę złożyć wniosek w tej sprawie, ale - uwaga - jest to usługa PŁATNA, na co oczywiście nie przystałem ... o co tu może chodzić?

   Usuń
  5. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO zgodnie z rozporządzeniem 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady Europy z dnia 27. kwietnia 2016 r. masz prawo do wglądu do własnych danych jakie posiada bank. Pobieranie za to opłaty jest niezgodne z prawem!

   Usuń
 16. a jak wygląda sprawa z spłaconym kredytem na mieszkanie w 12.2022?, nigdy nie miałem ror-u w ing

  OdpowiedzUsuń
 17. Proszę o info wykonanie płatności 1000zl w skali miesiąca czy do czerwca 2024?

  OdpowiedzUsuń
 18. pytanie czy posiadanie samego konta oszczednosciowego w ing wyklucza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wyklucza.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Z promocji wyklucza współposiadanie lub pełnomocnictwo do jakiegokolwiek produktu w ING Banku Śląskim"

   Usuń
  3. Czy aby na pewno cytat z Regulaminu:
   "Od 30 września 2022 r. do 18 stycznia 2024 – nie możesz mieć (ani być współposiadaczem lub pełnomocnikiem) konta w naszym banku. Musisz być naszym nowym klientem"
   więc nie jest uściślone czy ROR czy OKO też? ktoś coś wie?

   Usuń
  4. Jest konto osobiste lub konto oszczędnościowe. Skoro wykluczenie dotyczy konta, to dotyczy obu. Co tu rozkminiać.

   Usuń
  5. A maklerskie?

   Usuń
  6. Bank nie prowadzi kont maklerskich. To dom maklerski więc zupełnie odrębny podmiot.

   Usuń
 19. Czy liczą się też płatności typu do Revolut czy tez do paypal?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy do płatności blikiem zaliczane jest doładowanie telefonu w play?

  OdpowiedzUsuń
 21. @Mr. Złotówa: Czy możesz potwierdzić (lub zaprzeczyć), że przelew z własnego konta w innym banku, nie jest przelewem z własnego konta w Banku (czyli ING) i spełnia warunek wpływu 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się pod temat z pytaniem - czy przelew z własnego konta firmowego w innym banku na własne konto ING spełnia warunek wpływu 1000 zł?

   Usuń
  2. Anonimowy22 stycznia 2024 12:26
   Bez problemu w poprzedniej promoce przeszło. Jako tytuł wpisywałem sobie wynagrodzenie

   Anonimowy22 stycznia 2024 13:47
   Tym bardziej z firmowego.

   Usuń
  3. Zapis regulaminu "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku, którego posiadaczem jest Uczestnik" sugeruje, że zasilenie ROR przez uczestnika promki z jej/jego innego konta w Śląskim nie spełni warunków tejże.

   Usuń
  4. sugeruje nie że z jej/jego innego konta w Śląski, tylko w każdym, w którym jest posiadaczem konta

   Usuń
  5. Kontaktowałem się z bankiem - moze być wpływ z innego własnego konta poza ING.

   Usuń
  6. Określenie "Bank" pisane z dużej litery oznacza Śląski - choć raz na infolinii nie wprowadzili w błąd 😋

   Usuń
 22. A co do tych 3 płatności BLIK za zakupy w sklepach internetowych, to orientujecie się czy przejdzie doładowanie konta w MoBilet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pojęcie 'sklepy internetowe' nie zostało zdefiniowane w regulaminie, więc - co potwierdzali Czytelnicy uczestniczący w poprzednich promocjach (a warunek taki jest już od dawna) - w praktyce zaliczają się wszystkie płatności Blikiem w Internecie.

   Usuń
 23. Zasilenie konta przez 3 miesiące pod rząd w wysokości 1000 zł można Blikiem ?

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy karta wirtualna może być czy musi być plastik?

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy zamknąć konto można on line np przez apkę lub serwis www? Czy tylko telefonicznie lub osobiście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.bankobranie.pl/2015/05/jak-zamknac-konto-w-banku-wypowiedzenie.html

   Usuń
  2. Taka ciekawostka: w placówkach zamykają konto od ręki bez okresu wypowiedzenia.

