Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 500 zł łatwej premii za darmowe konto firmowe w mBanku

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

18.12.2023

500 zł łatwej premii za darmowe konto firmowe w mBanku

Oto wzorcowo prosta promocja dla osób prowadzących działalność gospodarczą.

Promocja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 2"
Za samo otwarcie konta firmowego mBiznes Standard w mBanku i wykonanie jednej płatności kartą (na dowolną kwotę) do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. A konto, jak i wydana do niego karta są za 0 zł (bezterminowo).


Promocja "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 2"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, zamieszkała w Polsce, która prowadzi działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce.

I to właściwie wszystko, jeśli chodzi o regulamin promocji z premią 500 zł - w praktyce nie przewiduje on okresu wykluczenia dla byłych posiadaczy konta firmowego w mBanku, więc dla niektórych może to oznaczać szansę na szybki i opłacalny powrót.

Dodam jeszcze, że ewentualne posiadanie w mBanku produktów dla klientów indywidualnych (np. konta osobistego, lokaty, karty kredytowej, czy pożyczki) nie wyklucza z udziału w promocji konta firmowego.

Nagroda. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna w wysokości 500 zł, którą organizator wypłaci na Twe konto w mBanku założone w niniejszej promocji.

Zasady promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 2"


By zdobyć tytułową premię:

 • do 31.01.2024 r. zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przejdź do wniosku o mBiznes konto Standard wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard (wyraź przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, tj. chodzi o zgodę na to, by bank przekazał organizatorowi promocji informację o spełnieniu przez Ciebie warunków uzyskania premii);
 • do 14.02.2024 r. zawrzyj z bankiem umowę o Konto mBiznes Standard wraz z wydawaną do niego kartą;
 • najpóźniej do 29.02.2024 r. wykonaj min. 1 płatność kartą Mastercard wydaną do konta.

I to wszystko. O przyznaniu premii organizator powiadomi Cię mailowo najpóźniej do 18.03.2024 r. Wówczas, najpóźniej do 25.03.2024 r. będzie należało zareagować na tę wiadomość i na stronie promocji uzupełnić numer rachunku konta (założonego w mBanku w ramach niniejszej promocji) do wypłaty premii. A ta wypłata przewidziana jest do 29.03.2024 roku - do czasu wpływu premii posiadaj konto mBiznes Standard, nie wycofuj zgód i nie wypowiadaj umowy z bankiem.

💡 Przypomnę - jak zawsze w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą - premię należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku (ten obowiązek spoczywa na przedsiębiorcy).

Konto mBiznes Standard w mBanku - co warto wiedzieć?


Otwierając konto firmowe w mBanku w ramach powyższej promocji "Konto firmowe mBiznes z BONUSEM - edycja 2" (500 zł), jednocześnie możesz załapać się na promocję banku (pod nazwą "Konto firmowe za 0 zł"), która zapewnia zwolnienie z szeregu opłat.

W tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad standardowymi warunkami wynikającymi z tabeli prowizji i opłat banku - należy jednak zaznaczyć, że z promocji "Konto firmowe za 0 zł" skorzystać nie mogą przedsiębiorcy: którzy już raz skorzystali z tej promocji oraz ci, którzy mają jakikolwiek rachunek w mBanku dla danego NIP oraz tacy, których przychody są większe niż 10 milionów zł w ciągu roku.

A co konkretnie daje ta promocja? Oto szereg zwolnień z opłat:
"• bezterminowe prowadzenie Rachunku bieżącego za 0 zł, 
• bezterminowo - w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w PLN (ELIXIR) z Rachunku bieżącego, 
• bezterminowo – w każdym miesiącu pakiet 10 (słownie: dziesięciu) darmowych przelewów internetowych w EUR (SEPA) do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii z Rachunku bieżącego, 
• 0 zł opłaty miesięcznej za pierwszą kartę debetową wybraną na wniosku promocyjnym o Rachunek bieżący. Do wyboru karty: Mastercard Debit Business, Visa Business Debit, Mastercard Business WOŚP i Mastercard Business WOŚP Mobilna."


