Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla klientów BNP Paribas: co najmniej 16 000 punktów (o wartości 200 zł) dla rejestrujących kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.10.2023

Promocja dla klientów BNP Paribas: co najmniej 16 000 punktów (o wartości 200 zł) dla rejestrujących kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile

W praktyce można jednak zdobyć więcej - nawet 48 000 punktów!

Promocja "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas"
Teoretycznie można więc uzyskać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości aż 600 zł. Z propozycji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta osobistego w BNP Paribas (do którego wydawana jest karta Mastercard uczestnicząca w programie Bezcenne Chwile), możesz skorzystać z okazji i zyskać również na powitanie. Do wzięcia czeka:

Wyrobioną do konta kartę będzie można dodać do programu lojalnościowego Mastercard i oprócz wyżej wymienionej nagrody zgarnąć też 16 000 (lub więcej) punktów wymienialnych na nagrody w programie Bezcenne Chwile.

Bezcenne Chwile w BNP Paribas


Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą.
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Karty Mastercard wydawane przez BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile biorą udział stosunkowo od niedawna. W pierwszej promocji powitalnej do wzięcia było 1600 punktów (opisywałem ją tutaj) -  wtedy wspominałem, że z rejestracją karty za bardzo nie ma się co spieszyć (przy takiej liczbie punktów, jaką wtedy zaproponowano). No i sprawdziło się 😉 Teraz można zgarnąć 10 razy tyle (a nawet więcej).

Promocja "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada (lub wyrobi) kartę Mastercard w BNP Paribas - może to być karta debetowa (w postaci fizycznej lub mobilnej) wydana do konta osobistego lub karta kredytowa (w tym karta wirtualna do Limitu od Nowa). Dodatkowo taka osoba przed 9.10.2023 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka 16 000 punktów programie Bezcenne Chwile za każdą kartę zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile - z zastrzeżeniem (które można znaleźć w regulaminie), że jeden uczestnik może zgarnąć maksymalnie 3 takie nagrody (co dałoby w sumie wspomniane już 48 000 punktów; warunki dla każdej z kart muszą zostać spełnione odrębnie).

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 31.12.2023 r., ale może zakończyć się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli 15 000 nagród (po 16 000 punktów każda). Gdyby doszło do takiej sytuacji, komunikat o zakończeniu akcji ma się pojawić tutaj. Dodatkowo ma być też opublikowana informacja (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o przedterminowym, spodziewanym wyczerpaniu puli - jej należy wypatrywać tutaj.

Zasady promocji "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć 16 000 punktów:
 • najpóźniej do 31.12.2023 r.: zarejestruj swą kartę BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile -można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną, telefonicznie lub w placówce banku; w przypadku BNP Paribas: "Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera [czyli BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa] w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (...) z wyłączeniem kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)"; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (lub zarejestrowania karty BNP Paribas w programie, jeśli dodajesz ją jako kolejną, gdy już posiadasz zarejestrowane karty innych banków): wykonaj min. 5 płatności XPay (nieco niżej wyjaśniam czym jest taka płatność) na łączną kwotę min. 500 zł.

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: nie chodzi tu o to by wykonać 5 płatności po min. 500 zł każda, ale by te co najmniej 5 transakcji łącznie dało płatności na min. 500 zł - możesz więc wykonać transakcje na mniejszej kwoty, gdyż liczy się ich suma.

Transakcja XPay jest pojęciem nowym, które na blogu Bankobranie pojawia się po raz pierwszy - chodzi tu o transakcje wykonane za pomocą karty Mastercard dodanej do portfela elektronicznego: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay. 

Zatem należy zwrócić uwagę, że do wymaganej liczby i sumy (min. 500 zł) transakcji nie zaliczą się płatności kartą w postaci fizycznej, ani płatności w Internecie (gdy podasz dane z karty). Muszą to być płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego (np. zbliżeniowo telefonem z Google/Apple Pay w sklepach, marketach, na stacjach paliw itp.).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną wyłącznie transakcje na terenie Polski (w PLN) z wykluczeniem:
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (m.in. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/elektronicznych); 
transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in.. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 - określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)."

Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków ich uzyskania - będą ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie (to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

💡 Na koniec przypomnę, że BNP Paribas ma jeszcze jedną promocję dla obecnych klientów - tym razem jednak wyłącznie dla zaproszonych (uzyskać można do 270 zł w bonusach za opłacanie należności za media).

Przydatne dokumenty:

230 komentarzy:

 1. Te płatności gdziekolwiek czy tylko u partnerów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdziekolwiek (z uwzględnieniem wykluczeń przytoczonych w cytacie z regulaminu).

   Usuń
  2. Dowiedziałem się na infolinii BCh, że dodanie nowych kart w BNP, powoduje ich automatyczne dodanie do BCh, jednak może to zająć kilka dni roboczych.

   Usuń
  3. WITAM, czy płatność za produkt koda doladowujacy do operatora siec wraz z platnoscia w terminu zblizeniowo - spelnia warunki transakcji ? (np w kiosku...)

   Usuń
 2. Złotówa, klienci mający u nich ROR dostają jedną kartę debetową, którą można dodać np. do Portfela GPay - skąd więc wniosek, że można uzyskać od BCh aż 3 premie po 16k każda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 3 ust. 4 regulaminu: "Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie 3 (trzy) Nagrody (...)".

   Usuń
  2. Chyba nie chodziło o to ile można uzyskać nagród, zarejestruję debetową, kredytową i pozostaje 3, można w BNP wyrobić drugą do konta?

   Usuń
  3. Na jedną kartę debetową?

   Usuń
  4. Nie. 3 różne karty np. debetowa (plastik), mobilna i kredytowa.

   Usuń
  5. Ale jak wyrobić mobilną? Przeszukałem wszystkie zakamarki w koncie i nic nie znalazłem...