   Usuń
  3. @Anonimowy 25 stycznia 2024 18:06
   Tak samo jest z kartą kredytową. Nie robią żadnego problemu, a sytuacje takie jakie mają miejsce przy zamykaniu kont czy kk w Credit Agricole czy tym bardziej Paribas są nie do pomyślenia w Śląskim. To bardzo dobry i profesjonalny bank. Mam u nich konto już ponad 20 lat i nigdy nie było problemów.

   Usuń
  4. Inna ciekawostka: w bankowości elektronicznej można to zrobić samemu bez konieczności fatygowania się do oddziału 😋

   Usuń
  5. Tak, zamykanie konta w aplikacji odbywa się natychmiastowo. 💪

   Usuń
 26. Czyli najpierw trzeba ściągnąć apke żeby założyć na selfie?? Jak to wygląda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jaki sposób można uruchomić apkę nie mając umowy ramowej ani loginu?

   Usuń
 27. Można zamknąć kartę zaraz po otwarciu aby ominąć opłate miesięczną za karte a transakcje 1000 zł do 30.06.2024 robic wyłącznie blikiem??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dostaniesz premii. Bo kartę trzeba mieć do dnia wypłaty premii.

   Usuń
  2. Kartę możesz "zamknąć" kiedy chcesz i wtedy nie ponosisz żadnych opłat ale tak jak mówi @Pablo, nie po to się zakłada kona w promocji, żeby nic z tego finalnie nie zyskać.

   Usuń
  3. Cytat z powyższego opisu promki: "Wypłata premii przewidziana jest najpóźniej 15.07.2024 r. Do czasu jej otrzymania posiadaj konto osobiste założone w promocji (nie zmieniaj go na konto wspólne) wraz z wydaną do niego kartą oraz Otwarte Konto Oszczędnościowe (bo to właśnie na rachunek oszczędnościowy wpłynie premia od banku)"

   Usuń
 28. Czy jesli założyłam 24 stycznia to mogę już kolejnego dnia wpłacić 1000 zł aby już ten miesiąc mieć spełniony warunek.Oczywiscie przelew będzie od mego męża?

  OdpowiedzUsuń
 29. A dla starych widzę dają 50 zł za wpłacenie 200 zł na OKO, info z aplikacji

  OdpowiedzUsuń
 30. 3 proby nie dla iPhone, za pierwszym razem na android także potwierdza się informacja o problemach z założeniem na selfie.

  OdpowiedzUsuń
 31. Dla pewności zapytam o "załóż min. jeden Cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym założonym w promocji", założyłem taki cel i wpłatę dokonałem z konta DIRECT i teraz moje pytanie czy to już spełnia warunki tej promocji, czy tą wpłatę muszę jednak zrobić z konta oszczędnościowego OKO? Chciałbym mieć pewność

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest istotne skąd ta wpłata, po prostu musi być tylko założony cel z wymaganą kwota na tym celu.

   Usuń
 32. Jednym z warunków tej promocji jest otwarcie OKO.W aplikacji mam już to konto,czy muszę zakładać drugie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. OKO otwiera się razem z ROR-em. Już drugiego otwierać nie trzeba.

   Usuń
 33. OKO otwiera się wraz z kontem osobistym, czy można to zrobić później? Pytam, ponieważ 6% nalicza się od dnia otwarcia OKO, a ja pieniądze będę miał dopiero w marcu..
  Ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można później, otwiera się jak i zamyka od ręki.

   Usuń
  2. Ja widzę źe OKO jest od razu otwierane we wniosku o ROR.

   Usuń
  3. BTW promkę 6% masz już dostępną tylko do 12-go

   Usuń
 34. Czy jak założę konto 1 marca to warunki bezpłatnej karty spełniam dopiero od kwietnia (w kwietniu, maju i czerwcu wydatki na 300 zł)? I przelew 1000 też mogę zrobić w kwietniu, maju i czerwcu? W marcu nie muszę nic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kontekście uniknięcia opłaty miesięcznej za kartę wydaną do konta, do 28.03. nic robić nie musisz, bo to będzie pierwszy niepełny miesięczny okres rozliczeniowy. Płatności kartą (na sumę min. 300 zł) w celu uniknięcia opłaty miesięcznej będzie należało robić dopiero od okresu 29.03.-28.04.

