Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 1600 punktów w programie Bezcenne Chwile od Citibanku... w praktyce za nic

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

19.12.2023

1600 punktów w programie Bezcenne Chwile od Citibanku... w praktyce za nic

I takie promocje lubię! To bardzo miła niespodzianka.

Promocja "Dziękujemy, że jesteś w Programie Bezcenne® Chwile z Mastercard i Citi Handlowy (1600 pkt)"
Citibank właśnie przyznał 1600 punktów w programie Bezcenne Chwile (to równowartość 20 zł lub 2 biletów do kina). Ot tak, z zaskoczenia, (teraz) bez konieczności spełniania już jakichkolwiek warunków.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Po 1600 punktów na swe konta punktowe w programie Bezcenne Chwile dostaliśmy obydwoje - tzn. i żona, i ja (bo oboje mamy karty kredytowe w tym banku i co rusz przynoszą nam kolejne gratyfikacje - a to w promocji dla obecnych klientów, a to w jakimś konkursie, a to w akcjach z programem Bezcenne Chwile; w tym roku tych okazji do bankobrania było bardzo dużo). To więc wskazuje, że akcja banku jest na większą skalę, więc i wielu Czytelników bloga mogło dostać punkty - warto to sprawdzić.

💡 Osobom, które jeszcze nie mają żadnej karty Citibanku, przypomnę, że z kartą kredytową Citi Simplicity można zgarnąć (do wyboru) 900 zł w bonach do Allegro lub do 600 zł premii, lub głośnik JBL (o wartości ok. 619 zł), a 350 zł premii czeka za bezwarunkowo darmowe CitiKonto (do którego wydawana jest też karta Mastercard). Wyrobienie karty/otwarcie konta nie da 1600 punktów w promocji opisywanej poniżej, ale otworzy możliwość załapania się na podobne okazje w przyszłości.

Promocja "Dziękujemy, że jesteś w Programie Bezcenne® Chwile z Mastercard i Citi Handlowy (1600 pkt)"


Wczoraj bank przesłał maila o takiej treści:

"Przychodzimy, by nie tylko podziękować za aktywność w programie Bezcenne® Chwile i płatności kartą Mastercard® Citi banku w 2023 roku, ale także, by Cię nagrodzić... punktami! 

Otrzymujesz 1600 punktów! 

Raz jeszcze dziękujemy, życzymy udanego seansu i zachęcamy do dalszej aktywności w programie!"

Mail powiadamiający o promocji "Dziękujemy, że jesteś w Programie Bezcenne® Chwile z Mastercard i Citi Handlowy (1600 pkt)"


I punkty faktycznie są już na mym koncie w programie Bezcenne Chwile - w tym celu nic robić nie trzeba było, bo to prezent od banku. Oto zrzut ekranu z mego konta punktowego w programie Bezcenne Chwile:

Punkty przyznane w promocji "Dziękujemy, że jesteś w Programie Bezcenne® Chwile z Mastercard i Citi Handlowy (1600 pkt)"

Jednak jest regulamin tej promocji, z którego wynika, że punkty należą się osobie posiadającej kartę (debetową do konta lub kredytową) Mastercard wydaną przez Citibank, zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile przed 1.12.2022 r., która ponadto:

 • w okresie od 1.12.2022 do 1.12.2023 roku:
  • wykonała co najmniej 1 płatność kartą i 
  • co najmniej jeden raz zalogowała się do programu Bezcenne Chwile oraz 
 • ma wyrażone zgody na otrzymywanie wiadomości marketingowych za pośrednictwem maila (i najpóźniej do 1.12.2023 r. nie wycofała tej zgody).


Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia powyższych warunków, więc niewykluczone, że jeszcze te punkty można dostać, jeśli ktoś ich dotąd nie ma (np. gdyby bank przydzielał je transzami).

