Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 450 zł w promocji mBanku dla otwierających mKonto Intensive

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

15.12.2023

Premia do 450 zł w promocji mBanku dla otwierających mKonto Intensive

Oto nowa promocja mBanku. Tym razem dotyczy konta z kategorii prestiżowych.

Promocja "Więcej z mKontem Intensive"
Do wzięcia czekają bonusy pieniężne o łącznej wartości nawet 450 zł - a precyzyjniej rzecz ujmując do 350 zł za konto dla osoby dorosłej oraz 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 0-13 lat).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w mBanku.]

Niniejszą okazję do bankobrania opisuję, bo właśnie pojawiła się jej nowa edycja, ale nie sposób nie wspomnieć tutaj o alternatywnej promocji mBanku z eKontem osobistym, z którym zgarnąć można do 460 zł premii + 7% na rachunku oszczędnościowym. W podlinkowanym wpisie znajdziesz omówienie zasad uczestnictwa, warunki promocji oraz opis eKonta osobistego. Poniżej skupiam się już na kolejnej promocji tego banku, ale z mKontem Intensive w roli głównej.

Promocja "Więcej z mKontem Intensive"


Dla kogo promocja?
Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która nie ma i co najmniej od 1.01.2020 r. nie miała konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w mBanku (wykluczenie konkretnie obejmuje tego typu rachunki o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 - to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku). Zatem jeśli kiedyś było Ci już dane posiadać konto w mBanku, ale udało się je zamknąć przed wspomnianą datą, to teraz droga do udziału w niniejszej promocji jest otwarta.

Z udziału w promocji mKonta Intensive wykluczeni są również współposiadacze wyżej wymienionych kont w mBanku. Jeśli jednak masz inne produkty mBanku (np. kredyt czy kartę kredytową), to droga do udziału w promocji konta osobistego w mBanku pozostaje otwarta.
 
Nagrody. Do wzięcia czeka nawet 5 bonusów
 • 100 zł + 2 x 50 zł - za otwarcie mKonta Intensive i wykazanie się aktywnością po otwarciu konta (chodzi o wpływy na konto oraz płatności kartą lub Blikiem, o czym szczegółowo piszę niżej);
 • 150 zł - otrzymanie tej nagrody uzależnione jest od sposobu otwarcia konta w mBanku;
 • 100 zł - to dodatkowa premia dla uczestników niniejszej promocji, którzy mają dziecko w wieku 0-13 lat i zdecydują się założyć konto również dla swej pociechy.

Łącznie można zgarnąć tytułowe 450 zł. To premie pieniężne, które mBank będzie wypłacać na Twe konto, więc środki będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "Więcej z mKontem Intensive"


By wziąć udział w promocji 
 • do 3.04.2024 r. złóż wniosek o mKonto Intensive wraz z wydawaną do niego kartą i w ww. terminie zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 1 000 zł oraz  
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 10 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą premię: 100 zł.

Do wzięcia będą jeszcze 2 bonusy po 50 zł każdy - by je zdobyć:
 • w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych miesięcy):
  • zapewnij jednorazowy wpływ min. 1 000 zł oraz
  • wykonaj co najmniej 10 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem.

Przykładowo:
W przypadku umowy o konto zawartej w grudniu: 
- w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ 1000 zł,
- do końca stycznia wykonaj 10 płatności,
- w lutym wykonaj 10 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł oraz
- w marcu wykonaj 10 płatności i zapewnij wpływ 1000 zł 

Każdy z bonusów wpłynie na Twe konto w mBanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania (a więc na bazie powyższego przykładu - w przypadku umowy zawartej w grudniu - premię 100 zł dostaniesz do końca lutego, a premie po 50 zł będą wpływać w marcu i kwietniu).

Powyżej mowa o 3 premiach za aktywność (wpływy i transakcje), ale do zgarnięcia są jeszcze inne bonusy.

Bonus 150 zł za otwarcie mKonta Intensive na selfie/ przez e-dowód


By zdobyć tę nagrodę, konto otwórz na selfie lub poprzez e-dowód oraz w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij wpływ min. 1 000 zł oraz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzysz konto, wykonaj min. 10 płatności kartą lub Blikiem (te warunki w praktyce pokrywają się więc z wymogami uzyskania już wyżej opisanej premii 100 zł).

Bonus 100 zł za otwarcie konta dla dziecka (w wieku 0-13 lat)


Osoby, które mKonto Intensive dla siebie założą w niniejszej promocji, dodatkowo mogą zgarnąć 100 zł za otwarcie eKonta Junior dla swego nieletniego dziecka (poniżej 13. roku życia). Można uzyskać tylko jeden taki bonus (nawet jeśli masz więcej dzieci łapiących się wiekiem na to konto).

