Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij aż 450 zł za konto osobiste dzięki promocji "Wymieniaj online"

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

13.12.2023

Zgarnij aż 450 zł za konto osobiste dzięki promocji "Wymieniaj online"

Oto najświeższa okazja do bankobrania zaserwowana przez BNP Paribas.

"Wymieniaj online": do 450 zł premii za konto w BNP Paribas
Do zgarnięcia jest 450 zł premii pieniężnej (do wykorzystania jak się chce).


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Wymieniaj online": do 450 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, posiadająca dowód osobisty, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka 5 bonusów pieniężnych: 1 x 50 zł oraz 4 x 100 zł. Razem da to 450 zł (a dojdzie jeszcze 200 zł w bonach na zakupy, ale o tej drugiej promocji piszę nieco niżej).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Wymieniaj online"


By wziąć udział w akcji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 15.03.2024 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • do 31.03.2024 r.: 
  • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
  • aktywuj kartę wydaną do konta oraz
  • aktywuj dostęp do platformy FX Pl@net (to usługa pozwalająca na internetową wymianę walut obcych w ramach bankowości internetowej) - by to zrobić, oprócz konta osobistego w PLN, należy też założyć/posiadać konto walutowe (założysz je poprzez bankowość internetową, już po otwarciu konta w PLN).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę (premię 50 zł) oraz otworzy drogę do zgarnięcia następnych nagród.

By zdobyć 4 kolejne bonusy - po 100 zł każdy - w pierwszym, drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu spełnienia warunków uzyskania pierwszej premii 50 zł, (w każdym z tych czterech miesięcy kalendarzowych): 
 • zapewnij wpływ(y) na konto na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. przelewając środki z własnego konta w innym banku);
 • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem (mogą to być płatności Blikiem i/lub przelewy na telefon) oraz
 • wykonaj transakcję/transakcje walutowe w ramach FX Pl@net na łączną kwotę min. 500 jednostek danej waluty.

Przykładowo: jeśli konto otworzysz w grudniu i w tym miesiącu aktywujesz też kartę oraz usługę FX Pl@net, to powyższą aktywnością będzie należało wykazywać się w okresie od stycznia do kwietnia.
 
Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. 

Warunkiem uzyskania każdej kolejnej premii w wysokości 100 zł jest uprzednie (we wcześniejszym miesiącu) spełnienie warunków uzyskania poprzedniej premii 100 zł. A więc przykładowo: by dostać premię 100 zł za luty, uprzednio w styczniu musisz mieć zrealizowane warunki uzyskania pierwszej premii 100 zł za styczeń.


Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu wymieniajonline@promocja.bnpparibas.pl) do 22. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii (jeśli taki dzień wypadnie w dzień wolny od pracy, wówczas wiadomości należy spodziewać się najpóźniej w kolejnym najbliższym dniu roboczym). 

Na pierwsze z tych powiadomień będzie należało zareagować - za pomocą danych z tej wiadomości będzie koniecznym zalogowanie na stronie promocji (do 26. dnia miesiąca, w którym przyjdzie wiadomość), by tam podać numer rachunku konta (założonego w BNP Paribas) do wypłaty premii. 

Wypłata bonusów przewiedziana jest do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym organizator powiadomi Cię o przyznaniu danej premii. 

Przykładowo: jeśli zawrzesz umowę o konto w BNP Paribas i np. w grudniu aktywujesz kartę oraz usługę FX Pl@net, to do 22.01. otrzymasz maila powiadamiającego o premii 50 zł, a do 26.01. będzie należało podać numer konta do wypłaty premii. Kolejne wiadomości (o premiach po 100 zł każda) będą przychodzić do 22.02., do 22.03., do 22.04. oraz do 22.05. (odpowiednio za spełnienie warunków w styczniu, lutym, marcu i kwietniu). Z kolei premie będą wypłacane do 31.01. (50 zł) oraz do 29.02. (100 zł), do 31.03. (100 zł), do 30.04. (100 zł) oraz do 31.05.2024 r. (100 zł).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Wymieniaj online"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.
▶️ Platforma FX Pl@net to internetowa usługa umożliwiająca transakcje walutowe, udostępniona w bankowości internetowej. Jej aktywacja (zgodnie z regulaminem) wygląda następująco:
"dokonana przez posiadacza Konta Osobistego oraz Konta Walutowego poprzez zalogowanie się do bankowości internetowej GOonline przez przeglądarkę internetową na komputerze, w kolejnym kroku wybranie zakładki: Usługi lub Moje Finanse, a następnie w Wymiana walut – Przejdź do FX Pl@net i akceptacja Umowy Transakcji Walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej oraz Regulaminu transakcji walutowych i Elektronicznej Platformy Walutowej;"