   Usuń
  6. bnpparibas.pl/klienci-indywidualni/karty/karta-mobilna

   Usuń
  7. Ja wiem i czytałem powyższe informacje. Ale nadal nie ma opcji wyrobienia karty mobilnej. Mam już (fizycznie) debetową i kredytową. Kiedyś miałem ratalną czy jakoś tam głównie powiązaną z allegro, ale po zakończeniu współpracy zniknęła z konta.

   Usuń
  8. Jest bo wczoraj sobie zamówiłam, wchodzi się na np. otwarta na dziś i dopiero wtedy pojawia się wybór czy mobilna czy normalna

   Usuń
  9. Dla pewności. Jak już podłączyłem karty do programu BCh, to mogę dorzucić trzecią i też będzie brało udział w promocji?

   Usuń
  10. Kate, czyli jest jedynie wybór pomiędzy 'normalną' i mobilną? Czy to oznacza, że nie można mieć obu rodzajów jednocześnie?

   Usuń
  11. Można mieć zarówno fizyczną jak i mobilną.

   Usuń
 3. Innymi słowy obrót kartą mobilną na kwotę w wysokości 500 zł potencjalnie daje zwrot punktów o równowartości 200 zł do wykorzystania w wybranych sieciach handlowych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Złotówa, uściślij jakie karty można dodać do Bezcennych Chwil, rozumiem że debetową i kredytową, a jaką trzecią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też jestem ciekaw ... może chodzi o mobilną?

   Usuń
  2. Wszystkie karty MC z BNP Paribas dodają się do BCh.

   Usuń
  3. Chyba dowolne. Niekoniecznie trzeba rozróżniać debetowa/mobilna/kredytowa.

   Tak to rozumiem. W regulaminie jest bowiem:
   "Punkty są przyznawane Uczestnikowi jednorazowo w wysokości 16 000 Punktów (słownie: szesnaście tysięcy) które mogą być wymienione na nagrody z katalogu, w tym e-vouchery o wartości do 200 zł, za każdą zarejestrowaną w Programie Kartę Partnera, przy użyciu której Uczestnik spełnił warunki"

   Oraz
   "Jeden Uczestnik może otrzymać w Promocji maksymalnie 3 (trzy) Nagrody, nawet jeżeli spełniłby kryteria otrzymania Nagrody więcej razy"

   A Karta Partnera ma taką definicję:
   "oznacza (i) Kartę debetową Mastercard w postaci fizycznej lub mobilnej, (ii) Kartę kredytową Mastercard (w tym kartę wirtualną do Limitu od Nowa), wydaną Uczestnikowi przez Partnera"

   Usuń
  4. Czy mając ich kartę debetową wydaną do konta można dodatkowo posiadać jeszcze kartę mobilną?

   Usuń
 5. Czyli mogę otrzymać jeden raz 16000 pkt za zarejestrowanie jednej karty i dokonanie płatności w sumie na kwotę 500 złotych ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Precyzyjniej 5 płatności w sumie na kwotę 500 zł.

   Usuń
  2. Dokładnie. Można otrzymać maks. aż 3 x 16 tys. punktów!

   Usuń
  3. Max 3 jak się ma 3 karty.

   Usuń
 6. Nie widzę w bankowości online ani mobilnej w sekcji z kartą baneru dołącz do MasterCard Bezcenne Chwile. Sama strona Bezcenne Chwile nie odrzuca mojej karty. Ktoś tak ma? Czy karta nie może uczestniczyć w programie? Konto założone miesiąc temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W aplikacji jak wchodzę w kartę to mam zakładki: Ustawienia/szczegóły i kilka innych. Trzeba to przewinąć i ostatnia to Bezcenne® Chwile

   Usuń
  2. Trzeba było zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe.

   Usuń
 7. Czy zalicza się płatność Apple Pay (lub podobne) za zakupy np. na Allegro, czy tylko zbliżeniowo w terminalu w sklepie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko zbliżeniowo.

   Usuń
  2. Nie zgadam się z tym, możliwe jest płacenie w internecie za pomocą Apple Pay.

   Usuń
  3. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Muszą to być płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego (np. zbliżeniowo telefonem z Google/Apple Pay w sklepach, marketach, na stacjach paliw itp.)"

   Usuń
 8. Można mieć 3 karty debetowe do konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Dzwoniłem na infolinię. Tylko że jedynie Karta Otwarta na Dzisiaj może być za 0 zł. Pozostałe czyli Otwarta na Świat i Otwarta na eŚwiat wiążą się z opłatą miesięczną. Więc słaby interes.

   Usuń
  2. Może być za 0 zł, ale tylko do 26 roku życia, pozostali 2 zł po spełnieniu wymogu - 3 płatności

   Usuń
  3. jak słaby interes? jeśli 8/12zł za 200zł w pkt to słaby interes, to pokaż mi w jakie "mocne" interesy wchodzisz

   Usuń
 9. Czy płatności telefonem przy użyciu usługi Portfel GPay zaliczają się do płatności zwalniających z opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Tylko płacę telefonem (GPay) i nie mam żadnych opłat.

   Usuń
 10. mo i pięknie, kartę miałąm zamknięta, ale zamówiłam mobilną i jutro działamy. Czy dobrze czytam, że w aptece nie można płacić? Mam nadzieję, ze na stacjach benzynowych można

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Apteki - nie, stacje - circle jest partnerem bchw wiec na pewno wchodzą

   Usuń
  2. Kasiu, stacje paliw mają kod 5541.

