Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Przytul promocję" i 445 zł premii + 200 zł na zakupy za konto osobiste w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

17.10.2023

"Przytul promocję" i 445 zł premii + 200 zł na zakupy za konto osobiste w BNP Paribas

Oto nowa promocja konta osobistego w BNP Paribas z gwarantowaną premią pieniężną do 445 zł.

"Przytul promocję": do 445 zł za konto w BNP Paribas
Pierwszy z bonusów (w wysokości 135 zł) czeka już w praktyce za samo otwarcie konta i wykonanie jednej płatności Blikiem (na dowolną kwotę). Ponadto są 2 premie po 155 zł, a do tego dochodzi jeszcze 200 zł w bonach na zakupy, co w sumie daje rekordowe 645 zł!


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas]

Nowa akcja "Przytul premię" przynosi 445 zł premii dla osób otwierających konto w BNP Paribas. Tak się jednak składa, że bank przygotował też promocję dla kart Mastercard wydawanych do konta osobistego, a w tej promocji ("Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas") zyskać można 16 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile. Taka liczba przekłada się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 200 zł. Promocję łączą się ze sobą, więc można teraz zgarnąć nawet 645 zł. Poniżej dowiesz się jak to zrobić.

"Przytul promocję": do 445 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają trzy bonusy pieniężne: 1 x 135 zł oraz 2 x 155 zł, co łącznie da tytułowe 445 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Przytul promocję"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 5.11.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 20.11.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (zrób to także do 20.11.2023 r.) oraz
 • najpóźniej do 30.11.2023 r. wykonaj co najmniej 1 transakcję Blikiem na dowolną kwotę (może być to płatność lub przelew na telefon Blik).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszy bonus pieniężny (w wysokości 135 zł) oraz otworzy drogę do zgarnięcia kolejnych nagród.

By zdobyć kolejne bonusy - po 155 zł każdy - w grudniu 2023 oraz w styczniu 2024 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • wykonaj min. 6 płatności kartą wydaną do konta na kwotę min. 60 zł każda oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 600 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. Warunkiem uzyskania drugiej premii 155 zł jest uprzednie (we wcześniejszym miesiącu) spełnienie warunków uzyskania pierwszej premii 155 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu przytulpromocje@promocja.bnpparibas.pl) najpóźniej do:
 • 22.12.2023 r. o premii 135 zł (za spełnienie warunków do końca listopada); 
 • do 26.01. o premii 155 zł (za realizację warunków w grudniu) oraz 
 • do 26.02.2024 r. o bonusie 155 zł (za wykazanie się wymaganą aktywnością w styczniu).

Na pierwszą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.12.2023 roku.

Wypłata bonusów przewiedziana jest do 31.12.2023 r. (135 zł) oraz do 31.01. (155 zł) i do 29.02.2024 r. (155 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Przytul promocję"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelew na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą i Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Dodatkowe 200 zł na zakupy


Do konta osobistego BNP Paribas wydaje kartę Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. A obecnie jest ku temu dodatkowa zachęta, bo do wzięcia jest 16 000 punktów, które przełożą się na nagrody o wartości 200 zł (mogą to być np. bony na zakupy).

By zdobyć nagrodę w tej promocji, należy (w skrócie): zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile, podpiąć ją do portfela elektronicznego (np. Google Pay czy Apple Pay) i wykonać min. 5 płatności (tak, by w sumie zrealizować płatności na co najmniej 500 zł). Więcej o warunkach uczestnictwa i zasadach tej promocji piszę tutaj.  

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Przytul promocję" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

77 komentarzy:

 1. Karta Otwarta na Dzisiaj też bierze udział w Bezcennych Chwilach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Kartę Otwartą na Dzisiaj można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile.

   Usuń
  2. Czy można mieć jednocześnie katy plastikową i mobilną?

   Usuń
  3. Czy obie można jednocześnie zarejestrować w programie Bezcenne Chwilę?

   Usuń
  4. Podobno z rejestracją tylko plastikowej nie ma problemu, ale po dodaniu mobilnej obie wyrzuca z konta BCh.

