Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij (co najmniej) 600 zł za Konto Santander

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.12.2023

Zgarnij (co najmniej) 600 zł za Konto Santander

Oto najnowsza odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze.

Promocja konta w Santander Banku: zgarnij 600 zł za konto
Do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 600 zł - w skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodzi aż 500 zł premii pieniężnej oraz bon 100 zł na zakupy. A realnie zyskać można jeszcze więcej.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Promocja konta w Santander Banku: zgarnij 600 zł za konto 


W praktyce mamy tutaj do czynienia z kumulacją promocji, które można ze sobą łączyć. Do wzięcia czekają następujące nagrody: 
 • w ramach najnowszej promocji "Zyskaj do 500 zł z kontem" tytułowa premia 500 zł wpłynie na Twe konto osobiste, więc wykorzystasz ją według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel;
 • nagroda za podanie kodu polecenia - tu do wyboru będziesz mieć: bon 100 zł na zakupy (do wykorzystania w Biedronce, Decathlonie, RTV Euro AGD lub Zalando) albo 4 bilety kina (Cinema City).

Wszystko razem da nawet 600 zł. Jednak można zyskać więcej - niżej opiszę możliwość zarabiania na poleceniach (z bonami o wartości 100 zł lub biletami do kina dla polecającego) oraz zwroty za niektóre przelewy z konta (do 25 zł miesięcznie). Dodatkowo można zgarnąć też 150 zł premii za konto dla dziecka (w wieku 7-17 lat).

Przez mnogość bonusów niniejszy wpis jest dość długi. W praktyce całość da się jednak ogarnąć całkiem łatwo (zwłaszcza, że warunki promocji z grubsza pokrywają się). W pełni obrazuje to rozpiska promocji w formie pdf na końcu wpisu, która pomoże jeszcze sprawniej przejść przez promocję i zdobyć wszystkie bonusy.

Zyskaj 600 zł na start w kumulacji promocji konta w Santander Banku


Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku.

Jeżeli masz inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w tej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii do 500 zł. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji (podobnie udziału nie biorą konta zakładane w placówkach banku).

Zasady promocji "Zyskaj 500 zł z kontem"


W ramach tej promocji do zgarnięcia są 3 bonusy pieniężne w wysokości 150, 150 oraz 200 zł, co w sumie da 500 zł.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć pierwszy z bonusów pieniężnych (w wysokości 150 zł):
 • do 31.01.2024 r. złóż wniosek (o Konto Santander lub Konto Santander dla Młodych) wraz z wydawaną do niego kartą i bankowością internetową;
 • we wniosku o konto podaj swój numer telefonu komórkowego i adres mailowy oraz wyraź zgody na: 
  • kontakt telefoniczny i drogą elektroniczną w celu marketingowym oraz
  • otrzymywanie od banku korespondencji w formie elektronicznej (to tzw. elektroniczny kanał kontaktu - EKK; wyrażenie tej zgody można zweryfikować po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu ścieżki: Ustawienia => Forma otrzymywania korespondencji) oraz
  • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania przez bank danych w celach marketingowych;

   Po co te zgody? W praktyce są one niezbędne choćby po to, by bank przetwarzał dane w celu zweryfikowania spełnienia warunków promocji i przyznania nagród, a bez zgód nie mógłby zrobić nawet tego (A czy należy liczyć się z natarczywością ofertową? Sam mam konto osobiste w tym banku i w ciągu ostatniego roku tylko jeden raz ktoś do mnie z niego zadzwonił).
 • do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu złożenia ww. wniosku o konto: zawrzyj umowę o konto z kartą i dostępem do bankowości internetowej;
 • w pierwszym i drugim miesiącu kalendarzowym po miesiącu złożenia wniosku o konto (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem na sumę min. 300 zł.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą premię 150 zł i otworzy drogę do zgarnięcia drugiej premii - także w wysokości 150 zł. By ją zdobyć, w trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym po miesiącu złożenia wniosku o konto (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku (na urządzeniu mobilnym; samo logowanie wystarczy - nie ma konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji);
 • wykonaj płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem na sumę min. 300 zł oraz
 • jeśli masz 26 lat lub więcej zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, gdyż wystarczy np. przelew z własnego konta w inny banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta bez konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas; wymóg wpływu nie dotyczy osób, które nie ukończyły 26. roku życia).

