Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 28 000 punktów (o równowartości 350 zł) za rejestrację kart Pekao w programie Bezcenne Chwile

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

20.10.2023

Do 28 000 punktów (o równowartości 350 zł) za rejestrację kart Pekao w programie Bezcenne Chwile

Konkretnie: 12 000 punktów do wzięcia jest z kartą wydawaną do konta, a 16 000 punktów z kartą kredytową.

Promocja "Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach"
Z promocji skorzystać mogą zarówno obecni posiadacze kart Mastercard wydanych przez Pekao, jak i nowi klienci - a zachęt jest więcej, bo oprócz wyżej wymienionych punktów, 200 zł premii przewidziano za otwarcie konta, a z kartą kredytową zgarnąć można bonusy do 600 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Pekao.]

W zależności od tego jakie posiadasz karty wydane przez Bank Pekao, zdobyć możesz do 12 000 punktów za kartę debetową wydawaną do konta osobistego i/lub do 16 000 punktów z kartę kredytową z logo Mastercard. W sumie można więc uzyskać tytułowe 28 000 punktów.

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem banku z żubrem w logo, sprawdź poniższe promocje powitalne:


W wyżej podlinkowanych wpisach omawiam szczegóły wspomnianych promocji, a poniżej skupiam się już na nowości.

Promocja "Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach"


Na początek jednak kilka zdań tytułem wstępu dla osób, które być może pierwszy raz będą miały do czynienia z programem Bezcenne Chwile. 
Czym jest program Bezcenne Chwile? To program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (należą do nich oczywiście karty wydawane przez Pekao). Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), doładowania telefonu, nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo: voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów). 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Banku Pekao. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja "Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę debetową (do konta) i/lub kredytową Mastercard wydawaną przez Bank Pekao. Taka osoba przed 16.10.2023 r. nie mogła jednak uczestniczyć w programie Bezcenne Chwile z użyciem jakiejkolwiek karty wydanej przez Pekao (ewentualny udział w programie z kartami wydanymi przez inne banki nie jest przeszkodą do udziału w niniejszej okazji do bankobrania).

Nagrody. Posiadacze kart debetowych uzyskać mogą dwie nagrody punktowe: 8 000 oraz 4 000 punktów. Na posiadaczy karty kredytowej czekają również dwie nagrody, ale będzie to 12 000 oraz 4 000 punktów.

Limit nagród. Chociaż promocja ma być dostępna do 31.01.2024 r., to należy mieć na względzie, że może zakończyć się wcześniej w związku z ograniczoną pulą nagród. Organizator przygotował: 10 tys. sztuk nagród po 8 000 punktów każda (dla kard debetowych), 10 tys. sztuk nagród po 12 000 punktów każda (dla kart kredytowych) oraz 20 tys. sztuk nagród po 4 000 punktów każda (to już nagrody zarówno dla kart debetowych, jak i kredytowych).

W przypadku wyczerpania limitu którejkolwiek z nagród, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji (ponadto z 1-dniowym wyprzedzeniem na tej stronie ma zostać opublikowana informacja o spodziewanym przedterminowym wyczerpaniu puli).

Zasady promocji "Płać kartą i odbieraj nagrody w Bezcennych Chwilach"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć punkty powitalne:
 • do 31.01.2024 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile z kartą Mastercard wydaną przez Pekao (można to zrobić np. poprzez bankowość internetową) lub dodaj ją do programu, jeśli posiadasz w programie już inne karty;
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do programu, w sklepach stacjonarnych lub internetowych wykonaj min. 5 płatności kartą debetową wydaną do konta i/lub 3 płatności kartą kredytową.

Powyższy warunek (płatności) dotyczy każdej karty z osobna. Jeśli więc np. zarejestrujesz tylko kartę debetową wydaną do konta, to wykonać będzie należało wyłącznie 5 płatności za jej pomocą, ale jeśli w promocji weźmiesz udział zarówno z kartą debetową, jak i kredytową, to w sumie będzie należało wykonać co najmniej 8 transakcji (5 x debetową oraz 3 x kredytową).