   Na potrzeby promocji warunki spełniać możesz już od marca, acz możesz się wstrzymać i zacząć dopiero od kwietnia, bo to ciągle pozwoli się wyrobić się ze wszystkim (do 30.06.).

   Usuń
 35. Dobrze rozumiem, że mając kredyt w ING, ale bez konta osobistego, mogę wziąć udział w promocji ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety z promocji wyklucza nie tylko konto, ale też inne produkty w ING Banku Śląskim.

   Usuń
 36. Jak już dostanę premię to mogę bez problemu zamknąć kartę i konta, czy robią jakieś fikołki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 10 lutego 2024 23:28
   W komentarzach już w styczniu o tym była mowa. Warto zanim się zada pytanie, poczytać co już napisano.

   Usuń
  2. Po przytuleniu premii konto można zamknąć bez jakichkolwiek konsekwencji.

   Jest to chyba jedyny bank, w którym można to zrobić na click w bankowości elektronicznej 😃

   Usuń
 37. Czy okres karencji od 30.09.22 dotyczy tylko głównego konta osobistego w pln czy również oszczędnościowego lub w walucie obcej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która co najmniej od 30.09.2022 r. nie była posiadaczem, współposiadaczem, ani pełnomocnikiem do konta w ING Banku Śląskim.

   Dodatkowo z promocji wyklucza współposiadanie lub pełnomocnictwo do jakiegokolwiek produktu w ING Banku Śląskim"

   Usuń
 38. Czy przelewy z własnego konta z innych banków spełnią warunek wpływu? Czy ktoś może to potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "bank zastrzegł, że "Wpływ nie może być przekazywany z rachunku w Banku [czyli ING Banku Śląskiego - przyp. Mr. Złotówa], którego posiadaczem jest Uczestnik"

   to powinno rozwiewać wszelkie wątpliwości.
   Przelewy własne z ING: nie
   Przelewy z innych banków: tak i to nawet jak ze swojego konta.

   Usuń
 39. Zakładam konto metodą "na selfie". Za każdym razem udaje mi się dodać pierwszą stronę dowodu i w drugą stronę dowodu, ale gdy dochodzi etap z nagraniem twarzy apka przekierowuje na stronę ING Śląskiego z polityką cookies. Jest tam bardzo obszerna strona i dalej już nic nie ma, cofnięcie się do poprzedniego kroku oznacza całą zabawę od nowa. Nie mogę tego przeskoczyć )))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy cofnięcie się do poprzedniego kroku daje możliwość wyboru innej metody złożenia wniosku?

   Usuń
  2. Po całym dniu męczenia w końcu się udało - ale postanowiłem, że nigdy więcej zakładania konta w aplikacji - zwłaszcza tak niedopracowanej !!!

   Usuń
  3. @Anonimowy 17 lutego 2024 21:50
   Aplikacja ING jest niedopracowana? To nie aplikacja tylko telefon na którym to robisz lub to co na tym telefonie masz jako dodatki.
   Jak aplikacja ING jest niedopracowana, to co powiesz na wszystkie inne aplikacje?
   Korzystam tylko na tę chwilę z aplikacji 14 banków i aplikacja ING to wzorcowa aplikacja przez lata sprawdzona. Bywa że są różnice w działaniu aplikacji tych samych banków na iPhone i na smartfonach z Androidem i bywa, że na jednym systemie coś nie działa tak jak trzeba a na drugim nie. O tym niedawno mogli się przekonać korzystający z innej promocji, gdzie na iPhone nie dało rady przejść procesu rejestracji przez selfie, a na telefonach znajomych z Androidem poszło bez problemu. I to też niekoniecznie był problem iPhone. Użytkownicy smartfonów często zapominają o podstawowej higienie swoich urządzeń. Przykład u mnie w domu gdzie wszyscy mamy ten sam model smartfona a tylko jedna z osób ma problemy nawet ze zwykłymi SMS-ami. Powód? Uparte zaśmiecanie swojego smartfona i chaotyczna obsługa. Skutek jest taki, że potem ta sama aplikacja bankowa tam nie działa tak jak trzeba, choć na drugim i trzecim urządzeniu nie ma z nią najmniejszych problemów.