Za spełnienie powyższych warunków dostaniesz 150 zł (druga premia).

By zaś zdobyć trzecią premię (już w wysokości 200 zł), musisz mieć spełnione warunki uzyskania każdej z dwóch powyższych premii po 150 zł, a dodatkowo, od pierwszego do czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu złożenia wniosku o konto (w każdym z tych czterech miesięcy):
 • wykonaj min. 10 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (te transakcje mogą być na dowolne kwoty; wliczają się do sumy transakcji na min. 300 zł, które należy wykonywać na potrzeby uzyskania premii po 150 zł).

Płatności kartą lub Blikiem na potrzeby promocji z premią można wykonywać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie (nie zaliczą się przelewy Blik na telefon).

Upraszczając:
 • jeśli wniosek o konto złożysz w grudniu 2023 r.:
  • umowę zawrzyj do 10.01.2024 r.
  • warunki promocji spełniaj w styczniu i lutym (płatności) oraz w marcu i kwietniu (logowanie do aplikacji + płatności + wpływ);
 • jeśli wniosek o konto złożysz w styczniu 2024 r.:
  • umowę zawrzyj do 10.02.2024 r.
  • warunki promocji spełniaj w lutym i marcu (płatności) oraz w kwietniu i maju (logowanie do aplikacji + płatności + wpływ);

Wypłata premii na Twe konto w Santander Banku nastąpi w dwóch transzach:
 • jeśli wniosek o konto złożysz w grudniu:
  • do 31.03.2024 otrzymasz 150 zł (za spełnienie warunków w styczniu i lutym) oraz
  • do 31.05.2024 dostaniesz 150 zł (za spełnienie warunków w marcu i kwietniu) oraz 200 zł (jeśli spełnisz wymienione warunki od stycznia do kwietnia)
 • jeśli wniosek o konto złożysz w styczniu:
  • do 30.04.2024 otrzymasz 150 zł (za spełnienie warunków w lutym i marcu) oraz
  • do 30.06.2024 dostaniesz 150 zł (za spełnienie warunków w kwietniu i maju) oraz 200 zł (jeśli spełnisz wymienione warunki od lutego do maja)

Do czasu otrzymania nagród nie zamykaj konta, ani wydanej do niego karty, nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez bank.

Program "Polecam mój Bank": 100 zł na zakupy lub bilety do kina


Otwierając konto w promocji z premią do 500 zł, jednocześnie możesz też zdobyć nagrodę w ramach programu "Polecam mój Bank", w którym do wyboru będzie:
 • 100 zł do Biedronki lub 
 • 100 zł do Decathlonu, lub
 • 100 zł do RTV Euro AGD, lub
 • 100 zł do Zalando, lub 
 • 4 bilety do sieci kin Cinema City.

W celu zdobycia nagrody (którą wybierzesz dla siebie samodzielnie), poza otwarciem konta w Santander Banku (tego zakładanego w ramach promocji z premią do 500 zł):
 • zawrzyj umowę o konto do 31.01.2024 r.;
 • w ciągu 30 dni po otwarciu konta (ale nie później niż do 31.01.2024 r.):
  • zarejestruj się w programie poleceń Santander Banku (możliwe jest to w bankowości internetowej lub mobilnej - w zakładce "Program poleceń"), podając kod polecenia od obecnego klienta banku - jeśli takiej osoby nie znasz, to możesz skorzystać z mego kodu: HMUE2C oraz
  • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej - choć brzmi to groźnie i podejrzanie, to w praktyce chodzi wyłącznie o to, by... bank mógł wydać nagrodę za skuteczne polecenie osobie polecającej - bo już tym pośrednio ujawnia, że osoba polecana musiała założyć konto i spełnić warunki - a tego bankowi, bez takiej zgody, nie wolno byłoby zrobić;
 • do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę min. 300 zł (do tych transakcji nie zaliczą się płatności Blikiem). Te płatności mogą pokrywać się z płatnościami, które będziesz wykonywać na potrzeby promocji z premią do 500 zł.

Możliwość wyboru nagrody ma być udostępniona przez bank (w bankowości internetowej) bardzo szybko, bo już w ciągu 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i ten wybór będzie możliwy przez 30 dni. Nagrody (karty podarunkowe) mają mieć ważność przez co najmniej 60 dni od udostępnienia.