W regulaminie zauważyć jeszcze należy, że punkty są ważne jedynie przez 3 miesiące od dnia zasilenia konta punktowego w programie (to czas, w którym będzie je można wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile). Warto więc je wykorzystać - 1 600 punktów wystarczy na 2 bilety do Cinema City lub do Multikina. "Świąteczne" punkty od Citi sumują się ze "standardowymi" punktami w programie bądź innymi promocyjnymi punktami zgarniętymi w akcjach specjalnych dla kart z logo Citi, więc zważywszy na to, że voucher na zakupy o wartości 50 zł (np. do Decathlonu czy RTV Euro AGD) "kosztuje" tutaj 4000 punktów, to 1600 punktów w praktyce jest równowartością 20 zł.

Przydatne dokumenty:

99 komentarzy:

 1. No i szacun za takie podejście do klienta. A nie jak z promocjami: tylko dla zaproszonych, tylko dla nowych, nie mających włączonej usługi X od N czasu, nie logujących się do bankowości int./mobilnej. Nagroda za to, że jesteś naszym klientem i korzystasz z naszych produktów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szacun za takie podejście do klienta? To wykluczenie dla kart aktywowanych w grudniu, nie wspominając o wręcz śmiesznej wartości 1600 punktów 🤣🤣

   Usuń
  2. Za nic dają 20 zł a ci się nie podoba. To nie ale zachowaj to dla siebie.

   PS. Tylko że te 20 zł trzeba pomnożyć pewnie razy set tysięcy posiadaczy kart Citi.

   Usuń
  3. To że bank eliminuje tych którzy dopiero otrzymują karty, to jak najbardziej właściwe zachowanie. Podobie gdy chodzi o tych uśpionych.
   Pierwsi niech najpierw staną się klientami a mają ku temu zachęty w postaci im przypisanych nagród. Drudzy chyba nawet nie istnieją bo trudno uwierzyć, że jest ktoś kto przez ponad rok nie dokonał ani jednej płatności i nie zalogował się ten jeden raz.
   Nagroda 1600 punktów nie jest śmieszną, w przeciwieństwie do tego typu myślenia.
   Jestem klientem tego banku od ok. dwóch lat i choć można powiedzieć wiele złego na temat aplikacji i ogólnej funkcjonalności ich sytemu bankowego, to gdy chodzi o sposób traktowania klienta w promocjach, to taki Paribas który ma bardzo fajnie działającą aplikację i funkcjonalny - jak dla mnie - system bankowy, leży na tym polu i kwiczy jak ten zwierzak który wydaje taki odgłos. W Citi nie muszę się upominać o to co moje i nawet gdy mają opóźnienia w przekazywaniu nagród, to sami to korygują. Na jakąś tam złożoną reklamację na początku posiadania u nich kk odpowiedzieli tak jak powinno to wyglądać w każdym banku. Nie odpowiadają szybko ale robią to w bardzo przyzwoitym czasie. Tak samo jest w przypadku gdy zakłada się u nich konto czy bierze kk; nigdy nie odchodzi się z kwitkiem mimo tego, że już minął czas przystąpienia do promocji i wykonania jakichś wymaganych zadań. Miałem tak w przypadku korzystania z promocji konta osobistego. Po prostu zapewnili mnie, że nic mi nie przepadnie i żebym spokojnie czekał na dopełnienie formalności. A jak jest w Paribasie lub innych bankach w tym temacie? Myślę że odpowiedzi jest wystarczająco wiele w komentarzach.

   Usuń
 2. Było coś podobnego w ubiegłym roku, ale chyba warunki były ściślejsze (nie pamiętam co, chyba płatność w Empik w jakimś okresie), teraz to już (prawie) zupełnie za nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, takie promocje też bywały - np. zrób zakupy za min. 100 zł u partnerów (m.in. Circle K, Empik, Carrefour), a w zamian dostaniesz 8000 pkt.

   Usuń
  2. Aktualnie trwa promocja z bonami 50 zł:
   https://www.bankobranie.pl/2023/11/zimowe-zakupy-z-karta-kredtowa.html

   Usuń
 3. Że może być taka łatwa promocja to nawet nie myślałam. Faktycznie mam maila. Wielkie dzięki bo bym przeoczyła. Fajna niespodzianka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Był kiedyś bonus 102 zł od ING. Też wypłacali za nic.

