Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao: do 200 zł premii za wpływy na konto

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

9.11.2023

Promocja dla obecnych klientów Banku Pekao: do 200 zł premii za wpływy na konto

Promocja skierowana jest do zaproszonych posiadaczy Konta Przekorzystnego.

Promocja "Nagroda za wpływy na konto – zyskaj nawet 200zł" – edycja II
Do wzięcia czekają 4 bonusy po 50 zł każdy za spełnienie warunków promocji (wśród nich jest wpływ na konto) w czterech kolejnych miesiącach kalendarzowych.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje w Banku Pekao.]

Osoby, które jeszcze nie mają konta osobistego w Pekao, na tę poniższą promocję się nie załapią, ale mogą otworzyć sobie drogę do podobnych propozycji w przyszłości, zakładając konto teraz - do zgarnięcia jest 350 zł w bonusach na start za Konto Przekorzystne (+ 7% dla oszczędności).


Promocja "Nagroda za wpływy na konto – zyskaj nawet 200zł" – edycja II


Dla kogo promocja?
 Udział w wziąć może osoba, która ukończyła 26 lat, posiada polskie obywatelstwo i zamieszkuje w Polsce, która umowę o Konto Przekorzystne zawarła w okresie od 1.05.2023 do 30.09.2023 r oraz dodatkowo otrzyma(ła) od banku zaproszenie do udział w promocji - wysyłkę tych zaproszeń (za pomocą wiadomości w bankowości internetowej) Bank Pekao planuje do 30.11.2023 r., więc warto od czasu do czasu sprawdzić pocztę wewnętrzną.

To jednak nie wszystkie wymogi. Uczestnik musi posiadać również kartę do konta oraz aplikację mobilną PeoPay, a także zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgody na kontakt telefoniczny i kanałami elektronicznymi w celu przedstawienia przez bank informacji o charakterze marketingowym.

Do tego w okresie ostatnich 60 dni bezpośrednio poprzedzających przystąpienie do promocji na konto nie mogło być jednorazowego wpływu w kwocie min. 1500 zł. Trzeba przyznać, że lista to bardzo długa (w regulaminie wszystkie podpunkty zmieściły się od 'a' do... 'n').

Nagrody. Do zgarnięcia są 4 bonusy pieniężne po 50 zł każdy za spełnienie warunków promocji w każdym z miesięcy kalendarzowych w okresie od grudnia 2023 do marca 2024 roku. W promocji można więc zyskać od 50 do nawet 200 zł.

Zasady promocji "Nagroda za wpływy na konto – zyskaj nawet 200zł" – edycja II


Znajdując się w gronie szczęśliwców (zaproszonych przez bank), by skorzystać z promocji: 

 • przystąp do promocji - teoretycznie można to zrobić nawet do 31.03.2024 r., ale aż tak zwlekać nie warto, bo to zmniejszy sumę bonusów do zgarnięcia (przypomnę: do wzięcia jest po 50 zł za spełnienie warunków w konkretnych miesiącach: w grudniu, styczniu, lutym i marcu);
 • wyraź zgody na przetwarzanie danych w celu wzięcia udziału w promocji oraz na przystąpienie do promocji (co wiąże się z akceptacją regulaminu), a także potwierdź zapoznanie się z "informacją administratora danych dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych";
 • w grudniu 2023 oraz w styczniu, lutym i marcu 2024 r. (w każdym z tych miesięcy odrębnie):
  • zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1 500 zł (nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, nawet jeśli łącznie dadzą one ponad 1,5 tys. zł; musi to być pojedynczy wpływ);
  • wykonaj min. 3 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 100 zł (bank nie zaliczy płatności Blikiem) oraz 
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej PeoPay.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki promocji, otrzymasz bonus 50 zł. Ich wypłata przewidziana jest do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu realizacji warunków uzyskania bonusu, a więc pierwszy bonus (za spełnienie warunków w grudniu) dostaniesz do 31.01., a ostatni (za marzec) wpadnie do 30.04.2024 r. Do czasu otrzymania nagród, nie zamykaj konta, ani karty, nie rezygnuj z aplikacji mobilnej, nie wycofuj wyrażonych zgód, ani nie wypowiadaj umów z bankiem.

