Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 8000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o wartości 100 zł) za samą rejestrację karty Aliora (+ 500 zł premii za konto osobiste)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

4.12.2023

8000 punktów w programie Bezcenne Chwile (o wartości 100 zł) za samą rejestrację karty Aliora (+ 500 zł premii za konto osobiste)

Poniżej opisuję nową promocję dla posiadaczy kart Mastercard wydanych przez Aliora.

Promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja"
Do wzięcia są powitalne punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 100 zł (za samą rejestrację w programie, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek transakcji!). Z promocji skorzystać mogą zarówno obecni, jak i nowi klienci (ci drudzy mogą zgarnąć jeszcze 500 zł premii i bony do Carrefoura).


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Alior Banku.]

Alior Bank rozkręcił się w serwowaniu kolejnych okazji do bankobrania. Na start czeka wspomniane 500 zł w bonusach pieniężnych za Konto Jakże Osobiste. Do tego dochodzi do 120 zł w bonach do Carrefoura (to również promocja powiązana z programem Bezcenne Chwile). A kto założy konto dla swego dziecka (w wieku 7-17 lat), temu bank da bon 200 zł do Allegro. Oprócz tych promocji z bonusami, jest jeszcze loteria z okazji 15. urodzin Aliora, w której przewidziano nagrody do 150 tys. zł.  Można się więc obłowić - szczegóły każdej propozycji znajdziesz w wyższej podlinkowanych wpisach. Poniżej skupiam się już na nowości. A tak prostej promocji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile to nie pamiętam. W celu uzyskania punktów nie trzeba wykonywać jakichkolwiek płatności kartą - wystarczy sama jej rejestracja w programie.

Promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja"


Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz czytają o programie Bezcenne Chwile. 

W dużym skrócie Bezcenne Chwile to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty - do konta, jak i kredytowe - wydawane przez Aliora). 

Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. 

Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Aliorze. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja"? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard (do konta lub kredytową dla klientów indywidualnych) wydaną przez Alior Bank, która przed 1.12.2023 r. w programie Bezcenne Chwile nie miała zarejestrowanej jakiejkolwiek karty Aliora.

Nagroda. Dla biorących udział w promocji przewidziano 8000 punktów.

Każdy uczestnik promocji może zdobyć tylko jedną nagrodę (8 000 punktów) bez względu na to ile kart Aliora posiada.

Limit nagród. Choć dostępność promocji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile dla klientów Aliora przewidziana została do 31.12.2023 r., to trzeba mieć na uwadze, że może zakończyć się wcześniej ze względu na ewentualne wyczerpanie puli nagród. Bank przygotował bowiem 5 675 nagród po 8 000 punktów każda.

Informacja o ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji ma się pojawić na stronie internetowej banku w zakładce 'Promocje' (tutaj) z 1-dniowym wyprzedzeniem.

Zasady promocji "Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja"


By zdobyć 8 000 punktów powitalnych  w programie Bezcenne Chwile:
 • najpóźniej do 31.12.2023 r. przystąp do programu Bezcenne Chwile (można to zrobić w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Aliora) albo dodaj kartę Aliora na bezcennechwile.pl (jeśli w programie masz już zarejestrowaną kartę innego banku).

I to już wszystko. 8 000 punktów otrzymasz w ciągu 30 dni roboczych od spełniania powyższych warunków. Punkty będą ważne przez 3 miesiące od dnia ich otrzymania - to czas na ich wymianę na nagrodę z katalogu nagród programu Bezcenne Chwile.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twittera) i na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

20 komentarzy:

 1. Czyli jak mam w BCh kartę kredytową z czasów TMUB ale teraz założyłem konto KJO to i tak ta karta MC do konta udziału nie weźmie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też mam kartę jeszcze z czasów Meritum ...

   Usuń
 2. Już niemal każdy bank działający w Polsce ma oferty z nagrodami w postaci punktów do BCh, a niektóre nawet mają kilka ofert równolegle - będzie ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jak mam od jakiegoś czasu dodaną aliorową kartę kredytową to mogę dostać bonus za dodanie również debetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard (do konta lub kredytową dla klientów indywidualnych) wydaną przez Alior Bank, która przed 1.12.2023 r. w programie Bezcenne Chwile nie miała zarejestrowanej jakiejkolwiek karty Aliora" 😳

   Usuń
 4. Jeśli otworze konto a miałem kiedyś wcześniej konto i kartę zarejestrowana to łapie się na promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "Udział wziąć może osoba pełnoletnia, posiadająca kartę Mastercard (do konta lub kredytową dla klientów indywidualnych) wydaną przez Alior Bank, która przed 1.12.2023 r. w programie Bezcenne Chwile nie miała zarejestrowanej jakiejkolwiek karty Aliora" 😳

   Usuń
  2. Okay, czytanie ze zrozumieniem leży. Dzięki.

   Usuń
 5. Miałem kiedyś kartę z tego banku w programie bezcenne chwile i została wyrejestrowana dawno, czy jak teraz otworze konto i zarejestruje kartę załapie się na pro.ocje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na Twoim miejscu zarejestrowałby tą kartę dla bezpieczeństwa na inny adres mailowy w BCh, niż rejestrowałeś tą starą, aktualnie wyrejestrowaną. W takiej sytuacji stawiam 90% szans, że się uda.

   Usuń
  2. Ale jak Anonimowy z 5 grudnia miał już jakąś kartę Aliora wcześniej w BCh to teraz wziąć udziału już nie może. Chociaż to inna karta.

   Usuń
 6. Już im się pula wyczerpała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Promocja dalej aktywna? Przecież od kilku dni jest już informacja o wyczerpaniu puli nagród w dniu 11.12.2023 r.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie banku nie ma takiej informacji.

   Usuń
  2. @Anonimowy 12 grudnia 2023 17:33
   Oczywiście że jest. I to w dwóch miejscach. Trzeba tylko jeszcze chcieć to przeczytać.

   Usuń
 8. Dostał ktoś punkty za udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja założyłem 6tego i jeszcze punktów nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj dzwoniłem po 30 minutach punkty były na koncie.

   Usuń
 10. Jeżeli zablokuję teraz kartę to czy stracę te przyznane 8 tys. pkt w programie BCh? Punkty mam już dodane i nie wiem czy nie zostaną usunięte w chwili zastrzeżenia karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Ja zlikwidowałem kartę BNP a na koncie w bezcennych chwilach dalej widnieje.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...