Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 450 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Skocz w nowy Rok" [AKTUALIZACJA: + 200 zł w bonach na zakupy]

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

9.01.2024

Zgarnij 450 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Skocz w nowy Rok" [AKTUALIZACJA: + 200 zł w bonach na zakupy]

Wystartowała nowa promocja z kontem osobistym w BNP Paribas w roli głównej.

"Skocz w nowy Rok": do 450 zł w bonusach na start za konto w BNP Paribas
Do wzięcia czekają nagrody gwarantowane o łącznej wartości 450 zł - w skład tego pakietu wchodzi 50 zł w bonach do wykorzystania w sklepach Żabka (już za samo otwarcie konta) oraz 400 zł premii pieniężnej.


[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

[Aktualizacja w dn. 16.01.2024 r.: do tego doszła jeszcze jedna promocja - z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile (to program lojalnościowy dla kart Mastercard - w tym tej wydawanej do konta osobistego w BNP Paribas). Można tu zdobyć (co najmniej) 16 000 punktów, a taka ich liczba wystarczy na nagrody - np. bony na zakupy (m.in. do Allegro, Carrefoura czy Circle K) - o łącznej wartości 200 zł. Promocje łączą się ze sobą, więc teraz można zgarnąć już nawet 650 zł!]

"Skocz w nowy Rok": do 450 zł w bonusach na start za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają następujące nagrody: 
 • 5 bonów do sklepów Żabka o wartości 10 zł każdy oraz
 • 2 premie po 200 zł każda (to już bonusy pieniężne, które wpłyną na konto, więc będzie je można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Skocz w nowy Rok"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 29.01.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • najpóźniej do 11.02.2024 r.:
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz
  • aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - 5 bonów o wartości 10 zł każdy do wykorzystania w sklepach Żabka oraz otworzy drogę do zgarnięcia następnych nagród.

By zdobyć kolejne nagrody - po 200 zł premii - w lutym i marcu 2024 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (na dowolną kwotę; może to być przelew np. na własne konto w innym banku); 
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 300 zł (mogą, ale nie muszą to być być płatności w sklepach Żabka) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. 

Warunkiem uzyskania drugiej premii 200 zł (za spełnienie warunków w marcu) jest uprzednie (w lutym) spełnienie warunków uzyskania pierwszej premii 200 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu skoczwnowyrok@promocja.bnpparibas.pl):
 • 26.02. - o przyznaniu bonów do Żabki; 
 • 20.03. - o pierwszej premii 200 zł (za spełnienie warunków w lutym) oraz
 • 26.04.2024 r. - o drugiej premii 200 zł (za realizację wytycznych w marcu).

Na drugą z tych wiadomości (o przyznaniu pierwszej premii 200 zł) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.03.2024 r. 

Wypłata bonusów przewiedziana do 31.03. (pierwsza premia 200 zł) oraz do 30.04.2024 r. (druga premia 200 zł). Bony do Żabki dostaniesz SMS-em do 29.02.2024 r. 

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu pierwszej premii, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Skocz w nowy Rok"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji; na sumę min. 1 000 zł w lutym i w marcu) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

[Aktualizacja w dn. 16.01.2024 r.: dodatkowe 200 zł na zakupy

W BNP Paribas pojawiała się jeszcze jedna promocja - dostępna zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów. Za rejestrację karty Mastercard (wydawanej do konta w BNP Paribas) do wzięcia jest 16 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile - taka liczba punktów pozwoli odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości nawet 200 zł. O szczegółach tej promocji, zasadach i warunkach uczestnictwa piszę tutaj.]


Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca marca 2024 roku - po przedłużeniu promocji) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcje Blikiem nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Skocz w nowy Rok" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

58 komentarzy:

 1. Co jak mam kartę kredytową BNP Paribas? Wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyklucza jedynie konto osobiste (i powiązana z nim umowy ramowej). Posiadanie innych produktów (w tym karty kredytowej) nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w powyższej promocji.

   Usuń
 2. Czy da się jakoś dowiedzieć kiedy dokładnie zamknąłem konto w BNP?

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam
  Czy wiadomo jaka firma kurierska dostarcza te umowy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Wczoraj złożyłem wniosek w promce "Podaruj sobie prezent" 😃

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzy przelewy na telefon, przelew w bankowości na 300 zł i sumaryczny wpływ 700 zł przez zaledwie 2 miesiące - życie jest piękne 😃😃

   Usuń
  2. Na dodatek te 3 przelewy na telefon mogą być nawet na 1 grosz każdy!

   Usuń
 5. Czy w tej promocji można dodatkowo uzyskać bony na kwotę 200zł w ramach udziału w promocji Mastercard Bezcenne Chwile dla kart Mastercard wydawanych do konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka to promocja, jeśli można spytać?

   Usuń
  2. Promocja "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas", którą zapewne masz na myśli, jest już niedostępna - była przewidziana do 31.12.2023 r.

   Usuń
 6. Od wielu edycji próbowałam poprzez aplikację niestety bezskutecznie. Tym razem o dziwo się udało. Mam tylko jedną wątpliwość. Nie wybrałam fizycznej karty tylko wirtualną. Dodałam ją do Apple Pay i nie wiem czy płacąc w ten sposób spełnię wymóg płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, może być też karta wirtualna (dopuszcza ją regulamin). Jedynie trzeba pamiętać, że zasady są takie same, jak w przypadku karty fizycznej (a więc np. przy Karcie Otwartej na Dzisiaj należy pamiętać o. spełnieniu warunków zwolnienia z opłaty miesięcznej).