Za spełnienie powyższych warunków uzyskasz 8 000 punktów (w przypadku karty debetowej wydawanej do konta) i/lub 12 000 punktów (w przypadku karty kredytowej).

Jeśli spełnisz powyższe warunki (uzyskania 8 000 lub 12 000 punktów odpowiednio dla karty debetowej lub kredytowej), to otworzysz sobie drogę do zdobycia jeszcze 4 000 punktów (dla każdej z kart). By je zgarnąć:
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do programu lub rejestracji karty w programie (jako kolejnej) wykonaj min. 1 płatność mobilną za pomocą karty Pekao (czyli po podpięciu jej do portfela elektronicznego, jak Apple Pay, Fitbit Pay, Garmin, Pay lub Google Pay).

Jeśli udział w promocji weźmiesz z dwoma kartami, tj. debetową i kredytową, to pamiętaj, że płatność mobilną będzie należało wykonać każdą z nich odrębnie (tylko wtedy dostaniesz 2 x 4000 punktów).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, pamiętaj wykonywać płatności w PLN, z wyłączeniem (i tu długi cytat z regulaminu):
"transakcji realizowanych przy pomocy BLIK – a także z wyjątkiem: wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (np. towaru, usługi lub pieniędzy); operacji przeniesienia sald; transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń; wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code) – (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne, (ii) 5122 - określający m.in. właścicieli aptek, (iii) 5715 – określający hurtownie napojów alkoholowych, (iv) 5813 – określający pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki, (v) 5912 – określający drogerie i apteki, (vi) określający sklepy z piwem, winem, alkoholem, (vii) 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków), (viii) 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów), (ix) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (x) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (xi) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (xii) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty), (xiii) 7511 – określający obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, (xiv) 8999 – określający wolne zawody, (xv) 9311 – określający podatki oraz wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują w ramach powyższych MCC; a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe karty Uczestnika"


Lista może wydawać się długa, ale swobodnie można płacić kartą m.in. w sklepach i marketach spożywczych, odzieżowych, budowlanych, na stacjach paliw, czy w Internecie - np. na Allegro.

Promocyjne punkty mają być naliczone do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania. Te punkty będą ważne przez 2 miesiące od momentu zasilenia rachunku punktowego (będzie to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Adamowi.

Przydatne dokumenty:

41 komentarzy:

 1. Mam obydwie karty. Kredytowa jest w drodze bo dopiero co zawarłem umowę ale teraz tak analizuję czy te 4000 pkt na pewno jest za obydwie karty? Bo w regulaminie znalazłem taki zapisek: "Nagroda 3 – Punkty przyznane w Programie Uczestnikowi w związku ze spełnieniem przez Uczestnika wszystkich warunków Promocji, o których mowa w § 3 ust. 4 Regulaminu. Nagroda 3 jest przyznawana jednorazowo w wysokości 4.000 (słownie: cztery tysiące) Punktów dla jednego Uczestnika." a z tego wynika że 4000 pkt można dostać tylko jeden raz. Czyli w sumie, nie licząc tych punktów z promocji za skorzystanie z karty kredytowej, wychodzi mi jednak 24000 pkt.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpliwości rozwiewa § 3, ust. 7:
   "Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji tylko jedną Nagrodę 1 [tj. 8 000 punktów - przyp. Mr. Złotówa] oraz Nagrodę 2 [tj. 12 000 punktów - przyp. Mr. Złotówa], nawet jeżeli wielokrotnie spełniłby kryteria do ich otrzymania. Uczestnik, który spełni warunki, o których mowa w § 3 ust. 4 Regulaminu w odniesieniu do Karty Partnera Debetowej oraz Karty Partnera Kredytowej, będzie uprawniony do otrzymania dwóch Nagród 3 [tj. 4 000 punktów - przyp. Mr. Złotówa], po jednej za każdą z tych kart z osobna".