   Usuń
 40. Właśnie próbuję założyć konto na selfie - po wpisaniu nazwiska peselu telefonu i maila wyskakuje mi strona - umów wizytę w banku w celu założenia konta i każe mi wybrać adres i datę spotkania.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem tak samo. W oddziale nie widzieli mojego wniosku, który złożyłem. Złożyłem go ponownie przy pracowniku banku i to samo, prośba o wizytę w oddziale i wniosku nie ma w systemie. Zaproponowali, że mogą założyć rachunek ale bez promocji. Podziękowałem

   Usuń
  2. Stawiam na niezamkniętą umowę ramowa z poprzedniego konta

   Usuń
  3. W moim przypadku jest podobnie, chociaż ROR i KO zamknąłem w apce na 'click' niemal 2 lata temu choć nie pamiętam czy byłem później w oddziale zamknąć dostęp do bankowości. Aktualnie przy składaniu wniosku dostaję info o konieczności udania się do oddziału. Właśnie to w piątek zrobiłem celem upewnienia się czy dostęp do bankowości jest zamknięty. Pracownik banku stwierdziła, że nie ma dostępu do tego rodzaju informacji, gdyż nie posiadam u nich żadnego tzw. produktu. Jednocześnie zasugerowała, że mogę złożyć wniosek w tej sprawie, ale - uwaga - jest to usługa PŁATNA, na co oczywiście nie przystałem ... o co tu może chodzić?

   Usuń
  4. ja obstawiam, że w ten sposób banują osoby, które ich wcześniej skroiły na premię i od razu konto zamknęły. Ja wcześniej ing już 2x szarpnąłem na premię

   Usuń
  5. W Citi jak już się jest/było klientem to też konta na selfie już otworzyć się nie da. Więc to pewnie jakieś ograniczenie techniczne.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 19 lutego 2024, 13:21 - jeśli w trakcie zdalnego składania wniosku o konto w Handlowym coś nie wyjdzie, to pracownik dzwoni w kwestii dokończenia tego wniosku.

   Ponadto taka metoda wnioskowania nie jest warunkiem do przytulania premii w wysokości aż 200 zł, która w Śląskim przepada w przypadku niepowodzenia - to kompletnie inna para kaloszy!

   Usuń
  7. No ja w ślaskim to miałam konto może z 20 lat temu, więc raczej nic nie powinno mnie blokowac. Spróbowałam znowu i dalej to samo

   Usuń
  8. Nawet bez uzyskania tej premii za wniosek złożony telefonem lub tabletem ich oferta nie jest najgorsza, gdyż za obrót kartą i/lub BLIK-iem na kwotę 1k dają 150 zł premii co oznacza aż 15-procentowy 'zwrot' 😃

   Usuń
  9. @Anonimowy, 20 lutego 2024, 09:53 - pewnie wkrótce zadzwonią z banku w celu dokończenia wniosku

   Usuń
  10. W takim razie będę czekać 😋

   Usuń
 41. Czy można użyć paszportu zamiast dowodu osobistego ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko dowód.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem"

   Usuń
  3. Dziękuję.

   Usuń
 42. Czy do chwili otrzymania premii trzeba mieć aktywną kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, regulamin promocji wymaga posiadania karty do momentu otrzymania premii.

