Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: + 1030 zł. Moje zarabianie na bankach - podsumowanie listopada 2023

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

30.12.2023

+ 1030 zł. Moje zarabianie na bankach - podsumowanie listopada 2023

Czas na raport z mego zarabiania na bankach.

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie miesiąca
A to znów bardzo dobry miesiąc - zebrało się dużo bonusów, więc i sumka pokaźna. Cieszy bardzo, gdy przekracza tysiaka.

Zestawienie zaczynam tradycyjnie - od banku, który dał mi uzyskać najwięcej. Tym razem to Raiffeisen Digital Bank, w którym za otwarcie konta, dzięki wyjątkowo wysokiemu (bo w praktyce aż 50-procentowemu zwrotowi za płatności kartą) wpadło 300 zł.

VeloBanku, gdzie konto posiadam ja i odrębnie żona (w comiesięcznych raportach z zarabiania na bankach uwzględniam zarówno moje bonusy, jak i żony, bo mamy wspólne gospodarstwo domowe 2+2, w którym nie tylko koszty są wspólne, ale też dochody). Obydwoje otrzymaliśmy po 8 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za rejestrację kart Mastercard wydanych do konta. Taka liczba punktów przełożyła się na zgarnięcie bonów do Allegro o łącznej wartości 200 zł. Do tego na jednym z kont wpadł 10-procentowy zwrot za płatności kartą i/lub Blikiem, który przyniósł 45,06 zł (taka promocja czeka na nowych klientów - do wzięcia jest 650 zł na start za VeloKonto).

W Banku Millennium wpadł 2-procentowy zwrot za płatności kartą (30 zł) oraz 5-procentowy zwrot za płatności Blikiem (także 30 zł), które są efektem promocji utrzymaniowej klientów. Tym razem to jednak nie wszystko, gdyż jakiś czas temu pojawiła się tutaj promocja Blika zbliżeniowego - za wykonanie transakcji tą metodą płatności, wpadło 2 x 50 zł (dwa razy, bo tutaj konto posiadam i ja, i żona).

Kolejne nagrody muszę uznać za te z kategorii "niespodzianki". Pojawiły się one dzięki Citibankowi (to już któryś z rzędu miesiąc, gdy wpadają bonusy od tego banku - ciągle w promocjach dla obecnych klientów). Tym razem najpierw wskutek promocji "Dziękujemy, że jesteś w Programie Bezcenne® Chwile z Mastercard i Citi Handlowy (1600 pkt)" przyznano mi punkty w tym programie lojalnościowym, a w czwartek wpadły kolejne - tym razem 1810 punktów jako "Nagroda rocznicowa". Wraz ze standardowymi punktami uzbierało się już po co najmniej 4 000 punktów (i na mej karcie kredytowej, i na karcie żony). A to już wystarczyło na odbiór dwóch bonów do Allegro o wartości 50 zł każdy. Lubię takie promocje za nicnierobienie 😉

W kolejnym banku zyski też idą w parze - w Credit Agricole konta posiadamy oboje - osobno żona, i osobno ja. I tak jak w poprzednim miesiącu, tak i teraz solidarnie zgarnęliśmy po dwa bonusy (każdy w wysokości 25 zł), więc w sumie uzbierało się 100 zł. Jeden z bonusów (25 zł) przewidziany jest za zapewnienie wpływów na konto, a drugi (do 25 zł) jest efektem 3-procentowego zwrotu za płatności kartą i/lub Blikiem (bez wykluczeń). Te zwroty są efektem promocji, które bank serwuje (na 12 miesięcy) jako argument mający przemówić za rezygnacją z wypowiedzenia umowy.

Po raz kolejny 50 zł wpadło na konto w Nest Banku dzięki 5-procentowemu zwrotowi za płatności kartą (taka promocja jakiś czas temu była dostępna dla osób zakładających konto).

Było już o jednej promocji z bonusem 50 zł za płatności Blikiem zbliżeniowym (w Millennium). Podobną promocję odpalił jeszcze największy bank w Polsce, więc oczywiście wykorzystałem to, że i w PKO BP mam konto. Tu również 5 dyszek na koncie.

