Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Życzenia na Boże Narodzenie od Mr. Złotówy

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

24.12.2023

Życzenia na Boże Narodzenie od Mr. Złotówy

 Są święta. Są życzenia.

Scena Bożego Narodzenia na witrażu w kościele
Dzisiaj ten wyjątkowy moment, gdy nie piszę o bankach, ani o promocjach. Dziś przeczytaj, proszę, te kilka zdań życzeń.

Przyjmij ode mnie życzenia: spełnienia wszystkiego o czym marzysz, zapewnienia tego, czego potrzebujesz. Oczywiście mogę wymieniać zdrowie, szczęście, radość, czyli to wszystko, co uniwersalne, ale każdy z nas najlepiej wie, czego najbardziej potrzebuje. Pomyśl sobie o tym teraz przez chwilkę i niechaj to się spełni.

Czasem marzenie, coś co chcemy zrealizować, bywa poza naszym zasięgiem. Choć najczęściej coś co dłużej wyczekiwane, staje się jeszcze bardziej pożądane i gdy się spełni, to jeszcze bardziej cieszy.

Droga do wielkich rzeczy jest długa, zawiła i bywa ciężka. Boże Narodzenie to właśnie wspomnienie historii, która jest tego przykładem. Ta historia pokazuje, że do zbawienia ludzkości - istoty wiary chrześcijan - droga wiodła przez ucieczkę, biedę, poniżenie, cierpienie i ból. Jednak na żadnym etapie tej drogi nie zabrakło wiary, nadziei i miłości. Niechaj tego nikomu - bez względu na religijność - nie zabraknie. 

A skoro są życzenia, to dlaczego przy okazji nie podziękować? A dziękować mam za co. Mija kolejny rok (swoją drogą 10. rocznica bloga Bankobranie już coraz bliżej) mego blogowania. Jest przy tym dużo wyzwań, czasem poświęcenia, ale nade wszystko niezmiennie górę bierze satysfakcja - bo robię to, co lubię. Bez Czytelników nie miałoby to sensu, a tych Czytelników jest bardzo dużo. Dziękuję za codzienne zaangażowanie, za podrzucone promocje, za komentarze, wsparcie, poprawki, każdy lajk czy udostępnienie, co pomaga propagować idee bankobrania.

Wesołych Świąt!

Mr. Złotówa

11 komentarzy:

 1. Zdrowych wesołych świąt i dużo fajnych promocji na nowy rok o oczywiście z blogiem Bankobranie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy (z promocji bankowych oczywiście) 🎄

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie Mr. Złotówa i dla wszystkich czytających bloga. Zdrowia, spokoju i licznych okazji do bankobrania. Dziękuję za to miejsce! Beata.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku dla Ciebie Złotówa i rodziny oraz wszystkich czytelników bloga którzy sobie pomagają czego nieraz doświadczyłam osobiście.

  Gosia

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzięki i wzajemnie! Był to dla mnie świetny rok bo z promocji przytuliłem ponad 6,5 tys. zł. Jeszcze 2 lata temu o tej porze nie wierzyłem w takie promocje i było to czarną magią. A trafiłem tu szukając najlepszych lokat. Długo się wstrzymywałem ale nakoś zacząłem i jak widać są tego efekty. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za mną również bardzo dobry rok. Wpadło 5657,23 zł. Korzystam już od 5 lat więc wynik cieszy ogromnie zważywszy na karencje. Oby kolejny rok był co najmniej tak samo dobry.

   Pozdrawiam i wszystkim życzę pięknych świąt!

   Usuń
 6. Zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego roku! Niechaj się wszystkim powodzi

  OdpowiedzUsuń
 7. Robert Dziełak24 grudnia 2023 19:01

  Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla całej ekipy Bankobrania i życzę dużo udanych inwestycji 🎄⛄️👍😀

  OdpowiedzUsuń
 8. Swoje pomyślałem. Dzięki i wzajemnie wszystkiego najlepszego! Wesołych świąt!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego dla złotówy i szczęśliwego nowego roku. Znalezienia najlepszych lokat i merytorycznego rozwiązania problemów. Tego wam wszystkim życzę.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia. Dobry rok, który obfitował w liczne promocje, dzięki blogowi bankobranie. Dziękuję za poświęcamy czas w tworzenie tego przedsięwzięcia.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...