Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 500 zł w bonusach za konto w BNP Paribas dzięki promocjom "Daj się porwać okazji" oraz "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas"

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

21.11.2023

Zgarnij 500 zł w bonusach za konto w BNP Paribas dzięki promocjom "Daj się porwać okazji" oraz "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas"

W najnowszej kumulacji promocji konta w BNP Paribas do wzięcia czeka okrągłe 5 stówek.

"Daj się porwać okazji": do 300 zł premii za konto w BNP Paribas
A konkretnie zgarnąć można 300 zł premii pieniężnej oraz punkty powitalne w programie Bezcenne Chwile, które wystarczą na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 200 zł. 


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Skoro pojawia się nowa promocja, to opisuję ją na blogu, aczkolwiek już w tym miejscu przypomnę, że ciągle jest dostępna alternatywna promocja z kontem osobistym w BNP Paribas, w której zgarnąć można... jeszcze więcej, bo nawet 625 zł (z czego 425 zł to premia - dzięki promocji "Podaruj sobie prezent" - a resztę stanowią również punkty w programie Bezcenne Chwile).

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis najnowszej promocji "Daj się porwać okazji" (z premią do 300 zł dla osób otwierających konto w BNP Paribas), jak i promocji "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" (dającej 16 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, co przełoży się na nagrody o wartości 200 zł). Promocje łączą się ze sobą, więc można teraz zgarnąć tytułowe 500 zł.

"Daj się porwać okazji": do 300 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, posiadająca dowód osobisty, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne w wysokości 50, 125 oraz jeszcze raz 125 zł. To w sumie da 300 zł premii (do tego dojdzie 200 zł w bonach na zakupy, ale o tej drugiej promocji piszę nieco niżej).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Daj się porwać okazji"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 10.12.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • do 31.12.2023 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszy bonus (50 zł) oraz otworzy drogę do zgarnięcia następnych nagród.

By zdobyć 2 kolejne bonusy - po 125 zł każdy - w styczniu i lutym 2024 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy kalendarzowych): 
 • wykonaj min. 4 płatności kartą na kwotę min. 25 zł każda,
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku) oraz
 • wykonaj przelew na kwotę min. 200 zł poprzez bankowość internetową lub aplikację mobilną (tu również jest prosto - wystarczy np. przelew na własne konto w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. 

Warunkiem uzyskania każdej kolejnej premii jest uprzednie (we wcześniejszym miesiącu) spełnienie warunków uzyskania poprzedniej premii. A więc przykładowo: by dostać drugą premię 125 zł za luty, uprzednio w styczniu musisz mieć zrealizowane warunki uzyskania pierwszej premii 125 zł za styczeń.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu dajsieporwacokazji@promocja.bnpparibas.pl) najpóźniej do:
 • 19.01. o uzyskaniu premii 50 zł (za otwarcie konta i aktywację karty);
 • 26.02. o pierwszej premii 125 zł (za spełnienie warunków w styczniu) oraz
 • 26.03.2024 r. o drugiej premii 125 zł (za realizację wytycznych w lutym),

Na pierwszą z tych wiadomości (o przyznaniu premii 50 zł) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.01.2024 r.

Wypłata bonusów przewiedziana jest do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym organizator powiadomi Cię o przyznaniu danej premii. Zatem premie dostaniesz najpóźniej do 31.01. (50 zł), do 29.02. (125 zł) oraz do 31.03.2024 r. (125 zł).

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Daj się porwać okazji"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.
▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji; na sumę min. 1000 zł w miesiącu) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas (po min. 200 zł w styczniu i lutym), zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych).

Dodatkowe 200 zł na zakupy


Do konta osobistego BNP Paribas wydaje kartę Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. A obecnie jest ku temu dodatkowa zachęta, bo do wzięcia jest 16 000 punktów, które przełożą się na nagrody o wartości 200 zł (mogą to być np. bony na zakupy).

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja z 16 000 punktów? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada (lub wyrobi) kartę Mastercard w BNP Paribas - może to być też karta debetowa (w postaci fizycznej lub mobilnej) wydana do konta osobistego.

Dodatkowo taka osoba przed 9.10.2023 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka 16 000 punktów programie Bezcenne Chwile za każdą kartę zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile.

Limit nagród (po 16 000 punktów). Promocja ma być dostępna do 31.12.2023 r., ale może zakończyć się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli 15 000 nagród (po 16 000 punktów każda). Gdyby doszło do takiej sytuacji, komunikat o zakończeniu akcji ma się pojawić tutaj. Dodatkowo ma być też opublikowana informacja (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o przedterminowym, spodziewanym wyczerpaniu puli - jej należy wypatrywać tutaj.