Ostatnim z banków, który mogę odnotować w gronie wypłacających mi bonusy jest Alior. Tu wpadł bonus 25 zł, który jest przewidziany dla posiadaczy Konta Premium (jeszcze z czasów T-Mobile Usługi Bankowe) w przypadku wykonania płatności na sumę min. 500 zł.

Wszystkie wyżej wymienione bonusy, w jednym miejscu zbiera poniższa tabela:

Gdzie?

W jaki sposób?

Ile wydałem płacąc kartą lub Blikiem?

Ile zyskałem

Raiffeisen Digital Bank

Promocja dla otwierających konto

601 zł

300 zł

VeloBank

Punkty w programie Bezcenne Chwile

450,60 zł

4 x 50 zł
(bony Allegro)

Moneyback 10%

45,06 zł

Bank Millennium

Bonus 50 zł za płatności Blikiem zbliżeniowym

2105 zł

2 x 50 zł

Moneyback 5% za płatności Blikiem + moneyback 2% za płatności kartą

2 x 30 zł

Citibank

Punkty w programie „Bezcenne Chwile”

-

2 x 50 zł
(bony Allegro)

Credit Agricole

Bonus za wpływy i transakcje

1672 zł

4 x 25 zł

Nest Bank

Promocja dla otwierających konto osobiste (moneyback 5%)

1 001 zł

50 zł

PKO BP

Bonus 50 zł za płatności Blikiem zbliżeniowym

8 zł

50 zł

Alior Bank

Bonus 25 zł za płatności na sumę min. 500 zł dla posiadaczy Konta Premium

502 zł

25 zł


Potwierdzeniem uzyskania wszystkich nagród, bonusów oraz zwrotów są poniższe zrzuty ekranów:

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie miesiąca
Moje zarabianie na bankach - podsumowanie miesiąca
Moje zarabianie na bankach - podsumowanie miesiąca

Wyliczenia


Wymienione bonusy i zwroty za miniony miesiąc łącznie przyniosły mi 1 030,06 zł. Jest to kwota, którą mogę uznać za ostateczny zysk, bo wszystkie posiadane konta i karty utrzymuję za 0 zł - są one albo darmowe, albo z opłat zwalnia realizacja warunków pokrywających się z aktywnościami wymaganymi na potrzeby promocji.

Zysk z bankobrania jak zawsze odnoszę do oszczędzania na najwyżej oprocentowanych kontach oszczędnościowych. By tyle samo uzyskać z odsetek, musiałbym przez cały miesiąc utrzymywać na nich sumę 187 162,45 zł.

Promocje godne uwagi


Powyżej podzieliłem się swymi wynikami z bankobrania w oparciu o promocje dostępne już jakiś czas temu. A na co teraz można się załapać? Do tych najlepszych i jednocześnie najpopularniejszych wśród Czytelników bloga, należą poniższe okazje do bankobrania:
 • do 650 zł za VeloKonto - tu można zyskać bonus 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz do 600 zł dzięki wysokiemu, bo aż 10-procentowemu zwrotowi za płatności; podsumowując cały 2023 rok, można śmiało stwierdzić, że ta promocja cieszyła się największym wzięciem w ostatnich 12 miesiącach;
 • 450 zł premii + 200 zł w bonie do Biedronki + 7% dla oszczędności - tak wygląda kumulacja promocji dla osób otwierających eKonto osobiste w mBanku; okazja świetna, bo rzadko zdarza się tutaj zgarnąć aż tak dużo (bony do Biedronki pojawiły się okazjonalnie i dostępne są w limitowanej promocji);
 • aż 500 zł premii + 100 zł w bonie na zakupy za Konto Santander - a w praktyce zdobyć można jeszcze więcej, bo też są jeszcze zwroty za płatności z konta oraz bonusy za polecenia; samo konto ma też jedną świetną funkcjonalność - wszystkie przelewy natychmiastowe są za 0 zł, co sprawia, że można je traktować jako "centrum dowodzenia" - gdy ma się więcej kont w różnych bankach, to stąd łatwo przerzucać środki na inne rachunki;
 • 500 zł premii za konto w Millennium - tutaj po przerwie powróciła edycja, w której pulę nagród w 100% stanowi to, co najbardziej pożądane, czyli bonusy pieniężne (w poprzedniej odsłonie akcji część nagrody stanowił bon na zakupy);
 • także 500 zł w bonusach pieniężnych czeka na otwierających Konto Jakże Osobiste - w Aliorze to jednak nie jedyna korzyść, bo dojść mogą też zwroty za płatności telefonem (do 20 zł miesięcznie).