   Usuń
 4. Potwierdzam 2 bileciki wpadły

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie też wpadło 1600.
  Ale z tego co wiem wybrani dostali 8000, nie wiadomo do końca jakie kryteria o tym decydowały.
  Prawdopodobnie decydował rodzaj karty i numery początkowe.
  Nie, żebym wyszedł na marudę, bardzo się cieszę i jest to miła niespodzianka.
  Citi często daje zarobić w ciągu roku "starym karciarzom" ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak tylko 2 rodzaje kart, jakies stare numery a wiec dla starych zasłużonych klientów -:)

   Usuń
  2. Tak, dla kart o numerach rozpoczynających się od 557456 albo 530400 jest 8000 pkt.

   Usuń
  3. A co się dziwić, że innym dają 8.000 pkt-ów. Jak mają przykładowo poniższą kartę, to trudno ich traktować tak samo jak osobę z Citi Simplicity.

   Karta Kredytowa Citibank World Elite Mastercard Ultime jest dostępna bezpłatnie dla Klientów Citi Handlowy, (...) gdy wartość transakcji bezgotówkowych dokonanych w okresie 12 miesięcy Kartą Kredytową Citibank wyniesie minimum 180.000 zł. Karta jest dostępna również z opłatą roczną 1.200 zł dla Klientów, którzy nie spełniają wymogów zwalniających z opłaty.

   Usuń
 6. Dostałam także. Dzisiaj 2 bilety już wykorzystane. Dziękuję za informację

  OdpowiedzUsuń
 7. I ja też dostałem, miłe zaskoczenie, dzięki Wam się o tym dowiedziałem

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystko pięknie tylko popsuli to wymogiem zgód na spam… próbowałem teraz dodać na przyszłość zgodę i nie można dodać tylko na e-mail ale trzeba też telefon żeby zapisać zmiany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze był wybór...ja mam tylko e-mail i nie było z tym problemu, po prostu nie zaznacza się pola "telefonicznie"

   Usuń
  2. Ale zgoda na marketing w BCh zawsze jest wymagana. Do wyboru jest email lub SMS. Ale co za problem mieć skrzynkę mailową dedykowaną do tego typu rzeczy?

   Usuń
  3. Szkoda - niestety nie miałem zgód i punktów brak, mimo że klientem Citi jestem od 14 lat zdaje się, a w programie Bezcenne Chwile też jestem od początku.

   Usuń
  4. @Anonimowy 20 grudnia 2023 20:53
   A w czym te zgody przeszkadzają że tak się przed nimi bronicie? Ja zakładając konta w bankach czy biorąc udział w takich BC, zawsze wyrażam zgody na wszystko co niezbędne a nawet więcej, o ile to ma jakikolwiek związek z tym do czego przystępuję. To naprawdę nic nie kosztuje a zawsze można jeszcze więcej zyskać. Banki potrzebują tych zgód, by móc zgodnie z obowiązującym prawem wychodzić z różnymi propozycjami. Kto zatem nie chce otrzymywać takich propozycji, temu późniejsze biadolenie nie pomorze.

   Usuń
  5. a po co mi więcej spamu niż niezbędne?
   “Do wyboru jest email lub SMS.” no właśnie nie da się albo albo tylko oba pola trzeba przynajmniej dla karty w citi. Zgody na marketing to nie to samo co udostępniania danych bank <->bch…

   Usuń
  6. Zgody tylko dla banku to jeszcze nie tak źle. Najgorzej, jak chcą zgód dla firm współpracujących. Po wyrażeniu takiej jednemu z banków (był wymóg przy promocji) zaczęły się telefony kilka razy w tyg. z fotowoltaiką, ofertą kalibracji alkomatu (żadnego nie mam), zaproszenia na prezentację kołder, filtrów do wody, odkurzaczy, na darmowe badania, czego to w sumie nie było. Najlepszy tekst to oferta badań w 'Pani miejscowości', a jak pytam gdzie dokładnie to się okazuje że 600 km ode mnie. Wycofanie tej zgody oraz blokowanie numerów nic nie dało, bo nr tel. wpadł już do bazy firm marketingowych i wydzwaniają z coraz to innych numerów. Never ending story. Natomiast wycofanie zgody marketingowej dla banku działa skutecznie, brak tel., maili, smsów wysyłanych bezpośrednio przez bank.

