Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 200 zł premii za Konto Przekorzystne w Pekao + 7% dla oszczędności

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

9.01.2024

Zgarnij 200 zł premii za Konto Przekorzystne w Pekao + 7% dla oszczędności

Oto najnowsza promocja dla osób otwierających konto osobiste w banku z żubrem w logo.

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne online i otrzymaj nagrodę"- edycja XI: zgarnij 200 zł premii
Do wzięcia jest łatwa premia 200 zł na start (w tym 50 zł już za samo otwarcie konta), a na zainteresowanych czeka jeszcze 7% na koncie oszczędnościowym.


[Promocja zakończona.
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.

Promocja "Otwórz Konto Przekorzystne online i otrzymaj nagrodę"- edycja XI: zgarnij 200 zł premii

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, zamieszkała w Polsce, która:

 • w okresie od 1.08.2021 do 2.11.2023 r. nie posiadała (ani nie współposiadała) rachunku płatniczego (konta osobistego), ani rachunku lokaty oszczędnościowej w Pekao oraz
 • na dzień przystąpienia do niniejszej promocji (czyli w momencie otwierania konta) nie posiada żadnego produktu kredytowego w Pekao.


W celu rozwiania ewentualnych wątpliwości dodam, że posiadanie jakichkolwiek produktów w PKO BP nie wyklucza z udziału, bo to dwa odrębne banki. 

Zasady promocji z premią 200 zł za Konto Przekorzystne


By wziąć udział w akcji i zdobyć tytułową nagrodę:

 • złóż wniosek o Konto Przekorzystne w Banku Pekao wraz z wydawaną do niego kartą (najlepiej Mastercard - niżej wyjaśniam dlaczego) i bankowością internetową, wyrażając przy tym zgodę na przetwarzanie przez bank danych osobowych w zakresie niezbędnym dla swojego udziału w promocji oraz do 3.04.2024 r. zawrzyj umowę z bankiem - aby wziąć udział w promocji trzeba zrobić to online lub "na selfie" (więcej o tych metodach otwierania konta piszę nieco niżej).

I to wszystko, co wystarczy zrobić, by wpadł pierwszy bonus 50 zł.

Dla uzyskiwania kolejnego bonusu (150 zł) w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
 • wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta (mogą to być płatności na dowolne, nawet drobne kwoty; nie zaliczą się płatności Blikiem).


Wypłata bonusów
przewidziana jest w dwóch transzach:

 • 50 zł za otwarcie konta otrzymasz do 15. dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otarcia konta;
 • drugi bonus - w wysokości 150 zł - wpadnie do 15. dnia piątego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta.

Przykładowo: jeśli umowę o konto zawrzesz w styczniu, to pierwszy bonus 50 zł wpłynie na Twe konto do 15.03., a aktywnością (czyli wykonywaniem 5 płatności kartą w każdym miesiącu) będzie należało wykazywać się od lutego do kwietnia. Bonus 150 zł za tę aktywność dostaniesz do 15.06.2024 roku. 

Do momentu otrzymania bonusów nie wypowiadaj umowy o konto, ani umowy o kartę wydaną do konta.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, uwzględnij, iż bank niektórych może nie zaliczyć. Wykluczone są następujące transakcje:

"internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829), przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050), przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051)"


Takim zapisem bank najpewniej chce wyeliminować transakcje, które mogą nie być płatnością za faktyczne zakupy. Na potrzeby promocji można za to wykonywać płatności w sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, obuwniczych, motoryzacyjnych, budowalnych), marketach, w lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw, czy w Internecie (np. na Allegro).


150 zł w bonach na zakupy dzięki programowi Bezcenne Chwile [PROMOCJA ZAKOŃCZONA w dniu 31.01.2024 roku] - szczegółowy opis tej promocji znajdziesz tutaj.

150 zł za konto dla dziecka


Bank Pekao premiuje też otwarcie konta dla nieletnich. Do wzięcia czeka łatwa premia 150 zł. Jeśli Twa pociecha jest w wieku 0-17 lat, sprawdź jak skorzystać z tej promocji - o szczegółach piszę tutaj.