   Usuń
 11. Czy ktoś mi może wytłumaczyć w jaki sposob i co ważne za co można otrzymać 3 x16000 pkt ?
  Za kartę debetową 1 raz 16000 pkt.
  Za kartę kredytową 1 raz 16000 pkt.
  A za co trzecie 160000 pkt ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. np. za kartę Otwartą na Dzisiaj (zakładam, że taką masz), Otwartą na eŚwiat, Otwartą na Świat

   Usuń
 12. Pytanie do znawców: czy karta mobilna jest dostępna w tablecie albo zegarku czy opasce?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy opłacenie na poczcie rachunków przejdzie? Skąd się bierze ten kod MCC, gdzie go znajdę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kate, MCC używany w terminalach płatniczych Poczta Polska to 4829.

   Usuń
  2. Myślę, że chyba lepiej nie kombinować tylko zrobić obrót zgodnie z listą jaką zamieścił powyżej Złotówa 😋

   Usuń
 14. a ja mam problem, ponieważ po dodaniu karty głownej do programu bezcenne chwilę i potem wyrobieniu karty mobilnej żeby skorzystać z drugiego 16 000 punktów wybiło mnie z programu w apce bnp paribas i nic się nie da zrobić (cały czas widnieje info zarejestruj kartę a po próbie rejestracji wyskakuje błąd 200) karta głowna widnieje w systemie bezcenne chwile i mogę się na nią normalnie logować, ale nie widać tego połączenia w aplikacji. Ktoś miał taki problem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czym de facto jest ta Twoja karta mobilna? Wygląda na to, że ona ma jakieś powiązania z kartą debetową wydaną do konta, nie?

   Usuń
  2. no właśnie nie wiem o co chodzi, każdy w bnp paribas informuje że to są dwie niezależne karty i powinna każda być w programie..

   Usuń
  3. @Anonimowy, 17 października 2023, 10:45 - czy udało się rozwiązać ten problem?

   Usuń
  4. nie, czekam niby na ich reakcje na ten problem

   Usuń
  5. Karty mają inne numery? Jeśli tak to 2 odmienne karty

   Usuń
 15. Mam pytanie do ludzi obeznanych z tematem: czy można dodać do Portfela GPay kartę mobilną mając już wcześniej tam dodaną plastikową kartę debetową?

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak mam karty zarejestrowane innych banków w BCH i jak zarejestruję nową kartę BNP Paribas na ten sam mail co już mam inne karty do będzie dobrze? Czy jestem wykluczony bo już dołączyłem do BCH dawno temu z innymi kartami?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czyli jak zrobię zakupy za 500 zł w biedronce portfelem google pay to otrzymam 200 zł w pkt tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z powyższym opisem Złotówy tu chodzi o transakcje XPay.

   Usuń
  2. Wg mnie tak, tylko musi to być co najmniej 5 transakcji a nie jedna

   Usuń
 18. "Transakcja XPay"
  Cóż to za dziwadło? Przecież to w moim przypadku wciąż będzie transakcja Apple Pay. A może weszli w jakiś układ z filipińczykami i promują ich produkt?
  Jakby tak koniecznie każdy bank koniecznie chciał po "mojszemu" coś nazywać, to sądzę że nikt by już nic nie rozumiał. No ale to przecież Paribas...

  Ps. Jak to dobrze nie sprzedawać się za ochłapy. Teraz można zgarnąć 30 razy więcej.

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy mając kartę debetową wydaną do konta da się otworzyć jeszcze kartę mobilną?

  Po wybraniu w apce opcji "Karty" w menu "Finanse" i użyciu przycisku "Dodaj" można jedynie zawnioskować o kolejną kartę plastikową ... a może jest jeszcze jakiś inny sposób? Wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A na stronie Paribasa nic nie piszą? Jak znalazłam info w parę sekund...

   Usuń
  2. Wejdź w któraś z tych kart i tam dopiero jest wybór czy chcesz mobilna czy zwykłą

   Usuń
  3. Podobno przy rejestracji mobilnej w BCh w sytuacji gdy plastikowa tego samego rodzaju jest już zarejestrowana są problemy - kolizja.

   Usuń
  4. Mając już zarejestrowaną plastikową przy próbie rejestracji mobilnej pojawia się taka wiadomość: "Błąd. Wystąpił problem z rejestracją w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.

   Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z infolinią Mastercard pod numerem: +48 918 318 623"

   Żeby było zabawniej, to infolinia M/C jest przeciążona i nie można się z nimi połączyć - co za porażka!

   Usuń
  5. U mnie co gorsza nie widać teraz w BCh nawet plastikowej, choć wcześniej była widoczna 😂

   Usuń
 20. Czy opłata za kartę mobilną jest taka sama jak za plastikową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka sama. I tak samo trzeba spełniać warunki uniknięcia opłaty. Jak się ma 2 karty to dla każdej z osobna.

   Usuń
 21. Czy jest jakaś opcja żeby wypełnić płatności na 500 zł sposobem w stylu zwroty/przelewanie na portfele wirtualne? Wiem, że są wykluczenia, ale może ktoś znalazł jakiś sposób? Jeśli bym kupił coś w sklepie i później zwrócił i zwrot zostałbym wypłacony w gotówce to by przeszło? Mam tyle kart i zadań do spełnienia z bankobrania, że nie mam już gdzie wcisnąć tych opłat na 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sam sobie udzieliłeś odpowiedzi. Działaj.

   Usuń
  2. Jak ci zwrócą gotówkę lub na inną kartę to oczywiście, że tak.

   Usuń
  3. Znacie sklep który tak robi? Niestety większość ma w regulaminie przy płatności kartą zwrot na kartę a nie gotówką :/

   Usuń
  4. Aldi, Kaufland, Castorama ...

   Usuń
  5. Castorama jest dobrym sklepem, zwrot gotówką lub na inną kartę (nie musi byc oryginalna karta uzyta do zakupu)

   Usuń
  6. Dziękuję, Kasiu 🌷

   Usuń
  7. Pochodź, popytaj się. To że nawet tu ktoś napisze że sklep X zwróci na inną kartę/w gotówce to nie oznacza że tak będzie w twoim sklepie. W moim mieście w jednym sklepie oddają na dowolną kartę a w drugim tej samej sieci za nic w świecie.