   Usuń
 43. Razem z kontem głównym otworzyło się automatycznie OKO. Problem w tym, że narazie nie potrzebuję konta oszczędnościowego, dopiero wpłacę tam pieniądze 8-9 marca. Jednak będę "w plecy" ponad pół miesiąca - czyli niecałe 2,5 miesiąca oszczędzania na 6% zamiast 3 miesięcy.
  Pani na infolinii powiedziała, że założenie drugiego konta oszczęd. w marcu (OKO Bonus) nic nie da, ponieważ najpierw trzeba oszczędzać na pierwszym (OKO) aby drugim uzyskać też 6%.
  Czyli wielka LIPA! Niepotrzebnie pospieszyłem się z otwarciem konta w ING. Odradzam innym osobom myślącym o oszczędzaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież możesz otworzyć sobie OKO Bonus w dowolnym momencie i tam ulokować nowe środki do 200 tys. zł. Odkąd 30 lat temu otwierałem konto w ING, to Konto OKO zawsze było automatycznie otwierane z Kontem Direct więc nie wiem skąd ten problem?
   Regulamin wyraźnie mówi o otwarciu "Konta wraz z OKO". I już wiem skąd ten problem, czyli tak jak u większości, problem z czytaniem regulaminów, umów itp.

   Konto OKO to bardzo dobre konto. Zawsze wszystkie przelewy były bezpłatne, a więc nawet jak oprocentowanie było słabe, można było na weekend wpłacić tam swoje lub firmowe 🤪 (kiedyś nie było ograniczeń wynikających z ustawy Dz. U. z 2018 r., poz. 723, ze zm.) pieniążki i po weekendzie je wypłacić. A że było to na rękę również pracodawcy (zwiększenie bezpieczeństwa), to się korzystało. Teraz pozostają tylko swoje jako przechowalnia dla wpływów na ROR żeby nie leżały bezproduktywnie.

   Usuń
  2. Aż 30 lat temu? Pewnie zakładałeś to konto w Holandii, bo Śląski połączył się z ING Bank N.V. dopiero w 2001 r. 🤡

   Usuń
  3. @ Anonimowy23 lutego 2024 07:15
   "Przecież możesz otworzyć sobie OKO Bonus w dowolnym momencie i tam ulokować nowe środki"
   No właśnie nie mogę! Potrafisz czytać to, co napisałem? Konsultant banku wyraził się jasno, że NAJPIERW wpłacamy nowe środki na OKO i tam oszczędzamy. Jest to warunek naliczania odsetek na drugim koncie OKO Bonus (też 6%), które możemy otworzyć później, ale nie w "dowolnym momencie" lecz do dnia 11.03.2024 r.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 23 lutego 2024, 07:15 - jakie ograniczenia wynikają z ustawy Dz. U. z 2018 r., poz. 723

   Usuń
 44. Łączny wpływ 1000zł przez 3 miesiące (czyli np. 200, 300, 500) czy w każdym miesiącu po 1000zł (1000, 1000, 1000)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin mówi jasno:
   "Do 30 czerwca 2024 r. otrzymaj w każdym z trzech dowolnych miesięcy Wpływ min. 1000 zł (w formie jednego lub kilku wpływów)."

   Pojęcia "Wpływ", "Bank", "Uczestnik" - podobnie inne - są również zdefiniowane przez bank w regulaminie tej promocji.

   A skąd bierzesz to sformułowanie "Łączny wpływ"?

   Usuń
  2. Wolałem się upewnić

   Usuń
 45. Czy Posiadanie karty firmowej Corporate wyklucza z promocji ? Mam taka kartę w pracy i podawałem dane do banku jako użytkownik.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Użytkownik to nie posiadacz 😋

   Usuń
 46. Mnie dopadła mała niespodzianka. Jestem już 5 lat z bankobraniem i pierwsza tak sytuacja.
  Zamknąłem konto Direct i konto oszczędnościowe z początkiem 2022, ale okazało się że nie zamknąłem usługi prowadzenia bankowości internetowej (!!!). Fakt ten mnie zaskoczył bo zawsze wszystko co mam w danym banku zamykam...
  Może to było związane że kiedyś u nich miałem fundusz inwestycyjny, i pomimo że już dano wszystko przeniosłem (2019) to mam u nich "rejestr z saldem zerowym".
  Teraz pytania:
  1. Czy to mnie eliminuje z promocji? Wyżej jest napisane: "Dodatkowo z promocji wyklucza współposiadanie lub pełnomocnictwo do jakiegokolwiek produktu w ING Banku Śląskim."
  2. Jeżeli nie wyklucza to po terminie zamknięcia (połowa marca) odblokuje mi się możliwość założenia konta przez selfie? (na razie po instalacji apki zapraszają mnie do wybranego salonu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Jeśli to w ING TFI to nie
   2. A to czy uda się na selfie to musisz przetestować.

