Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Wyższy bonus od Santandera: 150 zł za konto dla dziecka lub nastolatka

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.10.2023

Wyższy bonus od Santandera: 150 zł za konto dla dziecka lub nastolatka

Promocja konta dla nieletnich (w wieku 7-17 lat) w Santanderze powraca po krótkiej przerwie.

Promocja "Do 150 zł ekstra za konto Santander dla dziecka lub nastolatka"
Do dotychczasowej premii 100 zł doszła jeszcze jedna nagroda - bon 50 zł do Allegro. A przy okazji przypomnę, że na rodzica - tudzież każdą osobę dorosłą - czekają w tym banku gwarantowane bonusy o łącznej wartości 600 zł.  


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Aż 650 zł w bonusach za Konto Santander (skrócony okres wykluczenia dla byłych klientów!)" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta.

Poniżej skupiam się już na nowości.

Promocja "Do 150 zł ekstra za konto Santander dla dziecka lub nastolatka"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które dotąd nie posiadało konta osobistego w Santander Banku.

Ponadto rodzic musi posiadać konto osobiste w Santander Banku wraz z dostępem do bankowości internetowej.

Nagrody. Do wzięcia czeka bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro oraz premia pieniężna 100 zł, którą bank wypłaci na konto, więc tę nagrodę będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 19.11., ale należy uwzględnić, że bank przygotował się na udział 1000 uczestników - o przyznaniu nagród decydować ma kolejność spełniania wszystkich warunków. Możliwe jest więc, że promocja zakończy się przed czasem - gdyby tak się stało, bank ma to zakomunikować na stronie promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 150 zł ekstra za konto Santander dla dziecka lub nastolatka" i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 19.11.2023 r.
  • zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica) oraz
  • poprzez bankowość internetową (tylko tak składane wnioski biorą udział w promocji) otwórz konto dla swego dziecka (w wieku 7-17 lat) wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym zgody na kontakt banku z Twoim dzieckiem lub nastolatkiem telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych;
 • do 26.11.2023 r. zapewnij wpływ na konto dziecka w wysokości min. 50 zł.

Za spełnienie powyższych warunków bank przekaże Ci bon Allegro o wartości 50 zł. By zdobyć kolejną nagrodę, czyli premię 100 zł, warunki do spełnienia są uzależnione od wieku Twego dziecka.

Jeśli masz dziecko w wieku 7-12 lat:
 •  do 5.12.2023 r. dopilnuj wykonania co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta dziecka (na dowolne kwoty).

W przypadku nastolatka od 13. do 17. roku życia:
 • dopilnuj, by najpóźniej do 5.12.2023 r., Twe dziecko:
  • co najmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej (swym loginem i hasłem) oraz
  • wykonało co najmniej 5 płatności kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolne kwoty).

W niniejszej promocji konto dla dziecka/nastolatka założyć można poprzez bankowość internetową.

Wydanie nagród przez bank przewidziane jest do 17.12.2023 r. (ot, miły, przedświąteczny prezent):

 • premia 100 zł wpłynie na konto dziecka/nastolatka;
 • bon 50 zł do Allegro bank prześle w formie kodu SMS-em lub wiadomością w bankowości elektronicznej rodzica.


Do momentu otrzymania nagród dziecko musi posiadać konto wraz z kartą. Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

By konto dziecka brało udział w promocji, wymagane jest otwarcie kotna przez bankowość internetową - po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.


Konto dla dziecka w Santander Banku - prześwietlenie oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • karta do konta: 
  • w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat brak opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat: 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 650 zł.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku promocji jest więcej. Obecni klienci zyskiwać mogą dzięki programowi poleceń - za każde skuteczne polecenie konta do wzięcia jest bon 100 zł na zakupy lub 4 bilety do kina.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

14 komentarzy:

 1. Złotowa, w środę na maila wysłałam Ci fajną promocję dla obecnych klientów Santandera

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.santander.pl/lp/as-platnosci

   Usuń
  2. @MartaMamaNastolatka, dzięki. Przyjrzę się po weekendzie.

   Usuń
  3. @Marta,
   to promocja dobra dla osób z grubym portfelem.

   "najwyższa suma płatności"
   Żeby tu coś ugrać, trzeba wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych.

   "największa liczba płatności"
   Tu z kolei minimalny wydatek to kilka tysięcy złotych.

   W podobnej promocji Citi ktoś wydał nawet kilka milionów złotych, a wiec są to promocje dla firm. I to dużych firm. Owszem, komuś tam spadną jakieś resztki, jednak to taki "nieplanowany" wypadek.

   Usuń
  4. @Anonimowy 14 października 2023 12:01, na najwyższą sumę płatności w ogóle się nie rzucam bo mam za mały limit na karcie, ale na największą liczbę płatności już tak. Liczy się każda płatność powyżej 10 zł, więc każdy zakup rozbijam na kilka mniejszych, tak aby wykonać jak najwięcej płatności po minimum 10 zł każda. Zakupy robię i tak i tak, karty kredytową mam u nich i tak i tak, więc jeśli przy okazji uda się coś wygrać– będzie miło. Jeśli nie, trudno włosów w rwać z głowy nie będę.