   Usuń
  8. Cropp ma np rok na zwrot. Możesz też przy zwrocie dać inną kartę

   Usuń
  9. Kiedyś w ccc przy zwrocie zakupu online w sklepie stacjonarnym, oddawali gotowka, ale jak jest teraz trzeba sprawdzic w regulaminie zwrotów

   Usuń
  10. We wszystkich sklepach należących do LPP, tzn. Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay, klient może zwrócić towar przez okres 30 dni.

   Usuń
  11. Cropp ma 365 dni na zwrot, a w Reserved czas ten wydłuża się też do 365 dni, jeśli w czasie zakupów zeskanuje się aplikację. To, że należą do LPP nie znaczy, że mają te same regulaminy.

   Usuń
 22. można płacić w internecie np w Allegro z wykorzystaniem płatności Google Pay kod MCC 5999 czyli nie jest wśród tych których nie mozna uzyc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa pisał, że tylko zbliżeniowo w sklepach ... komu tu wierzyć?

   Usuń
  2. @Anonimowy 18 października 2023 10:51, nic takiego nie napisałem.

   We wpisie jest zdanie:
   "Muszą to być płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego (np. zbliżeniowo telefonem z Google/Apple Pay w sklepach, marketach, na stacjach paliw itp.)."

   "Np." oznacza: na przykład (przykład jest jedną z możliwości).

   Usuń
  3. Czyli może to być płatność w internecie poprzez Google Pay ?

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Macie w Regulaminie napisane co to jest Transakcja XPay, nie ma tam wykluczenia transakcji online

   Usuń
  6. Czyli co radzisz Kasiu - robić czy nie robić?

   Usuń
  7. @kate
   Jeden komentarz przeczy drugiemu. Jaka jest ostateczna decyzja?

   Usuń
  8. Regulamin wygrywa... można robic online

   Usuń
 23. Czy to XPay to w praktyce po prostu podpięcie karty na przykład do GooglePay? Czy to jakiś inny dziwny twór i trzeba jakieś XPay jako osobną usługę skonfigurować i wtedy podpiąć pod konkretne urządzenie/usługę płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie apki z końcówką Pay. Apple Pay, Google Pay itp. Jak masz wątpliwości to zajrzyj do Regulaminu

   Usuń
  2. @Anonimowy, 18 października 2023, 13:49 - Dokładnie. Tu chodzi o użycie karty z portfela mobilnego: telefon, zegarek, opaska, etc.

   Usuń
 24. Czy komukolwiek dotychczas udało się dodać mobilną kartę debetową do konta w BCh, na którym wcześniej już była zarejestrowana karta plastikowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dodaj ja na bezcennych chwilach bezpośrednio mi spowodowało to że zresetowała się tam podstawowa i teraz wszystko działa

   Usuń
  2. Jak? Wtedy pokazuje żeby przejść do aplikacji lub na stronę BNP

   Usuń
 25. czy mogę dodać kartę mobilna na bezcennych chwilach jeżeli nie dam rady jej zarejestrować przez apke?

  OdpowiedzUsuń
 26. Czy wiecie, czy przekazanie środków na fundację charytatywne nie będzie wykluczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 8398 Organizacje charytatywne i społeczne

   Usuń
 27. Nie mogę dodać mobilnej karty do BCH, debetowa jest dodana. Ktoś już to rozwiązał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dodaj na stronie bezcenne chwilę bezpośrednio i się zresetuje błąd

   Usuń
  2. Nie da się dodać na stronie BCH bezpośrednio. Wchodzę i jest tylko dodana karta debetową, nie ma karty wirtualnej. A miały być dodawane automatycznie wszystkie karty banku

   Usuń
  3. mam tak samo, nie mogę dodać mobilnej

   Usuń
 28. Czy można zrobić np 20 transakcji na sumę 500zl, czy musi to być tylko 5 transakcji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. może być ile chcesz, ale nie mniej niż 5

   Usuń
 29. Czy trzeba mieć NFC ? bo chyba jakoś dało się podpiąć kartę do portfela google pay i chyba się jakoś da z niej korzystać bez NFC - jakiś kod kreskowy chyba...ciekawe czy to przejdzie ...

  OdpowiedzUsuń
 30. Dostałem promocyjne punkty za kartę kredytową i kartę debetową (tutaj udało się poprzez aplikację banku dołączyć kartę do programu). Jeszcze karta mobilna ale tutaj były kłopoty już wcześniej opisane. Kartę mobilną dołączyłem poprzez stronę BCh, zobaczymy czy też dostanę promocyjne punkty (wymagane warunki wykonane).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak szybko punkty?

   Usuń
  2. Ja robiłem płatności w internecie i tylko punkty podstawowe się naliczyły. Nie naliczyło promocyjnych 16k ptk. Czy robiłeś płatności telefonem w sklepach stacjonarnych?

   Usuń
  3. Wykonałem tylko płatności kartami w punktach (np. sklepach, stacji paliw) stacjonarnych. Miałem trochę szczęścia bo wymieniałem okulary (za które tak i tak płaci praca). Duże oczy Pani, która byłą zdziwiona że tak dużą zaliczkę chcę zapłacić :)

   Usuń
  4. Oczywiście płatność kartami (miałem na myśli Transakcja XPay, dokładnie wykonałem z wykorzystaniem google pay)

   Usuń
  5. Wpadły też punkty za kartę mobilną. Czyli dostałem łącznie 48 tys. pkt. Super 😉

   Usuń
 31. Dodałem kartę w aplikacji, zrobiłem transakcję, karta dodała się w bezcennych chwilach (punktów promocyjnych brak, tylko punkty podstawowe) I tutaj UWAGA - karta główna przestała być widoczna w aplikacji, nie mogę dodać kolejnej karty, pokazuje błąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś o tym pisal wyzej wiec znajdz to sobie

   Usuń
  2. @kate 26 października 2023 07:25
   Jak nie wiesz to po co ten niepotrzebny wpis? Jakieś wyścigi na ilość nabitych komentarzy?