Zapewniając wpływy na konto, miej na uwadze, że wymogów banku nie spełnią: "wpłata gotówką, rozliczenie depozytów terminowych lub pożyczki czy kredytu; przelew wewnętrzny z innego swojego rachunku" w Banku Pekao. Może to więc być np. przelew z własnego konta w innym banku.

Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, uwzględnij, że bank nie zaliczy transakcji dokonanych w punktach handlowo-usługowych prowadzących działalność sklasyfikowaną jako: 
a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829), 
b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050), 
c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051).


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Michałowi.

💡 Na koniec przypomnę, że w Pekao można jeszcze uzyskać do 800 zł w bonusach za kartę kredytową, a na osoby prowadzące działalność gospodarczą czeka do 2000 zł premii za konto firmowe.

Przydatne dokumenty:

25 komentarzy:

 1. Dzięki za info. Ja dostałem zaproszenie więc sprawdzajcie wiadomości

  OdpowiedzUsuń
 2. Kto założył konto Przekorzystne w tych ostatnich miesiącach to raczej zrobił to w promocji. Nie widzę więc szans by tych wpływów nie miał więc z automatu nie kwalifikuje się. Takie wymogi że nie wiem dla kogo ta promocja ma być? Słabo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To akurat bardzo możliwe. W promocji w której ja biorę udział bank nie wymagał wpływów a żeby konto i kartę mieć bez opłat wystarcza wpływ 500 zł/mies.

   Usuń
  2. To akurat możliwe. Konta i karty po byłym banku przez jakiś czas będą bez opłat.

   Usuń
  3. Anonimowy10 listopada 2023 11:08
   To akurat bardzo możliwe. W promocji w której ja biorę udział bank nie wymagał wpływów a żeby konto i kartę mieć bez opłat wystarcza wpływ 500 zł/mies.

   Tylko co chce osiągnąć Pekao tworząc promocję dla klientów, którzy niedawno założyli konto i korzystają z promocji na start? obowiązek utrzymywanie konta i karty mają w warunkach promocji startowej więc jaki jest sens zachęcać ich ponownie kolejną promocją? Jeśli ktoś zakłada konto w promocji to raczej nie zaprzepaści nagrody i będzie je utrzymywał niezależnie od tego czy dostanie kolejną promocję czy nie. Taka promocja miałaby sens w przypadku starych klientów, którzy pozbawieni motywacji do pozostania mogą chcieć pożegnać się z Pekao.

   Usuń
  4. Ja założyłam konto w promocji rok temu i dalej trzymam ze względu na to że mam tam konta dzieci. A koszt utrzymania niewielki. Wpływ 500 zł i 1 operacja. Jeśli dostanę wiadomość to oczywiście skorzystam

   Usuń
  5. Anonimowy11 listopada 2023 19:58

   Nie skorzystasz, bo nie dostaniesz zaproszenia:) kwalifikują się tylko nowi klienci (konta założone od 1.05.2023 do 30.09.2023 r.) czyli praktycznie aktualnie uczestniczący w promocji startowej. Stąd pytanie jaki sens kierować promocję do osób, które skutecznie trzyma w banku inna promocja.

   Usuń
  6. Nie wszyscy otwierali w promocji, niektórzy dla wysokiego oprocentowania na KO, ale oni mogą być wykluczeni ze względu na wysokie wpłaty pow. 1500 zł. Poza tym może być tak, że wysyłają losowo zaproszenia nie patrząc na spełnienie warunków przez odbiorcę. Jak ktoś nie doczyta, jakie są warunki, to jego problem, a oni sobie zwiększą jakiś tam ich wskaźnik wpłat i ruchu na kontach

   Usuń
 3. "która umowę o Konto Przekorzystne w okresie od 1.05.2023 do 30.09.2023 r"
  Pewnie uciekło słowo "zawarła"...
  No to ja raczej zaproszenia się nie doczekam

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie zaprosili, mimo że mam w ostatnich miesiącach wpływy powyżej 1.500 zł...
  Pełna profeska, jak zawsze przy Pekao.
  W ramach bankobrania brałem udział w 3 promocjach w tym banku i NIGDY nie wypłacili mi nagrody bez reklamacji. W dodatku 2 z 3 razy musiałem czekać 60 dni na rozpatrzenie reklamacji. Niesamowici są. W żadnym innym banku w ramach bankobrania nie spotkałem się z tak złą obsługą klienta.