Wszystkie wyżej wymienione promocje dotyczą kont osobistych. Jednak nie tylko nimi żyją bankobiorcy, bo sporo można też zyskać w innym sposób - szczególnie uwagę przyciągają karty kredytowe. W Citibanku zgarnąć można (do wyboru): 600 zł w bonusach pieniężnych lub głośnik JBL (o wartości ok. 619 zł), lub 400 zł w bonach do Douglas + 200 zł premii. Z kolei Santander Consumer Bank przygotował 400 zł w bonusach pieniężnych lub 400 zł w bonach do Allegro + 360 zł moneybacku rocznie.

A jeśli ktoś prowadzi działalność gospodarczą, to nie może przegapić promocji dla przedsiębiorców. Ich przegląd znajdziesz tutaj - do najłatwiejszych należy do 1000 zł za konto firmowe w Banku Millennium oraz 500 zł premii za konto firmowe w mBanku (by ją zgarnąć, wystarczy otworzyć konto i wykonać zaledwie jedną płatność kartą na dowolną kwotę). 

Z historii bloga Bankobranie - porównanie z latami poprzednimi 


Bloga Bankobranie prowadzę już od prawie 10 lat (na przełomie stycznia i lutego będzie już ta rocznica) i co miesiąc publikuję na nim swe raporty korzystania z promocji bankowych. Porównanie z wcześniejszymi latami obala mit, że źródełko z czasem wysycha (a sam się tego kiedyś obawiałem). Z biegiem czasu niezmiennie można zgarniać dużo (a nawet coraz więcej) mimo okresów wykluczenia dla byłych klientów. Bowiem nie tylko z promocji dla nowych klientów można korzystać - są też okazje do bankobrania dla obecnych klientów (w tym promocje na zatrzymanie). 

Oto me wyniki w analogicznych miesiącach lat poprzednich:

Bankobranie od A do Z 


Przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?"
Jeśli trafiasz na mojego bloga pierwszy raz (albo nawet i po raz kolejny), ale dotąd jednak nie było Ci dane wziąć udziału w jakiejkolwiek promocji, to by poczuć smak satysfakcji ze zdobycia pierwszych bonusów, z pomocą przyjdzie Ci przewodnik "Jak zyskiwać dzięki bankom?". To wyczerpujący zbiór przydatnych objaśnień, porad, wskazówek i sposobów na uporządkowanie oraz ułatwienie korzystania z promocji bankowych. 

Ten przewodnik, to mój prezent dla osób, które zapisują się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga - dzięki niemu , żeby regularnie zyskiwać na najlepszych promocjach, nawet nie musisz zaglądać co dzień na bloga. Wystarczy bowiem śledzić wiadomości, które wysyłam od czasu do czasu, przesyłając w nich przegląd najbardziej zyskownych okazji z gwarantowanymi nagrodami od banków:

52 komentarze:

 1. Imponujący wynik. I inspirujący. U mnie w tym miesiącu 452,30 zł, a w całym roku 4781,45 zł. Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Także świetne wyniki! Gratuluję i życzę owocnego bankobrania!

   Usuń
 2. U mnie: 300 zł od Raiffeisena, 100 zł od Santandera, 50 zł od Aliora, 135 zł od Paribasa i 50 zł od Citi. Czyli 635 zł. Dobry miesiąc. W kolejnym powinno wyjść jeszcze więcej. Pozdrawiam i wszystkiego naj na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dobry wynik! Z chęcią przeczytam komentarza za miesiąc, gdy ma być jeszcze więcej. Niechaj tak rośnie!