   Usuń
 32. zapłaciłem 250 dostałem zwrot 5 zł czy zaliczy mi się ta transakcja

  OdpowiedzUsuń
 33. Złożyłem wniosek o rejestrację karty w aplikacji mobilnej, gdzie pisało, że potwierdzenie dostanę na maila. Jak długo się na nie czeka? Czy jeśli go nie ma można już płacić kartą, a punkty będą się naliczały?

  OdpowiedzUsuń
 34. Potwierdzam, kolejną kartę należy dodać poprzez stronę BCH, niestety nie są przypisane z automatu przez stronę banku mimo rejestracji pierwszej karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jak to zrobić? Bo za każdym razem BCH odsyłają do strony banku

   Usuń
  2. Dla BNP to dość nowy 'projekt' i stąd aż tyle zamieszania.

   Usuń
 35. U mnie już się pojawiło 16000 x2 za 2 karty 👍😉

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za debetową i mobilna?

   Usuń
  2. U mnie jak się okazało po przeczytaniu tego komentarza też. Punkty już wymienione na Circle K (2x) i Allegro (2 x 2), czyli razem na 400 zł. Być może jeszcze coś z tego będzie o ile czasu starczy.
   Do tego dojdą jeszcze te bony do Biedronki (7 osób w rodzinie x 20 zł) z akcji mejlowej, plus z Citi 50 zł do Allegro (Lato jest moje z Kartą Kredytową Citibank), Millennium 150 zł za BLIKA, z Sandander Banku za karty w BC będzie 900 zł (3 x 300 zł), z ING 120 zł i 100 zł plus z Visa 300 zł, z VeloBanku 500 zł, z Raiffeisen Digital Banku już jest 1200 zł (4 x 300 zł), Alior 50 zł i może dojdzie coś za te zakupy w Carrefour, Nest z Visa 400 zł.
   Będą też jeszcze zwroty z trzech programów typu cashback.

   Usuń
 36. Czy ktoś, i w jaki sposób, zarejestrował kartę mobilną, mając już debetową? za każdym razem odsyła do strony internetowej, a tam wyskakuje błąd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestrowałem poprzez dodanie na BezcenneChwile nowej karty. Dodało bez problemu, przez bankowość Paribas miałem z tym problem. Czekam na punkty promocyjne jak coś.

   Usuń
  2. Zastanawiam się, jak to w końcu jest z dodawaniem kart do programu BCh... Przeczytałem wpisy i w sumie nie wiem czy są jakieś reguły dodawania kart... Ja jako pierwszą dodałem do programu kredytową z poziomu apki. Następna była mobilna, która sama została dołączona do programu (po prostu się pojawiła w BCh max. do 1h od momentu jej aktywowania). A teraz chcę dodać plastikową debetówkę (którą aktywowałem wczoraj) i przy próbie jej dodania bezpośrednio w BCh jestem odsyłany do apki, natomiast w apce nie mam żadnej możliwości/ opcji dodania jej do programu:( Nie wiem, czy mam czekać aż - podobnie jak mobilna - "plastik" też samoczynnie zostanie dodany do BCh? Czy też jest to jakiś błąd i należy go zgłosić - tylko czy dzwoniąc do BNP czy do BCh?
   Czy ktoś miał podobną sytuację?

   Usuń
  3. Ja mam dokładnie to samo, tylko że z mobilną. Ktoś wyżej pisał, że dowiedział się na infolinii BCH, że karty są dodawane automatycznie, ale może to zająć kilka dni. Więc na razie czekam...

   Usuń
  4. W przypadku BNP to są tzw. problemy wieku dziecięcego, gdyż oni od dość niedawna mają ofertę BCh.

   Dodawanie kart Alior czy GNB/Velo jest bezproblemowe, a np. Handlowy ma takie oferty od lat i wciąż są problemy - nie rozkminisz :)

   Usuń
  5. Teoretycznie różnica jest taka, że rejestrując się poprzez stronę BCh można przypisać dowolny adres e-mail do swojego konta, a robiąc to poprzez bankowość elektroniczną adres jest domyślnie taki jaki jest skojarzony z kontem w banku.

   Usuń
  6. Ja rozumiem.. problemy wieku dziecięcego;) Ale u mnie w dalszym ciągu nie widać w BCh karty fizycznej, debetowej. I nie mogę jej dodać ani przez apke BNP ani przez stronę BCh. Konsultantka z BNP napisała mi, że "nie musi Pan rejestrować wszystkich kart do programu ponieważ przy rejestracji jednej karty, automatycznie wszystkie są dodane - również te które będą wydane w przyszłości".
   Więc nie mam pojęcia, czy mam wobec powyższego czekać aż tę ostatnią kartę uda się dołączyć do programu BCh, czy też po prostu zacząć nią płacić - a punkty będą się naliczały nawet jeśli karta nie będzie widoczna na stronie BCh?

   Może ktoś też rejestrował w BCh 3 karty w ramach tej promocji (tj. kredytową, wirtualna i debetową fizyczną)? Czy w takim przypadku w BCh są widoczne wszystkie trzy karty?

   Usuń
  7. @Anonimowy, 3 listopada 2023, 15:48 - co jest w tym najbardziej frustrujące, że na infolinii Parobasa ludzie nie mają zielonego pojęcia w tych kwestiach i uparcie odsyłają do Majorel Polska.