   Usuń
  5. To prawda. Po próbie rejestracji karty mobilnej nawet ta pierwsza plastikowa, która była już zarejestrowana w programie BCh, nie jest widoczna na koncie BCh - cyrk to mało powiedziane 🤡

   Usuń
  6. @Anonimowy, 18 października 2023, 08:09 - tak się właśnie stało u mnie dzisiaj rano po próbie rejestracji karty mobilnej ... pomyśleć, że jeszcze wczoraj widziałem plastikową w BCh i nawet zrobiłem na niej już obrót na ponad 450 ziko!

   Usuń
  7. Ale kolejnej karty rejestrować nie trzeba. Kolejne są z automatu dodawane. Działa to jak w Citi.

   Usuń
 2. Spłata Allegro Pay wlicza się do akceptowalnych transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ale można wybrać płatność Google Pay w allegro wtedy MCC 5999

   Usuń
  2. Przelew kasy na Allegro Pay to płatność na rzecz instytucji finansowej.

   Usuń
  3. Z tego co rozumiem, to taka płatność na rzecz instytucji finansowej ma MCC 6012.

   Usuń
  4. Czyli jak to jest z tym allegro pay?

   Usuń
 3. Czy można po rejestracji otworzyć rachunek stacjonarnie w placówce banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga rejestracji na stronie promocji i przejścia do wniosku o konto za jej pośrednictwem, a jedynymi formami sfinalizowania otwarcia konta są: kurier lub wideoweryfikacja ("na selfie"; za pomocą aplikacji mobilnej).

   Konta otwierane w placówkach banku nie biorą udziału w promocji, co w praktyce jest standardem jeśli chodzi o promocje bankowe.

   Banki ograniczają się do zdalnych sposobów zawarcia umowy (a więc z pominięciem placówek), bo to im się... opłaca.

   Utrzymanie placówek jest drogie (najem nieruchomości, media, pensje pracowników). A załoga placówek ma swoje zadania: obsługę obecnych klientów i pozyskiwanie nowych (ale innymi sposobami, niż promocje). Wizyty w placówkach osób, które przychodzą z finalizacją wniosków internetowych "zjadłyby" sporo roboczogodzin pracowników. A z punktu widzenia banku to tylko formalność, więc woli wysłać kuriera (automatyzując cały proces). I w taki sposób bank generując oszczędności ma budżet na organizowanie promocji i bonusy dla nas :)

   Usuń
 4. Czy jak mam kartę kredytową BNP Paribas to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wyklucza. Piszę w oparciu o swój przykład.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas"

   Usuń
  3. @Anonimowy 18 października 2023 09:13, przy czym ta umowa dotyczy się tylko umowy ramowej w zakresie konta osobistego, wydawanej do niego karty i dostępu do bankowości elektronicznej.

   Posiadanie innych produktów (np. wspomnianej karty kredytowej), w myśl regulaminu "Przytul promocję" nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

   Usuń
 5. Czy płatności kartą mobilną będą zaliczać się do spełnienia warunku uzyskania premii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, regulamin promocji "Przytul promocję" pozwala wyrobić kartę w formie fizycznej lub kartę mobilną (przy czym przy tej drugiej i tak należy pamiętać, że obowiązują standardowe warunki - a więc np. w przypadku mobilnej Karty Otwartej na Dzisiaj, by nie było opłaty miesięcznej, nadal trzeba spełnić wymogi wśród których są min. 3 płatności miesięcznie).

