Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

18.10.2023

Promocja dla obecnych klientów Santander Banku: "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana"

Niniejsza propozycja skierowana jest do posiadaczy kart Visa Dopasowana wydanych do kont osobistych w Santanderze.

Promocja "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana"
Na najaktywniejszych uczestników (w dwóch kategoriach, w których pod uwagę będzie brana liczba płatności oraz suma transakcji) czekają bonusy pieniężne - od 50 do 500 zł. Bank przygotował w sumie 2200 nagród (po 1100 sztuk w każdym z dwóch etapów).

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Dopiero co opisywałem podobną promocję Santander Banku, ale skierowaną wyłącznie do posiadaczy karty kredytowej Visa Silver Akcja Pajacyk (sprawdź prześwietlenie promocji "Zostań asem płatności kartą Visa Silver Akcja Pajacyk"). Teraz okazuje się, że bank odpalił bliźniaczo podobną propozycję, ale dla osób, które posiadają kartę Visa Dopasowana (czyli kartę debetową wydawaną do kont osobistych - za wyjątkiem Konta Select).

Chociaż na blogu Bankobranie dominują promocje, które dają gwarantowane nagrody, to opisuję jednak konkursy i promocje, jak ta poniższa. Tutaj nic pewnego nie ma, ale jeśli ktoś z takiej karty korzysta, to warto spróbować szczęścia - być może uda się załapać do grona najaktywniejszych i przy okazji wygrać (od 50 do 500 zł).

Jeśli nie masz konta osobistego w Santanderze, jest okazja ku temu, by to zmienić - do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości co najmniej 600 zł (obecna edycja wyróżnia się skróconym okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w tym banku, więc dla niektórych jest to okazja na opłacalny powrót). Owszem, trzeba zauważyć, że w wyżej wspomnianej promocji powitalnej dodatkowo wynagradzane jest wyrobienie karty Mastercard, ale nic nie szkodzi, by do konta zamówić też kartę Visa Dopasowana (czyli tę, która bierze udział w promocji "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana" omawianej w niniejszym wpisie). Kartę można zamówić poprzez bankowość internetową (przechodząc ścieżkę: Oferta => Karty do konta). Pamiętaj jednak, że dla tej karty również będzie należało spełnić warunki zwalniające z opłaty miesięcznej (o szczegółach piszę w wyżej podlinkowanym prześwietleniu promocji - warunki są analogiczne, jak dla karty Mastercard).

Promocja "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, posiadająca lub współposiadająca konto osobiste w Santander Banku wraz z wydaną do niego kartą debetową Visa Dopasowana.

Nagrody. Bank przygotował nagrody w dwóch kategoriach.

I kategoria - za najwyższą sumę zrealizowanych płatności:
500 zł – jeżeli zajmiesz 1. miejsce albo kolejne, do 50. miejsca włącznie, 
200 zł – jeżeli zajmiesz 51. miejsce albo kolejne, do 150. włącznie, 
100 zł – jeżeli zajmiesz 151. miejsce albo kolejne, do 500. włącznie.

II kategoria - za największą liczbę płatności w sztukach, na kwotę min. 10 zł każda:
200 zł – jeżeli zajmiesz 1. miejsce albo kolejne, do 50. miejsca włącznie, 
100 zł – jeżeli zajmiesz 51. miejsce albo kolejne, do 200. włącznie, 
50 zł – jeżeli zajmiesz 201. miejsce albo kolejne, do 600. włącznie.


Szczodrzej Santander Bank zamierza nagradzać osoby, które łącznie wydadzą więcej. Nagrody za liczbę transakcji są niższe (aczkolwiek jest ich więcej). 

Promocja została podzielona na dwa etapy (I: od 1. do 31.10. oraz II: od 1. do 30.11.2023 r.) - w każdym z nich można zdobyć po jednej nagrodzie. Jeśli w danym etapie udałoby Ci się załapać na dwie nagrody (zajmując nagradzane miejsce w rankingach dla obydwu kategorii), to otrzymasz tylko jedną nagrodę - o wyższej wartości.

