Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: 6,25% (dla nowych środków) na Koncie Oszczędnościowym Profit (+ na 500 zł za konto osobiste)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

29.01.2024

Bank Millennium: 6,25% (dla nowych środków) na Koncie Oszczędnościowym Profit (+ na 500 zł za konto osobiste)

Nowa promocja dla oszczędzających przynosi niezmienione oprocentowanie. 

Konto oszczędnościowe Profit: do 6,25% do 100 tys. zł (dla nowych środków) - 57. edycja promocji
Osoby, które posiadają (lub założą) konto osobiste w Banku Millennium i na Koncie Oszczędnościowym Profit zapewnią "nowe środki", mogą uzyskać do 6,25% w skali roku gwarantowane na 91 dni, do 100 tys. zł.

[Niniejsza edycja już się zakończyła. Sprawdź na bieżąco aktualizowany ranking najlepszych kont oszczędnościowych.]

Jeśli aktualnie nie posiadasz konta osobistego w tym banku, sprawdź jak uzyskać bonusy do 500 zł na start. W podlinkowanym wpisie prześwietlam promocję oraz konto z oferty Millennium. Poniżej skupiam się już wyłącznie na propozycji konta oszczędnościowego.

Konto oszczędnościowe Profit: do 6,25% do 100 tys. zł (dla nowych środków) - 57. edycja promocji


57. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się następującymi cechami: 

 • oprocentowanie
  • 3,0% w skali roku, jeśli wpłacisz "nowe środki" lub
  • 6,25% w skali roku, tu oprócz wpłaty "nowych środków" wymagane jest również to, by w każdym miesiącu trwania promocji wykonać min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (w ostatnim miesiącu korzystania z promocyjnego oprocentowania zaliczą się transakcje wykonane do dnia zakończenia okresu promocyjnego);
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem (3,0 lub 6,25%): do 100 000 zł;
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 26.01.2024 r. - do wyliczenia tego salda bank bierze pod uwagę środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach (w tym strukturyzowanych);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 91 dni od pierwszej wpłaty/"wykrycia" nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit; to musi nastąpić w okresie dostępności 57. edycji - wpłacenie przez Ciebie/wykrycie przez bank "nowych środków" może nastąpić w okresie od 29.01. do 8.03.2024 roku;
 • dostępność 57. edycji promocji ze stawką do 6,25% w skali roku: od 29.01. do 8.03.2024 roku - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na Konto Oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji (np. 7.03.), to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 91 dni
 • wypłata odsetek: 
  • w oparciu o oprocentowanie 3,0% w skali roku następuje pod koniec miesiąca kalendarzowego; 
  • dodatkowych wg oprocentowania 3,25% w skali roku (jako wyrównanie do oprocentowania 6,25% w skali roku), jeśli wykonane zostanie 5 transakcji kartą lub Blikiem, przewidziane jest w nocy pomiędzy pierwszym, a drugim dniem roboczym kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz otworzą konto w Millennium (konto oszczędnościowe zakłada się razem we wniosku o konto osobiste), każdą wpłatę na Konto Oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki".

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 26.01.2024 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować tylko "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień). "Stare" środki trzeba utrzymywać w Millennium przez cały czas korzystania z promocji oprocentowania dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto oszczędnościowe w Millennium - szczegóły oferty


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego do 24.04.2022 r. włącznie) lub 9,90 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego od 25.04.2022 r.). 

Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.


Informacja o uruchomieniu promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit oraz o podwyższonym oprocentowaniu w bankowości internetowej pojawia się dopiero następnego dnia roboczego po wpływie środków (w dniu pojawienia się środków na rachunku oszczędnościowym widnieje jedynie komunikat o standardowym oprocentowaniu - system bankowy aktualizuje się dopiero podczas nocnego przetwarzania danych).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. No kurczę, pospieszyłam się o m-c ;) Myślałam, że z tą kolejną edycją obniżą %. No nic, trudno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zmienili warunków, więc można być spokojnym, że Velo Bank również nie zmniejszy stawki w edycji od 02.02 :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Data badania salda wróciła do przewidywalności. To najbardziej cieszy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czyli bedzie to 8.03 dla nastepnej edycji?

   Usuń
  2. Najprawdopodobniej.

   Usuń
 4. 26.01.2024 stan środków w banku 0 zł. Dnia 29.02.2024 wpada 50 zł odsetek i tego dnia je wypłacam. Dnia 01.03.2024 wpłacam 0,01 zł by uruchomić 57. edycję zł a bank twierdzi, że minimalna kwota nowych środków uruchamiająca edycję 57. to... 50,01 zł. Czy ma rację???... Pierwsze słyszę o takiej interpretacji, zgłosiłam reklamację. Co Wy na to?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziś konto wyczyszczone. Zobaczymy czy da się trafić z dniem weryfikacji salda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak zrobiłem. No i było warto. Nowa edycja: Możesz zyskać do 6,25% w skali roku przez 90 dni dla nowych środków do 100 000 zł.

   Usuń
  2. A i jeszcze: Promocja trwa od 11.03.2024 r. do 19.04.2024 r.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...