Jak zyskać jeszcze więcej?


▶ Nagrody za polecanie konta w Santanderze. Jeżeli już posiadasz lub dopiero założysz konto osobiste w Santander Banku, to możesz też zyskać dzięki poleceniom (a osobę polecaną zawsze łatwiej przekonać do otwarcia konta, gdy dostępna jest kumulacja promocji taka, jak ta i może zdobyć łącznie nawet 600 zł). Sprawdź wpis: program "Polecam mój Bank - edycja 6", z którego dowiesz się m.in. jak stać się polecającym i zgarnąć nagrody - do pięciu w każdym miesiącu kalendarzowym.

▶ Zwroty za płatności z konta. Konto Santander (jak i Konto Santander dla Młodych) daje również zwrot 1% wartości rachunków i faktur za media (takich, jak gaz, prąd, telefon, telewizja i Internet) opłacanych z konta (mogą to być płatności "zwykłym" przelewem, za pomocą zlecenia stałego i/lub polecenia zapłaty).

W ten sposób w ciągu roku można zgarnąć nawet 300 zł, max. 25 zł miesięcznie; acz wycisnąć aż tyle jest trudno, bo za media trzeba by płacić ponadprzeciętnie dużo. Choć pewnie i to jest w zasięgu niektórych - np. osób, które ogrzewają dom na gaz bądź prąd i mają z tego tytułu wysokie opłaty.

By uzyskiwać zwroty należy zgłosić do banku rachunki/faktury, za które będziesz dokonywać płatności, tak by bank wiedział, za przelewy na jaki rachunek naliczać zwrot. Można to zrobić w placówkach banku albo w bankowości internetowej (po zalogowaniu do bankowości przy Koncie Santander wybierz: Więcej => Zwroty za rachunki => Zgłoszeni dostawcy => Dodaj kolejnego dostawcę).

▶ 150 zł premii za konto dla dziecka. Jeśli Twa pociecha jest w wieku 7-17 lat, to możesz założyć też dodatkowe konto, dzięki czemu wpadnie stówka. Promocję szczegółowo omawiam tutaj.

Konto osobiste - szczegóły oferty Santander Banku


Główne cechy kont z oferty Santander Banku to:
 • Konto Santander: 0/6 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta oraz 0/9 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta - opłaty nie będą pobrane, jeśli w danymi miesiącu wykonasz płatności kartą i/lub Blikiem na sumę min. 300 zł (tego warunku nie trzeba spełniać w miesiącu otwarcia konta; warunki zwolnienia z opłat idealnie więc pokrywają się z warunkami promocji - zrealizujesz je za jednym zamachem);

  Konto Santander dla Młodych (dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia): 0 zł za prowadzenie konta; 0/9 zł - opłata miesięczna za kartę nie będzie pobierana, jeśli w danym miesiącu zostanie wykonana co najmniej jedna płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

W przypadku płatności kartą do tej sumy 300 zł bank nie zaliczy transakcji Quasi Cash. Czym są owe transakcje? W regulaminie można znaleźć następującą definicję: "transakcja bezgotówkowa, podczas której wymieniasz środki na gotówkę lub jednostki pieniężne. Zrealizujesz ją w punktach oznaczonych jako: kasyna, kasyna internetowe, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory"

Pozostałe ważne kwestie, to:
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; darmowe są też wszystkie przelewy natychmiastowe (co wyróżnia Konto Santander na tle kont w innych bankach);
 • 0 zł za wydanie karty i 15 zł za jej wznowienie (gdy bank przesyła nowy plastik po upływie okresu ważności karty; w przypadku osób do 26. roku życia opłata nie jest pobierana); 
 • 0 zł za wypłaty kartą z bankomatów Santander Banku; w przypadku osób do 26. roku życia wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce są darmowe; bez względu na wiek można korzystać z różnych bankomatów w przypadku wypłat za pomocą BLIKa.