   Usuń
 6. mozna zatem podpiąc karte do Google Pay co przyda sie do Bezcennych chwil i zrobic tranakcje w allegro przy płatnosci Google Pay na kwote minimum 60 zł Jednoczesnie bedzie to liczona jako tranakcja do bezcennych chwil

  OdpowiedzUsuń
 7. Poczekajcie, bo już nie kumam - jedno 200 zł można zarobić za płatności kartą wyrobioną do konta, drugie 200zł za kartę mobilną a trzecie 200zł za płatności kartą kredytową? Wiadomo, trzeba je dołożyć do Bezcenne Chwile. I pytanie - jak mobilną kartę dodać do BC bo wyskakuje mi błąd przy dokładaniu karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że rejestracja karty mobilnej do już istniejącego konta w BCh jest niewykonalna. Infolinia banku nie potrafi w tej kwestii nic poradzić odsyłając do BCh, a dodzwonienie do ichniej infolinii nie jest możliwe - czeski film 🙉

   Usuń
  2. Być może należy najpierw otworzyć kartę mobilną i dopiero wtedy zarejestrować w BCh, tzn. plastikową i mobilną, obie za jednym zamachem?

   PS. Niestety infolinia w banku nie ma o tym zielonego pojęcia 😬

   Usuń
  3. Zgłosiłem problem ze zniknięciem karty plastikowej z konta w BCh na czacie i usłyszałem taką radę: "Proszę o kontakt z infolinią. Na infolinii jest możliwość zarejestrowania karty.

   Infolinia dostępna pod numerem +48 22 134 00 00 lub +48 500 990 500"

   A oto co radzi infolinia banku: "Proszę o kontakt z infolinią Bezcenne Chwile: +48 918 318 623 (koszt połączenia zgodnie z taryfą operatora) lub mailem na adres: pl.mastercard@majorel.com" - sam bym tego nie wymyślił 🤣

   Usuń
 8. Jeśli mam zamknięte konto przez infolinie ale dalej mogę się logować do aplikacji to karencja liczy się od zamknięcia konta czy jeszcze muszę coś zrobić z apką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karencja na szczęście liczy się od zamknięcia konta. Zadzwoń żeby zamknąć dostęp do bankowości (wypowiedzenie umowy ramowej). Zamkną od razu i wtedy możesz składać wniosek w promocji.

   Usuń
 9. Czy transakcje dokonane karta w portfelu elektronicznym (do promocji bezcenne chwile) wliczaja się do warunku 6 płatności min 60 pln w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
 10. Mojej Mamie nie udało się przejść weryfikacji przy zakładaniu konta:( Prawdopodobnie chodziło o niezbyt wyraźne zdjęcie... Czy ktoś miał podobny przypadek? Drugi raz nie można założyć konta ze wskazanego linka do promocji, bo próbowałem. Dostaliśmy też wiadomość, że bank, w wyniku zakończonego niepomyślnie procesu weryfikacji, nie może zaoferować tego produktu:( Rozumiem, że temat zamknięty i z promocji skorzystać się już nie da?
  PS. Kiedyś chyba było kilka prób na złożenie wniosku, chyba, że mylę banki...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy zdjęcie dołączone do wniosku nie jest wystarczająco wyraźne, to wysyłają poprzez e-mail prośbę o dosłanie nowego.

   Usuń
 11. Płatności Google Pay liczą się do tych 6 x 60?

  OdpowiedzUsuń
 12. Żanująca opcja wideoweryfikacji. Pomimo skanów dowodu w doskonałym świetle i potem twarzy jak wyżej wyskakuje komunikat o negatywnej weryfikacji i prośba o ponowną weryfikację (robione przez S23+ w pełnym oświetleniu a nie byle g z aparatem). Zrobiłem tak 5 razy i dałem sobie potem spokój. Jak Paribas nie potrafi do weryfikacji klientów zastosować odpowiednich narzędzi to może niech podejmuje takich opcji weryfikacji klienta tylko zostanie przy kurierze albo przelewie weryfikacyjnym z innego banku. I teraz nawet nie wiem czy cokolwiek można w wersji alternatywnej skoro w placówce banku nie można tego aktywować a wniosek niby już rozpoczęty ale nie zamierzam kontynuować przez apke po raz n-ty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ale przecież jest opcja z kurierem

   Usuń
  2. A umowy dostarcza Pocztex czyli najlepszy serwis kurierski na rynku 😃

   Usuń
  3. nie każdemu pasuje czekanie na kuriera, normalni ludzie pracują

   Usuń
  4. Potwierdzam, weryfikacja żenująca, kilkukrotnie w kółko robienie tego samego aż do skutku. wzięli wszystkie dane, udało sie podpisać umowę ramową, ale konta otworzyć już nie (zachęcają do wizyty w placówce)...