Zasady promocji "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" 


By wziąć udział w promocji i zgarnąć 16 000 punktów: 
 • najpóźniej do 31.12.2023 r.: zarejestruj swą kartę BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile -można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną, telefonicznie lub w placówce banku; w przypadku BNP Paribas: "Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera [czyli BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa] w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (...) z wyłączeniem kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)"; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (lub zarejestrowania karty BNP Paribas w programie, jeśli dodajesz ją jako kolejną, gdy już posiadasz zarejestrowane karty innych banków): wykonaj min. 5 płatności XPay (nieco niżej wyjaśniam czym jest taka płatność) na łączną kwotę min. 500 zł. 

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: nie chodzi tu o to, by wykonać 5 płatności po min. 500 zł każda, ale by te co najmniej 5 transakcji łącznie dało płatności na min. 500 zł - możesz więc wykonać transakcje na mniejszej kwoty, gdyż liczy się ich suma. 

Czym z kolei jest płatność XPay? Już spieszę z wyjaśnieniem - chodzi tu o transakcje wykonane za pomocą karty Mastercard dodanej do portfela elektronicznego: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay. Zatem należy zwrócić uwagę, że do wymaganej liczby i sumy (min. 500 zł) transakcji nie zaliczą się płatności kartą w postaci fizycznej, ani płatności w Internecie (gdy podasz dane z karty). Muszą to być płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego (np. zbliżeniowo telefonem z Google/Apple Pay w sklepach, marketach, na stacjach paliw itp.).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną wyłącznie transakcje na terenie Polski (w PLN) z wykluczeniem: 
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (m.in. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/elektronicznych); 
transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in.. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 - określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)." 

Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków ich uzyskania - będą ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie (to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Daj się porwać okazji" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

💡 Na koniec dodam, że w BNP Paribas można też zyskać do 500 zł w bonusach za kartę kredytową - promocję można połączyć z powyższą promocją konta osobistego, więc w sumie można zgarnąć nawet 1 000 zł (z technicznego punktu widzenia najlepiej najpierw otworzyć konto, a później zawnioskować o kartę kredytową).

Przydatne dokumenty:

16 komentarzy:

 1. Promka ichniego ROR "Daj się porwać okazji" jest najgorszą z trzech jakie się pojawiły od 15 dni.

  Jednocześnie promka "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" z punktami do BCh trwa już blisko 6 tygodni od - ciekawe jak długo jeszcze nie zostanie w niej wyczerpana pula nagród 😳

  OdpowiedzUsuń
 2. w promocji mobilni zyskuja wiecej mozna zdobyc nie 200 a 600zl wystarczy po uzyskaniu nagrody 16tys pkt zastrzec karte i ponowic uzyskanie promocji na kolejnej i tak do 3 razy. sam testowalem na 3 kontach i juz odebralem vouchery na 1800zl 🙂

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisałeś po to, by już taka promocja nigdy nie powstała? Pomyśl zanim klepniesz tą jedną szarą komórką .

   Usuń
 3. Warunkiem jest nie bycie stroną umowy ramowej. Czy jak mam tam już kartę kredytową z dostępem do bankowości elektronicznej to rozumiem, że odpadam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa ramowa dotyczy konta a nie karty kredytowej.

   Usuń
 4. Czemu nie mogę zrobić weryfikacji mobilnej? Wszystko przechodzi, podpisuje już nawet tę końcową elektroniczną umowę, potem pół dnia/dzień czekania i dostaje info że się nie da, zapraszamy do placówki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Co Ci da zastrzeżenie karty? Przecież cały czas będziesz miał ten sam numer- musiałbyś dodatkową kartę zamowic.

  OdpowiedzUsuń
 6. pytanie z "innej beczki" - czy ktoś próbował wypełnić formularz "źródło pochodzenia środków" w ING - wymagają dołączenia dokumentów do dn.25.11 typu zeznanie pit, nr księgi wieczystej itp. (powołują się na -Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu) ale budzi to moje zastrzeżenia -podanie tak szczegółowych danych..

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak długo są ważne bony do Allegro odebrane w Bezcennych Chwilach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W SMSie, który dostajesz z bonem do Allegro podana jest konkretna data ważności i jest to rok.

   Usuń
 8. W jakich dniach ostatnio dostaliscie 200 w punktach? U kobiety 6 XII a na innej karcie kogos innego do dzis nie ma nic a bylo 500 w 5-6 transakcjach X-Pay zrobione. Minelo wiele dni i nic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promce "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" zarejestrowałem 3 karty: debit, debit mobilną oraz kredytową. Razem otrzymałem 48k punktów, które za każdym razem pojawiały się w poniedziałek.

   Usuń
  2. Może była w tej kwocie jakaś transakcja w aptece, albo w drogerii - te transakcje się nie liczą. Ja tak miałam i nie dostałam premiowych 16 000 punktów. Trzeba dokładnie czytać warunki. Nie przeczytałam i straciłam..., czyli nie zyskałam :)

   Usuń
  3. U mnie punkty naliczono "ręcznie" dopiero po kontakcie z infolinią BC.

   Usuń
 9. Czy 4. transakcji w styczniu i lutym można dokonać płacąc kartą w telefonie Google Pay?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...