Do udziału we wszystkich wyżej wymienionych promocjach kwalifikuje tylko wniosek o konto złożony na stronie promocji: Konto Santander lub Konto Santander dla Młodych. Konto możesz wtedy założyć na jeden z poniższych sposobów:
 • za pośrednictwem kuriera, który na koszt banku przywiezie do Ciebie dokumenty do podpisania i odeśle je do banku (w niektórych miastach możliwe jest podpisanie dokumentów w wersji elektronicznej - na tablecie u kuriera; dokumenty dla Ciebie bank prześle mailem). We wniosku można wskazać inny adres dla kuriera, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc on przyjechać przykładowo do Twej pracy lub na uczelnię) lub
 • "na selfie", czyli za pomocą wideoweryfikacji w tym procesie będzie należało skorzystać z kamerki w Twym urządzeniu (np. komputera czy telefonu), by za jej pomocą dokonać weryfikacji zgodnie ze wskazówkami tam podawanymi przez bank (robi się m.in. zdjęcie dowodu osobistego i swej twarzy). Wtedy konto zostanie otwarte bez ruszania się z domu i bez wizyty kuriera. Wybierając otwarcie konta "na selfie" dopilnuj, by w tle nie przewijały się, ani nie odzywały inne osoby (oraz by nie było np. grającego radia bądź telewizora), bo wtedy weryfikacja może pójść niepomyślnie. 

Rozpiska promocji:

rozpiska warunków
Pobierz rozpiskę promocji w formie pdf, by jeszcze sprawniej spełnić warunki i zdobyć wszystkie premie.

Przydatne dokumenty:

29 komentarzy:

 1. Czy jest jakaś promocja konta dla tych, którzy już od kilku lat te konto mają? Nie znalazłem takiej informacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tylko dla nowych. Zmień bank na taki który daje kase za założenie konta. a jest ich trochę. Nie warto siedzieć w jednym.

   Usuń
 2. Czy wplata gotówkowa we wpłatomacie jest realizacją warunku wpływu środków na konto?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jest jakaś karencja bo kiedyś miałem konto w Santander Bank.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A skąd taka niechęć do czytania opisu, masz fragment: Dla kogo promocje? Czytaj, wszystko masz.

   Usuń
 4. Zbrakło w artykule informacji o warunkach promocji, czyli od kiedy nie można mieć konta w Santanderze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest o tym mowa. Cytuję fragment z powyższego wpisu:

   "Dla kogo promocje? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem i dowodem osobistym, która co najmniej od 1.01.2020 r. nie posiada, ani nie współposiada konta osobistego (w PLN) w Santander Banku.

   Jeżeli masz inne produkty w Santander Banku (np. konto oszczędnościowe, kredyt, kartę kredytową czy rachunek firmowy), to nadal możesz wziąć udział w tej promocji konta osobistego. Pamiętaj jednak, żeby wniosek o konto złożyć w sposób opisywany poniżej (na stronie promocji), bo tylko taki kwalifikuje do uzyskania premii do 500 zł. Nawet jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, to tam otwarte konto nie będzie brało udziału w promocji (podobnie udziału nie biorą konta zakładane w placówkach banku)."

   Usuń
  2. 1.01.2020 - czyżby karencja została ponownie wydłużona o rok?

   Usuń
  3. Dokładnie. W listopadowej edycji tej promki karencja była o rok krótsza 😬

   Usuń
  4. W październikowej również ... co jest?

   Usuń
 5. Jak długo trzeba później trzymać takie konto?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy jeśli dziecko (poniżej 18 lat) miało konto w Santander Banku kiedyś i zamknęło go w 11.2022 , to teraz jako już pełnoletni może założyć to konto w promocji?
  Skubi

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam pytanie bardziej: jak zamykacie pozniej te konta wszystkie? trzeba sie wybierac do placowek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wielu bankach konto można zamknąć wygodnie i zdalnie (np. poprzez bankowość lub telefonicznie). Polecam wpis, w którym przedstawiam dostępne metody wypowiedzenia umowy w poszczególnych bankach: Jak zamknąć konto w banku?.

   Usuń
  2. W przypadku Wubeku w oddziale zamkną konto 'od ręki'

   Usuń
 8. Pytanie o bonus 100zł na zakupy za skorzystanie z polecenia, w treści na blogu jest wykonać transakcje kartą na kwotę 300zł w kolejnym miesiącu po otwarciu konta, a w rozpisce pdf że w ciągu 30 dniu od otwarcia - co jest zatem wiążące?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższymi wpisie mowa o tym, że płatności na sumę min. 300 zł (w celu uzyskania nagrody za otwarcie konta z polecenia) należy wykonać "do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta". W rozpisce jest to nieco inaczej ujęte, ale sprowadza się do tego samego "w miesiącu otwarcia
   konta lub w następnym" (i mowa tam też o sumie płatności na min. 300 zł).