   Usuń
  5. Życzę zatem szczęścia, choć mi by było szkoda czasu i w ten sposób wydanych pieniędzy.
   Czasu, ponieważ żeby rozbijać płatności na takie po minimum 10 zł, to trzeba nabić takich płatności minimum kilkaset, a to z kolei wiąże się z nieprawdopodobną kombinacją - a więc również czasem - żeby dobrać odpowiednio ze sobą produkty aby nie płacić np. po 20 zł tylko jak najbliżej tych 10 zł, a potem jeszcze zablokować kolejkę lub kasę samoobsługową na minimum kilkanaście minut. Już widzę taką akcję np. w Biedronce (u mnie przy 5 szybkich płatnościach za kajzerki po 33 grosze żeby spełnić warunki bezpłatności karty, już czuję oddech tych którzy stoją za mną oraz spojrzenia pań na kasach). 😂
   Pieniędzy, ponieważ przy tych kilkuset rozbitych płatnościach trzeba wydać kilka tysięcy złotych. Wydając tyle a nawet mniej, mogę spełnić wymagania kilku innych promocji w których biorę udział (ostatnio jest wysyp takich promocji nawet dla starych klientów), a przy tym zarobić o wiele więcej niż 50 zł. Również zaoszczędzony czas przeliczam tu dodatkowo na zarobek.
   A nawet gdybym chciał podejść do tego na takiej zasadzie że i tak przecież robię zakupy, to mam kilka innych opcji ich robienia, gdzie dodatkowo otrzymuje się jeszcze zwroty z banków (poza zbieraniem punktów w BC i ich wymianą) i mogę wykorzystać jakieś kody rabatowe przy zamówieniach z dostawą do domu.
   Inaczej mówiąc, jak dla mnie z zarobkami w granicach 6k, ta promocja pod każdym względem oznacza stratę. Może jak ktoś zarabia po kilkadziesiąt tys. i przy tym nie ma co z czasem robić, to będzie dla niego strzał w dziesiątkę. W co absolutnie też nie wierzę (tak jak w to, że to co piszesz to tak na poważnie piszesz). 🤪
   W każdym razie, jeszcze raz życzę wieeele szczęścia. 🤣

   Usuń
  6. Bardzo dziękuję za życzenia 😁
   W santanderze przy płatności tą kartą dostaje 3% zwrotu, maksymalnie 30 zł, czyli muszę wydać 600 zł żeby dostać całość zwrotu, czyli zrobię mniej więcej 50 kilka transakcji. Więcej nie mam zamiaru, bo tak jak Ty korzystam też z innych promocji gdzie bonus jest pewny.
   A przywracających na mnie oczami klientów w kolejce przy kasie samoobsługowej mam szczerze mówiąc głęboko w nosie, tak samo jak Twoją opinię na temat tego co robię z wolnym czasem.

   Usuń
  7. Co do klientów i ich reakcji; ja liczę się także z nimi i ich czasem na zakupach, dlatego ograniczam się do minimum w takich działaniach. Staram się też robić to w miarę możliwości tylko wtedy, gdy okoliczności są mniej uciążliwe dla innych. Zdarza się, że po to by zrobić przepuszczam kogoś z małymi zakupami, zwłaszcza kiedy widzę że się śpieszy. W końcu bycie człowiekiem jest ważniejsze niż moje promocje. Poza tym, żyję wśród tych ludzi i część z nich mnie zna. Te same panie przy kasie, znajomi którzy również gdzieś się pojawiają, ludzie których nie znam osobiście ale ich spotykam i z nimi podczas tych zakupów rozmawiam… Takie normalne codzienne funkcjonowanie w społeczeństwie. I to mnie do czegoś zobowiązuje.

   Niepotrzebnie się też tak irytujesz z tematem czasu. Zwróć uwagę na to, że pisząc to, piszę to z swojej perspektywy i nie wspominam o Twoim czasie. Każdy robi z nim to co chce. Ja np. w tej chwili tracę go tu (mam za kilka chwil spotkanie do którego muszę się jeszcze trochę przygotować).

   W Santander Banku korzystam obecnie z dwóch promocji. Pierwsza to letnia promocja karty kredytowej z bonusem 300 zł. Druga to chyba jakaś indywidualna promocja (nie widzę jej nigdzie na stronie banku) w której bonus wynosi 60 zł/mies. I w tej promocji nie muszę robić nic poza tym co i tak robię, czyli spełniając warunki bezpłatności konta, dokonuję przelewów na sumę 10 tysięcy zł.

   reg
   anonimowy

   Usuń
  8. Nastolatka, 14 października 2023, 22:35 - w celu otrzymania bonusu w wysokości 30 zł przy 3-procentowych zwrotach należy zrobić obrót w wysokości 1000 zł, czyż nie?

   Usuń
  9. @Anonimowy 15 października 2023 11:28 zwrot 5% - palec mi zjechał 😅

   Usuń
 2. To mocno się kojarzy z akcją prowadzoną latem 2016 r. z premiami za wypłaty kartami innych banków z ichnich ATM - to se ne vrati :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobieństwo jest, ale w tamtej akcji z wypłatami nie było wymogu jakichkolwiek wydatków - spora różnica!

   Usuń
 3. Dla ilu dzieci/nastolatków można założyć konto? Czy jest zasada 1rodzic-1konto dla dziecka/nastolatka?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...