Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 100 zł za konto dla dziecka (0-17 lat) w Millennium (+ 500 zł w bonusach dla rodzica)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

9.11.2023

Odbierz 100 zł za konto dla dziecka (0-17 lat) w Millennium (+ 500 zł w bonusach dla rodzica)

Promocja powraca po krótkiej (bo tygodniowej) przerwie.

Promocja "Wybierz Konto 360° Junior i zyskaj 100 zł"
Za Konto 360° Junior do wzięcia czeka 100 zł na karcie podarunkowej. Z kolei dla rodzica (tudzież każdej osoby pełnoletniej zakładającej w Millennium konto osobiste dla siebie) przewidziane są bonusy o łącznej wartości 500 zł.


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

W poprzedniej edycji promocji konta dla dzieci Bank Millennium dawał 150 zł, ale w postaci voucheru do wykorzystania w Parku Wodnym Suntago. Teraz nagroda jest w postaci dostępniejszej dla każdego, bo to karta podarunkowa Goodie, którą można wykorzystać podczas zakupów właściwie w dowolnych sklepach.

Promocja "Wybierz Konto 360° Junior i zyskaj 100 zł"


Dla kogo promocja Konta 360° Junior w Banku Millennium? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu niepełnoletniemu dziecku (bez wieku minimalnego).

Konto w niniejszej promocji można założyć wyłącznie dziecku (lub dzieciom), które jeszcze nie miało Konta 360° Junior w Banku Millennium.

By założyć konto dla dziecka w Millennium, trzeba posiadać (lub założyć) konto osobiste bądź kartę kredytową w tym banku oraz mieć/wyrobić dostęp do bankowości Millenet. Do udziału w promocji kwalifikują bowiem wyłącznie Konta 360° Junior otwierane za pośrednictwem bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej.
💡 Jeśli nie masz konta osobistego w Millennium, sprawdź jak uzyskać 500 zł premii za konto Millennium 360°.

Nagrodą w promocji jest eKarta podarunkowa o wartości 100 zł w aplikacji zakupowej Goodie - to aplikacja obsługiwana przez spółkę należącą do Banku Millennium. Kartę podarunkową będzie można wykorzystać podczas zakupów w dowolnych sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych Google Pay lub Apple Pay) i internetowych na terenie Polski.

Chociaż promocja ma być dostępna do 31.01.2024 r., to należy mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował ograniczoną pulę 10 000 kont objętych promocją. W przypadku wyczerpania limitu stosowny komunikat ma się pojawić tutaj.

Zasady promocji "Wybierz Konto 360° Junior i zyskaj 100 zł"


By zgarnąć kartę podarunkową Goodie za otwarcie konta dla swego dziecka:
 • do 31.01.2024 roku: 
  • posiadaj zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w bankowości elektronicznej; 
  • posiadaj (lub wyraź) zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych od banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon i zgód tych nie odwołuj do końca promocji; 
  • załóż Konto 360° Junior dla dziecka, akceptując przy tym regulamin promocji - należy to zrobić za pośrednictwem bankowości Millenet (wniosek o takie konto po zalogowaniu do bankowości internetowej znajdziesz postępując według ścieżki: Oferta => Konta => Nowe konto Junior) lub poprzez aplikację mobilną (Oferta dla ciebie => Konto dla dziecka).
 • bez względu na wiek dziecka najpóźniej do 29.02.2024 r. zasil Konto 360° Junior kwotą min. 150 zł oraz
 • w przypadku dzieci powyżej 7. roku życia dodatkowo do 29.02.2024 roku: 
  • w imieniu dziecka wyraź zgody marketingowe (na otrzymywanie od banku informacji handlowych i marketingowych przez kanały elektroniczne), 
  • zapewnij aktywowanie aplikacji mobilnej oraz 
  • zapewnij wykonanie min. 3 płatności kartą wydaną do konta, zbliżeniowo telefonem lub Blikiem.

  Za spełnienie powyższych warunków przysługiwać będzie karta podarunkowa o wartości 100 zł.

  Nagrodę otrzymasz do 31.03.2024 r. w formie kodu, który bank prześle Ci SMSem (do tego czasu nie rozwiązuj, ani nie wypowiadaj umowy o Konto 360° Junior oraz nie wycofuj wyrażonych zgód).

  Kod aktywuj w aplikacji Goodie najpóźniej w ciągu 60 dni - wtedy właśnie otrzymasz eKartę podarunkową, która ma być ważna przez 12 miesięcy od wyżej wspomnianej aktywacji kodu - to będzie czas na wykorzystanie środków podczas zakupów.
   

  Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty Millennium


  Główne cechy konta dla dzieci zakładanego w Millennium to: 
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta;
  • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
  • na potrzeby promocji wyrabianie karty do konta nie jest wymagane (bo wymaganą płatność można wykonać też Blikiem), ale jeśli na takową się zdecydujesz, to opłata miesięczna za kartę do Konta 360° Junior wyniesie:
   • 0 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 7. rok życia i nie ukończyły 13. roku życia (jednakże pobierana jest wówczas jednorazowa opłata w wysokości 15 zł za samo wydanie karty do konta); 
   • 0/4 zł - w przypadku dzieci, które ukończyły 13. rok życia opłata miesięczna za kartę nie zostanie pobrana, jeśli wykonana zostanie min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę miesięcznie (tutaj nie występuje już jednak opłata za wydanie karty); 
  • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu) w przypadku kont dla dzieci w wieku 13-18 lat; młodsi mogą wypłacać środki bez prowizji.

  ⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Bank Millennium stosuje bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka. Wskutek tego z Konta 360° Junior nie da się wypłacić/przelać więcej niż 6 736,60 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego). 

  Bankobranie od małego na całego? Możliwe. Promocji nie brakuje zarówno dla dorosłych, jak i małoletnich. Jeśli chcesz na nich zyskiwać wraz ze swoją pociechą, to jest na to jeden prosty, sprawdzony sposób - bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. Dzięki temu nie przegapisz najlepszych okazji na zysk:

  Przydatne dokumenty:

  6 komentarzy:

  1. Czy wystarczy samo pojawienie się środków na konie czy trzeba te 150 zł trzymać aż wypłaca 100 zl

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Podbijam pytanie

    Usuń
   2. Zakładając konta dwójce dzieci da się zdobyć podwójną nagrodę czy tylko na jedno dziecko?

    Usuń
  2. Mając inne nazwisko niż własne dziecko nie mogę założyć dla niego konta. Chore. Mogę tylko założyć w placówce, a taki sposób nie łączy się z promocją. Bez sensu.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Wtedy trzeba złożyć reklamację o dopisanie do promocji.

    Usuń
  3. Witam serdecznie...czy otwierając konto dla trójki dzieci nagroda wynosi 3x100?

   OdpowiedzUsuń

  Aktualnie najpopularniejsza promocja:

  Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

  Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...