Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Już nawet 2400 zł w bonusach pieniężnych dla otwierających konto firmowe w Santander Banku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

1.10.2023

Już nawet 2400 zł w bonusach pieniężnych dla otwierających konto firmowe w Santander Banku

Oto kolejna, już 6. edycja promocji konta firmowego w Santander Banku. Tym razem z wyższymi bonusami.

"Promocja Godna Polecenia" - edycja 6
Do wzięcia jest zwrot za płatności (który wzrósł z 900 do 1200 zł). Do tego doszły nowe bonusy (do 1200 zł), a bank niezmiennie zapewnia bezterminowe zwolnienie z opłat m.in. za prowadzenie konta, kartę czy przelewy.W promocji konta firmowego w Santander Banku łącznie można uzyskać nawet 2 400 zł, ale - z racji podejścia dominującego na tym blogu - skupiam się tutaj przede wszystkim na części gratyfikacji, jakie są do wzięcia. Poniżej dowiesz się więc przede wszystkim jak uzyskać do 1200 zł, dzięki moneybackowi (czyli procentowo naliczanemu zwrotowi za płatności kartą lub Blikiem).

Owszem, do wzięcia są też i inne, wspomniane bonusy (4 x 300 zł), ale one są przewidziane za skorzystanie z dodatkowych usług/produktów - konkretnie za: usługę eKsięgowości, podpisanie umowy o produkt kredytowy, podpisanie umowy o leasing lub pożyczkę leasingową, za terminal płatniczy. To już więc opcje, które nie muszą interesować każdego przedsiębiorcy. Ponadto bonusy za takie produkty, jak kredyt czy leasing, w praktyce są jedynie zrekompensowaniem części kosztów (wynikających chociażby z odsetek). 

"Promocja Godna Polecenia" - edycja 6


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która od 1.01.2022 r. nie posiadała jakiegokolwiek bieżącego rachunku firmowego w Santander Bank Polska.

Jeśli w Santander Banku masz jakiekolwiek inne produkty dla klientów indywidualnych (np. konto osobiste), to ich posiadanie nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji konta firmowego.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i uzyskiwać zwroty za płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem:
  • najpóźniej do 31.03.2024 r. złóż wniosek o Firmowe Konto Godne Polecenia wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą (do wyboru bank daje jedną z dwóch kart: Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit) oraz z usługami bankowości elektronicznej MiniFirma i zawrzyj umowę z bankiem;
  • wyraź zgody na na kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz elektroniczny w celu przesyłania informacji handlowych, a także nie wyrażaj sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku;
  • do 20-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności kartą wykonaj przelew do ZUS (spójrz tabela niżej).

Dalej pozostanie już wykonywanie płatności kartą wydaną do konta, gdyż wysokość comiesięcznego bonusu zależeć będzie właśnie od sumy tych transakcji. Bank będzie naliczał 3% zwrotu od dowolnych płatności. Kartą można płacić zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie z wyłączeniem (tu cytat z regulaminu):
"transakcji bezpośrednio związanych z udziałem w grach hazardowych (quasicash, transakcji wykonywanych w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory) oraz transakcji u podmiotów, które świadczą usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych i pośredniczących w wymianie np.: Revolut, DiPocket".

Zwroty za płatności kartą będą naliczane przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych, licząc od miesiąca, w którym konto zostało otwarte. Maksymalnie da się zgarnąć 200 zł zwrotu za dany miesiąc.

Przebieg promocji dla przedsiębiorców obrazuje poniższa tabela (z regulaminu promocji):


Wypłatę każdego zwrotu bank przewiduje w ciągu 45 dni po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania.

Dodatkowe 1 200 zł
. Na uczestników niniejszej promocji czekają jeszcze inne bonusy. Oto one:
- Premia 300 zł za umowę o terminal płatniczy, zawartą nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia, w którym przystąpisz do promocji. 
- Premia 300 zł za włączenie usługi eKsięgowości w bankowości internetowej (w zakładce Usługi), nie później niż w ciągu miesiąca od dnia, w którym przystąpisz do promocji. 
- Premia 300 zł za umowę o kredyt, zawartą nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia, w którym przystąpisz do promocji. 
- Premia 300 zł za umowę leasingu lub pożyczki leasingowej na kwotę min. 10.000 złotych, zawartą nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia, w którym przystąpisz do promocji.


Każdą z wymienionych premii można zdobyć tylko jeden raz. Zainteresowanych skorzystaniem z tej części promocji odsyłam do punktów 16-20 regulaminu promocji, do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu.

💡 Przy okazji przypomnę, że w przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, że kwestia opodatkowania zdobytych bonusów wygląda inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Premie czy zwroty otrzymane w ramach promocji są przychodem firmy, więc niezbędne jest ich rozliczenie i odprowadzenie podatku - obowiązek ten spoczywa na przedsiębiorcy.

Firmowe Konto Godne Polecenia bezterminowo za 0 zł!


Konto firmowe w Santander Banku dla osób prowadzących działalność gospodarczą w ramach "Promocji Godnej Polecenia" - edycja 6 można założyć na preferencyjnych warunkach. Regulamin tejże promocji (który w tej sytuacji bierze górę nad taryfą opłat i prowizji) gwarantuje bowiem zwolnienie z następujących opłat z tytułu:
"a. prowadzenie konta firmowego,  
b. przelewy internetowe Elixir w bankowości elektronicznej – poza Przelew24, 
c. polecenia wypłaty w euro do krajów EOG innych niż Polska - polecenie przelewu SEPA w usługach bankowości elektronicznej, 
d. przelewy natychmiastowe BlueCash w usługach bankowości elektronicznej - 10 pierwszych w miesiącu rozliczeniowym, 
e. zlecenia stałe na konta w innych bankach w usługach bankowości elektronicznej, 
f. polecenia zapłaty w usługach bankowości elektronicznej na konto odbiorcy w innym banku, 
g. smsKody, 
h. użytkowanie karty debetowej, 
i. wypłatę pieniędzy kartą debetową: 
   - w bankomatach poza naszą siecią, 
   - w terminalach innych instytucji w Polsce, 
   - w bankomatach lub terminalach innych instytucji za granicą, 
   - wypłaty w EUR w krajach EOG w bankomatach lub terminalach poza naszą siecią"

Warunkiem zwolnienia z tychże opłat jest utrzymywanie braku sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych przez bank, a także wyrażenie i utrzymanie zgód na kontakt telefoniczny w celu marketingowym oraz elektroniczny w celu przesyłania informacji handlowych w okresie trwania promocji (bezterminowo). 

Niniejsza promocja jest więc okazją, by wszystko co najważniejsze (prowadzenie konta, kartę do niego oraz przelewy) zapewnić sobie za 0 zł bez spełniania dodatkowych warunków czy wykazywania się aktywnością. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...