Dzięki temu z konta można więc aktywnie korzystać, nie martwiąc się o opłaty. A z drugiej strony nie ma też wymogu spełniania jakiś warunków, by przykładowo kartę utrzymywać za 0 zł (co jednak jest dość rzadkie w przypadku kont firmowych). By załapać się na powyższe warunki dot. prowadzenia konta, czy braku opłat za kartę, z podpisaniem umowy o konto należy wyrobić się do 31.01.2024 roku.

Miej na uwadze okoliczności, w których konto z powyższych promocyjnych warunków cenowych przejdzie na warunki standardowe. Zgodnie z regulaminem promocji "Konto firmowe za 0 zł":

"Utracisz warunki promocyjne jeśli w trakcie trwania Promocji zawnioskujesz o zmianę typu Rachunku bieżącego lub o dodatkowe produkty np. kredyt w Rachunku bieżącym, dopuszczalne saldo debetowe, zmianę taryfy Rachunku bieżącego. "


Do udziału w promocjach - i tej z premią 500 zł, i zwalniającej z podstawowych opłat jednocześnie - kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. 

💡 Na koniec przypomnę, że w mBanku można też zyskać, zakładając konto osobiste - do wzięcia czekają bonusy do 460 zł + 7% dla oszczędności. Promocje kont - osobistego i firmowego - można połączyć, więc w sumie da się zgarnąć nawet 960 zł.

Przydatne dokumenty:

48 komentarzy:

 1. Takie promocje to ja rozumiem. Wniosek złożony.

  OdpowiedzUsuń
 2. To jest niesamowite. To będzie moje CZWARTE konto firmowe w mBanku w ciągu 16 miesięcy.
  Otwieram - dostaję hajs - zamykam - otwieram kolejne - itd.
  W tym roku wpadło 350 zł, 350 zł, 400 zł, teraz będzie (już w 2024) 500 zł.
  Najlepszy numer jaki zrobiłem, to jak na poprzednią promocję trzeba było się zapisać do 1 października włącznie, a mi się udało skasować nagrodę 31 sierpnia i natychmiast zamknąć konto ze skutkiem na 30 września, tak że następnego dnia mogłem się załapać się jeszcze na kolejna promkę.
  To pokazuje jak chore są zyski banków, skoro mogą tak szastać pieniędzmi.
  Ale cóż - ja się cieszę :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jednak lepiej się nie chwalić publicznie. Bankierzy też to mogą czytać.

   Usuń
  2. Sza, cicho sza. Np. Santander czyta.

   Usuń
 3. A za polecanie tu nie ma dodatkowej kasy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łączy się.

   Usuń
  2. Niby coś jest, ale premie ma tyko polecający, więc raczej do wykorzystania "w rodzinie"

   Usuń
  3. I do tego długa karencja dla poleconego + musi wyrobić 5 płatności w sytuacji kiedy nic z tego nie ma...co najmniej dziwne

   Usuń
  4. Mam pytanie. W regulaminie poleceń jest zapis:
   „4. znajomy, któremu polecisz: rachunek – to potencjalny klient mBanku, który od 1.01.2020 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem, współposiadaczem:
   • rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
   • rachunku oszczędnościowego
   o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.”
   I teraz moje pytanie. Czy jeśli ja miałem konto (już nie mam) indywidualne po tej dacie a teraz założe konto firmowe z polecenia, to czy osoba polecająca dostanie za to premię?

   Usuń
 4. Złożyłam wniosek i był punkt o kodzie polecenia. Trzeba wtedy 5 razy zapłacić kartą do końca miesiąca w którym się konto otwarło lub do końca miesiąca następnego. Muszą to zrobić obie strony.