7% na koncie oszczędnościowym w Banku Pekao


Dla osób otwierających teraz Konto Przekorzystne w Pekao dostępna jest jeszcze jedna promocja (na którą załapać się można także do 3.04.2024 roku, a więc w tym samym terminie co na akcję z premią 200 zł). To podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, na którym bank oferuje obecnie 7% w skali roku do 100 000 zł, gwarantując utrzymanie warunków przez 152 dni. Więcej na temat tej propozycji piszę tutaj.

Konto Przekorzystne - szczegóły oferty Pekao 


Główne cechy Konta Przekorzystnego, czyli konta osobistego zakładanego w niniejszej promocji, to: 

 • 0 zł za prowadzenie konta - bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków; 
 • 0/4 zł miesięcznie za kartę wydawaną do konta (za wyjątkiem karty Gold - zwróć na to uwagę, bo i ta karta też może być do wyboru we wniosku o konto) - bank nie pobierze opłaty, gdy spełniony zostanie jeden z poniższych warunków
  • (I) posiadacz konta nie ukończył 26 lat lub
  • (II) w miesiącu poprzedzającym na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe, to musi być więc przelew, np. z Twojego konta w innym banku) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay.
 • 0 zł za wydanie i wznowienie karty ze standardową szatą graficzną (lub 5 zł za wydanie i wznowienie - po upływie ważności - karty z niestandardową szatą graficzną); 
 • 0 zł za przelewy krajowe Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej; 
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24 - jej można jednak uniknąć, bo alternatywnym sposobem jest autoryzacja za pomocą aplikacji - wtedy odbywa się to bez opłat; inny sposób to utworzenie zaufanych odbiorców, co pozwoli wykonywać do nich kolejne przelewy już bez konieczności autoryzacji; opłata nie jest pobierana za SMSy przesyłane przy autoryzacji logowania do bankowości internetowej; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Pekao; w przypadku innych bankomatów prowizja wynosi 2,3%, min. 5 zł. 


W promocji z premią do 200 zł uczestniczą wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji, w których wybierzesz metodę zdalnego zawarcia umowy:

 • "na selfie" -  wymagane będzie wtedy m.in. wykonanie selfie (stąd określenie "konto na selfie"), czyli sfotografowanie dowodu osobistego oraz twarzy np. za pomocą kamerki w smartfonie (w ten sposób bank potwierdzi Twą tożsamość i uruchomi konto) lub 
 • "online" - w celu potwierdzenia tożsamości niezbędne jest posiadanie konta osobistego w innym banku i zalogowanie do bankowości internetowej.


Co w sytuacji, jeżeli zdecydujesz się na otwarcie konta online, ale ten proces się nie powiedzie i finalizacja będzie musiała nastąpić w placówce? Tutaj jest dobra wiadomość, bo w regulaminie promocji można znaleźć zapis:

"Jeśli nie udało Ci się zawrzeć tych umów w kanałach wskazanych w ust. 1 pkt 12 [czyli online lub "na selfie" - przyp. Mr. Złotówa] ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku (...), ten warunek uznamy za spełniony".

 
W praktyce możliwe są zatem 3 scenariusze:

❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie weźmiesz udziału w promocji; 

✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online lub "na selfie" i w taki sposób zawrzesz umowę => weźmiesz udział w promocji; 

✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online lub "na selfie", ale weryfikacja nie powiedzie się i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz brać udział w promocji. 


Przydatne dokumenty:

56 komentarzy:

 1. Karencja ustawiona jest wciąż na 1. sierpnia 2021 czyli 7 m-cy po 'słynnym' przejęciu Idea.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jak żadnego aneksu nie podpisywałem z pekao po przejęciu idei, to rozumiem i tak jestem wykluczony?

   Usuń
 2. oraz dla obecnych Klientów banku, których suma średniomiesięcznych sald na rachunkach w każdym badanym miesiącu w okresie od 1.04.2023 r. do 8.01.2024 r. nie była wyższa niż 2 000 zł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te 5 płatności wystarczy czy jeszcze trzeba +1 żeby mieć kartę za 0 zł?