   Usuń
 37. yło się komuś że nie przyszedł SMS z voucherem? Wczoraj zamawiałem 4 vouchery na allegro i na razie cisza. Niby w regulaminie jest 48 godzin, ale przeważnie przychodziły po kilku minutach. Zauważyłem tez ze obecnie vouchery na allegro są niedostępne. Może dlatego nie przysłali. Ale punkty pobrali. Swoją drogą ciekawe czy na stałe wycofali czy to chwilowy brak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też tak mam, złożyłem reklamację. Mają czas 14 dni..,

   Usuń
  2. Kiedyś przychodziły prawie natychmiast, ale ostatnio dłużej "idą". U mnie najdłuższy czas był od 23 - ej do 6 rano. A wczorajsze przyszły po ok. godzinie, ja akurat Circle

   Usuń
  3. Czy przyszły już te SMS-y z bonami?

   Usuń
  4. Nie, złożona reklamacja

   Usuń
  5. Podobno bonów podarunkowych Allegro nawet nie można sumować tak jak jest to możliwe przy zakupach np. w Euro-AGD czy Carrefour.

   Usuń
  6. @Anonimowy 3 listopada 2023 11:35
   Kiedyś nie można było, ale obecnie już można.

   Usuń
  7. U mnie po reklamacji, dostałem (czas 3-4 dni)

   Usuń
  8. @Mr. Złotówa mam inne pytanie. Zamówiłem bony Allegro, i opcja zakupów bonów zniknęła. Czy pojawi się ponownie możliwość zakupu bonów? Ewentualnie po jakim czasie.

   Usuń
  9. Pojawi się jak uzupełnią. Ale nikt ci nie zagwarantuje kiedy.

   Usuń
  10. Czy można się temu dziwić? Alior, BGŻ, Getin, Handlowy, Pekao, Wubek ... wszyscy rozdają punkty do BCh jakby miał być konie świata 😋

   Usuń
  11. Mr. Złotówa, 3 listopada 2023, 11:56 - oto cytat ze strony BCh dotyczący realizacji bonów podarunkowych Allegro: "Wprowadź kod Twojej karty podarunkowej, aby obniżyć płatność o jej wartość. Karty podarunkowe nie sumują się, nie łączą z innymi promocjami oraz nie pokrywają kosztów wysyłki"

   Usuń
  12. kiedyś tak było. Ale teraz bony allegro można łączyć. Jest jakiś limit (ilość), ale jeszcze tylu bonów jednorazowo nie miałem. Maksymalni chyba z 10 łączyłem ;)

   Usuń
  13. Czy te bony to to samo co karty podarunkowe, o których piszą na stronie BCh?

   Usuń
  14. Ludzie ale szukajcie takich informacji u źródła. Wystawcą kart podarunkowych jest Allegro i to jego regulamin obowiązuje posiadaczy takich kart. Czytacie z różnych stron gdzie mogą być nieaktualne, stare, błędne informacje. Strata czasu. A z bieżącą znajomością regulaminu kart podarunkowych Allegro wykładało się już wielu włącznie z PKO BP, Citi i Mastercardem.

   Usuń
  15. Przytoczę fragment z regulaminu kart podarunkowych Allegro (rozdz. III, pkt. 4):

   "Wydawca dopuszcza dokonanie płatności w Serwisie w ramach jednej płatności za pomocą kilku Kart Podarunkowych, o ile łączna liczba Kart przedstawionych Wydawcy do realizacji w danej transakcji nie przekracza 15 sztuk oraz wartość płatności dokonywanej za pomocą kart nie przekracza 4 000 zł. Funkcjonalność dokonywania płatności za pomocą kilku Kart Podarunkowych jest dostępna w przypadku dokonywania Transakcji w Aplikacji mobilnej na urządzeniu z systemem operacyjnym innym niż Android w wersji nie starszej niż 8.13.0. oraz z systemem operacyjnym iOS w wersji nie starszej niż wersja 7.34.0."

   Usuń
  16. Złotówa, możliwość dodawania kart podarunkowych przy płatności na Allegro jest możliwa jedynie w apce na urządzeniu z systemem operacyjnym innym niż Android w wersji nie starszej niż 8.13.0 - o jaki system operacyjny tu chodzi? Linux?

   Usuń
  17. @Anonimowy 5 listopada 2023 08:45
   Tez to widziałem. Ktoś bez zrozumienia coś tam wymyśla i potem takie kwiatki są w tych wszystkich regulaminach itp. etc. Allegro swoja drogą celowo regulaminy tak konstruuje, żeby ponaciągać...
   W tym przypadku raczej chodzi tylko o to, żeby Android był nie starszy niż w wersji 8.13.0 a iOS nie starszy niż 7.34.0.
   Napisali tak, bo na coś więcej już ich nie stać.

   Usuń
  18. Co ciekawe, że Anonimowy (4 listopada 2023 @ 20:43) pisze: "Ludzie ale szukajcie takich informacji u źródła" :)

   Usuń
 38. Czy ich karta mobilna jest darmowa tak jak np. w Velo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie, traktowana tak samo jak plastik

   Usuń
  2. Dziękuję! Szukałem tego w TOiP, ale nic nie znalazłem.

   Usuń
  3. @Anonimowy 2 listopada 2023 14:33
   W TOiP jak najbardziej jest to wyszczególnione:

   "Karty debetowe do Produktów w obsłudze (opłaty dotyczą Kart wydawanych w postaci fizycznej oraz Kart mobilnych)"

   "Karty debetowe do Produktów w ofercie – Konto Otwarte na Ciebie, Moje Konto Premium, Bankowość Prywatna, Konto Pomocnicze Wealth Management, Bankowość Prywatna (Rachunek Walutowy w EUR), Rachunek Walutowy w EUR
   (opłaty dotyczą Kart wydawanych w postaci fizycznej oraz Kart mobilnych)"

   Jest także w opisie takich kart na stronie banku.