  OdpowiedzUsuń
 5. KArtę trzeba wyrabiać? Czy może być np. płatność blikiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak i nie

   Usuń
  2. Przecież masz to jasno określone. Serio dziwię się takim pytaniom. Jeśli próbujesz coś kombinować i robić po swojemu to potem nie narzekaj że premii nie będzie.

   Usuń
 6. W opisie promocji jest napisane, że z darmowego konta nie mogą skorzystać osoby, których przychody ze sprzedaży są mniejsze niż 10 mln złotych, chyba wkradł sie błąd i powinno być odwrotnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uściśliłem. Rozwiewając wątpliwości - fragment z regulaminu: "W Promocji mogą uczestniczyć osoby fizyczne, które w dniu składania wniosku o otwarcie Rachunku bieżącego prowadziły działalność gospodarczą (...), którzy (...) osiągają przychody ze sprzedaży nie większe niż 10 000 000 zł w ciągu roku".

   Usuń
 7. Czy można połączyć z promocją konta osobistego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jest o tym zresztą mowa na końcu artykułu.

   Usuń
 8. Dla osób, które już uczestniczyły : Nie możesz uczestniczyć w Promocji "Konto firmowe za 0 zł" jeśli już raz skorzystałeś z tej Promocji. Zatem te osoby będą płaciły za kartę 5 zł (jak zrobią płatności kartą 500 zł) lub 7 zł jak nie zrobią. Opłaty 19 zł za konto można uniknąć robiąc jeden przelew do ZUS na dowolna kwotę. Zatem i tak warto zapłacić przez 4 m-ce po 7 zł dla premii 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, coś tam wpisali, że drugi raz nie można wziąć tej promocji. Jednak zglębię temat, bo za każdym razem ta promocja chyba inaczej się nazywa, czasami jest wręcz wpisana do głównego reulaminu promocji z nagrodą pieniężną, więc może jest nadzieja, że chodzi im o tę konkretną promocję pod tym konkretnym tytułem. Brałam udział 2 razy i nic mi nigdy nie naliczyli...

   Usuń
 9. Hej, założyłem konto ale status na stronie w zakładce statystyki pozostał jako "Klik", też tak macie? Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją, przez link z ebrokera i akceptowałem zgody. Konto jest aktywne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raportują z dużym opóźnieniem. Tak przynajmniej było w poprzedniej edycji.

   Usuń
 10. ciekawy bank
  OPŁATA ZA ZMIANĘ PIN - 2zł

  OdpowiedzUsuń
 11. Miało być wszystko za darmo, a jak próbuję zrobić przelew to nalicza za zwykły przelew 1.5zł a za ekspresowy 10zł. O co w tym chodzi? Nie mówię tu o 11 przelewie tylko o pierwszym, czyli pierwszym z 10 darmowych w pakiecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno podczas otwierania konta wybrałeś tę promocję za 0 zł? Jeśli tak i masz potwierdzenie to reklamacja

   Usuń
  2. Przepraszam, nic nie trzeba zaznaczać podczas otwierania konta, tylko po prostu otworzyć je w okresie promocji. Albo już uczestniczyłeś w tej promocji za 0 zł wcześniej (to Cię wyklucza z obecnej promocji), albo składaj reklamację

   Usuń
  3. Nie brałam udziału w takiej promocji wcześniej - i dziwi mnie to. Obecnie jestem na mLinii i nie mogę się dogadać z konsultantką z krainy na "u". Nie widzi w moim wniosku kodu promocji.

   Usuń
  4. Mam ten sam problem, jak się u Ciebie skończyło?

   Usuń
  5. Konsultantka na mlinii pokierowała mnie jak złożyć reklamację. Reklamacja została uznana - mam do nich napisać jak w określonym przez regulamin promocji czasie nie otrzymam bonusu 500pln.

