Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 500 zł w bonusach pieniężnych do zgarnięcia w zimowej promocji konta Millennium 360°

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.12.2023

500 zł w bonusach pieniężnych do zgarnięcia w zimowej promocji konta Millennium 360°

W tej edycji do zgarnięcia są wyłącznie bonusy pieniężne.

"500 zł w zimowej promocji konta Millennium 360°"
Do wzięcia czeka 500 zł. A dodatkowym argumentem dla oszczędzających może być jeszcze 6,25% na koncie oszczędnościowym.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

"500 zł w zimowej promocji konta Millennium 360°"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i polskim dowodem osobistym, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium. 

Nagroda. Na każdego uczestnika promocji czekają dwa bonusy pieniężne: 100 zł oraz 200 lub 400 zł (w zależności od tego jakie warunki spełnisz).

W porównaniu z poprzednią edycją promocji nastąpiła zmiana na plus - teraz do zgarnięcia są wyłącznie bonusy pieniężne (poprzednio w skład pakietu nagród powitalnych wchodził też bon na zakupy o wartości 100 zł, a premia pieniężna wynosiła 400 zł). Co w pieniądzu, to w pieniądzu - środki można wykorzystać według własnego uznania, przelewając, wypłacając lub wydając na dowolny cel.

Łącznie w promocji można więc zgarnąć tytułowe 500 zł. To nagroda gwarantowana, gdyż mowa tu o promocji bankowej, w której tego typu bonusy przewidziane są w regulaminie. Każdy nagrodę otrzyma, jeśli tylko spełni określone przez bank warunki. Nie ma tu więc cienia loteryjności, ani przypadku, bo nie jest to ani loteria ani konkurs. 

Limit wniosków. Choć promocja ma być dostępna do 31.01.2024 r., to warto mieć na uwadze, iż bank może zakończyć ją szybciej, bo przygotował 12 000 kont objętych promocją. W przypadku przedterminowego wyczerpania tej puli, stosowny komunikat ma się pojawić na stronie promocji.

Zasady akcji "500 zł w zimowej promocji konta Millennium 360°"


By wziąć udział w promocji i zgarnąć pierwszą premię w wysokości 100 zł:
 • do 31.01.2024 r. złóż wniosek o konto osobiste Millennium 360º wraz z wydawaną do niego kartą i zawrzyj umowę z bankiem (udział w promocji zapewniają wnioski złożone za pośrednictwem wyżej podlinkowanej strony); 
 • we wniosku podaj polski numer telefonu komórkowego oraz wyraź przy tym zgody na:
  • otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od banku przez kanały elektroniczne i przez telefon oraz dotyczących produktów i usług firm współpracujących z bankiem, a także
  • na świadczenie przez Millennium Goodie usługi "Zwroty za zakupy" (to bezwarunkowo darmowy program umożliwiający uzyskiwanie zwrotów za część płatności wykonywanych u partnerów banku);
 • w ciągu 14 dni po otwarciu konta zapewnij wpływ na kwotę min. 1 000 zł (może to być np. przelew z Twego konta w innym banku);
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta (a więc przykładowo: do końca stycznia w przypadku konta otwartego w grudniu):
  • zaloguj się do aplikacji mobilnej Banku Millennium (samo logowanie wystarczy - nie ma potrzeby dokonywania jakichkolwiek transakcji za pomocą aplikacji) oraz
  • wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł (w tym przypadku nie chodzi o to, by każda z płatności była na taką kwotę, ale by wszystkie transakcje - min. pięć - dały łącznie co najmniej 360 zł).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (tj. bonus 100 zł).

By zgarnąć drugą premię, w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego pełnego miesiąca następującego po otwarciu konta (przykładowo: dla konta otwartego w grudniu, te poniższe warunki będzie należało zrealizować w lutym, marcu i kwietniu):
 • co najmniej 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej,
 • wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem na łączną kwotę min. 360 zł (może być to wiele transakcji na mniejsze kwoty - ważne, by w sumie wydać co najmniej 360 zł) oraz
 • zapewnij wpływ min. 1 000 zł.

Bonus za spełnienie powyższych warunków wyniesie 200 zł, jeśli comiesięczny wpływ będzie - nazwijmy to "zwykłym" wpływem -  np. z Twego konta w innym banku. Jednak ten bonus wzrośnie do 400 zł, gdy comiesięczny wpływ (jednorazowo na kwotę min. 1 000 zł) będzie wynagrodzeniem, przez które bank rozumie wpływ z tytułu pensji, renty, emerytury lub stypendium.