  OdpowiedzUsuń
 4. 6 stycznia założyłem konto przekorzystne w edycji X. Nie było w niej punktów MasterCard bezcenne chwile i oprocentowanie na koncie oszczędnościowym wynosi 6,5%
  Czy jest możliwość zamknąć moje konta w edycji X o założyć jeszcze raz w edycji XI???
  Proszę o odpowiedź.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli kto miał kartę Pekao zarejestrowaną choćby przez m-c w BCh w 2022r., 2021r. lub nawet wczesniej to z punktów 8k/12k nie skorzysta-dobrze rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie. Czy dwie promocje na punkty w Bezcenne Chwile, tzn.:
  1) Promocja „Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach”
  2) Promocja „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja XIII.”
  się nie wykluczają? Można skorzystać z obu na raz dla jednej karty debetowej?
  W promocji 2) z punktami na start trzeba chyba zawrzeć umowę z kartą z wizerunkiem muzycznym lub gamingowym, i to chyba wszystko. Czy aby nie jest to promocja tylko dla młodych?

  OdpowiedzUsuń
 7. Jakie zgody są wymagane ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. - na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w Promocji
   - akceptacja regulaminu

   W tym celu wystarczy na stronie promocji odhaczyć ten suwak, bo wtedy w regulaminie akceptuje się te zgodę.

   Usuń
 8. Przez pomyłkę odznaczyłem kartę przy zakładaniu konta online, umowę o kartę zawarłem już przez serwis transakcyjny jako aneks do umowy o konto, chwilę po założeniu konta. W regulaminie jest napisane, że umowy należy zawrzeć "w tym samym dniu poprzez Podstronę internetową Banku (online)". Jak dla mnie to się zgadza, mimo mojego gapiostwa.
  Jak myślicie, uznają czy nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jak, uznali? Mialem dzisiaj dokladnie to samo, balem sie, ze ta wielowalutowa to jakas dodatkowo platna i dalej bedzie mozliwosc wybrania zwyklej. Ostatecznie zamowilem karte 5 min po otwarciu konta, przez peopay. Jestem ciekawy czy to wystarczy do wypelnienia pierwszego warunku

   Usuń
 9. To chyba obecnie najniższa premia za otworzenie konta 😳

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W PKO i w ING jest mniej.

   Usuń
  2. Ale w PKO oraz w Śląskim po przytuleniu premii konto można zamknąć od ręki 😋

   Usuń
  3. Tak, 200 ziko to aktualnie najniższa premia w branży.

   Usuń
  4. W Nest Banku jest tylko 100 zł.

   Usuń
  5. Nest ma obecnie jakąś promkę z kontem osobistym?

   Usuń
  6. https://www.bankobranie.pl/2023/06/polecam-nest-bank-edycja-3.html

   Usuń
 10. Konto zamknięte w 2020 roku i taki komunikat przy zakładaniu nowego "Wprowadzony numer telefonu jest już zarejestrowany. Zaloguj się, aby kontynuować wniosek." Można to jakość obejść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z relacji Czytelników będących w podobnej sytuacji, wynika że pomaga podanie innego numeru telefonu.

   Usuń
  2. U mnie przeszło po podaniu innego nr tel.

   Usuń
  3. Skąd wziąć taki 'inny' numer telefonu?

   Usuń
  4. Proponuję z miejsca, gdzie sprzedają nowe karty SIM. Żabki, Kolporter.

   Usuń
 11. Podczas rejestracji pokazuje tylko dwie karty możliwe do wzięcia:
  1) Wielowalutowa złota karta Visa
  2) Wielowalutowa karta Visa

  Ktoś wie o co kaman?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku o konto, podlinkowanym w powyższym prześwietleniu promocji, dostępna jest karta Mastercard - przed chwilą przeklikałem wniosek (podgląd tutaj).

   Na blogu udostępniam linki prowadzące do właściwych wniosków - takich, które biorą udział w promocji. W sieci (w tym na stronie banku) mogą być dostępne inne wnioski - np. takie, w których bank sugeruje kartę Visa.

   Usuń
 12. Ile jest darmowych przelewow w miesiacu z Konta Oszczednosciowego na Konto Przekorzystne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z opisu na wątku dotyczącym KO: "Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu - np. przez bankowość internetową - bank pobiera opłatę 7 zł za każdy przelew z konta oszczędnościowego)"

   Usuń
 13. Uważajcie w tym banku robiąc przelewy z konta oszczędnościowego na swoje własne konto Przekorzystne. W bankowości internetowej taki przelew kosztuje 7 zł (nawet jak jest jedyny w miesiącu), zaś w bankowości mobilnej jest za darmo ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się (jest o tym mowa w prześwietleniu promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym - tutaj): "Bezpłatne są wszystkie przelewy z takiego konta na konto osobiste w Pekao zlecane za pośrednictwem bankowości mobilnej (w przypadku innych form zlecenia przelewu - np. przez bankowość internetową - bank pobiera opłatę 7 zł za każdy przelew z konta oszczędnościowego)".