   Usuń
 3. U mnie 1.039 zł i tyle obstawiałam w konkursie, było blisko, haha

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, było blisko, acz w konkursie (dla niewtajemniczonych, był konkurs na Facebooku, tutaj, polegający na wytypowaniu mego wyniku z bankobrania), dużo było komentarzy i pięć najbliższych typów odbiegało od właściwego wyniku o zaledwie 5 zł.

   Usuń
 4. Gratuluję imponującego wyniku (już wiem że nie wygrałam bonu do Biedronki w konkursie na FB). U mnie identycznie jak w zeszłym miesiącu, czyli 560 zł (30 zł za płatności KK Santandera + 100 zł w konkursie "as płatności", 50 zł z CA, 30 zł z Millennium, 50 zł z Nest i 300 z Raiffeisen).
  A za cały 2023 rok mój wynik wynosi 4 119,63 zł.
  Szczęśliwego Nowego dla wszystkich Bankobiorców.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli stabilnie, a to też bardzo dobrze :) No i sporo w całym roku - niechaj kolejny również będzie co najmniej taki. Szczęśliwego wzajemnie!

   Usuń
 5. Zlotowa Co to za bonus rocznicowy w citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. regulamin jest tu
   https://rpm-cms.upaid.pl/media/lmnh0e0c/dziekujemy-ze-jestes-z-nami.pdf

   Usuń
  2. mam 1810 pkt w BCh do karty z Santander Bank; te punkty nie tylko za karty z Citi Bank

   Usuń
  3. A ja dostałem 1810 pkt rocznicowych za karte T-Mobile.

   Usuń
  4. Na co można wymienić te 1810 pkt. w BCh poza biletami do kina?

   Usuń
  5. Przejdź do sekcji Więcej - Cele do odbioru, wyśwetlą się dostepne opcje za te punkty.
   Chyba tylko charytatywne rzeczy, ale można zdobyć w sklepach partnerów brakujące 190 pkt i za 2000 pkt są chyba już Monety Allegro.

   Usuń
  6. Skąd więc aż tyle emocji na wątku: bankobranie.pl/2023/12/dziekujemy-ze-jestes-w-programie-bezcenne-chwile-z-mastercard-i-citi-handlowy.html

   Usuń
 6. Hej. Zasilenie konta Revolut kartą do konta Velo zalicza się jako płatność i jest za nią zwrot. Dodatkowo można zgarnąć 150 PLN (odjąć 30 PLN za przesyłkę karty) za polecenie konta Revolut. Przelew 1000 jednorazowo wypłaca bonusową stówę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak było w starych, pierwszych edycjach. Obecnie dostępna edycja promocji z moneybackiem dla otwierających VeloKonto zawiera już wykluczenia dwóch kodów MCC przez co eliminuje ten sposób.

   Usuń
  2. Zasilenie konta jakiegokolwiek banku czy fintechu ma MCC6012 związany z płatnościami pobieranymi na rzecz instytucji finansowych.

   Usuń
  3. Przecież transakcje oznaczone MCC6012 są wykluczone w promce ze zwrotami w Velo.

   Usuń
 7. Ktoś wie czy Alior Bank oferuje jakieś ciekawe promocje na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzę, by ktoś dzielił się informacją o jakieś propozycji w tym banku.

   Usuń
  2. Ja ostatnio zamykałem konto w alior i nie było chęci zatrzymania.

   Usuń
  3. Alior? Nawet w czasach Sync nie było ofert na zatrzymanie.

   Usuń
 8. W tym miesiącu dobry wynik 1160zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rewelacyjny! Gratuluję i życzę kolejnych równie obfitych! :)

   Usuń
 9. To mój pierwszy komentarz tutaj choć zaglądam od 2021 roku. Ale za to od razu dłuższy. Na wstępie podziękuję za blog i za to jak wpłynął na moje podejście do banków i ogółem do finansów.