   Zatem można zdobyć 1 x 8000, 1 x 12000 oraz 2 x 4000 pkt.

   Usuń
 2. Jak w lutym skorzystałem z promocji i zarejestrowałem debetówkę to na tą edycję już się nie kwalifikuję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety. Kto przed 16.10.2023 r. miał w programie Bezcenne Chwile zarejestrowaną jakąkolwiek kartę wydaną przez Pekao, ten nie łapie się na powyższą promocję.

   Usuń
  2. A da się jakoś to zweryfikować, bo mogłem mieć kartę w 2021 roku ale nie mam pewności.

   Usuń
 3. Czy można wykonać w pierwszej kolejności płatność mobilną (Google Pay), a dopiero potem 5 płatności kartą plastikową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się że kolejność jest dowolna.

   Usuń
  2. Raczej kolejnosc jest istotna. Kti wykona 5 platnosci po rejestracji toruje sobie drogę do zdobycia kolejnej nagrody.

   Usuń
 4. Czyli żeby zdobyć 1 nagrodę muszę wykonać płatności kartą fizyczną, 2 nagroda jest za płatności kartą dodaną do Apple Pay? Czy mogę całość zadań czyli 5 płatności kartą na 1 nagrodę i de facto zawierającą sie w tym 1 płatność kartą z Apple Pay wykonać w całość przez Apple Pay?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się do pytania :)

   Usuń
  2. Też się podpinam.

   Usuń
  3. Czy może ktoś już wie ?

   Usuń
  4. Jest jasno: najpierw płatności kartą a potem portfelem.

   Usuń
 5. Czy można zamówić kartę debetową z tej promocji i zgadnąć 150 zł, ale wybrać kartę kredytową z wcześniejszego postu i zgarnąć za nią 600 zł? Czyli łącznie dostać 750 zł za obie karty?

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli zarejestruję kartę w listopadzie, to płatności muszę wykonać w grudniu,czy mogę już w listopadzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dołączam do pytania

   Usuń
  2. Możesz w listopadzie i grudniu wykonać płatności.

   Usuń
 7. Witam. Czy w sytuacji gdy mam kartę dodaną do programu bezcenne chwile Pekao ale trzy lata temu zostało zamknięte konto, karta jest nieaktywna (ale nie została wycofana z programu) to można załapać się w tej promocji przy dodaniu innej karty Pekao?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji rok od zamkniecia konta i karty i po otwarciu kolejnego konta dostalam premie, mimo ze poprzednia karta byla w bchw, tylko tylko eksperyment odpowie ci na to pytanie

   Usuń
  2. Czy to była karta z tego samego banku?

   Usuń
  3. Możesz spróbować dodać nową kartę na nowym koncie w BChw (inny email i hasło), ale wcześniej usuń starą kartę z programu, najszybciej telefonicznie, robią to od ręki, tylko musisz podać im 4 ostatnie cyfry numeru karty. Wtedy może jest szansa że dostaniesz premię po spełnieniu warunków

   Usuń
 8. Mam kartę VISA Pekao SA, dobrze rozumiem regulamin, że mogę teraz wyrobić Mastercard, aktywować w czasie trwania promocji, dołączyć do BCH i zgarnę punkty?
  Wydanie nowej karty 0 zł wg. regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zdążysz zamknąć visa (miesiąc wypowiedzenia?) wyrobic mastercarda, i pula się nie wyczerpie (jest spora), to tak

   Usuń
  2. Chyba że można mieć 2 karty do konta w Pekao, wtedy już w ogóle nie ma problemu. Poza pewnie kosztami drugiej karty

   Usuń
  3. Kartę Visa od ręki zastrzeżesz w aplikacji .
   Ja najpierw zamówiłam kartę Mastercard, a jak doszła zastrzegłam Visę i aktywowałam Mastercard.

