Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Tablet Samsung T220 Galaxy A7 w prezencie za kartę kredytową Citi Simplicity

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

10.10.2023

Tablet Samsung T220 Galaxy A7 w prezencie za kartę kredytową Citi Simplicity

W Citibanku promocji z tabletem nie było już od dłuższego czasu. 

Tablet Samsung za kartę kredytową Citi Simplicity
Teraz taka się pojawia, a do wzięcia czeka Samsung T220 Galaxy A7 Lite 3/32GB Wifi. To nagroda gwarantowana dla osób wyrabiających kartę kredytową Citi Simplicity.

[Aktualizacja w dn. 30.10.: pula tabletów wyczerpała się przed terminem, zgodnie z regulaminem bank zakończył promocję. Zobacz inne aktywne promocje Citibanku.]

Tablet Samsung za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2023 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Jeśli masz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, pożyczkę czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji. Pamiętaj jednak, by wniosek o kartę złożyć na stronie promocji.

Nagrodą w niniejszej promocji jest Samsung T220 Galaxy A7 Lite 3/32GB Wifi w kolorze grey (szary).
Tablet Samsung T220 Galaxy A7 Lite 3/32GB Wifi

Jego charakterystyka (za stroną producenta) to
Procesor: ośmiordzeniowy
Taktowanie procesora: 2.3GHz, 1.8GHz 
Wielkość wyświetlacza: 8.7" (220.5mm) 
Rozdzielczość wyświetlacza: 1340 x 800 (WXGA+) 
Technologia wyświetlacza: TFT 
Głębia kolorów wyświetlacza: 16M  
Rozdzielczość aparatu: 8.0 Mpix 
Auto Focus: tak 
Rozdzielczość przedniego aparatu 2.0 Mpix 
Lampa błyskowa aparatu: nie 
Rozdzielczość nagrywania wideo: FHD (1920 x 1080), 30 klatek/sekundę  
Pamięć RAM (GB): 3 
Pamięć (GB): 32 
Dostępna pamięć: (GB) 19.5, External Storage Support MicroSD (do 1TB)  
Wersja USB USB: 2.0 
Technologia określania lokalizacji: GPS, Glonass, Beidou, Galileo 
Gniazdo słuchawkowe: 3.5mm Stereo 
MHL: nie 
Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 
Wi-Fi Direct: tak 
Wersja Bluetooth: Bluetooth v5.0 
NFC: nie 
Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, DI, HID, HOGP, HSP, OPP, PAN 
Synchronizacja z PC: Smart Switch (wersja PC)   
Czujniki: Akcelerometr, Czujnik geomagnetyczny, Czujnik światła 
Wymiary (WxSxG, mm): 212.5 x 124.7 x 8.0 
Waga (g): 366 
Pojemność baterii (mAh, Typowa): 5100 
Format odtwarzania wideo: MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM 
Rozdzielczość odtwarzania wideo FHD (1920 x 1080), 30 klatek/sekundę 
Format odtwarzania audio: MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA


W regulaminie promocji można znaleźć zapis, że wartość tabletu to 699 zł (taka też jest cena na stronie producenta). Realnie - jak sprawdziłem w internetowej porównywarce - jeśli chodzi o rozpoznawalne sklepy i sieci - to ten model można znaleźć o stówkę taniej.

Nagroda objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby szczegóły na temat zgłoszeń reklamacyjnych można znaleźć w regulaminie promocji: pkt 14).

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 31.12.2023 r., ale należy uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 250 zawartych umów o kartę w niniejszej promocji. Ta liczba ma być jednak monitorowana i w przypadku jej wyczerpania stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Zasady promocji "Karta kredytowa z tabletem Samsung T220 Galaxy A7 Lite 3/32GB Wifi" 


By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • do 31.12.2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • przed zawarciem umowy o kartę przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online);
 • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę (oczywiście ta firma nie dowie się o szczegółach Twych umów, ani transakcji, ale jedynie pośrednio o tym, że masz kartę kredytową w Citi - bo tak stanie się, gdy bank zleci jej przesłanie nagrody; zgodę wyraża się poprzez akceptację regulaminu promocji);
 • zawrzyj z bankiem umowę i aktywuj kartę Citi Simplicity;
 • w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł (rozwiewając wątpliwości: może to być jedna transakcja lub wiele mniejszych płatności, które łącznie dadzą co najmniej tysiaka).