Zawarcie umowy


Umowę o konto w Banku Millennium można podpisać:
 • w placówce banku (pamiętaj jednak, że do uzyskania premii kwalifikują wnioski o konto złożone na stronie promocji - w placówce banku nastąpi jedynie finalizacja, czyli podpisanie dokumentów dla wcześniej złożonego wniosku; tego warto dopilnować w rozmowie z doradcą w banku), lub
 • online - do weryfikacji wykorzystując konto posiadane w innym banku lub
 • na selfie (czyli wideoweryfikację; wniosek o konto musisz wtedy składać na smartfonie bądź tablecie - w czasie składania wniosku postępuj po prostu zgodnie z pojawiającymi się komunikatami, m.in. zrobisz sobie zdjęcie, tzw. selfie).

Udziału w promocji - zgodnie z regulaminem - nie biorą konta, o które wniosek zostanie złożony w placówce. Mimo zdalnego otwarcia konta (online lub "na selfie"), do placówki banku ostatecznie wybrać się też będzie należało w celu złożenia wzoru podpisu (to wymóg regulaminu promocji; w przypadku kont otwartych w grudniu należy to zrobić do końca kwietnia, a dla kont otwartych w styczniu - do końca maja 2024 r.).

Przekazanie nagród


Wypłata pierwszej premii 100 zł przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po miesiącu otwarcia konta. Zatem przykładowo: jeśli konto otworzysz w grudniu, a w styczniu spełnisz warunki uzyskania premii, to stówkę dostaniesz do 29.02.2024 roku.

Z kolei wypłata premii (200 lub 400 zł) przewidziana jest do końca miesiąca następującego po spełnieniu warunków jej uzyskania - można więc spodziewać się jej do 31.05. (jeśli konto otworzysz w grudniu) lub do 30.06.2024 r. (dotyczy kont założonych w styczniu).

Do momentu otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem oraz nie wycofuj wyrażonych zgód.

Co warto wiedzieć spełniając warunki promocji?


▶️ Do wpływów (min. 1 000 zł) wymaganych na potrzeby promocji bank nie uwzględni przelewów między własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłat gotówki (czy to we wpłatomacie, czy w kasie banku).

Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta. Nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas, więc w każdej chwili część czy całość środków możesz wydać, przelać bądź wypłacić. 

▶️ W przypadku płatności kartą mogą to być transakcje za zakup towarów lub usług zarówno w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie; można więc płacić za wszystko (wyjątkiem są jedynie transakcje anulowane oraz transakcje związane z uczestnictwem w grach hazardowych). 

Do płatności na potrzeby promocji nie zostaną zaliczone wypłaty gotówki, transakcje zwrócone, ani przelewy Blik.

▶️ Niniejsza promocja nie łączy się z programem "Lubię to polecam", który opisuję tutaj. Wynika to wprost z regulaminów obydwu promocji, ale także z tego, że na stronie promocji z bonusami do 500 zł nie ma możliwości wpisania kodu polecenia. Jakby jednak nie patrzeć, to promocja z premią daje zdecydowanie więcej zarobić (za programem poleceń przemawia jedynie to, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium jest krótszy).

6,25% dla oszczędzających 


Poza promocją z bonusami o wartości 500 zł dodatkową zachętą do założenia konta w Millennium może być propozycja tego banku dla oszczędzających: do 6,25% w skali roku na 91 dni do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit.

Dodatkowe 100 zł za konto dla dziecka


Jeśli masz pociechę w wieku 0-17 lat, to za otwarcie konta dla dziecka czeka bon 100 zł na zakupy. Tę promocję szczegółowo omawiam tutaj.

Konto Millennium 360º - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta osobistego zakładanego w Banku Millennium to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • karta wydawana do konta:
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) albo
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Wykonywanie płatności kartą i/lub Blikiem na potrzeby promocji (w celu uzyskania nagród) jednocześnie zalicza się do tych, których wykonanie zwalnia z opłat za kartę.

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą za granicą, to konto Banku Millennium pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).