   Usuń
 9. Mała rzecz a cieszy. Dzięki za wrzutkę o tej promocji bo mi mail umknął a punktów w BCh też bym raczej nie sprawdzał.

  OdpowiedzUsuń
 10. To się zgadzam. Citi posiadaczem karty kredytowej pozwala zarobić jak żaden inny bank. Co rusz promocja. Przykład dla innych banków które jednak z tego nie korzystają.

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam, orientuje się ktoś jak długo są ważne bony wybrane za punkty z Bezcennych Chwil? Chodzi mi głównie o bony do Circle i do Carrefour.
  Z góry dzięku
  Pozdro

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. cyrkle do konca marca aktualnie nadal

   Usuń
  2. do Circle K zamawiany pod koniec 11.2023 ma ważność do 31.03.2024.

   Usuń
 12. Czyli rozumiem, że z konta Citibanku nie warto rezygnować po zakończeniu promocji? I że warto również utrzymywać kartę kredytową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie warto rezygnować z bezcennych chwil, nawet po zamknięciu karty.

   Usuń
  2. Nawet po zamknięciu karty?

   Usuń
 13. No to miałem wyczucie czasu:( 03.12 złożyłem dyspozycję wypowiedzenia kk... Ech, losie przewrotny i ... nieprzewidywalny;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim skromnym zdaniem nie ma to wpływu na warunki otrzymania nagrody. Raczej należy patrzeć na to, czy wszystkie warunki zawarte w regulaminie są spełnione, czyli przystąpienie do BC przed 1.12.2022 r., co najmniej 1 transakcja bezgotówkowa w okresie od 1.12.2022 r. do 1.12.2023 r., to samo z co najmniej 1 logowaniem i to czego się niektórzy tu tak strasznie ale to strasznie boją, czyli wyrażone i nie wycofane zgody na dzień 1.12.2023 r.
   Zatem przy spełnieniu tych wszystkich warunków powinno być i 1600 punktów i propozycja 10% (100 zł) na zatrzymanie.

   Usuń
 14. Ciekawostką jest to, że chociaż te punkty są ważne przez 3 miesiące to w BC nie ma nawet informacji tam gdzie o tym ta informacja być powinna (Punkty wygasające --> Tutaj widzisz punkty, które stracą ważność w ciągu najbliższych 3 miesięcy.).
  Taki to jest właśnie ten program. Sami łamią własne zapisy ale punktów które przez nich przepadają nie oddają nawet po reklamacjach.
  Citibank czy inny bank obdarowuje a Mastercard® Bezcenne® Chwile bardzo sprytnie zrujnuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie doczytałeś tej informacji o 3 m-cach do końca...Dalej jest napisane, że dotyczy tylko punktów standardowych, a nie tych naliczanych w promocjach....

   Usuń
  2. @kate 22 grudnia 2023 17:11
   To może inaczej bo widzę tendencję która zmusza mnie do samobiczowania: ja jako użytkownik tego programu chcę widzieć wszystko a nie nie że jest jakieś działanie wobec mnie - bardzo delikatnie to ujmując - z przysłowiowego partyzanta.
   Gdyby jednak spojrzeć nawet w ten sposób o którym piszesz i gdyby się tego trzymać, to dlaczego w BC na karcie zarejestrowanej z VeloBanku mam widoczną informację o 500 wygasających punktach z "Chwile Bardziej Velo" (dla przypomnienia gdyby ktoś już zdążył zapomnieć, tudzież dla informacji gdyby ktoś zupełnie nie był w temacie; w tej promocji było 8500 pkt i tych 500 pkt to punkty które pozostały po wymianie 8k pkt) a nie ma takiej informacji o tych punktach z Citi? Przecież i to i to to są punkty naliczone właśnie w promocjach.
   Tych 500 punktów nie mam nawet na co wymienić bo są tylko jakieś durne cegiełki o wartości 5 zł na coś, czego wspierać nie chcę. Mam dość tych wszystkich atakujących mnie "ceglanych" reklam w aplikacji Alior Banku, w aplikacji Biedronki i ich samoobsługowej kasie... Tu "cegła" tam "cegła" i zanim coś zrobię np. w takim Aliorze, to muszę się naklikać bo inaczej się nie da nic zrobić.
   A wracając do BC, to fakt jest taki, że odkąd "Priceless® Specials" przepoczwarzyło się w "Mastercard® Bezcenne® Chwile", zmieniło się wszystko na niekorzyść uczestników tego nowego przepoczwarzonego programu, w tym także właśnie ta widoczność wygasających punktów.

