Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe Profit: do 6,25% do 100 tys. zł (dla nowych środków)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.12.2023

Konto oszczędnościowe Profit: do 6,25% do 100 tys. zł (dla nowych środków)

Poniżej znajdziesz prześwietlenie najnowszej promocji oprocentowania dla oszczędzających. 

Konto oszczędnościowe Profit: do 6,25% do 100 tys. zł (dla nowych środków)
Osoby, które posiadają (lub założą) konto osobiste w Banku Millennium i na Koncie Oszczędnościowym Profit zapewnią "nowe środki", mogą zapewnić sobie do 6,25% w skali roku gwarantowane na 90 dni, do 100 tys. zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie najlepsze konta oszczędnościowe.]

Jeśli aktualnie nie posiadasz konta osobistego w tym banku, sprawdź jak uzyskać bonusy do 500 zł na start. W podlinkowanym wpisie prześwietlam promocję i konto z oferty Millennium, a poniżej skupiam się już wyłącznie na propozycji konta oszczędnościowego.


Konto oszczędnościowe Profit: do 6,25% do 100 tys. zł (dla nowych środków)

56. edycja promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium charakteryzuje się następującymi cechami: 

 • oprocentowanie
  • 3,0% w skali roku, jeśli wpłacisz "nowe środki" lub
  • 6,25% w skali roku, tu oprócz wpłaty "nowych środków" wymagane jest również to, by w każdym miesiącu trwania promocji wykonać min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub Blikiem (w ostatnim miesiącu korzystania z promocyjnego oprocentowania zaliczą się transakcje wykonane do dnia zakończenia okresu promocyjnego);
 • kwota "nowych środków" objęta promocyjnym oprocentowaniem (3,0 lub 6,25%): do 100 000 zł;
 • czym są "nowe środki"? To nadwyżka ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 8.12.2023 r. - do wyliczenia tego salda bank bierze pod uwagę środki na kontach osobistych, oszczędnościowych i technicznych oraz lokatach (w tym strukturyzowanych);
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: przez 90 dni od pierwszej wpłaty/"wykrycia" nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit (to musi nastąpić w okresie dostępności 56. edycji); wpłacenie przez Ciebie/wykrycie przez bank "nowych środków" może nastąpić w okresie od 18.12.2023 do 26.01.2024 roku
 • dostępność 56. edycji promocji ze stawką do 6,25% w skali roku: od 18.12.2023 do 26.01.2024 roku - to czas, w jakim można uruchomić promocję poprzez zapewnienie (np. wpływu) pierwszych "nowych środków" na Konto Oszczędnościowe Profit; jednak bez względu na to, czy środki wpłacisz już teraz, czy może dopiero pod koniec dostępności promocji (np. 25.01.), to promocyjną stawkę oprocentowania i tak będziesz mieć przez 90 dni
 • wypłata odsetek: 
  • w oparciu o oprocentowanie 3,0% w skali roku następuje pod koniec miesiąca kalendarzowego; 
  • dodatkowych wg oprocentowania 3,25% w skali roku (jako wyrównanie do oprocentowania 6,25% w skali roku), jeśli wykonane zostanie 5 transakcji kartą lub Blikiem, przewidziane jest w nocy pomiędzy pierwszym, a drugim dniem roboczym kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Nowi klienci, którzy dopiero teraz otworzą konto w Millennium (konto oszczędnościowe zakłada się razem we wniosku o konto osobiste), każdą wpłatę na Konto Oszczędnościowe Profit będą mieli potraktowaną jako "nowe środki".

Obecni klienci Banku Millennium muszą wyliczyć saldo swych środków na koniec dnia 8.12.2023 r. Promocyjne oprocentowanie będzie bowiem obejmować tylko "nowe środki" (a więc nadwyżkę wobec salda na wspomniany dzień). "Stare" środki trzeba utrzymywać w Millennium przez cały czas korzystania z promocji oprocentowania dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym Profit.

Konto oszczędnościowe w Millennium - szczegóły oferty


Konto oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest za 0 zł bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak, jak w większości banków) bezpłatna jest jednak wyłącznie pierwsza wypłata/przelew z konta oszczędnościowego. Za drugą i każdą kolejną operację w tym samym miesiącu kalendarzowym bank naliczy 7,50 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego do 24.04.2022 r. włącznie) lub 9,90 zł (w przypadku Konta Oszczędnościowego Profit założonego od 25.04.2022 r.). 

Kapitalizacja odsetek, a więc ich wpłacenie przez bank na konto oszczędnościowe, następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.


Informacja o uruchomieniu promocji na Koncie Oszczędnościowym Profit oraz o podwyższonym oprocentowaniu w bankowości internetowej pojawia się dopiero następnego dnia roboczego po wpływie środków (w dniu pojawienia się środków na rachunku oszczędnościowym widnieje jedynie komunikat o standardowym oprocentowaniu - system bankowy aktualizuje się dopiero podczas nocnego przetwarzania danych).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

13 komentarzy:

 1. Cisza pod tym postem mówi wszystko. Cienko się robi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak to jest. Dziś kto może siedzi na EKO z 7%

   Usuń
  2. Co to jest EKO?

   Usuń
  3. obligacje skarbowe EDO ;)

   Usuń
  4. Nie każdy musi śledzić konta konkurencji. EKO = Elastyczne Konto Oszczędnościowe w VeloBank.

   Usuń
 2. Czy w trakcie trwania promocji można dopłacać pieniądze tylko okres 90 dni liczy się od momentu pierwszej wpłaty?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem, że odsetki są wypłacane dwa razy - a co z odsetkami na koniec 90 dnia - są płatne od razu po 90 dniu czy dopiero na koniec miesiąca w którym minie 90 dni? Np. 20 marca koniec lokaty to kiedy odsetki?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak 20.03 koniec LOKATY to 20.03 wypłacają odsetki. Bez względu na rodzaj banku. Łaski nie robią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie lokata skończyła mi się w sobotę. Odsetek brak. Pomyślałam, że dostanę w pierwszy dzień roboczy czyli wczoraj do północy i nic. Dzwonię na infolinię i pan mówi, że jak zamknęłam lokatę - zrobiłam to w końcu dziś to odsetki za marzec dostanę na koniec miesiąca 3% i na początku kwietnia 3,25%. Naprawdę tyle się czeka? Mówił, że nawet jakbym zamknęła 2 dnia miesiąca to też bym tyle czekała na odsetki.

   Usuń
  2. Pytanie było o lokatę i odpowiedź na tak zadane pytanie była właściwa. A odsetki na koncie oszcz. Profit są wypłacane tak, jak doradca powiedział. Zresztą Złotówa wszystko napisał w artykule, jak wypłacają odsetki. Czytać trzeba uważnie i pytania zadawać uważnie. Dziś to kwestia odsetek od depozytów, kiedyś to może być kwestia zapisów umowy kredytowej ba wiele lat i wtedy nikt nie przyjmie tłumaczenia, że nie to mamy na myśli zadając pytanie.

   Usuń
 5. Od poniedziałku nowa edycja. Na szczęście 6.25% czyli bez zmian.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to się cieszę bo zapomniałem uaktywnić te edycję. Nie wiem dlaczego ale myślałem że jest do niedzieli.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...