   Usuń
 39. Co się dzieje z punktami po rezygnacji z karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że przepadają. Dlatego zanim zrezygnujesz z karty, zamień na cokolwiek z czego skorzystasz osobiście albo ktoś znajomy. No, ewentualnie możesz to oddać "uchoććcom"... 🤪

   Usuń
  2. Regulamin na wszystko odpowiada:
   "W wypadku zamknięcia Rachunku uczestnika przez samego uczestnika lub przez jego Instytucję Finansową z jakiejkolwiek przyczyny, uczestnik otrzymuje powiadomienie o konieczności wymiany pozostałych Punktów/realizacji Oferty Specjalnej w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania powiadomienia przez uczestnika. Po upływie tego terminu wymiana zgromadzonych Punktów/ realizacja Ofert Specjalnych nie będzie możliwa, a udział uczestnika w Programie zostanie zakończony"

   Z kolei "„Rachunek” oznacza rachunek Karty prowadzony przez Instytucję Finansową na rzecz uczestnika".

   Usuń
  3. @Anonimowy, 4 listopada 2023, 20:46 - zamknięcie rachunku karty to nie to samo co zamknięcie jedynie karty :)

   Usuń
 40. W BCH Mam podpięte 3 karty BNP na których juz spełniłem warunki, teraz chciałem założyć żonie konto i podpiąc jej karte do jej programu ale przez przypadek wpisalem swojego meila przez co jej karte podpieło do mojego konta. Niby inna osoba ale jedno konto BCH, jak wyjsc z tej opresji? Czy normalnie rozliczy jako dwie inn3 osoby? W sumie na swoich 3 kartach mam jakby jedno swojego ogolne konto pky a ona ma swoje

  OdpowiedzUsuń
 41. Jeżeli kupiłem buty i muszę je zwrócić, bo zły rozmiar kupiłem i w między czasie zdążyłem już otrzymać bonusowe 16000 to coś się stanie jeżeli zwrócę teraz te buty? Czy mogą cofnąć mi te punkty bonusowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybierz nagrody i nie rób sobie problemu.

   Usuń
  2. kolego, podaj do zwrotu inna karte MC, przechodzi w wielu sklepach...

   Usuń
 42. Sprawdziłem i na swoim koncie 16.000 pkt mam dopisane z dniem 30.10.2023
  Na koncie żony i mamy, brak dopisania, a transakcje były zrobione z 3, 4 dni później.
  Z kart mobilnych też brak punktów.

  W jakie dni mieliście dopisane te 16.000 pkt ??
  Czy również za drugą mobilną kartę dostał ktoś pkt ?

  OdpowiedzUsuń
 43. Miał ktoś problem z dodaniem karty? Pierwsza poszła od razu, ale druga nie może być dodana wyskakuje jakiś błąd. Infolinia BNP odsyła do bezcennych chwil a oni mówią, że zgłoszą informatykom i trzeba czekać :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, mam taką samą sytuację:( Obawiam się, że mimo wydania kartą ponad 500 zł (bo z banku dostałem wcześniej info, że niby kolejne karty same powinny się rejestrować w BCH - co jednak nie nastąpiło) mogę nie zobaczyć nawet punktów podstawowych:(

   Usuń
  2. Mam ten sam problem.

   Kilkanaście dni temu dodałem kartę debetową bezpośrednio w Bezcennych chwilach ale już dziś (11 XI) nie mogę dodać drugiej karty. Strona Bezcennych Chwil odsyła do Banku BNP Paribas:
   "Aby zarejestrować się do programu przejdź do bankowości elektronicznej GOonline Banku BNP Paribas pod adresem: goonline.bnpparibas.pl
   Lub dokonaj rejestracji w aplikacji mobilnej GOmobile."
   Niestety zarówno w serwisie goonline jak i aplikacji mobilnej gomobile nie ma narzędzi aby aby zarejestrować kartę w Bezcennych Chwilach. Po co więc w Bezcennych Chwilach zablokowali możliwość bezpośredniej rejestracji kart z BNP Paribas?

   Czy komuś udało się zarejestrować drugą kartę po tym jak Bezcenne Chwile zrobiło to bezsensowną blokadę?

   Usuń
  3. W zeszłym miesiącu zarejestrowałem kartę debetowa w BCH, punktów póki co brak. W czwartek dodałem nowa kartę wirtualna, próbowałem zarejestrować ja przez aplikacje i wyskakuje błąd. No i teraz nawet karty debetowej nie widać w aplikacji by była zarejestrowana w BCH. Gdy loguje się bezpośrednio na BCH to widać tam debetowa.
   Pani na czacie Paribas napisała ze kolejne karty są dodawane automatycznie. W następnym dniu roboczym wysyłają plik ze wszystkimi kartami do zarejestrowania do BCH. Jeżeli w ciągu 3 dni karta się nie pojawi to mam dzwonić pod numer +48 918 318 623 (czyli do BCH)

   Usuń
  4. Od dwóch tygodni próbuje dodać trzecią kartę wirtualną - BNP odsyła do Bezcennych a bezcenne do BNP, niezły cyrk z tego wszystkiego. Walczę dalej - ludzie z infolinii i czatu bardzo mili i można pogadać:)

   Usuń
 44. Witajcie,

  Ja takze podbijam pytanie o platnosci internetowe, poniewaz z powyzszego artykuly wynika, że tylko zaliczaja się tylko płatności w sklepach stacjonarnych, natmiast po przeczytaniu regulaminu, nie zauważyłam takiej informacji, ze platnosci ograniczają sie tylko do sklepów stacjonarnych.

  Z gory dziekuje za weryfikacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że np. GPay można płacić też w internecie. Nigdzie nie ma mowy o tym że tylko stacjonarne.