   żenujące pobrali moje wszystkie dane osobowe nie dając nic w zamian,.

   Usuń
  5. @ Anonimowy 20 października 2023 00:32 - zależało mi na założeniu konta przed wyjazdem na urlop, w końcu po to jest wideoweryfikacja albo opcja przelewem (tutaj niedostępna)
   @ Anonimowy 20 października 2023 10:06 - i to akurat okazało się plusem bo po wielokrotnych próbach wiedeoweryfikacji w apce pojawiła się opcja zawarcia umowy przez kuriera. Wybrałem. Okazał się Pocztex czyli Poczta Polska. I dzięki temu podczas mojej nieobecności listonosz skontaktował się ze mną, wrzucił awizo do skrzynki i dziś na Poczcie dopełniłem formalności i dostałem kartę. Konto i karta aktywne :)
   Także dla zainteresowanych: nie poddawać się póki promka dostępna. Nawet z przeszkodami da radę ;)

   Usuń
 13. Mám kartę kredytową i przez to mam dostęp do aplikacji mobilnej, dzięki temu wiem kiedy mam płatność, za zakończony okres rozliczeniowy, czy mogę wziąść udział w promocji, czy muszę najpierw zlikwidować dostęp do karty przez aplikację, czyli to jest chyba umowa ramowa i muszę ją zamknąć

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy jest karencja dla starych klientów obecnie nieposiadających konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa w każdym artykule zamieszcza w opisie fragment "Dla kogo promocja". Od tego fragmentu warto zacząć czytanie artykułu.

   Usuń
 15. jakieś 2 mies temu chciałem wziąć udział w poprzedniej promocji BNP, wysłałem zgłoszenie, które zostało przyjęte, ale miałem problem z wideoweryfikacją - aplikacja zawiesiła się i wyłączyła w momencie wprowadzania danych adresowych (już po zaliczeniu wideoweryfikacji), gdy chciałem ponownie wprowadzić dane nie mogłem już przejść wideoweryfikacji (kilkanaście razy próbowałem i zawsze odrzucało) więc dałem sobie spokój i nie dokończyłem zakładania konta - czy dobrze rozumiem, że w takim razie nie zawarłem umowy ramowej i mogę wziąć udział w aktualnej promocji? (tym razem wybierając pewniejszą wizytę kuriera;) ).
  pozdrawiam Mr Złotówo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie doszedłeś do zawarcia umowy (SMS-em) to jej nie masz.

   Usuń
 16. odnośnie spełnienia warunku 6 płatności po 60 zł, co w przypadku gdy dokonamy zwrotu zakupu, czy będzie się liczyć ta transakcja?

  OdpowiedzUsuń
 17. Hey, a co z zakupem karty podarunkowej na AleRabat.pl? Wlicza się do tych 6 transakcji kartą?

  OdpowiedzUsuń
 18. Wydaje mi się, że w opisie jest błąd. Blik był dopuszczony jedynie, żeby otrzymać pierwszy bouns 135zł. Kolejne płatności 6x minimum 60zł w kolejnych 3 miesiącach muszą być zrobione kartą, a Blik jest wykluczony. Zgodnie z definicją z regulaminu "Transakcje bezgotówkowe - operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty ... z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy
  zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, ..."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opisie tak właśnie jest. W skrócie: do 30.11.2023 r. 1 płatność Blikiem, a w grudniu, styczniu i lutym płatności kartą.

   Usuń
  2. w lutym tez trzeba zrobic 6 transakcji za min. 60 zl?

   Usuń
  3. Warunki promocji (na potrzeby uzyskania bonusów) należy spełniać do stycznia (włącznie).

