Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 200 zł premii w promocji "Grudzień prezentów" dla obecnych klientów BNP Paribas

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

7.12.2023

Do 200 zł premii w promocji "Grudzień prezentów" dla obecnych klientów BNP Paribas

BNP Paribas skierował promocję do zaproszonych posiadaczy konta osobistego.

Promocja "Grudzień prezentów" dla obecnych klientów BNP Paribas
Do wzięcia jest premia pieniężna 200 lub 50 zł (o wysokości bonusu decydować będzie kolejność spełniania warunków).

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Jeśli jeszcze nie masz konta w BNP Paribas, to na tę promocję już się nie załapiesz. Przypomnę jednak, że zakładający konto zgarnąć mogą bonusy do 625 zł na start. Z kolei na każdego (bez względu czy posiada konto osobiste w tym banku) czeka do 500 zł za kartę kredytową. W podlinkowanych wpisach znajdziesz szczegóły tych promocji, a poniżej skupiam się już na nowości.

Promocja "Grudzień prezentów" dla obecnych klientów BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być klient, który w dniu 4.12.2023 r. otrzymał od banku zawiadomienie o promocji. Zgodnie z regulaminem promocji mogło to się odbyć na jeden z następujących sposobów: SMS, powiadomienia (push) lub wiadomość w bankowości elektronicznej.

Nagrody. BNP Paribas przygotował 4 000 nagród, przy czym pierwsze 3 000 osób, które spełnią warunki promocji, otrzyma premię w wysokości 200 zł, a kolejny 1 000 osób może liczyć już na niższy bonus, który wyniesie 50 zł. Są to bonusy pieniężne, które bank wypłaci na konto uczestników promocji, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "Grudzień prezentów". Jeśli jesteś w gronie osób wyróżnionych przez bank, czyli takich, które otrzymały zaproszenie od banku, w okresie od 4. do 11.12.2023 r.:

 • wykonaj min. 4 płatności kartą (w postaci fizycznej lub mobilnej) wydaną do konta - muszą to być płatności w punktach handlowo-usługowych (nie zaliczą się płatności w Internecie), 
 • zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł oraz 
 • zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej BNP Paribas.

Do sumy wpływów na konto bank nie zaliczy przelewów z innych rachunków posiadacza lub współposiadacza konta prowadzonych w BNP Paribas, ani z rachunków kredytowych oraz transakcji wynikających z korekt i reklamacji.

Wypłata bonusów przewidziana jest szybko, bo już do 18.12.2023 r. (do tego czasu nadal posiadaj konto w BNP Paribas).

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Marianowi.

Przydatne dokumenty:

24 komentarze:

 1. U mnie zaproszenia brak. U żony tak samo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też brak. No ale promocja dla 4000 osób więc ile tych zaproszeń mogli wysłać? Może z 5000.

   Usuń
 2. czyli wpływ może być z innego konta uzytkownika?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może o ile nie jest współposiadaczem twego konta w Paribasie.

   Usuń
 3. Dziwne nie dostałam takiego zaproszenia choć mam konto. Taka promocja sciema

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałam zaproszenie ale konta praktycznie w ogóle nie używam więc pewnie na zachęte 😊

   Usuń
  2. @Julia, a ja dostałem. Taka promocja jest prawdziwa. A wylewasz żale po prostu z tego powodu że nie ma cię wśród zaproszonych. Tymczasem bank ma kilkaset tys. klientów, a promocja jest dla 4 tys. więc po prostu siłą rzeczy nie każdy mógł dostać zaproszenie.

   Usuń
  3. Nie doceniasz BNP Paribas. Nie mają kilkuset tysięcy klientów ale dużo więcej. Prowadzą ponad 1,8 mln kont!

   Usuń
  4. @Anonimowy 9 grudnia 2023 15:39
   I znajduje się dopiero na 8 miejscu, gdzie PKO BP bije go liczbą klientów prawie pięciokrotnie. Nawet mBank który znajduje się w ratingach na dobrej drodze do upadku ma grubo ponad 2 razy więcej klientów niż BNP Paribas.
   To więc że prowadzi tych ponad 1.8 mln kont nic tu nie znaczy, bo gdyby tylko na te liczby patrzeć, to liczba otwartych kont we wszystkich bankach w Polsce, jest większa niż wynosi całkowita liczba jej mieszkańców.
   BNP Paribas "ma" tylu klientów tylko dlatego, ponieważ robi promocję za promocją. Dla porównania tenże Paribas (tu) w 2023 roku (a to jeszcze nie koniec) miał 19 promocji kont osobistych dla dorosłych, a dla przykładu taki ING Śląski który ma 2 razy więcej klientów miał ich tu widocznych 4 i tyle samo PKO BP. Myślę że to powinno dać coś do myślenia, prawda?
   Dla tych którzy chcą korzystać z promocji, Paribas to taka kura znosząca - wcale nie złote ale jednak - jajka. Jajka są zjadane a skorupki szybko wyrzucane - kura przecież zaraz kolejne zniesie. Ot, i cała tajemnica tych ponad 1.8 mln kont.

   Usuń
  5. Promocje przyczyną 1,8 mln kont? Przecież jeśli w promocji jest zazwyczaj limit 3000 uczestników a w roku tych promocji robią może z 30 to jakoś do tych prawie 2 mln daleko.

   Usuń
 4. Czy warunek "wykonaj min. 4 płatności kartą w postaci fizycznej lub mobilnej" oznacza np. 2 płatności kartą plastikową oraz 2 płatności kartą mobilną?

  Czy warunek "zapewnij wpływy na konto w wysokości min. 1 000 zł" oznacza np. 2 wpływ przelewem tradycyjnym kwoty 500 zł oraz wpływ przelewem BLIK na telefon kwoty 500 zł?

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja dostałem zaproszenie wszystkie warunki dziś wypełnione przelew 1000 na konto ,4 transakcje w sklepie kartą zbliżeniowo , zalogowanie na konto ,teraz czekam z ciekawością.

  OdpowiedzUsuń
 6. do 11.12.2023 rozumiem że do końca dnia?

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie tez jest zaproszenie od 4.12

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie otrzymałam zapraszenia, mąż również nie, ale może to dlatego że bierzemy już udział w promocji z ekodami na allegro 3x 50 pln.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ktoś już ma wpływ premii ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ktoś dostał? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, 200 zł przed chwilą wpadło

   Usuń
  2. U mnie jest wpływ. Na koncie żony brak. Ja zrobiłem 3x transakcje poprzez GP w Biedronce. Ona 4x też poprzez GP ale 3x prowizja na Allegro a 1x w Biedronce. Czyżby płatności internetowe się nie zaliczały, tylko stacjonarne ??

   Usuń
  3. Irzin40 wykonaj min. 4 płatności kartą (w postaci fizycznej lub mobilnej) wydaną do konta - muszą to być płatności w punktach handlowo-usługowych (nie zaliczą się płatności w Internecie),

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...