  W 2021 roku trafiłem tutaj przez przypadek, szukając najlepszych lokat. To były ciężkie czasy gdy oprocentowanie szorowało po dnie. Zacząłem zaglądać tu częściej bo ranking jest prowadzony rzetelnie. Jednak te wszystkie promocje z bonusami traktowałem z przymrużeniem oka i trochę jako bajki. W tym roku jednak się przełamałem trochę przy okazji bo założyłem konto oszczędnościowe w Velobanku razem z kontem osobistym i z nim zacząłem dostawać 10% zwrotów. Dopiero wtedy namacalnie uwierzyłem niczym niewierny Tomasz. Ten rok zamykam z wynikiem 2970 zł. Ale to nie jest jedyna korzyść bo jeszcze oszczędziłem na tym co nawet wcześniej nie uświadamiałem ile mi podżera. Miałem konto osobiste i kartę kredytową w PKO. Pobierali mi różne opłaty a to za powiadomienia, a to zdarzyło się że za kartę a to znów coś innego. Z kartą kredytową też nie zawsze obchodziłem się prawidłowo bo nie do końca rozumiałem jej działanie. Podsumowałem sobie ile mnie to w 2022 roku kosztowało razem i wyszło że wszystkie opłaty + odsetki zjadły mi 282,52 zł. W tym roku już tego nie ma. Pozamykałem, powyłączałem co zbędne, zrezygnowałem z tej starej karty a teraz ma w Citibanku i już ani grosza nie płacę. Mój sukces to właśnie też ogarnięcie mechanizmu działania takiej karty i limitu kredytowego. Sumarycznie jest w tym roku tak że ani grosza żadnemu bankowi nie zapłaciłem a zarobiłem jeszcze tyle ile wyżej wspomniałem. Totalna rewolucja.

  Z tego miejsca chcę podziękować autorowi bloga za kawał świetnej roboty jaką wykonuje oraz wszystkim bankobiorcom, których komentarze też wnoszą sporo. Pozdrawiam serdecznie, Łukasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za ten długi komentarz, opisanie swej historii i miłe słowa. Świetnie, że udało się przekonać do bankobrania i że takie są tego efekty! Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. To zaczynaleś podobnie jak ja kilka lat temu. Przez dwa lata zaglądałam tylko każdego 1 miesiąca żeby sprawdzić lokaty.

   Usuń
 10. No to i moje zyski. W tym roku najlepszy był styczeń 1218, ale grudzień go pobił 1.377 i jeszcze jedna stówka nie wypłacona.
  Za cały rok wpadło 9096.
  A przez 7 lat lekko ponad 40 tysięcy.
  Bardzo dziękuję Mr Złotowa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Noto super,
   można poznać sposób na takiecoś

   Usuń
  2. @Anonimowy31 grudnia 2023 17:42
   Trzeba mieć sporo wolnego czasu i zgodę od najbliższych na otwieranie dla nich kont - ot co :)

   Usuń
  3. Przez 7 lat lekko ponad 40 tysi? Hoho!

   Usuń
  4. To by oznaczało średnio-miesięczny przychód w wysokości niemal 500 zł przez te 7 lat :)

   Usuń
  5. @Anonimowy 3 stycznia 2024 10:40
   A gdzie te 2000 zł zgubiłeś?

   Ja od stycznia 2019 r. mam więcej. Nie napiszę ile bo i tak prawdopodobnie przez to rozgłaszanie nieopodatkowanych zysków w końcu ktoś wpadnie na pomysł żeby potraktować to tak jak oszczędności... A dlaczego nie? Przecież już prawie za wszystko trzeba dodatkowo płacić.
   Dziś kawa zakupiona w KFC to dodatkowo 25 gr za sam kubek. Jutro może już będzie trzeba zapłacić za podanie jej na tacy...

   Usuń
  6. Też się czasem zastanawiam czy ktoś 'niepożądany' nie czyta tych wpisów :)

   Usuń
 11. Rok zamykam okrągłą sumą 3200 zł.