   Usuń
 47. Dzisiaj próbowałem założyć konto w aplikacji mobilnej przez selfie. Skanowanie dowodu działa dość mozolnie. Trzeba się naprawdę namęczyć, aby poprawnie zrobić zdjęcie. Dodatkowo przy wyborze JDG, jako sposobu zarobku aplikacja twierdzi, że mam niepoprawny NIP. Próbowałem dwukrotnie plus pomoc na infolinii. Nic nie dało.
  Idę dzisiaj do placówki, aby sprawdzili ten problem, bo to lekka kpina jest.

  OdpowiedzUsuń
 48. A ja mam pytanie czy płatność np za prąd za pomocą PayU czy paypro będzie traktowane jako zakupy w internecie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze spokojem. Wszystko zaliczają co w internecie.

   Usuń
 49. Ale jeżeli mam konto Mobi i jestem przed ukończeniem 26 roku życia (ukończę dopiero w listopadzie:P) to nie muszę spełniać warunku tych 300 zł aby mieć darmową kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto Mobi i karta do niego są za 0 zł. Tych płatności na 300 zl/mies robić nie trzeba. Ale ogółem ten tysiak co w promo to tak.

   Usuń
 50. Dostałam 1001 zł na swoje konto równo 28 lutego 2024r (data zaksięgowania). Czy to już się liczy jako 1 miesiąc? Bo to już jest chyba ostatni dzień rozliczeniowy? Czy jednak nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Okres rozliczeniowy zaczyna się 29 a kończy 28 więc wpływ został spełniony za poprzedni miesiąc.
   Przelej to na konto w innym banku i z powrotem na konto w Śląskim i po sprawie. To samo w każdym z pozostałych wymaganych przez regulamin promocji miesięcy.

   Usuń
  2. no tak, czyli mam wpływ już za luty? dobrze rozumiem?

   Usuń
 51. Witam a czy można doładować revolut w ramach tych 300 zł i unikać opłaty za kartę i dodatkowo zaliczyć 1000 w 3 miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
 52. Przepraszam, że pytam, ale nie potrafię rozstrzygnąć czy założenie konta aplikacją a nie przez stronę internetową spełnia warunki? Strona tak mnie przekierowuje. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. TAk, własnie w ten sposób ząłożysz konto na selfie.

   Usuń
  2. Dziękuję.

   Usuń
 53. Wczoraj założyłam Konto Direct i Otwarte Konto Oszczędnościowe. Wpłaciłam na OKO 300 zł. Miałam informację w koncie: saldo dostępne 300 zł. Na celu masz: 0 zł. Poza celem masz 300 zł. Przerzuciłam pieniądze na cel. Teraz mam informację: na celu masz 300 zł - czyli rozumiem, że założyłam wymagany w promocji cel oszczędnościowy?
  I drugie pytanie - teraz mogę tam wpłacać i wypłacać byle na 30.06 było 300 zł?

  OdpowiedzUsuń
 54. Pierwszy raz spotkałem się z takim bankiem, który ładnie informuje w wiadomości o całej promocji. Dodatkowo każdy wymagany krok jest odhaczany po spełnieniu warunków uzyskania bonusu. Oby w przyszłości więcej banków poszło w tym kierunku. Wszystko jasne i klarowne. Duzy plus za to.

  OdpowiedzUsuń
 55. takie pytanie donośnie punktu "Wykonaj min. 3 płatności BLIKiem w sklepach internetowych" czy jak kupię coś na allegro lokalnie, czyli płatność pójdzie do allegro, a później do mnie to się liczy jako płatność w sklepie internetowym?

  OdpowiedzUsuń
 56. Czy można zamknąć konto poprzez serwis transakcyjny www lub być może z aplikacji? Czy trzeba dzwonić? Jakie są formy skutecznego pełnego wypowiedzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można zamknąć przez bankowość.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...