   Usuń
  3. Była promocja Chwile Bardziej Velo: 8500 punktów na start, przyznali mi te punkty. Wg regulaminu miały mieć ważność 1 m-c i od razu po ich przyznaniu było widać ich datę, kiedy tracą ważność. Po odbiorze nagrody pula z krótką datą ważności pktów się zmniejszała. Więc raz to eksponują, a raz nie. Te punkty z Velo były jak najbardziej promocyjne a nie standardowe.

   Usuń
  4. Ok, rzeczywiście tak bylo, jednak Velo ma niejako własny program te velo chwile, więc może maja inne zasady, niestety w innych bankach np Pekao ich nie widac, a za 500 pkt w velo chyba mozna kupic glovo 20 zl, ale wazne do konca roku

   Usuń
  5. @Anonimowy 23 grudnia 2023 07:48
   Niestety poza "cegłami" nie ma nic.

   Usuń
  6. No to jeszcze 300 pkt z jakiegoś Przyspieszenia lub od partnera programu i bedzie bilet do kina

   Usuń
  7. No i tu też jest problem; do wyboru LUX MED, W.KRUK i FREENOW. Jest super! 🤣

   Usuń
  8. A ja mam np. circle i wolta, czesto jest carrefour, przyspieszacze zmieniaja sie co 2 tygodnie, wiec na pewno coś znajdziesz, a jak nie to daj na cegielke i dzieci ci za to podziekuja

   Usuń
  9. „A ja mam np. circle i wolta”
   No ja też mam, tyle że do „zdobycia”.
   Za 500 pkt nie wybiorę 50 zł do Circle K czy choćby 10 zł do Allegro. Co myślę o tych wymuszanych cegiełkach już napisałem. Jeżeli mam pomagać, to na pewno nigdy poprzez jakąkolwiek formę szantażu, a tym właśnie dla mnie jest to stawianie mnie pod tą ścianą.

   Usuń
  10. Dałem te 500 pkt na jakieś zwierzęta i usunąłem kartę nie płacz

   Usuń
  11. Bez tych wycieczek proszę. Ja nie muszę się uginać pod batem.

   Usuń
 15. Czy ktoś kto brał udział w konkursie "Wygraj bezpieczeństwo z Citi Handlowy i voucher 50 PLN do Allegro" otrzymał tę nagrodę? Nagrody miały być przekazane do dnia 22 grudnia br.

  "O spełnieniu warunków Regulaminu i wygranej w Konkursie, wraz z przekazaniem nagrody
  powiadomimy Cię do 22.12.2023 r. w wiadomości na Citibank Online – zakładka Kontakt."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja brałem udział i nie dostałem - być może fakt wypowiedzenia umowy karty ma w tym wypadku znaczenie (niestety nie zapisałem sobie regulaminu tego konkursu). Niemniej poczekałbym na spokojnie parę dni jeszcze. Nagrody z tytułu podwyższenia limitu kredytowego (50 zł do Biedry) też wpadły z bodajże jednodniową obsuwą.

   Usuń
  2. @Anonimowy 24 grudnia 2023 12:08
   Regulamin jest dostępny na stronie banku:
   https://www.citibank.pl/files/documents/online-banking/konkurs-wygraj-bezpieczenstwo.pdf

   W każdym razie ja powinienem się w tej grupie 500 osób zmieścić patrząc na to kiedy wziąłem udział w tym konkursie, a także na to, że wszystkie odpowiedzi były poprawne.