Zasady promocji "Zostań mistrzem płatności kartą Visa Dopasowana"


By wziąć udział w akcji i powalczyć o nagrodę:
 • wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (można to zweryfikować i zmienić m.in. w bankowości internetowej) oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank w celach marketingowych;
 • najpóźniej do 30.11.2023 r. zarejestruj się na stronie promocji (jeśli chcesz brać udział już w I etapie, to zgłoszenie wyślij jeszcze w październiku);
 • wykonuj płatności kartą Visa Dopasowana.

Do płatności zaliczanych do promocji bank nie uwzględni transakcji:
- dla których punkt handlowo-usługowy lub punkt handlowo-usługowy w internecie w okresie promocji zrealizował zwrot, 
- związanych z hazardem (transakcje Quasi Cash np. kiedy płacisz za żetony w kasynie),  
- u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket. 

Jeśli masz dwie lub więcej kart Visa Dopasowana, bank nie będzie sumować transakcji z różnych kart.

Wypłata nagród przewidziana jest do 31.12.2023 (za płatności w październiku) oraz do 31.01.2024 r. (dla uczestników II tury, czyli wykonujących płatności w listopadzie) i ma nastąpić na rachunek do którego podpięta jest karta Visa Dopasowana.

Więcej promocji z bonusami od Santander Banku


Wspomniałem już o promocji z bonusami do 650 zł dla otwierających Konto Santander, ale w tym banku zyskać można więcej. Do wzięcia jest też 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat). Obecni klienci mogą też zyskiwać 100 zł (w bonie na zakupy) za skuteczne polecenie konta w Santander Banku (a polecać łatwiej, gdy polecony, czyli osoba otwierająca konto, może zgarnąć nawet 600 zł na start). Ponadto jest też i promocja dla przedsiębiorców - na start czeka premia 500 zł + do 2400 zł w pozostałych bonusach dla otwierających konto firmowe w Santander Banku.


Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

32 komentarze:

 1. Na stronie gdzie się rejestruje można sprawdzić aktualny ranking.

  3206 – karty zarejestrowane w promocji na 16 października 2023 r.

  Kategoria:
  Najwyższa suma płatności

  1 miejsce - 22 926,71 zł

  500 miejsce – 1 026,51 zł

  Kategoria:
  Największa liczba płatności

  1 miejsce – 96 płatności

  600 miejsce – 1 płatność

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to teraz będzie duży przyrost.

   Usuń
  2. Osoba robiąca miesięczny obrót kartą 23 tys. zł lepiej by wyszła, gdyby te wydatki zrobiła różnymi kartami kredytowymi, zakładając nowe konta, po prostu korzystając z kilku promocji opisanych w bankobraniu. Odebrałaby PEWNE nagrody, a tak wydając jedną kartą dopasowaną 23k w m-cu zyskuje co najwyżej SZANSĘ na 500 zł.

   Usuń
  3. Te 23k to drobne przy tym ile tam będzie zanim ta promocja się zakończy.

   Usuń
  4. może akurat dom buduje i nakupiłą materiałów budowlanych? albo remont robi?

   Usuń
 2. Tylko patrzeć jak wznowią promkę z wypłatami z bankomatów 😋

  https://www.bankobranie.pl/2016/07/promocja-bz-wbk-dla-klientow-innych-bankow.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi wtedy przyszła pracownica z oddziału BZ bo widziała na kamerce jak wypłacam po 2 godziny dziennie i zagroziła policją (jechałem na 2 bankomaty na raz) to na nią nakrzyczałem żeby sie odczepiła skoro bank robi takie promocje a ona nawet o tym nie wie to jest beznadziejna

   Usuń
 3. A skąd pewność że ta osoba np. Nie miała jednego większego wydatku np. Opłaciła wakacje z rodziną do Japonii a promocje przytuliła tak przy okazji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogła też zakupić auto w jakimś autokomisie lub w lombardzie kupić biżuterię.
   Tak czy siak, to i tak przy jednorazowym zakupie są tylko drobne. W Van Graafie w Breslau kupując ciuchy nawet młodzi ludzie za jednorazowe zakupy wydają więcej.

