Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Santander Consumer Bank: 50 zł w akcji "Zwroty za obroty"

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

20.12.2023

Promocja dla obecnych klientów Santander Consumer Bank: 50 zł w akcji "Zwroty za obroty"

Propozycja kierowana jest do zaproszonych posiadaczy karty kredytowej.

Promocja "Zwroty za obroty"
Jednak Santander Consumer Bank nie rozsyła zaproszeń jednorazowo, bo promocję ma zaplanowaną... aż do połowy 2025 roku (przez cały ten czas jest szansa uzyskania zaproszenia).

Na wstępie przypomnienie dla osób, które jeszcze nie mają karty kredytowej w Santander Consumer Banku: można zyskać przy okazji jej wyrobienia - do wzięcia czeka 400 zł w bonach do Allegro + moneyback do 360 zł rocznie. W podlinkowanym wpisie zapoznasz się ze szczegółami tej propozycji, a poniżej skupiam się już na akcji przewidzianej dla obecnych klientów.

Promocja "Zwroty za obroty"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia posiadająca kartę kredytową wydaną przez Santander Consumer Bank, która otrzymała/otrzyma (najpóźniej do 30.06.2025 r.) zaproszenie do promocji. Bank przewiduje przekazywanie takich zaproszeń w formie pisemnej, elektronicznej, telefonicznej lub za pośrednictwem SMS.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka bonus 50 zł, który bank wypłaci na rachunek karty kredytowej. Jego wpływ spowoduje spłatę ewentualnie wykorzystanego limitu kredytowego lub nadpłatę - w tym drugim przypadku, chcąc wykorzystać środki, pamiętaj by robić płatności kartą (gdyż przelew z karty kredytowej bądź wypłata w bankomacie - delikatnie rzecz ujmując - nie należą do najtańszych transakcji).

Zasady promocji "Zwroty za obroty"


Jeśli znajdziesz się w gronie osób wyróżnionych przez bank, a więc takich, które otrzymały zaproszenie:

  • w terminie wskazanym w zaproszeniu (z regulaminu wynika, że bank daje na to 14 dni) wykonaj płatności kartą na sumę min. 300 zł.


Wykonując płatności kartą na potrzeby promocji, pamiętaj, iż:

"Z Promocji wyłączone są transakcje zwrócone, transakcje dokonane Kartą w punktach prowadzących działalność sklasyfikowaną jako MCC (Merchant Category Code): 7995 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach, oraz MCC 4829 (Przelew środków pieniężnych), 6010 (Instytucje finansowe – ręczne wypłaty gotówkowe), 6012 (Instytucje finansowe - Towary i usługi), 6051 Instytucje niefinansowe – waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), 6211 (Pośrednicy ubezpieczeniowi), 6540 (Instytucje niefinansowe – Zakup /obciążenie karty. Nie uwzględniamy także: operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal"


Wypłata bonusu przewidziana jest do 30 dni po zakończeniu promocji (rozumianym, jako data do której należy wykonać płatności na potrzeby promocji, wynikająca z zaproszenia). Do tego czasu nie wypowiadaj umowy o kartę, a także nie miej zaległości w spłacie zadłużenia wyższej niż 50 zł i dłuższej niż 10 dni. Każdy uczestnik promocji zdobyć może tylko jeden bonus 50 zł.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Krystianowi.

💡 Jeśli chodzi o ofertę Santander Consumer Banku dla oszczędzających, to przypomnę, że na zakładających rachunek oszczędnościowy czeka do 6% w skali roku (bez konieczności posiadania konta osobistego).

Sprawdź: 150 zł łatwej premii za bezwarunkowo darmowe konto osobiste w Raiffeisen Digital Banku.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów - śledź Bankobranie dzięki bezpłatnemu newsletterowi:

Przydatne dokumenty:

1 komentarz:

  1. Slyszalem ze przy zlozeniu dyspozycji o zamkniecie konta santanderproponuje 30 pln miesiecznie potwierdzi ktos?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...