  OdpowiedzUsuń
 12. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla wszystkich!
  Pamiętajmy o starym, dobrym porzekadle - pieniądze lubią ciszę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. U mnie za cały rok 6157, w tym na promocyjnych OKO - 3300

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli tylko 2857 bo lokat, kont oszczędnościowych, zakupionych akcji, obligacji... oszczędności na zakupionym maśle w promocji... nie liczymy.

   Usuń
  2. Masz na myśli odsetki w wysokości 3300 zł?

   Usuń
 14. Nie rozumiem skąd u Was takie wyniki co miesiąc...mnie prawie wszędzie blokują długie karencję. W wiekszosci banków nawet kilkuletnie🙁

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Partner, rodzice, teściowie, ciotki czy wujkowie też mogą zakładać konta, czyż nie? Zresztą ostatnio jest też modne zakładanie kont nawet dla przedszkolaków ... tak to wygląda :)

   Usuń
 15. Złotówa, z powyższego zrzutu ekranu wynikałoby, że Millennium wypłacił Ci aż 2-krotnie premię za płatności zbliżeniowe BLIK - życie jest piękne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cytat: "wpadło 2 x 50 zł (dwa razy, bo tutaj konto posiadam i ja, i żona)"
   Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem!

   Usuń
  2. Chyba że spojrzeć na to tak że za te same płatności wpadło i 5% i 50 zł. To tak.

   Usuń
  3. Chyba wszyscy tutaj podają zyski całych swoich rodzin i stąd wyniki dość często są tak zaskakująco wysokie.

   Usuń
 16. Gratulacje wyniku!
  Czy jest ktoś komu Alior Bank również wyłączył promocję 25zł zwrotu za wydanie 500 zł? Wyłączyli mi promocję w maju 2023 roku, dzwoniłem na infolinię i usłyszałem, że to była "stara" promocja T-Mobile i Alior bank to wyłączył. W rezultacie zdecydowałem się zamknąć konto, żadnej oferty utrzymaniowej nie zaproponowali.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jak to jest że Tobie wyłączyli, a tu w tym podsumowaniu widać że kto inny przez cały czas otrzymuje te profity?
   Miałeś cały czas to stare konto premium i nie robiłeś konwersji na jakieś nowe?
   Może trzeba było poszukać regulaminu dla tego starego konta a od nich zażądać wskazania podstawy takiego działania?
   To co podajesz jako wyjaśnienie z ich strony, to jakiś straszny bełkot. Poza tym, rozmowa na infolinii to błąd. Trzeba było napisać reklamację bo wtedy taka odpowiedź by była podstawą do dalszego działania.

   Ps. Pamiętam że pisałeś już o tym po tym, jak Ci wyłączyli te bonusy.

   Usuń
  2. Może zmieniłeś typ konta z Premium na KJCh lub Internetowe. Po przekształceniu nie da się wrócić. Aktualnie również brak opcji zmiany z Freemium na Premium i odwrotnie. Jeden nieprzemyślany ruch i po zwrotach.

   Usuń
  3. Ja też mam problem ze zwrotami ze starego konta T Mobile. Nie dostałam zwrotu za listopad, napisałam reklamację, uznali i przesłali 25 Zeta. Ale bez żadnego wyjaśnienia co i dlaczego, a pytałam czy promocja się kończy. W grudniu to samo, czekam teraz na odpowiedź na reklamację. W grudniu straciła ważność moja karta z TMobile i dostałam nową już z Alior. Może u tych osób, które nie mają już tamtej karty promocja też nie obowiązuje?

   Usuń
  4. Alior honorował moje wszystkie lokaty założone w Meritum, który jakiś czas temu przejął, ale TMUB był od początku swego istnienia podmiotem podległym.

   Usuń
  5. Nikomu nic nie wyłączyli. Przysłanie nowej karty z logo Aliora w miejsce tej z logo TMUB też nic nie zmieniło. Moneyback jest cały czas. Prawidłowo wypłacają. Za grudzień jeszcze nie ma bo zawsze wypłacają ok. 13-14-go więc dopiero za tydzień będzie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...