   Usuń
  2. Płacić można w każdy możliwy sposób (o ile dana transakcja nie jest na liście wykluczonych). A więc przykładowo Google Pay także w Internecie (m.in. na Allegro).

   W powyższym wpisie nie ma mowy o wykluczeniu transakcji internetowych. Podkreślam, że muszą to być płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego (a nie samą kartą) i dalej pada przykład ("np. zbliżeniowo telefonem z Google/Apple Pay w sklepach, marketach, na stacjach paliw itp."), ale przykład to jedna z możliwości, a nie ograniczenie do jednej opcji :)

   Usuń
  3. czyli jak dodam do Google Pay na stronie WWW, przez przegladarke, i oplace np GAZ to tez powinno sie zaliczyc? Pojdzie jako Google Pay (nie komorka!). Tez jest to portfel. Tylko tak mi pasuje bo to karta dla ojca ktory smartfona nie uzywa.

   Usuń
  4. Opłaty rachunków w Żabce mają MCC 4900, a na stronie PayAppka MCC 6012 🤡

   Usuń
 45. Po jakim czasie otrzymujecie punkty po spełnieniu warunków (od ostatnich zakupów)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Punkty za tradycyjną dostałem 23. października, a za mobilną tydzień później, choć zakupy robiłem równolegle tzn 18. października 🤡

   Usuń
  2. Przy tak dużej ilości promek z punktami do BCh w tak wielu bankach to dość normalne, że punkty są przyznawane transzami.

   Usuń
  3. Powoli zaczyna brakować bonów do co-poniektórych partnerów, a banki się dopiero rozpędzają 😳

   Usuń
 46. hej, czy ktoś może wie czy jesli zwroce 1 przedmiot zakupiony na allegro, 1 transakacja z wielu (kupilam cos przez pomylke) i wykonam za to oczywiscie kolejną transakacje tak zeby miec ponad 500 zl to dostane punkty promocyjne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dogadaj sie ze sprzedawca aby zrobił przelew a nie zwrot na karte i po problemie.

   Usuń
  2. Tak, możesz dobić transakcje.

   Usuń
 47. Czy płatność zrobiona Gpay w Aptece przekreśli odbiór nagrody? Inne płatności będą zrobione tak żeby były na łączną sumę ponad 500 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wykonanie płatności w punkcie z kodem MCC 5122 nie wyklucza z promocji. Ta transakcja jedynie nie wliczy się do sumy transakcji wymaganych na potrzeby promocji.

   Usuń
 48. Kiedyś miałem konto w BNP Paribas i miałem zarejestrowaną kartę w Bezcennych Chwilach. Konto zamknąłem. Następnie po roku otworzyłem ponownie i mam nową kartę. Czy łapię się na tą promocję? Czy jestem może wykluczony bo już kiedyś miałem inną kartę BNP Paribas w Bezcennych Chwilach zarejestrowaną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada (lub wyrobi) kartę Mastercard w BNP Paribas - może to być karta debetowa (w postaci fizycznej lub mobilnej) wydana do konta osobistego lub karta kredytowa (w tym karta wirtualna do Limitu od Nowa). Dodatkowo taka osoba przed 9.10.2023 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas" 🤡

   Usuń
  2. Nie możliwe byś miał ponad rok temu kartę MC Paribasa w Bezcennych bo oni dołączyli dopiero w lipcu br. Więc śmiało możesz rejestrować bo nigdy nie miałeś ich karty w BCh.

   Usuń
 49. Czy doładowanie portfela cyfrowego PSC (czyli towar wykluczny) ale zakupiony na allegro się załapie? Oni te kody MCC jakoś weryfikują po towarze czy allegro to allegro i nie wazne co się tam nabędzie?

  OdpowiedzUsuń
 50. Kiedy dostaliście punkty? Ja 500zł przekroczyłem 8 listopada, a punktów dalej nie ma i zastanawiam się czy jakieś płatności mi nie weszły? Odjąłem nawet 10zł z apteki ale reszta to zwykłe sklepy, stacja paliw i allegro opłacenie prowizji ( ale to liczy się na bezcennych jako punkty u partnera więc pewnie jak zwykłe allegro)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alledrogo Pay ma MCC 6012 😳

   Usuń
  2. w piątek płatności kartą mobilną, dziś punkty

   Usuń
 51. Czy komuś z Was dodała się automatycznie do BCh karta mobilna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi nie, ale dzielnie walczyłem by ją dodać samodzielnie. Udało się dodać w czwartek, w piatek zrobiłem płatności, a dziś punkty :) Wcześniej oczywiście weszły z pierwszej karty.

   Usuń
 52. Mam pytanie odnośnie limitu nagród dla konkretnej karty uczestniczącej w programie bezcenne chwile. Czy limit dla konkretnej nagrody po jego wykorzystaniu (np. zakup 4 voucherów allegro) po jakimś czasie się resetuje? Czy już nie będzie dla danej karty dostępny po wykorzystaniu?


  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myslę, że chodzi o to, że na raz można wziąc 4 wouchery, a za chwlę kolejne. Za 24 tys pkt za kartę z santandera należało się 6 woucherów po 50 zł, u mnie konkretnie do Circle i też miałam komunikat, że max 4. No zdziwiłam się, że jak max 4 jak mam pkt na 6. No ale ok, wziełam te 4 x 50 zł. Po tej operacji już nie miałam do wyboru dwóch kolejnych po 50 zł, ale mogłam i wzięłam 1 x za 100 zł, również do Circle.

   Usuń
 53. Czy mając trzy produkty w jednej instytucji finansowej(BNP) i zarejestowane w programie bezcenne chwile to ograniczenia(limity) ilości nagród są dla tych kart wspólne? Np. kupuje na jednym 4 vouchery za punkty, na drugim też mogę, czy jest to już zablokowane?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...