Jeśli zaś chodzi o konto walutowe, to tutaj regulamin promocji dopuszcza wymiany w ramach następujących par walutowych: EUR/PLN, USD/PLN, GBP/PLN, CHF/PLN, EUR/USD, GBP/USD, EUR/GBP, EUR/CHF, GBP/CHF, USD/CHF.

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji; na sumę min. 1000 zł w miesiącu) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

▶️ Płatność Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelew na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

Dodatkowe 200 zł na zakupy


Do konta osobistego BNP Paribas wydaje kartę Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. A obecnie jest ku temu dodatkowa zachęta, bo do wzięcia jest 16 000 punktów, które przełożą się na nagrody o wartości 200 zł (mogą to być np. bony na zakupy).

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja z 16 000 punktów? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada (lub wyrobi) kartę Mastercard w BNP Paribas - może to być też karta debetowa (w postaci fizycznej lub mobilnej) wydana do konta osobistego.

Dodatkowo taka osoba przed 9.10.2023 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka 16 000 punktów programie Bezcenne Chwile za każdą kartę zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile.

Limit nagród (po 16 000 punktów). Promocja ma być dostępna do 31.12.2023 r., ale może zakończyć się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli 15 000 nagród (po 16 000 punktów każda). Gdyby doszło do takiej sytuacji, komunikat o zakończeniu akcji ma się pojawić tutaj. Dodatkowo ma być też opublikowana informacja (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o przedterminowym, spodziewanym wyczerpaniu puli - jej należy wypatrywać tutaj.

Zasady promocji "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" [Promocja zakończona w dn. 31.12.2023 r.]


By wziąć udział w promocji i zgarnąć 16 000 punktów: 
 • najpóźniej do 31.12.2023 r.: zarejestruj swą kartę BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile -można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną, telefonicznie lub w placówce banku; w przypadku BNP Paribas: "Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera [czyli BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa] w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (...) z wyłączeniem kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)"; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (lub zarejestrowania karty BNP Paribas w programie, jeśli dodajesz ją jako kolejną, gdy już posiadasz zarejestrowane karty innych banków): wykonaj min. 5 płatności XPay (nieco niżej wyjaśniam czym jest taka płatność) na łączną kwotę min. 500 zł. 

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: nie chodzi tu o to, by wykonać 5 płatności po min. 500 zł każda, ale by te co najmniej 5 transakcji łącznie dało płatności na min. 500 zł - możesz więc wykonać transakcje na mniejszej kwoty, gdyż liczy się ich suma. 

Czym z kolei jest płatność XPay? Już spieszę z wyjaśnieniem - chodzi tu o transakcje wykonane za pomocą karty Mastercard dodanej do portfela elektronicznego: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay. Zatem należy zwrócić uwagę, że do wymaganej liczby i sumy (min. 500 zł) transakcji nie zaliczą się płatności kartą w postaci fizycznej, ani płatności w Internecie (gdy podasz dane z karty). Muszą to być płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego (np. zbliżeniowo telefonem z Google/Apple Pay w sklepach, marketach, na stacjach paliw itp.).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną wyłącznie transakcje na terenie Polski (w PLN) z wykluczeniem: 
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (m.in. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/elektronicznych); 
transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in.. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 - określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)." 

Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków ich uzyskania - będą ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie (to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku do końca marca 2024 roku - po przedłużeniu promocji) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Jeśli zaś chodzi o Konto Walutowe (EUR, USD, GBP i/lub CHF) to rachunek prowadzony za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Wymieniaj online" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Przydatne dokumenty:

19 komentarzy:

 1. O co konkretnie chodzi w tej promce z obniżką za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pobierają tej opłaty 2 zł jak zapewnisz logowanie + 3 płatności + zgody.