   Usuń
  3. Dostałam 23 grudnia

   Usuń
  4. Ja dostałem , żona już nie

   Usuń
  5. Witam,
   mam pytanie; kiedy (dzień i jeżeli to możliwe godzina) wypełnialiście ankietę konkursową?

   Usuń
  6. Wypełniłem ankietę w pierwszych minutach (mam dowód na to) po rozpoczęciu tej promocji (data i czas rozpoczęcia promocji: 6.12.2023 godz. 13:00) i nagrody brak. Tak więc albo w tych pierwszych minutach zaraz po wystartowaniu promocji było tak wielu odpowiadających, albo rozdawali te nagrody komu popadnie.

   Usuń
  7. Wczoraj przysłali mi wiadomość o treści: "Konkurs został zakończony. Tym razem się nie udało, ale mamy nadzieję, że zapewniliśmy Ci dobrą zabawę i porcję wiedzy dot. bezpieczeństwa w sieci."

   Usuń
 16. Alior przyznał mi nagrodę rocznicową za KK, nawet więcej punktów niż Citi :) Miło. Sprawdźcie, może i u Was są.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz kartę stricte Aliora czy jeszcze z czasów TMUB?
   Jakoś cię informowali? Czy punkty po prostu pojawiły się na koncie?

   Usuń
  2. @Anonimowy 28 grudnia 2023 07:04
   To nie tylko za kk ale za bycie u nich. Ja nie mam kk tylko zwykłe konto.

   Usuń
  3. z czasów TUMB, ale aktualnie odnowioną i już z logo Aliora.

   Usuń
  4. u mnie też się punkty pojawiły znienacka :D (zero informacji - w ogóle tego nie wykorzystali marketingowo)

   Usuń
 17. Jeszcze dostałam jakieś 1810 pkt opisane jako "Nagroda rocznicowa". Sprawdźcie swoje konta...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na karcie do konta czy kredytowej? Jak długo te punkty są ważne?

   Usuń
  2. Dzięki za info., u mnie też 1810p.

   Usuń
  3. @Anonimowy 28 grudnia 2023 07:04 pisał o tym.
   U mnie też jest +1810 pkt.

   Usuń
  4. I jeszcze takie spostrzeżenie, dali te 1810 pkt żeby dać więcej niż Citi. Tak więc podziękowania dla Citibanku, no i oczywiście dobrze że Alior wziął z Citi przykład.

   Usuń
  5. Ale ja dostalam na citi...wiec 1600 + 1810

   Usuń
  6. W mbanku też dali...nagroda od bchw

   Usuń
  7. A ja z żoną dostaliśmy od Parobasa po 3 x 16000 punktów znaczit 96000 punktów i też jesteśmy zadowoleni 😋

   Usuń
  8. Anonimowy28 grudnia 2023 12:32 - a nie jest tak, że masz Kartę kredytową i debetową, a może i te dwie porejestrowane na różne maile w BCh?

   Usuń
  9. Anonimowy28 grudnia 2023 13:55: Nie, mam jedną kk w Citi, dostałam 1600 i 1810 pkt na tę jedną kartę

   Usuń
  10. też mam z kk citi 1600 pkt +1810 pkt miły prezencik

   Usuń
  11. Też dostałem te punkty. Ciekawe z okazji jakich to urodzin? Moich na pewno nie bo mam w czerwcu.

   Usuń
  12. Chyba urodziny bchw(?)

   Usuń
  13. Punkty rozdaje sam program BC a nie jakikolwiek bank. Mam je na prawie wszystkich kontach i kartach. Tak więc jest naprawdę nieźle.