   Usuń
 7. Czy wirtualna karta spełni warunek transakcji?

  OdpowiedzUsuń
 8. W ile dni po dostarczeniu karty i potwierdzeniu tożsamości przez kuriera następuje aktywacja konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Możesz aktywować kartę zgodnie z instrukcją przy karcie i wtedy aktywować dostęp do bankowości.

   Usuń
 9. Czy kartą wydaną oraz aktywowaną w styczniu należy wykonać 3 płatności w styczniu w celu uniknięcia za nią opłaty?

  OdpowiedzUsuń
 10. Liczy się równo rok od daty złożenia wniosku? Zamknęłam konto w listopadzie 2022wiec teoretycznie powinno się łapać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się rok (12 miesięcy) od zamknięcia konta przez bank (czyli po upływie okresu wypowiedzenia), a nie od złożenia dyspozycji. Jeśli jednak wypowiedzenie było złożone w listopadzie, to zamknięcie konta najpewniej nastąpiło w grudniu'22. Zatem teraz droga do udziału w promocji jest otwarta :)

   Usuń
 11. Witam jak dowiem się czy wzięłam udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu składasz wniosek na stronie promocji. Po rejestracji dostajesz też maila.

   Usuń
 12. Nie rozumiem dlaczego mnie nie puszcza rejestracja mobilna. W tamtym roku próbowalem, weryfikacja tożsamości okej, podpisana umowa wszystko okej i na drugi dzień mail że nie udało się otworzyć konta, teraz to samo...

  OdpowiedzUsuń
 13. "Twój wniosek o konto "Otwarte na Ciebie" nie został dokończony - wygasł link aktywacyjny." Przy kliknieciu" podpisz umowe " wyskoczyl komunikat o złym linku. jak dalej trzeba działać? Do placówki i bedzie to dalej w promocji? Ktos miał podobnie? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ok, przeszło dopiero jako wideoweryfikacja przez GoMobile, mam nadzieje ze bedzie ok ;-)

   Usuń
 14. Czy jak zakupie jakiś produkt za 300 zł i go zwrócę to wliczy mi się to jako płatność kartą? Można tak w ogóle?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy jak na potrzeby warunków promocji bede placil karta na spłate zakupów w allegro pay to się zaliczy? Bowiem na necie pisza ze allegro pay raz ma kod mmc 6012 a gdzie indziej 5999? Jesli dodam karte do portfela google to cos zmieni?

  OdpowiedzUsuń
 16. A allegro pay sie liczy?

  OdpowiedzUsuń
 17. Od kwietnia nie będzie opłaty za kartę? W innym wpisie była informacja, że będzie. Chyba, że w tej promocji ma być?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściwie niewiele się zmieni. Przetasowali tylko wszystko. Do końca 2024 wszystko można mieć za 0 zł.

   Usuń
 18. Dzień dobry. Mam problem z założeniem konta. Drugi bank odrzucił mój wniosek elektroniczny. Nie wiem czy jest to spowodowane. Miał już ktoś taki problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozbieżność między danymi w dowodzie a tym co podajesz?

   Usuń
 19. mam pytanie, podpisałam umowę, otrzymałam kartę, mam login do bankowości internetowej ale co z hasłem,nic nie mam , jak je wygenerowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy pierwszym logowaniu jak podasz login to hasło przyjdzie smsem i potem je sobie zmienisz.

   Usuń
 20. Jeśli aktywowałam kartę dopiero po 11.02, to czy nadal mam szansę na premię gotówkową i tylko bon do Żabki przepadł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to tak jak u mnie, pierwsza karta do mnie nie dotarla, a druga wyprodukowana akurat 12.02 ;) pewnie bonus przepadl w calosci

   Usuń
  2. W tej sytuacji - gdy karta nie dotarła na czas, a co nie jest winą klienta - należy złożyć reklamację.

   Usuń
  3. Dzieki za info, po zlozeniu reklamacji dostalem kody i maila potrzebnego do otrzymania 1 bonusu 200 zl

   Usuń
 21. Dostaliście już maila o przyznaniu voucherów?

  OdpowiedzUsuń
 22. A bony można zrealizować jednorazowo czy w pięciu różnych transakcjach?

  OdpowiedzUsuń
 23. Dziś doszedł sms z kodami do żabki.

  OdpowiedzUsuń
 24. Czy są jakieś ograniczenia asortymentowe na ktore mozna wydać bony? Np alkohol?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin bonów: "Żabka Polska będzie honorowała przedkładane przez Klientów Bony jako środek jednorazowo dokonywanej zapłaty za dowolnie wybrane towary we wszystkich Sklepach na terenie całego kraju"

   Usuń
 25. Okazało się, że nie zrobiłam wpływu 1000 zł. w lutym😒 mam 31.01 i 01.03. Czy jest jakaś szansa na premię w takim przypadku?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy ktoś dostał premię za marzec i kwiecień?

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ktoś dostał 2 premię?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...