   Usuń
  2. Dzięki Poziomka i Złotówa. Jaka chora opłata. Przelew po zalogowaniu do bankowości na kompie z własnego konta oszcz. na ROR za 7 zł!!! Oszaleli. Toż to zwykłe przesunięcie środków z mojego na moje, wykonywane przeze mnie, więc bez angażowania pracowników banku. Jedyny bank z takim rozróżnieniem opłat za to samo robiąc to na kompie lub na telefonie. Ewidentna pułapka na klientów.

   Usuń
 14. Mam w umówie wpisane, ze do konta ma byc wydana karta. Konto założyłem przechodząc przez link z tego artykułu. Po podpisaniu umowy on-line nie dostalem zadnego potwierdzenia, zw biorę udział w promocji. Nie ma tez zadnej informacji koedy i w jakis sposób zostanie do mnie wysłana karta. Jakiś dziwny sposób kolunikacji. Czy to normalne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ten bank tak ma a karte otrzymasz poczta od 5 do 7 dni roboczych.
   Ja np. nie moge podpiac karty do Google Pay z poziomu aplikacji, bo system jej nie widzi, poszla reklamacja niech naprawiaja.

   Usuń
  2. Właśnie odebrałem kartę i mam dokładnie to samo - brak możliwości podpięcia do Google Pay.

   Usuń
  3. Mnie nie udało się dokończyć wniosku online, musiałam iść do banku. Pomimo tego, że zaznaczyłam we wniosku jaka kartę zamawiam, nie mam jej na liście dostępnych kart. Nie wiem czy to dobrze...

   Usuń
  4. Może ponowna instalacja apki coś pomoże - czas na rejestrację karty w programie BCh jest tylko do środy!

   Usuń
  5. Aktywuj, wykonaj pierwszą zwykłą płatność. Jak się nie uda przez Peopay dodać to dodaj ręcznie w Google Pay.

   Usuń
 15. Czy podając inny nr po rejestracji mogę zmienić na swój standardowy który w czasie zakładania wyświetlił się że był już zarejestrowany?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można później zmienić i wrócić do swojego poprzedniego.

   Usuń
 16. Obeszłam już komunikat, że nr jest zarejestrowany wpisując drugi nr telefonu, ale po dojściu do metody weryfikacji i jaj wyborze, pojawił się komunikat, że jestem już klientem ich banku i mam się zalogować na stronie i tam kontynuować wniosek. Konto zamknęłam w 2020 roku....Dane do logowania też nie pasują z 2020 roku. Jak to obejść?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedopilowane zostało widocznie zamknięcie umowy ramowej. Zadzwoń, zamknij najpierw ją.

   Usuń
  2. Mialem to samo. Podalem inny numer telefonu.

   Usuń
 17. Chce otworzyc konto. online, ale opcja potwierdzenia za pomca konta w innym banku jest tymczasowo niedostepna. Ktos tak może miał? Na czacie dostaje mało precyzyjna odp, ze trzeba czekac pare dni:]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nadal brak możliwości skorzystania z opcji "Potwierdzenie w innym banku". ktoś może wie czy i kiedy powróci?

   Usuń
  2. Nadal brak opcji "Potwierdzenie w innym banku". czy ktoś wie kiedy i czy powróci?