   @Anonimowy 29 grudnia 2023 23:05
   W poszukiwaniu odpowiedzi, raczej bym sugerował jakąś symbolikę. Nie jest to raczej żadna data bo nie ma nic konkretnego co by się z tą datą mogło wiązać czy to w odniesieniu do wydarzeń w Polsce czy też na świecie.
   Kiedyś Orange rozdawało bardzo dużą ilość GB i to miało odniesienie do daty.
   Zobacz sobie np. znaczenie liczby 18 (1i 8) i na to jest teraz moda wśród wielu nawet znanych osób, np. piłkarzy. Nie mówię że to jest właściwy kierunek poszukiwań, jednak w przypadku innej czterocyfrowej liczby, nie tylko dwie pierwsze ale też i dwie pozostałe niosą przesłanie i są celowo stosowane. I to żadna teoria spiskowa. Nawet na rejestracjach aut można to znaleźć w pewnych kręgach.

   Usuń
  14. Na Citi mam, ale na nowych kartach (dodane 2-3 m-ce maks) nie mam...

   Usuń
  15. Punkty rozdaje sam program BCh? Co to zdradza?

   Usuń
  16. Kiedyś Orange rozdawała bardzo dużą ilość GB i dalej to robi - w listopadzie i grudniu dawali 100 GB za doładowanie własnego konta kwotą 10 zł 😋

   Usuń
  17. @kate 30 grudnia 2023 12:56
   Bo sam pomysł zgapili od Citibanku i dają tam gdzie są aktywne (najprawdopodobniej) karty powyżej roku („rocznicowa”). Tylko ta ilość punktów jest zagadką.

   @Anonimowy 30 grudnia 2023 14:09
   Obecnie Orange daje nawet więcej ale nie o tym jest tu mowa, tylko o powiązaniu z datą lub jakąś symboliką.
   Ta duża ilość GB wtedy - a był to rok 2017 - była nawet w nazwie powiązana z datą obchodzonego w ten sposób wydarzenia („Grunwald”).

   Usuń
  18. @Anonimowy 30 grudnia 2023 13:58
   Kompletnie nie rozumiem Twoich komentarzy o "zdradzaniu". Czy możesz zatroszczyć się o to, by Twoje wypowiedzi były bardziej rozbudowane i komunikatywne?

   Usuń
  19. @kate Ale to chyba by dali we wszystkich bankach a są tylko w Citi?

   Usuń
  20. @Anonimowy, 30 grudnia 2023, 13:58 - absolutnie nic tego nie zdradza, gdyż wszystkie promki są organizowane przez MasterCard Europe w połączeniu z konkretnym bankiem.

   Usuń
  21. @Anonimowy 30 grudnia 2023 17:27
   Bo kartę Citi (najprawdopodobniej kredytową) ma już przynajmniej ponad rok, a tamte wyraźnie podaje że ma dopiero "dodane 2-3 m-ce maks".

   Ja mam dodane po 1810 pkt dla każdego banku bez względu na ilość zarejestrowanych kart z danego banku w Bezcennych Chwilach. Mowa oczywiście o kartach w BC ze "stażem" przynajmniej jednego roku. Tak więc miła niespodzianka.

   Usuń
  22. Promocja nazywa się "dziękujemy że jesteś z nami" punkty ważne 3 mce

   Usuń
  23. Regulamin ciekawy znaleziony tylko tutaj https://rpm-cms.upaid.pl/media/lmnh0e0c/dziekujemy-ze-jestes-z-nami.pdf
   Osobiście nie dostałem na wszystkich kartach ktore spełniły warunki, może nietypowa pula ograniczała [Pula Nagród] Pula Nagród wynosi 165708 (słownie: sto sześćdziesiąt pięć tysięcy siedemset osiem), tj. 165708 Nagród po 1810 Punktów każda.

   Usuń
  24. Dzięki Modig!

   § 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE
   1. Organizatorem promocji "Dziękujemy, że jesteś z nami” jest Mastercard Europe SA, belgijska prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

   Usuń
  25. Reklamujcie telefonicznie, kto nie dostał tych 1.810 pkt. Jest regulamin, więc punkty muszą być. Przed chwilą zgłaszałam, punkty dopiszą jeszcze dziś.