   Usuń
 12. Mam ten sam problem. Na stronie rejestracji promocji widnieje status 'klik' , pan na czacie Mbank twierdzi że konto mam otwarte na zasadach standardowych bez żadnej promocji i wczoraj pobrali mi pieniądze za prowadzenie konta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie to samo... Konsultant stwierdził, że konto nie bierze udziału w promocji, przeprosił za sytuację i polecił złożenie reklamacji... Pewnie się okaże że 500zł też nie przejdzie...

   Usuń
  2. Uwaga! Moja reklamacja nie została uznana. Z jakiegoś powodu konta zakładane są bez promocji zero zlotych i obowiązują standardowe opłaty.

   Usuń
  3. Miałeś takie konto już w mBank? Bo ta promocja "za 0 zł" jest jednorazowa, i jak była wykorzystana wcześniej, to już nie zadziała

   Usuń
  4. Ja właśnie wróciłem z placówki mBanku, gdzie miałem podpisać umowę. Niestety coś się wykrzeczyło z jakimś smsem u nich i Pani chciała mi napisać nowy wniosek. Jak się zapytałem czy to będzie konto w promocji to odpowiedziała, że tak będe miał darmowe konto. Na następne pytanie czy dostanę 5 stówek już nie byłą taka pewna. Nowego wniosku nie mogę złożyć, bo jest tamten i nawet jak mi go anuluje to już mogę kasy nie dostać. Kazała poczekać, ma złożyć reklamacje o jakimś błędzie albo odzyskać tego smsa, cokolwiek to znaczy.

   Usuń
  5. @kate nie, miałem tylko osobiste. W uzasadnieniu reklamacji polecili zwrócić się do organizatora promocji, ale przecież to mBank stoi za promocja na konto za zero:D Konto założyłem na początku stycznia, więc zgodnie z regulaminem.

   Usuń
 13. Jeśli mam podpisać umowę w placówce to idę tam kiedy chce czy jakoś sie trzeba umawiać, a może to oni dzwonią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja poszedłem z ulicy, bez umawiania i umowa podpisana. Pilnuj numeru wniosku bo mi chcieli wcisnąć nowy wniosek i zobaczyłbym premię jak świnia gwiazdy.

   Usuń
  2. Dzięki wielkie.

   Usuń
 14. A propos promocji za 0 zł i naliczania opłat. Ktoś dostał takie info w aplikacji
  „Wykryliśmy i naprawiliśmy błąd we wniosku akcji specjalnej z Rankomatem, przez który na rachunku nie zaczytywała się promocja.
  Od 1 lutego 2024 r. na Twoim rachunku będzie obowiązywać prawidłowa taryfa. Wszystkie dotychczas nieprawidłowo pobrane opłaty zwrócimy w ciągu 2 tygodni.
  Przepraszamy za błąd i utrudnienia.”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak dostałem wczoraj taką wiadomość. Narazie żadnych opłat mi nie naliczali.

   Usuń
  2. Też dostałęm taką wiadomoć a 10 lutego porali mi z konta 6,13zł za prowadzenie konta.

   Usuń
 15. Dzisiaj przyszedł mail o zakończeniu promocji i przyznaniu premii 500zł i instrukcją jak i gdzie podać nr konta do wypłaty - tak że ta promocja przeszła jak należy mimo problemów ze zgłoszeniem promocji i założeniem konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja nie dostałem jeszcze maila.

   Usuń
  2. U mnie jest email :-)

   Usuń
  3. Ja też nie dostałem maila. Ale po zalogowaniu się na profi ebrokerpartner jest możliwość uzupełnienia danych tzn. numeru konta w zakładce wypłata.

   Usuń
  4. To email z gmail? Ponoć są problemy z takimi mailami

   Usuń
 16. Własnie wpadła premia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam, teraz zamykamy konto i czekamy na repetę za jakiś czas

   Usuń
  2. Ja przy biznesie zostanę, bo założyłam żeby mieć niższy % za bramkę płatniczą, a nad osobistym się jeszcze zastanowię, na razie nie otrzymałam żadnej premii za założenie konta osobistego.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...