Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 425 zł w bonusach za konto osobiste dzięki promocji "Podaruj sobie prezent"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

6.11.2023

Zgarnij 425 zł w bonusach za konto osobiste dzięki promocji "Podaruj sobie prezent"

Wystartowała nowa promocja konta w BNP Paribas z gwarantowaną premią na start.

"Podaruj sobie prezent": do 425 zł premii na start za konto w BNP Paribas
425 zł w bonusach pieniężnych to jednak nie wszystko, co obecnie może zgarnąć osoba zakładająca konto w tym banku. 


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Podaruj sobie prezent": do 425 zł premii na start za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają trzy bonusy pieniężne: 1 x 75 zł oraz 2 x 175 zł, co łącznie da 425 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 9 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Podaruj sobie prezent"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 8.01.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 22.01.2024 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta w ciągu 7 dni od jej otrzymania.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszy bonus pieniężny (w wysokości 75 zł) oraz otworzy drogę do zgarnięcia następnych nagród.

By zdobyć kolejne bonusy - po 175 zł każdy - w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu spełnienia warunków uzyskania premii 75 zł, a więc w praktyce po miesiącu w którym aktywujesz kartę (w każdym z tych dwóch miesięcy): 
 • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem (na dowolne kwoty; mogą to być płatności z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu lub przelewy na telefon Blik); 
 • wykonaj przelew(y) na łączną kwotę min. 300 zł za pomocą bankowości internetowej lub mobilnej (może to być przelew np. na własne konto w innym banku) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 700 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. 

Warunkiem uzyskania drugiej premii w wysokości 175 zł jest uprzednie (we wcześniejszym miesiącu) spełnienie warunków uzyskania pierwszej premii 175 zł.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu podarujsobieprezent@promocja.bnpparibas.pl) najpóźniej do 22. dnia następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania premii. Jeśli ten dzień wypadnie w dniu wolnym od pracy, wówczas wiadomości należy się spodziewać ciut później - w najbliższym dniu roboczym.

Na pierwszą z tych wiadomości (o przyznaniu bonusu 75 zł) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26. dnia tegoż miesiąca, w którym przyszło powyższe powiadomienie.

Wypłata bonusów przewiedziana jest do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym organizator powiadomi Cię o przyznaniu danej premii.

💡 Przykładowo: jeśli kartę do konta aktywujesz do końca listopada, to warunki (transakcje Blikiem + przelewy + wpływy) będzie należało spełniać w grudniu i styczniu. Powiadomienie o przyznaniu pierwszej premii (75 zł) dostaniesz do 22.12. (a do 26.12. będzie należało podać numer rachunku do wypłaty bonusów). O kolejnych bonusach (po 175 zł każdy) organizator powiadomi Cię do 22.01. oraz 22.02. Wypłata bonusów nastąpi do 31.12.2023 r. (75 zł) oraz do 31.01. (175 zł) i 29.02.2024 r. (175 zł).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Podaruj sobie prezent"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelew na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas (te na sumę min. 300 zł w miesiącu), zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji; na sumę min. 700 zł w miesiącu) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Dodatkowe 200 zł na zakupy [Promocja "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas", dająca 16 000 punktów w programie "Bezcenne Chwile" zakończyła się w dn. 31.12.2023 r. - szczegóły tej promocji znajdziesz tutaj.]

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku do końca marca 2024 roku - po przedłużeniu promocji) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Pamiętaj o wykonywaniu tych 3 płatności kartą miesięcznie, bo transakcji Blikiem (na potrzeby promocji) nie są tym samym - to odrębna forma płatności.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Podaruj sobie prezent" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Przydatne dokumenty:

47 komentarzy:

 1. Jak wypowiedzenie składałam 31.10.22 to jeszcze muszę pewnie zaczekać do grudnia i wtedy będzie możliwe złapanie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. 12 miesięcy liczy się nie od dnia złożenia dyspozycji zamknięcia konta, ale od dnia faktycznego zamknięcia konta przez bank (po upływie okresu wypowiedzenia umowy).

   Usuń
 2. Poprzednie konta w BNP Paribas zamknąłem w lipcu 2022. Na pewno minęło już 12 miesięcy bo mam potwierdzenie. Teraz założyłem konto i mam ten sam numer konta. Czy wszystko będzie okej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Numer rachunku pozostaje ten sam. W niczym to nie przeszkadza. Sprawdzone w praktyce (osobiście).

   Usuń
 3. Czy płatności google Play lub Xiaomi pay gdzie będzie podpięta karta MasterCard wliczą się do zwolnienia z opłaty za kartę czy trzeba dodatkowo plastikiem te 3 płatności wykonać?

  OdpowiedzUsuń
 4. Udało się komuś aktywować umowę poprzez aplikacje? Ja nie mam w/w promocji w wyborze konta w apce.

  OdpowiedzUsuń
 5. już pamiętam co mnie wkurzało wcześniej w BNP Paribas, weryfikacja online przez aplikację, ostatnim razem przez to nie przebrnąłem i tym razem się nie udało, pomimo że próbowałem ze 6 razy, czy tylko ja mam taki problem z tym??

  no i jak się cofnąć do momentu, żeby założyć konto przez kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niemal wszystkim bankom oprogramowanie do tego selfie zrobiła ta sama firma i w dlatego każdym banku jest ten sam problem. Ciekawe, że nie miałem najmniejszego problemu w Aion, Twisto czy nawet PayAppka - czyżby mieli innego dostawcę oprogramowania?

   Usuń
 6. Z tego co widzę opłaty 2 zł nie da się uniknąć. Potrzeba właśnie tych 3 płatności aby zapłacić 2 zł a nie 7 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że się da 😃

   Usuń
  2. @Anonimowy 8 listopada 2023 21:47
   Nie żartuj sobie z kolegi.