   Usuń
  26. Jest oficjalne źródło ciekawie przypięte jako 1sze pytanie do FAQa całego programu tutaj https://bezcennechwile.mastercard.pl/zasady-programu
   Zachęcony do reklamacji spróbuję.

   Usuń
  27. W § 3 ust. 1 d) jest zapis o konieczności wykonania w okresie ostatnich 12 m-cy co najmniej jednej transakcji stanowiącej Zakup Premiowany - o co konkretnie tutaj chodzi?

   Usuń
  28. To że karta musi być aktywna tzn użyta co najmniej raz w ostatnim roku od 20.12.2022 i transakcja nie może być z listy zakazanych.

   Usuń
  29. Zakup premiowany oznacza każdy niezwrócony zakup z wyjątkiem wszelkich transakcji mających charakter transferu gotówki.

   Usuń
 18. Na co można zamienić te 1600 punktów, bo kino to ja mam w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 19. W Pekao do KK również dali 1810 punktów. I co ciekawe, niedawno (jesienią) wymieniłem starą 💳 z opłatą roczną na nową z Żubrem, a podczas rejestracji nowej karty kredytowej tworzone konto bch połączyło się ze wcześniejszą kartą i były tam punkty ze starej karty... które mam teraz na koncie bch przypisane do nowej karty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od banku, trybu rejestracji karty itp. Jeśli nie zadziała z automatu to zawsze można zadzwonić i 1. Połączyć konta kart z jednego banku(np Citi, Santander, mbank) 2. Przetransferować pkt z np starej karty na kartę wznowioną jak ostatnio w Velo.
   Teraz znowu będę musiał dzwonić bo puknty urodzinowe wpłynęły na starą kartę w Velo nieaktywną od 2 miesięcy.

   Usuń
  2. Tzw. transfer punktów BCh nie jest możliwy.

   Usuń
  3. Może różnimy się co do nazewnictwa ale dla mnie jest. W przypadku Santandera telefonicznie musiałem załatwić funkcjonalność którą BC nazywa Household, czyli karty danego banku zbierają do jednej puli ale np na osobnych przyspieszaczach. Po kilku dniach od telefonu salda się połączyły. 2 transfer w banku który nie udostępnia Household czyli np Velo jest możliwy w przypadku zastąpienia starej karty nową. W sensie nawet nie bardzo sprawdzali tylko prosili o 4 ostatnie cyfry obu kart i po kilku dniach był transfer który będę musiał powtórzyć.

   Usuń
 20. Złożyłem reklamację (Po podpowiedzi anonimowego z 8:37. Dziękuję.) w Alior Banku na punkty "1810"i o dziwo reklamacja uznana i po pół godzinie punkty na koncie.
  Przy okazji załatwiłem reklamację "Carrefour w Programie MasterCard dla Alior Banku" 2×1000p. za grudzień.

  I od niechcenia przejrzałem nie używane od kilku miesięcy konto z Grupy BPS, gdzie ku mojemu zaskoczeniu pojawiła się "nagroda specjalna 8000p."
  Kompletnie nie wiem za co.
  Sprawdźcie swoje konta jeżeli ktoś ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 8.000 pkt dostałeś z tej promocji:
   https://minio.upaid.pl/rpm/RPM_ADMIN_API/9a0afeeb-1765-43ca-b47e-6cdaa9d84d62/REGULAMIN%20PROMOCJI%20_Zr%C3%B3b%20sobie%20prezent_.pdf

   ps. na stronie programu BCh jest zakładka Banki i Fintechy, warto tam raz na jakiś czas zajrzeć, bo pojawiają się promocje, o których Złotówa nie pisze. Ta Twoja jest dla kart Banków Spółdzielczych. I podobnie jak wcześniej, kto tych 8.000 pkt nie dostał a spełnił warunki zapisane w regulaminie niech składa reklamację telefonicznie. To już w praktyce stówa, więc tym bardziej warto.

   Usuń
 21. Na co poza kinem można wymienić te 1600 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nic, ale jak masz przyspieszacz z empikiem to beda dodatkowe punkty i za 2000 pkt mozna wziac monety do Allegro albo moze inny voucher

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...