   W rozpisce przy terminie "w ciągu 30 dni po otwarciu konta" mowa jedynie o zarejestrowaniu w tym czasie i podaniu kodu polecenia.

   Usuń
  2. W m-cu otwarcia konta nie ma obowiązku obrotu kartą i/lub BLIK-iem na kwotę co najmniej 300 zł. Ponadto robiąc taki obrót w m-cu następującym po m-cu otwarcia konta jednocześnie spełnia się jeden z warunków promki 😋

   Usuń
 9. Pytanie - już zajestrowałem konto z twojego linku z kodem i działam aktywnie na nim - ale widziałem promocje na karte kredytowa a za nia bonus do allegro, albo biedronka w wysokości 300zl ?? jes mi ona nie potrzebna ,ale widziałem ze jest darmowa i mozna zgarnać 300zl do allegro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak dopiero założyłeś konto to na razie z tej promki kredytówki nie skorzystasz. Dopiero jak ci przygotują ofertę na klik a to trzeba mieć konto przez kilka miesięcy z regularnymi wpływam. W oparciu o to dają gotowe oferty.

   Usuń
 10. Hej, rozumiem, ze po złożeniu wniosku w styczniu, umowę trzeba podpisać w miesiącu kolejnym do 10 dnia, czyli 1-10 lutego. Ale wtedy nie mogę, tak jak jest to napisane w pdf .."Podpisz umowę, otwierając tym samym konto a następnie w ciągu 30 dni -> -> -> -> -> -> -> -> -> -> ->
  (ale nie później niż do 31.01.2024)" zarejestrować się w programie poleceń, bo podpisuje w lutym, a nie styczniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowy nie trzeba, ale można podpisać do 10.02. (to w promocji z premią do 500 zł; można to też zrobić już w styczniu). Jednakże jest jeszcze program poleceń (z dodatkową nagrodą - bonem 100 zł) i z tego powodu - ze względu na jego dostępność do 31.01. - generalnie z zawarciem umowy najlepiej wyrobić się właśnie do końca stycznia.

   Usuń
 11. Mam 2 dzieci. Czy za każde z nich otrzymam 150 zł jeśli założę im konta?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzień dobry. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że mimo spełnienia wszystkich warunków nie otrzymałam nagrody. Mam na myśli sms-a z kodem do biedronki. Konto z linku założyłam w dniu publikacji na blogu a umowę podpisałam bodajże 22.12.2023 więc na 100% łapałam się jeszcze na pulę bonów dla czytelników bankobrania. Co w tej sytuacji zrobić? Gdzie napisać maila z reklamacją? Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 13. WITAM- dotyczy świątecznej promocji z Kontem Santander : bony 100zł do Biedronki dla Czytelników bloga Bankobranie { + 600 zł w pozostałych bonusach }
  Konto założyłem za pośrednictwem strony https://www.santander.pl/-konto-santander-all-bankobranie. Nie otrzymałem bonu na 100zł . Pierwszego lutego złożyłem reklamacje - dzisiaj po trzech tygodniach otrzymałem odpowiedz , że wniosek złożyłem z błędnej strony - stantander.pl/konto-osobiste-kjc-202202-strona . Kompletna bzdura.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odwołaj się. Napisz, że z pełną wolą i świadomością przystępowałeś do promocji, znając jej regulamin i wymogi, o czym świadczy spełnienie wszystkich pozostałych warunków uczestnictwa (karencja, czas złożenia wniosku i inne - np. zgody), więc i wniosek został złożony we właściwy sposób - wskazując bankowi również tę stronę. Nie ma co odpuszczać.

   Usuń
  2. Złotówa, Santander to bank, który bezpardonowo idzie w zapartę do samego końca. Zostałem wprowadzony w błąd na infolinii, rozmowa była nagrywana, a mimo to nie uznano mojej reklamacji, ani odwołania!

   Dopiero interwencja rzecznika pomogła:

   Biuro Rzecznika Klienta
   ul. Kolorowa 8
   60-198 Poznań

   Usuń
 14. Wpadło Wam pierwsze 150 zł? U mnie nie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też nie. Reklamacja zgłoszona. czekam na odpowiedź banku

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...