Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 400 zł za konto osobiste w Citibanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

4.10.2023

Zyskaj 400 zł za konto osobiste w Citibanku

CitiKonto dostępne jest w nowej promocji.

Promocja "Citi Konto – Zyskaj do 400 zł z Citikontem"
Na otwierających bezwarunkowo darmowe konto czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 400 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja "Citi Konto – Zyskaj do 400 zł z Citikontem"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2020 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków). 

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, że nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć należy na stronie promocji.

Nagrody. Na osoby biorące udział w niniejszej promocji, do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 25, 175 oraz 4 x 50 zł co w sumie dać może tytułowe 400 zł. To bonusy pieniężne, które bank wypłaci na konto, więc będzie je można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Limit uczestników. Promocja CitiKonta ma być dostępna do 30.11.2023 r., ale trzeba uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej. Citibank przygotował bowiem nagrody dla 4 000 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto (bazując na obserwacji poprzednich edycji promocji CitiKonta, wygląda na to, że polityka banku jest taka, by nikt nie odszedł z kwitkiem - gdy pula wniosków objętych promocją wyczerpywała się, to bank od razu odpalał wtedy kolejną edycję promocji).

Zasady promocji "Citi Konto – Zyskaj do 400 zł z Citikontem"


By wziąć udział w akcji i zdobywać tytułowe bonusy pieniężne:
 • do 30.11.2023 r. złóż wniosek o CitiKonto lub zawrzyj umowę z bankiem oraz zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to podczas zawierania umowy o konto).

Pierwszy z bonusów (w wysokości 25 zł) można nazwać dobrowolnym. Jeśli nie zdecydujesz się na niego, to do 375 zł premii nadal będzie do wzięcia.

By zgarnąć ten pierwszy bonus 25 zł ("Nagroda 1 – bądźmy w kontakcie")
 • we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji CitiMobile) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego
 • nie zmieniaj wyżej wyrażonych zgód do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otwarto CitiKonto.

Spełnienie powyższych warunków da Ci już pierwszy bonus - 25 zł. Jego wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzysz konto.

By zgarnąć bonus 175 zł zł ("Nagroda 2 – premia za wpływ i aktywność"):
 • w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (warunek ten można spełnić w prosty sposób - np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas).

Bonus 175 zł otrzymasz na CitiKonto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Z kolei trzecia nagroda w wysokości 200 zł ("Nagroda 3 – za aktywność") została rozbita na 4 bonusy po 50 zł każdy. By je zgarniać:
 • w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu otwarcia kotna wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 200 zł (nie chodzi tu o to, by każda z tych transakcji była na 200 zł, ale o ich łączną kwotę - możesz więc robić mniejsze płatności, ale ważne by łącznie uzbierały się min. dwie stówki, np. 50, 30, 80, 25, 15 zł)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz bonus w wysokości 50 zł. Łatwo więc policzyć, że jeśli powyższą aktywnością wykażesz się w każdym z czterech miesięcy kalendarzowych, to łącznie zgarniesz 200 zł

Wypłata każdego z tych bonusów przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. 

💡 Przykładowo: jeśli konto założysz w październiku, to wpływy będzie należało zapewnić w listopadzie i grudniu (bonus 175 zł otrzymasz w styczniu), a czas na wykonywanie płatności kartą będzie od listopada do lutego (bonusy po 50 zł będziesz dostawać od grudnia do marca). Jeśli otwierając konto, wyrazisz zgody wskazane przez bank, to w listopadzie wpadnie jeszcze dodatkowe 25 zł. 

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

CitiKonto w Citibanku - prześwietlenie oferty


Charakterystyka konta osobistego z oferty Citibanku jest prosta, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, a do tego 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta w Citibanku warto zwrócić uwagę, by nie włączać dodatkowych usług (bo one już są płatne), takich jak np. CitiPhone (za 9 zł miesięcznie). To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować, by jej nie aktywować.

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, finalizacja otwarcia konta może nastąpić podczas wideoweryfikacji ("na selfie") za pomocą aplikacji mobilnej, za pośrednictwem kuriera lub poprzez akceptację dokumentów w bankowości internetowej Citibanku (jeśli do takowej już posiadasz dostęp; pamiętaj jednak wtedy złożyć wniosek o konto na stronie promocji, a nie poprzez tę bankowość).

💡 Przy okazji dodam, że w Citibanku możesz też zarobić na wyrobieniu karty kredytowej (kolejność otwarcia konta i skorzystania z karty kredytowej jest obojętna). Do wzięcia czeka jedna z poniższych nagród (do wyboru):

Przydatne dokumenty:

8 komentarzy:

 1. Karencja u Handlowych stanęła w miejscu - przykra sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek jest jeden, najlepiej konto zamknąć do końca danego roku, bo potem się załapuje człowiek na cały rok karencji.

   Usuń
 2. Czy można konto otworzyć za pośrednictwem kuriera czy to wyklucza z szansy na premię?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy działa przy tej promocji jakiś program poleceń tego konta?

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej! Mam problem z bankomatami w Citi. Własnych mają parę na Polskę z tego co widzę, ale 4 darmowe wypłaty w miesiącu z bankomatów obcych. Tylko np. Planet Cash nie ma wymienionego Citi Handlowy w obsługiwanych, ale w Euronet z tego co widzę te 4 pierwszy wypłaty powinny być darmowe, zgadza się? A Jak z wpłatą gotówki w przypadku Citi Handlowy? Gdzie wpłacać żeby było za darmo? Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy w ramach promocji można płacić kartą podpiętą do portfela apple?

  OdpowiedzUsuń
 6. Próbowałem założyć konto i skorzystać z promocji w Citybanku. Wniosek złożyłem 21.11.2023. Wykonałem fotki dowodu i siebie a wniosek został wysłany. Przez kilka dni żadnego odzewu ze strony Citybanku. Dziś zadzwoniłem do banku, żeby upewnić się czy wszystko w porządku. Dowiedziałem się że wniosek o otwarcie konta ZOSTAŁ ODRZUCONY! Szkoda, że nikt nie raczył mnie o tym poinformować wcześniej. Niestety panienka na infolinii nie była mi w stanie lub po prostu nie chciała podać powodu owego odrzucenia. Po raz pierwszy spotykam się z taką sytuacją i takim lekceważeniem klienta. Dotychczas nie miałem do czynienia z Citibankiem i od dziś będę omijał ich szerokim łukiem. A pomyśleć, że chciałem u nich jeszcze wyrobić kartę kredytową. Z takimi standardami obsługi i procedurami z XIX wieku jednak podziękuję.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...