   @Anonimowy 8 listopada 2023 20:28
   Nie da się, a dokładniej mówiąc, to tylko przez 1 miesiąc możesz uniknąć tej opłaty pod warunkiem, że zrobisz te 3 płatności kartą i zalogujesz się w aplikacji.
   Przeczytaj kiedy to zrobić.

   Usuń
 7. Czy ktoś miał taką sytuację, że przeszedł ścieżkę założenia konta przez aplikację (nie przez kuriera), umowa podpisana i tylko na ostatnim etapie wniosek został odrzucony:
  "niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie".
  Istnieje możliwość złożenia wniosku o otwarcie konta w dowolnym naszym oddziale"? Czy wtedy w oddziale można dokończyć składanie wniosku w ramach promocji? Czy lepiej jeszcze raz złożyć wniosek z opcją kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, miałem kilka lat temu podczas składania wniosku o ROR w Handlowym. Od tego czasu konsekwentnie wybieram opcję z kurierem 😋

   Usuń
 8. Kartę otrzymałem 17.11 a konto zostało aktywowane dopiero 22.11 - rozumiem, że musiałem aktywować kartę już 17.11 i od tego czasu liczył się czas 7 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Brałem udział w innej promocji i aktywowałem kartę po czasie. Bonusy dostałem. Tego więc chyba nie sprawdzają.

   Usuń
  2. W tej promce umowę należy zawrzeć do 22. stycznia 😄

   Usuń
 9. Czy ta transakcja XPay zalicza się w przypadku np. płatności w aplikacji allegro z użyciem Apple Pay?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy jest możliwość sprawdzenia, w jakiej promocji wzięło się udział? Nie jestem w stanie dojść do tego po datach, bo BNP często uruchamia nowe promocje.

  OdpowiedzUsuń
 11. Twój wniosek o Konto "Otwarte na Ciebie" został odrzucony, ponieważ analizujemy już wniosek o to samo konto, złożony przez Ciebie wcześniej.
  Nie mogę otworzyć konta, wyskakuje ciągle ten komunikat, próbowałem obiema metodami...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń na infolinię i dowiedz się co z wnioskiem który analizują. Jak chcesz go anulować bo masz np w innej, gorszej promocji to możesz to zrobić.

   Usuń
 12. Czy musi to być karta debetowa fizyczna czy może być mobilna?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji dopuszcza kartę w dowolnej formie - może być więc fizyczna lub mobilna. W przypadku tej drugiej należy jednak uwzględnić, że warunki są takie same (np. w celu uniknięcia opłaty miesięcznej za Kartę Otwartą na Dzisiaj - bez względu czy to karta fizyczna, czy mobilna - należy pamiętać m.in. o 3 płatnościach miesięcznie).

   Usuń
  2. Mogą być obie, a jeśli ktoś ma dodatkowo inną kartę wydaną przez BNP to może przytulić łącznie 48 tys. punktów do BCh!

   Usuń
 13. Co bym nie robił to nie przechodzę mobilnej weryfikacji, nie wiem co jest nie tak, próbowałem z 30 razy. Wszystko się na dodatek zawiesza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W opcji z kurierem czekasz 2 dni robocze na aktywację konta i kartę, którą od razu dostarcza kurier!

   Usuń
 14. jak dodać do bezcennych chwil 2 dodatkowe karty debetowe czyli np kartę otwartą na świat i na dzisiaj? czy jak ma się pierwszą zarejestrowaną to 2 dodatkowe z automatu są dołączane?

  OdpowiedzUsuń
 15. Hej, mam pytanie...
  Chciałbym zapłacić na stronie getyourguide przez Google Pay. Zaliczką taką płatność?

  Dziękuję za pomoc

  OdpowiedzUsuń
 16. Witam skladając wniosek o konto wpisałem innego e maila niz przy rejesyracji do promocji.Co teraz zrobic, czy to zaliczy sie do otrzymania nagród.

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy dokończenie otwartego wniosku oddziale jest możliwe by wziąć udział w promocji? Pobranie aplikacji jest niemożliwe (ciągle błąd) a kurier w moim przypadku się nie uda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bo konta otwierane w placówce nie biorą udziału.

   Usuń
 18. Czy w Bnp Paribas nie ma premii za polecenie konta?

  OdpowiedzUsuń
 19. Cytat z powyższego opisu: "wykonaj min. 3 transakcje Blikiem"?
  Czy tu chodzi o płatności czy transakcje, jak np. przelewy BLIK na telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytuję:

   "wykonaj min. 3 transakcje Blikiem (na dowolne kwoty; mogą to być płatności z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu lub przelewy na telefon Blik)“

   "Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Alternatywnie można wykonać przelew na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie"

   Usuń
 20. Pytanie do uczestników, którzy założyli konta w styczniu: czy otrzymaliście już powiadomienie o przyznaniu 1. premii w wysokości 75 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z jakiego adresu ma być ta wiadomość?

   Usuń
  2. podarujsobieprezent@promocja.bnpparibas.pl

   Usuń
  3. Dzięki. Jeszcze nic nie wpadło, ale czas mają do jutra 😃

   Usuń
  4. Czy ktokolwiek z zakładających konta w styczniu otrzymał już to powiadomienie o przyznaniu pierwszej premii w wysokości 75 zł?

   Usuń
 21. Czy ktoś się orientuje ile czasu trwa weryfikacja spełnienia warunków wypłaty premii zgłoszona do banku przez organizatora?

  OdpowiedzUsuń
 22. Pytanie do uczestników, którzy założyli konta w grudniu bądź w styczniu: czy otrzymaliście już powiadomienie o przyznaniu kolejnej premii?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...