   Usuń
  2. No nic. Z takimi wydającymi 23k m-cznie nie wygram. W praktyce odpada większości z nas połowa tej promocji tj. część "kto wyda najwięcej".

   Usuń
  3. Tutaj większość to dobrze zarabiający prywatni przedsiębiorcy. To żaden problem z takimi promocjami. I dlatego właśnie w tylu promocjach jednocześnie można brać udział a i to co jest, jest jeszcze za mało. Odczuwa się wyraźnie to, że banki za rzadko robią promocje takie jak ta.

   Usuń
  4. Ja bym przedsiębiorców zostawił w spokoju.
   Są pracownicy najemni na etacie co mają pensję rzędu 50 - 100 k. miesięcznie. I to zupełnie legalnie, a nawet w wielu przypadkach zasłużenie.

   Usuń
  5. @Anonimowy 20 października 2023 23:00
   No jak zasłużenie, to też bym ich zostawił w spokoju.
   Fakt jest taki, że większość promocji jest dla ludzi z ponadprzeciętnym uposażeniem. Taki naprawdę biedny, to nawet czasu nie ma żeby przeczytać te wszystkie regulaminy, a co dopiero żeby je spełniać.

   Usuń
 4. Kategoria:
  Najwyższa suma płatności
  1 miejsce - 37 123,02 zł
  500 miejsce – 1 904,91 zł

  Kategoria:
  Największa liczba płatności
  1 miejsce – 159 płatności
  600 miejsce – 28 płatności

  Gdybym miał taką kartę, to w kategorii na najwyższą sumę płatności - biorąc pod uwagę pozostały czas do końca pierwszej tury - bym miał już gwarantowane 200 zł za jedną płatność.
  Na szczęście mam kartę Visa Select której ta gonitwa nie dotyczy. I dlatego nic nią nie wydając, mogę płacić kartami innych banków (brawo Santander za zmuszenie mnie do zmiany konta!) zyskując znacznie więcej. 🤪

  Przy kwotach które tu trzeba wydać lub nakładzie czasu (druga kategoria), ten konkurs powinien nazywać się np. "Mistrz straconych możliwości".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Grubo. Przy karcie kredytowej jednak łatwiej.
   1276 – karty zarejestrowane w promocji na 25 października 2023 r.

   Kategoria:
   Najwyższa suma płatności

   1 miejsce – 15 321,44 zł

   500 miejsce – 824,10 zł

   Kategoria:
   Największa liczba płatności

   1 miejsce – 75 płatności

   600 miejsce – 10 płatności

   Usuń
 5. 6280 – karty zarejestrowane w promocji od 1 października do 6 listopada 2023 r.

  Kategoria: Najwyższa suma płatności w listopadzie

  1 miejsce - 3 381,62 zł

  500 miejsce – 201,65 zł

  Kategoria: Największa liczba płatności w listopadzie

  1 miejsce – 23 płatności

  600 miejsce – 3 płatności

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lepiej by było żeby podawali ile trzeba zrobić żeby łapać się na prób, np. na 50-tym miejscu. To że jest XXX zł potrzebne do 1-go miejsca to mało interesujące.

   Usuń
 6. u mnie wpadło 200pln za pierwszą turę

  OdpowiedzUsuń
 7. Ktoś dostał nagrodę za ilość płatności?

  OdpowiedzUsuń
 8. Nagrody za płatności w listopadzie zostały już wypłacone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wątpię. Do końca stycznia maja czas

   Usuń
 9. Czy dostał ktoś już nagrodę za listopad?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nic nie ma.

   Usuń
  2. No właśnie też czekam a liczę na coś bo miałem zakupy remontowe i wyszło z kilkanaście tysi.

   Usuń
  3. Cisza narazie.

   Usuń
 10. Jest nagroda za listopad! Wpadło 500 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratulacje. U mnie 100 zł. Można wiedzieć ile zrobiłeś transakcji żeby załapać się na 500???

   Usuń
 11. Wpadło 100 zł

  OdpowiedzUsuń
 12. Dostałem 200 złotych za ilość transakcji.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...