Konto dla dziecka można założyć poprzez bankowość internetową, a należy to zrobić najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu mKonta Intensive.

Wypłata bonusów za otwarcie mKonta Intensive osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) oraz za otwarcie konta dla dziecka (100 zł) przewidziana jest do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia mKonta Intensive w promocji.

Do czasu otrzymania bonusów nie zamykaj konta, nie zmieniaj go na rachunek wspólny, ani na inny typ konta z oferty mBanku.

Przydatne wskazówki


▶️ Wpływ 1 000 zł na potrzeby promocji może być przelewem nawet z Twego konta w innym banku; ważne, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wystarczy pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - możesz je w dowolnej chwili przelać, wydać albo wypłacić; pamiętaj, by kwotę przelać jednorazowo, tzn. nie zaliczy się suma mniejszych wpływów, np. 2 x 500 zł;

▶️ Płatności kartą i/lub BLIKiem na potrzeby promocji można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach, marketach, lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw) i/lub w Internecie (np. na Allegro).

▶️ Wykonanych transakcji nie anuluj (czyli nie dokonuj zwrotu) do 15. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu ich wykonania.

▶️ W promocji uczestniczą konta indywidualne (nie opłaca się więc zakładać konta wspólnego; jeśli ktoś miałby być współposiadaczem do Twego konta, to lepiej by założył drugie konto - dzięki promocji też może zgarnąć do 450 zł).

mKonto Intensive - prześwietlenie oferty mBanku


Na początek dobra wiadomość dla uczestników niniejszej promocji - można zapewnić sobie czasową gwarancję braku opłat za prowadzenie konta i za wydaną do niego kartę. Cytuję regulamin:

Dla uczestników promocji „Więcej z mKontem Intensive” rachunek jest prowadzony za darmo przez okres 6 miesięcy.


Jeśli zaś chodzi o kartę wydawaną do konta:

"Nagrodę w postaci zwolnienia z miesięcznej opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 12 miesięcy Uczestnik promocji otrzyma, o ile zawnioskuje o nią razem z mKontem Intensive na jednym wniosku" 


W tej sytuacji zapisy z regulaminu promocji biorą górę nad taryfą prowizji i opłat, w której standardowe warunki (a więc takie, które będą obowiązywać po upływie promocyjnego okresy) na chwilę obecną wyglądają tak:

 • 0/49,50 zł - opłata miesięczna jest więc ponadprzeciętnie wysoka (względem kont standardowych), ale tak to już bywa w przypadku kont prestiżowych. Opłata nie będzie pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków
  • suma wpływów wyniesie min. 7 000 zł (mogą to być przelewy z Twego konta w innym banku; liczy się wpływ, więc nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas; nie trzeba takiej kwoty przelewać jednorazowo - można obracać mniejszymi środkami, bo ważna jest tylko suma wpływów z całego miesiąca) lub 
  • jeśli średnie saldo Twych aktywów w mBanku wyniesie min. 100 000 zł (wyłączone są jednak produkty private banking); 

Poza tym inne ważne kwestie dla posiadaczy mKonta Intensive to:
 • 0 zł za kartę Mastercard Intensive - ta karta jest darmowa bez warunków (we wniosku można wybrać inne karty, ale są one albo płatne, albo tylko czasowo zwolnione z opłaty); 
 • 3 pierwsze (w danym miesiącu kalendarzowym) przelewy natychmiastowe są darmowe; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce.

Otwierając konto w mBanku poza wymienionymi już metodami weryfikacji (na selfie lub za pomocą e-dowodu), możesz wybrać też kuriera lub finalizację w placówce mBanku (te dwie ostatnie opcje nie dają już jednak bonusu 150 zł). 

W przypadku zawierania umowy o konto w placówce mBanku - by mieć pewność udziału w promocji - warto zwrócić uwagę, aby umowa o konto została zwarta dla wcześniej już złożonego wniosku przez Internet. A jak tego najprościej dopilnować? Zapisz sobie i podaj doradcy numer wniosku, który otrzymasz w wiadomości mailowej potwierdzającej złożenie wniosku (to ten wspomniany numer składający się z liter RAC i 9 cyfr).

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

 1. Od kwietnia 2024 podnoszą opłaty za wypłaty z bankomatów...bo twierdzą że im koszty urosły i dlatego...Słabe to tłumaczenie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...