Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: VeloBank: 50 zł za otwarcie VeloKonta + 100 zł za skuteczne polecenie (program "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 4/2023)

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.12.2023

VeloBank: 50 zł za otwarcie VeloKonta + 100 zł za skuteczne polecenie (program "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 4/2023)

Oto najnowsza edycja programu "Doceniam Velo - polecam Velo".

Program poleceń konta w VeloBanku: "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 4/2023
A ten program poleceń sprawia, iż otwierający VeloKonto do zgarnięcia mają nie tylko 600 zł moneybacku, ale też dodatkową premię 50 zł (właśnie za otwarcie konta z polecenia). A obecni klienci zarobić mogą na poleceniach konta.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w VeloBanku.]

Sama premia dla osób otwierających konto osobiste w VeloBanku z polecenia, to jedynie 50 zł, ale co najistotniejsze, to program poleceń łączy się ze wspomnianą, inną promocją przewidzianą dla zakładających VeloKonto. W niej do zgarnięcia jest aż 600 zł, dzięki wysokiemu, bo aż 10-procentowemu zwrotowi za płatności - moneyback szczegółowo opisuję w wyżej podlinkowanym wpisie; tam też znajdziesz prześwietlenie konta osobistego z oferty VeloBanku. Poniżej przyglądam się już tylko nowej odsłonie programu poleceń.

Program poleceń konta w VeloBanku: "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 4/2023


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 31.12.2022 r. nie posiadała konta osobistego w VeloBanku (ta data na szczęście pokrywa się z datą wyznaczającą okres wykluczenia dla byłych klientów w promocji z moneybackiem do 600 zł).

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w VeloBanku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego czeka nagroda w postaci premii pieniężnej o wartości 50 zł.

Zasady programu "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 4/2023" 


By zdobyć nagrodę za otwarcie konta:
 • załóż VeloKonto (czyli konto osobiste z oferty VeloBanku) podając w nim kod polecenia od obecnego klienta VeloBanku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 29.02.2024 r.).

  Jeśli nie znasz kogoś, kto mógłby Ci udostępnić kod poleceń VeloBanku, możesz podać mój kod polecenia: QF5E3M (za ewentualne skorzystanie z góry dzięki!).
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody:
  "1) na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego [4]
  2) zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną [5],
  3) zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących (...) w tym opartych na profilowaniu oraz przesłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej [5] oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych [4], w tym telefonu,
  4) zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing [6] lub prawnie uzasadniony interes administratora danych [7])";
 • w każdym z trzech pierwszych kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasil swe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości min. 2 000 zł - wpływ musi pochodzić z rachunku w innym banku (może być to nawet przelew z Twego konta) lub z konta firmowego w VeloBanku; nie może to być przelew z konta dla klientów indywidualnych w VeloBanku; na potrzeby promocji bank uwzględni tylko wpływ w wysokości min. 2 000 zł - nie może być to suma mniejszych wpływów, nawet jeśli łącznie uzbierałoby się 2 000 zł.

Zasilenie konta oznacza wpływ na to konto, który zostanie odnotowany w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

Przykładowo: jeśli konto założysz w grudniu, to wpływy należy zapewnić w styczniu, lutym i marcu.

Wypłata premii za otwarcie konta z polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji przez osobę zakładającą konto. Zatem pozostając przy powyższym przykładzie - w przypadku konta otwartego w grudniu - gdy warunki (tj. wpływy) zostały spełnione w okresie od stycznia do marca, to premia wpadnie do 30.04.2024 r. 

Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia, nie wycofuj zgód marketingowych oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (pod miejscem wyboru karty do konta, a przed zgodami):Jak polecać konto w VeloBanku? 


W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta osobistego w VeloBanku oraz zapisanie do programu "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 4/2023" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. W każdej edycji programu poleceń bank generuje dla klienta inny kod poleceń.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody marketingowe (te same, które wymieniam wyżej, wskazując na wymagania wobec osoby dopiero zakładającej VeloKonto) oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto.

Za każde skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania premii 50 zł, osoba polecająca otrzyma premie 100 zł. 

Wypłata premii za skuteczne polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków przez osobę, która założyła konto z polecenia (do tego czasu osoba polecająca również nie może zamykać konta, wypowiadać umowy, wycofywać zgód, ani zmienić konta z indywidualnego na wspólne).
 

Konto osobiste w VeloBanku - szczegóły oferty


VeloKonto
, czyli konto osobiste, które trzeba założyć w VeloBanku, charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty lub
  • nie masz ukończonego 26. roku życia;
 • 0 zł za wydanie karty do konta (za pierwsze cztery karty; za piątą lub każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 5 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 0/5 zł (prowizja nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu poprzednim).

Jeśli z VeloKontem chcesz zyskać więcej niż 50 zł na start, koniecznie sprawdź wpis, w którym prześwietlam wspomnianą promocję z moneybackiem do 600 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

7 komentarzy:

 1. Posiadanie przez osobę polecającą jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste wyklucza z polecania? Czy EKO bądź Skarbonka też wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyżej podlinkowanym regulaminie nie ma ani słowa o żadnych restrykcjach tego rodzaju.

   Usuń
  2. Cytat z powyższego opisu: "Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w VeloBanku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania"

   Usuń
  3. Pytanie czy określenie "nie uprawnia" jest tożsame z "wyklucza" ??

   Usuń
  4. Nadinterpretujesz. Oczywiście że inne produkty nie przeszkadzają.

   Usuń
 2. Czy w sekcji "Pozostałe oświadczenia" należy wyrazić zgodę na a przetwarzanie wizerunku oraz zgodę na przetwarzanie danych w związku z usługą dostępu do informacji o rachunkach płatniczych?

  Obecnie nie mam zaznaczonych zgody ani sprzeciwu.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...