Zyskuj na najlepszych promocjach bankowych z Bankobraniem. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników. To zero spamu, a jedynie info z bloga o promocjach bankowych, na których zyskasz najwięcej. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Aż 4 lata karencji ... 😬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aż tyle realnie karencji jest... WoW.

   Usuń
 2. Założyłem konto w grudniu. Czy pierwszy wpływ 1000 zł na konto i 5 płatnosci kartą i blikiem na kwotę 360 zł mogę zrealizować już w tym miesiącu a kolejne odpowiednio w lutym marcu i kwietniu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy doładowanie Revoluta się liczy do płatności kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie że tak. Jak sobie takiego Revoluta doładujesz, to dlaczego masz nie mieć możliwości by nim płacić? No chyba że za takie doładowanie go zablokują - o czym często słychać - ale poza tym to nie ma z nim prawie żadnego problemu. Wszystko jest ok.

   Usuń
 4. Napiszę moje doświadczenia z bankiem w styczniu 2024 roku. Chciałem założyć konto. Odrzuciłem opcję selfie ze względu na swoją prywatność oraz opcję online za pomocą logowania do innego banku też ze względu na prywatność (obowiązkowe wyrażenie zgody na "świadczenie przez Bank usługi dostępu do informacji o rachunku i pobieranie danych z NAZWA TWOJEGO BANKU. Wyrażam zgodę na świadczenie przez Bank Millennium S.A. usługi dostępu do informacji o rachunku i pobieranie z NAZWA TWOJEGO BANKU danych dotyczących mojego/moich rachunków płatniczych i związanych z nimi transakcji płatniczych w celu świadczenia przez Bank Millennium S.A. na moją rzecz wybranych przeze mnie Usług Otwartej Bankowości opisanych w Regulaminie świadczenia usług otwartej bankowości w Banku Millennium S.A."). Postanowiłem otworzyć konto w placówce, ale nie bezpośrednio udając się placówki, bo takie konto nie brałoby udziału w promocji, tylko przez stronę promocji wypełniając wcześniej formularz, a w placówce byłoby podpisanie umowy. Proszę sobie sprawdzić opcje zakładania konta BEZ linku promocyjnego. Są 3 opcje: 1) online za pomocą logowania do innego banku 2) online na selfie) 3) w placówce. Proszę sprawdzić sobie REGULAMIN promocji pkt 5.1.2)a). Są wymienione te same 3 opcje. Tymczasem jak kliknie się przycisk "załóż konto" ze strony promocji, to wbrew regulaminowi nie ma opcji "w placówce". Zgłosiłem ten błąd 03.01.2024 i po kilku dniach ponawiałem pytania, bo ze strony banku nie było żadnej odpowiedzi lub dwukrotnie była odpowiedź, że specjalista skontaktuje się tak szybko jak to możliwe. Po półtorej tygodnia od pierwszego zgłoszenia odpisałem, że mam podejrzenia, brak konkretnej odpowiedzi jest celowy żeby zignorować błąd, nic nie zmieniać i przeczekać do końca promocji. Znowu - specjalista banku miał odpisać "tak szybko, jak tylko to będzie możliwe". Nie dostałem odpowiedzi kolejny tydzień. Dzisiaj jest 17.01.2024, promocja kończy się 31.01.2024. Nie mam już wątpliwości, że moje podejrzenie się sprawdzi. Bank zignoruje błąd, przeczeka do końca promocji i nic nie zmieni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla formalności. Dzisiaj jest 31.01.2024 - ostatni dzień promocji. Bank przez prawie miesiąc od zgłoszenia nic nie poprawił.

   Usuń
 5. Jeśli posiadam konto w Millenium jusz 6 lat to mogę skorzystać z tej promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już na początku masz odpowiedź: "Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i polskim dowodem osobistym, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiadała konta osobistego w Millennium"

   Usuń
 6. przelew z tytułem wynagordzenie przejdzie z rachunku osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie - czy można po prostu przelać ze swojego rachunku, ale tytuł zrobić analogiczny jak się dostaje ze swojej firmy? Przejdzie? Czy też oni mają jakieś patenty na rozpoznanie tego?

   Usuń
  2. Również podbijam pytanie

   Usuń
  3. Podpinam się po pytanie

   Usuń
 7. dostaliście już pierwszą premię 100 zł w lutym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Macie już drugą premię ?

   Usuń
  2. Mamy (że tak sobie sam odpowiem) :).

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...