   W lutym co najwyżej zostaną warunki, których realizacja zapełnia zwolnienie z opłaty za kartę (w przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj).

   Usuń
 19. Czy płatność za pomocą Klarny wlicza się?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy dostał już ktoś maila z banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maile będą 22-go.

   Usuń
  2. Mail ma przyjść do 22.12. We wcześniejszych odsłonach promocji zawsze przychodził na koniec okresu, więc do piątku powinien przyjść.

   Usuń
  3. Ja dostałem.

   Usuń
  4. Wciąż nic nie przyszło.

   Usuń
 21. Pobrali mi w styczniu opłatę za kartę-7zł.Czy po zapłacie 6x60 mogę ją zamknąć w styczniu?Ostatnią nagrodę 155 zł. dostanę w lutym.Czy muszę ją mieć aktywną bo nagroda przepadnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W jakiej promce bierzesz udział?

   Usuń
  2. Właściwie regulamin każdej promocji konta w BNP Paribas wymaga utrzymania konta i wydanej do niego karty do momentu otrzymania ostatniej z nagród. W przeciwnym wypadku bonus przepadnie.

   W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj niezmiennie obowiązują (przedłużone do końca marca 2024 roku) zasady zwolnienia z opłaty miesięcznej - piszę o nich na końcu powyższego wpisu (w skrócie: 3 płatności kartą + logowanie + zgody).

   Usuń
  3. We wpisie jest napisane że zwolnienie jest do końca 2023r.Jest gdzieś aktualizacja że do końca marca 2024?Bo jak tak to składam reklamację-warunki spełnione,w listopadzie i grudniu opłaty nie pobrali.

   Usuń
 22. Może otworzyłeś dodatkowo kartę mobilną i nie dokonałeś nią 3 transakcji? Ja tak miałem i pobrali mi 7 zł za obsługę karty. Oczywiście kartę mobilną już zamknąłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie,kartą mobilną nie płaciłem w grudniu(myślałem że jest darmowa jak w Velo banku).

   Usuń
 23. Cześć. Otrzymaliście już emaile o przyznanej nagrodzie w styczniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w ogóle nie przyszedł żaden mail. Po napisaniu reklamacji okazało się, ze nie uwzględnili przelewu na telefon jako transakcji BLIK. Odwołałem się i czekam...

   Usuń
  2. Dość dziwne, bo w tej promocji nie ma wymogu jakichkolwiek przelewów na telefon :)

   Usuń
  3. A jednak :) "najpóźniej do 30.11.2023 r. wykonaj co najmniej 1 transakcję Blikiem na dowolną kwotę (może być to płatność lub przelew na telefon Blik)"

   Usuń
  4. Ja jeszcze nie dostałam

   Usuń
  5. Regulamin: "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile , w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu"

   Bezdyskusyjnie przelewy też mogą być.

   Usuń
  6. też jeszcze zadnej informacji w styczniu nie dostałam, na czacie poinformowali mnie że to zewnetrzna firma organizuję i z nimi mam się kontaktować w razie problemów

   Usuń
  7. Czy tu chodzi o spółkę Hagen? Mam ten sam problem 😬

   Usuń
 24. "Za to płacić można w różnych sklepach (...) czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone."
  Właśnie dostałem odpowiedź na moją reklamację z MBC z załączonym regulaminem promocji. Niestety opis na stronie Bankobranie jest błędny, lista kodów MCC wyłączonych z promocji jest dłuższa i obejmuje tez apteki. Zabrakło mi 60 zł do zgarnięcia 200 zł :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma tu błędu. O zaliczaniu płatności w aptekach mowa w części z podtytułem >>Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Przytul promocję"<< (czyli tej z premią).

   Jeśli już chodzi o promocję z punktami w programie Bezcenne Chwile, to w części >>Dodatkowe 200 zł na zakupy<< odsyłam do jej dedykowanego wpisu (to odrębna promocja). Tam już mowa o wykluczeniu aptek. Szkoda, że to umknęło.

   Usuń
  2. Faktycznie. Mój błąd :(

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...