   Usuń
 18. Możecie potwierdzić, że wpływ z własnego konta w innym banku zwalnia z opłaty 4zł za kartę? W poprzednim miesiącu wpływ z mojego konta w innym banku jest opatrzony informacją: "Operacja nie wlicza się w bilans po stronie wpływów". W regulaminie: "9 W przypadku wpływu na rachunek w poprzednim miesiącu kalendarzowym wynagrodzenia lub innych regularnych zasileń na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów) oraz dokonania w poprzednim miesiącu kalendarzowym min. 1 transakcji bezgotówkowej daną kartą debetową wydaną do konta, w kolejnym miesiącu kalendarzowym opłata wynosi 0 zł.", w w prześwietleniu promocji: "(II) w miesiącu poprzedzającym na konto wpłynie jednorazowo min. 500 zł (nie zaliczają się do tego wpłaty gotówkowe, to musi być więc przelew, np. z Twojego konta w innym banku) i wykonasz co najmniej jedną płatność kartą wydaną do konta lub aplikacją PeoPay."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo problematyczne sformułowanie: "oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów". Jakby było sformułowanie "oraz przelewów pomiędzy rachunkami własnymi klientów Banku", tak ze słowem "Banku" pisanego dużymi literami, to by nie było problemu, a formułując warunek tylko jak w pierwszym to już jest problem. Złotówa zinterpretował, że taki wpływ z własnego konta w innym banku jest wystarczający, ale czy to właściwa interpretacja?...

   Usuń
  2. Może być własny wpływ z innego banku.

   Usuń
 19. Witam. Czy zakładając konto online, natomiast potwierdzając dane i kontynuując założenie konta i podpisanie umowy w stacjonarnym oddziale banku biorę udział w promocji czy nie ? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga otwarcia konta "na selfie"/online. Dopiero jeśli ono by się nie powiodło, to można zawrzeć umowę w placówce (wtedy konto nadal będzie brać udział w promocji).

   Usuń
  2. ok, dziekuję za info. Ogólnie nie doczytałem wcześniej regulaminu promocji, jak również twojego wpisu i założyłem konto online poprzez weryfikację w oddziale banku (chciałem na początku przez inny bank, ale opcja była tymczasowo niedostępna) a do oddziału nie mam specjalnie daleko, więc dzisiaj byłem i załozyłem konto właśnie w taki sposób. Czyli, z tego co napisałeś powyżej, nie ma żadnych szans na udział w promocji. Pytam, ponieważ osoba, w banku, która mi kończyła wniosek zakładania konta, gdy się zapytałem o promocję, odpowiedziała, że się na nią "łapię" po spełnieniu warunków więc juz sam nie wiem

   Usuń
  3. Przytoczę fragment z powyższego wpisu:
   "W praktyce możliwe są zatem 3 scenariusze:

   ❌ składasz wniosek o konto, w którym wybierzesz oddział jako sposób podpisania umowy => nie weźmiesz udziału w promocji;

   ✅ składasz wniosek o konto, w którym zdecydujesz się na zawarcie umowy online lub "na selfie" i w taki sposób zawrzesz umowę => weźmiesz udział w promocji;

   ✅ w składanym wniosku wybierasz zawarcie umowy online lub "na selfie", ale weryfikacja nie powiedzie się i umowę zawrzesz w oddziale => nadal będziesz brać udział w promocji."

   Wynika to z regulaminu (cz. I, ust. 1, pkt 12), w którym mowa:
   "do zawarcia z Bankiem umów (...), dojdzie:
   • poprzez Podstronę internetową Banku (online) tj. na selfie lub przez potwierdzenie w innym banku
   lub
   • poprzez aplikację mobilną PeoPay (mobilnie) tj. na selfie lub przez potwierdzenie w innym banku".

   A o "kole ratunkowym" mowa w kolejnym ustępie regulaminu: "Jeśli nie udało Ci się zawrzeć tych umów w kanałach wskazanych w ust. 1 pkt 12 ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowy w oddziale Banku oraz spełnisz pozostałe warunki określone w ust. 1, ten warunek uznamy za spełniony".

   Więc wybranie od razu zawarcia umowy w placówce niestety eliminuje z promocji z premią do 200 zł. Można jednak skorzystać z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

   Usuń
  4. Zgłoś reklamację skoro tak ci pracownik powiedział.

   Usuń
 20. Hej, pytanie, przez moją nieuwagę w pierwszym miesiącu (w marcu) po otwarciu konta w lutym wykonałem jedynie 4 transakcję kartą i 2 blikiem. Z Waszego doświadczenia, ta jedna brakująca transakcja zostanie "wychwycona" i bank nie uzna promocji, tzn. nie wypłaci mi do 15.06 150 zł? Zastanawiam się, czy jest dalej sens przez kolejne miesiące spełniać warunki promocji. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te 5 dych ci przepadnie ale 150 zł możesz zdobyć.

   Usuń
  2. Dziękuję uprzejmie za informacje :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...