   Usuń
 2. UWAGA- program Bezcenne Chwile stał się ostatnio bardzo problemowy: nie odpowiadają na reklamację, vochery nie dochodzą na pocztę emailową, nie naliczają pkt przyspieszających (Carrefour, Alior). Strasznie się popsuli

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie można się temu zbytnio dziwić, gdyż niemal każdy bank ma w swojej ofercie premie w postaci punktów do BCh, a niektóre nawet kilka równolegle!

   PS. Ten program jest obsłgiwany dla MasterCard przez raczej malutką firmę Majorel Polska.

   Usuń
  2. Potwierdzam, u mnie brak odpowiedzi na dwie reklamacje z 23.11 i 29.11 oraz brak zamówionych dwóch voucherów do Allegro - zamówiłem 9.12 i do dzisiaj nie otrzymałem więc będzie trzecia reklamacja.

   Usuń
  3. U mnie 2 x 50 zł do Allegro przyszło następnego dnia.

   Usuń
 3. W tej chwili kurs na parze EUR/PLN to 4,31 jednak jeszcze 10 m-cy temu wynosił 4,77 - dla 500 euro daje to 230 zł różnicy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale przecież kupionych walut w ogóle nie musisz trzymać. Można nawet kupić np. 250 EUR i od razu sprzedać. Będzie 500 jednostek w miesiącu.

   Usuń
  2. Tylko niestety z każdego grosza uzyskanego na wymianie walut trzeba się ze skarbówką rozliczyć.

   Usuń
  3. Akurat kurs € pikuje od co najmniej półtora miesiąca, a do tego dochodzi jeszcze spread - skąd niby ma być ten zysk?

   Usuń
 4. Czy Raiffeisen-Polbank jeszcze istnieje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie jest na tyle mało precyzyjne że można na nie odpowiedzieć dwojako: "oczywiście że istnieje" oraz "nie, ponieważ 31.10.2018 r. został przejęty przez Bank BNP Paribas Bank Polska S.A.

   Przecież możesz to sobie sam sprawdzić w zakresie o który ci chodzi.

   Usuń
 5. Moge wymienic 500zl na dolary i to wystarczy co nie? Dowolna waluta 500 jednostek. Poprzednio kupowalem po 500$ ale na tym sie duzo traci ;) moge tez je sprzedac (500$) i tez bedzie spelnione mysle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie jest to precyzyjne, transakcja walutowa jest zdefiniowana jako transakcja kupna waluty, wiec teoretycznie musi to byc 500j waluty kupowanej

   Usuń
  2. no wlasnie bank usunal regulamin ze stron, 404 wita, nie ladnie, nie fajnie. Czy ktos potwierdza ze musi byc kupno wg regulaminu - jak go zapisal. Autor bloga powinien to tez wyraznie napsiac ze pisza o kupnie a nie transakcji! Dzieki

   Usuń
  3. nikt ci tego nie potwierdzi, regulamin jest tu podpięty, czy poniższe oznacza tylko kupno - trudno powiedzieć, regulamin słabo napisany.

   Transakcja walutowa – transakcja, której przedmiotem jest kupno walut;

   (...) wykona Transakcję walutową lub Transakcje walutowe na łączną kwotę min. 500 jednostek dowolnej waluty

   Usuń
  4. "Transakcja: transakcja, której przedmiotem jest kupno lub sprzedaż walut, w której Dniem Rozliczenia jest Dzień Zawarcia transakcji walutowej (Transakcja Today)" to jest definicja w "Regulamin Transakcji Walutowych oraz Walutowych Elektronicznych Kanałów Dostępu" Bank Paribas

   Usuń
  5. ale sprzedajac dolary kupuje zlotowki wiec powinno przejsc prawda?

   Usuń
  6. Mam info od nich, trzeba kupic jakas walute, to jednak kupujcie € $ a nie sprzedawajcie bo jeszcze nie zobaczycie nagrody.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...