Wiadomość powiadamiającą o przyznaniu tabletu dostaniesz w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Bank prześle nagrodę na Twój adres korespondencyjny najpóźniej w ciągu 45 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Ważne wskazówki


Płatności kartą na potrzeby promocji możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach czy marketach spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych, drogeriach, aptekach, księgarniach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Pamiętaj jedynie, iż Citibank na potrzeby transakcji uwzględni tylko płatności, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.


Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową Citibank oczekuje spełniania poniższych warunków:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od min. 2 lat

Źródłami dochodu akceptowanymi przez Citibank są nie tylko umowy o pracę oraz działalność gospodarcza, ale także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.


Karta Citi Simplicity - szczegóły oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Z opłaty miesięcznej za kartę (wynoszącej 12 zł) zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 1000 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty kredytowej. 

Chociaż na stronie promocji widnieje informacja o tym, że "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to 23,15%", jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Dodatkowo można też uniknąć opłaty za kartę, więc nagrodę da się zdobyć bez ponoszenia kosztów. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce (i nie tylko ja, ale wielu Czytelników, którzy w promocjach Citibanku już uczestniczyli).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 400 zł na start. Promocję karty kredytowej z tabletem można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Promocje bankowe bez ich samodzielnego wyszukiwania? To proste. Zestawienie promocji bankowych, na których zyskasz najwięcej wraz z linkami do moich przeswietleń możesz uzyskiwać dzięki newsletterowi, który przesyłam do Czytelników. A zapisać się warto nie tylko z tego powodu. Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent w postaci praktycznego poradnika "Jak zyskiwać na bankach?".

Przydatne dokumenty:
Źródło grafiki: samsung.com/pl

17 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. "Nagrodą w niniejszej promocji jest Samsung T220 Galaxy A7 Lite 3/32GB Wifi w kolorze grey (szary)."

   Usuń
 2. Po jakim czasie można zamknąć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie konto a kartę. Zaraz jak dostaniesz tablet. A jak wtedy będą do ciebie dzwonić to koniecznie odbierz bo warto. Opłaci się :)

   Usuń
  2. Możesz konkretniej? Dlaczego odbierać i ma się opłacić?

   Usuń
  3. Kartę moim zdaniem można wypowiedzieć następnego dnia po przyznaniu nagrody, wynika to z regulaminu: pkt.8. Nagroda zostanie przyznana Uczestnikowi wyłącznie w przypadku, gdy w dniu jej przyznania Karta będzie aktywna. + pkt.9. O przyznaniu Nagrody, Uczestnicy zostaną powiadomieni przez Bank poprzez wiadomości w serwisie Citibank Online nie później
   niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki Oferty. Z ostrożności można poczekać aż przyślą (do 45 dni)

   Usuń
  4. Odebrać bo proponują ofertę utrzymaniowa 100 zł za wydanie 1000zl

   Usuń
  5. Dokładnie. Ja skorzystałem już kilka razy :)

   Usuń
 3. Czy płatności kartą kredytowa w punkcie lotto są brane pod uwagę w tej promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Transakcje szczególne = Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych

   Usuń
 4. Próbowałem przejść.
  Aktywacja biometryczna przy pomocy zdjęcia dowodu to jakaś porażka. Nie wiem, kto pisał apkę do robienia zdjęć dowodu osobistego - jest to wielka porażka. (ustaw w ramce dowód i robi zdjecie) kiedy jej pasuje. Mimo ostrych zdjęć i braku przepaleń, zasłonien czy ucięć - odrzuca. Szkoda nerwów.

  OdpowiedzUsuń
 5. By wziąć udział w akcji trzeba między innymi:
  "przed zawarciem umowy o kartę przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online);"

  Czy wystarczy podesłać przelew od pracodawcy na konto czy musi być inny dokument potwierdzający?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Citi kilka lat temu musiałem takie zestawienie z trzech miesięcy im w pliku przesłać. To u mnie na stronie banku (ING) można było (i można nadal) zrobić.

   Usuń
 6. Liczy się czas złożenia wniosku czy czas podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się data złożenia wniosku. A bank monitoruje ich liczbę tak, by wszyscy którzy wzięli udział, dostali nagrodę.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...