   Usuń
 9. Płatności należy wykonać "do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do programu" - czy jeśli przystąpię do programu w listopadzie, to mogę jeszcze w listopadzie zrobić te płatności, czy muszę czekać z nimi aż do grudnia? A przecież pula może się wyczerpać przed czasem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym przystąpisz do programu" NIE OZNACZA "w miesiącu następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do programu". MOŻESZ JUŻ TERAZ.

   Usuń
 10. Czy płatność mobilną można zrobić w tym samym dniu (albo wręcz przy tych samych zakupach), co płatności kartą, tylko w odpowiedniej kolejności (najpierw kartą, potem mobilnie), czy trzeba czekać aż się tamte jakoś zaksięgują i dopiero mobilną można? Jak robiliście?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konsultant z Mastercarda Bezcenne Chwile powiedział mi, że nie ma to znaczenia - można od razu zrobić mobilną, w tym samym dniu co płatności kartą.

   Usuń
 11. Po jakim czasie od ostatniej transakcji wypłacają punkty? Ktoś już dostał i może się wypowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zrobiłem 5 płatności kartą i jedną mobilną w dniu 2.11.2023 i do dzisiaj nie mam jeszcze przyznanych punktów. W historii transakcji na koncie BC mam te 6 transakcji z 2.11 a 3.11 jest coś takiego "Punkty na start Pekao SA Bezcenne Chwile" ale jest + 0 pkt. Ktoś ma podobnie? Doliczą mi te punkty? Trochę to jednak trwa...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin: "Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi nie później niż w terminie do końca miesiącanastępującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił wszystkie warunki jej otrzymania"
   Czyli u ciebie maks koniec grudnia

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź :)

   Usuń
 13. Zalogujcie się do Bezcennych Chwil w Mastercardzie i sprawdźcie czy macie wszystkie zgody zaznaczone. W moim przypadku na 100% wszystkie były zaznaczone podczas zakładania konta (mam print screeny z tego), a dziś - po zalogowaniu do BCh - okazało się, że jednej brakuje i wyskakuje mi komunikat. Ciekawe czy mi przyznają te punkty promocyjne. Wszystko trzeba samemu sprawdzać po 100 razy... ehhh. Nie można ślepo wierzyć systemom.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na jakiej stronie wyrażałeś te zgody przy rejestracji - na bankowej czy na stronie BCh?

   Usuń
  2. To dość ciekawe, bo na stronie BCh można przeczytać:

   "Uwaga! Odznaczenie obowiązkowych zgód spowoduje rezygnację z programu.

   Witamy w polskiej edycji Programu Priceless®Specials. Do wzięcia udziału w programie konieczne jest wypełnienie formularza w całości oraz potwierdzenie obowiązkowych pól wyboru wskazanych poniżej:
   - potwierdzam, że przeczytałem/łam i akceptuję Regulamin Programu*
   - wyrażam zgodę na ujawnianie Mastercard przez moją Instytucję Finansową moich danych osobowych, w tym danych objętych tajemnicą"

   Usuń
  3. Mnie też tak wykolegowali z tego ich programu 😋

   Usuń
  4. Anonimowy15 listopada 2023 21:05 - na stronie bankowej pekao24

   Usuń
  5. Trzeba się zalogować w takim przypadku na swoje konto i zaznaczyć ponownie te zgody, to nie będziecie "wykolegowani". Zamknięcie konta po takiej informacji trwa 30 dni, jak się ponownie zaznaczy zgody, konto żyje dalej...

   Usuń
 14. Czy ktoś wykonał wszystkie transakcje 5+1 za pomocą Apple/Google Pay i może potwierdź, że takie rozwiązanie działa?

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy "podpięcie" karty pod paypal'a i zapłacenie spełni warunek płatności mobilnej?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...