  OdpowiedzUsuń
 5. Podobnie jak Anonimowy z 10 listopada 2023 16:03, też pisałem do nich aż trzy reklamacje w ostatnich miesiącach. Nie wypłacali w terminie kasy. W końcu, po reklamacjach, dali co moje. Teraz już miałem zamykać, ale dostałem zaproszenie no i sam nie wiem, bo mają jeszcze tę lokatę 7% na trzy miesiące. Ale jak zostanę to już oczami wyobraźni widzę pisanie kolejnych reklamacji. Aha, i jeszcze jedno. Na pewno miałem wpływ niedawno na Konto Przekorzystne, co najmniej kilka tysięcy, ale to było z konta oszczędnościowego, przelew wewnętrzny. Wie ktoś co w takiej sytuacji, czy to mnie jakoś nie dyskwalifikuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie chodzi o wpływy zewnętrzne. Patrz na definicję wpływu 1500 zł który ma być teraz.

   Usuń
  2. Potrafię czytac. To były wpływy zewnętrzne.

   Usuń
 6. W 2019 roku miałem konto w PEKAO, które zamknąłem, dzisiaj przy zakładaniu konta jak podałem numer telefonu we wniosku wyskoczyła mi informacja, że taki numer telefonu jest już w ich bazie i przekierowało mnie do zakładki z logowaniem.
  Co to może znaczyć i czy może miał ktoś z Was podobną sytuację ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spróbuj przez peopay lub w oddziale, maja po prostu twoje dane i zdaje sie nie zamkniętą ebankowosc

   Usuń
  2. Spróbuj na inny nr tel. U mnie przeszło.

   Usuń
  3. Inny numer telefonu? Jak mam tylko jeden to nici z promki?

   Usuń
 7. Założyłem konto w maju, zaproszenia brak :(
  Kończy się mi 6-miesięczne konto oszczędnościowe i chyba najwyższa pora zamknąć wszystkie rachunki…
  Czy pekao daje jakieś ciekawe bonusy na poczet utrzymania klienta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to prawda, że dostępu do bankowości elektronicznej nie da się u nich zamknąć?

   Usuń
  2. Da się zamknąć dostęp elektroniczny, ale dopiero po złożeniu reklamacji na brak realizacji dyspozycji zamknięcia EKD zgodnie z żądaniem na wypowiedzeniu.

   Usuń
 8. U mnie brak zaproszenia :(
  Właśnie kończy mi się 6-miesięczne oprocentowanie konta oszczędnościowego i chyba pora zamykać wszystkie rachunki ...
  Czy w Pekao dają jakieś bonusy na wypadek pozostania w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wysyłają zaproszenia do promek 😋

   Usuń
 9. Uczestniczę w I edycji tej promocji VIII-X, a było do zgarnięcia tylko 150 zł 3x50 zł. 2x50 już zgarnąłem („Nagroda za wpływy na konto – zyskaj nawet 150zł” – edycja I). Oczekuję na ostatnią transzę, za spełnienie warunków w październiku. Obym, jak piszą poprzednicy nie musiał pisać Reklamacji i czekać, jak ktoś wyżej napisał 60 dni.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak dołączyć do tej promocji? Dostałem zaproszenie we wiadomości i jak klikam w niej dołącz to mi tylko wyświetla pdf z regulaminem :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też tak było. Nic na to nie poradzisz. Musisz udać się do oddziału banku Pekao SA i tam poprosić o zawnioskowanie do tej Promocji przez pracownika banku informując, że otrzymałeś zaproszenie w wewnętrznej poczcie bankowości elektronicznej.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...