Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 l.) w Santander Banku (+ 600 zł za konto dla rodzica)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

1.12.2023

Odbierz 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 l.) w Santander Banku (+ 600 zł za konto dla rodzica)

Nagroda w całości jest premią pieniężną.

Promocja "100 zł dla młodych" od Santander Banku
Do wzięcia czeka 100 zł za spełnienie całkiem prostych warunków. Przy okazji przypomnę, że na rodzica - tudzież każdą osobę dorosłą - czekają w tym banku gwarantowane bonusy o łącznej wartości 600 zł.  


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Zgarnij (co najmniej) 600 zł za Konto Santander" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta. Poniżej skupiam się już na dzisiejszej nowości - promocji konta dla dzieci i nastolatków.

Promocja "100 zł dla młodych" od Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które nigdy dotąd nie posiadało konta osobistego w Santander Banku.

Ponadto rodzic musi posiadać konto osobiste w Santander Banku.

Nagrody. Do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 100 zł, która wpłynie na konto dziecka - te środki będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "100 zł dla młodych


By wziąć udział w akcji i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 17.12.2023 r.
  • zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica) oraz
  • poprzez bankowość internetową lub w placówce banku otwórz konto dla swego dziecka (w wieku 7-17 lat) wraz z wydawaną do niego kartą (i dodatkowo dostęp do bankowości elektronicznej w przypadku dziecka w wieku 13-17 lat), wyrażając przy tym zgody na kontakt banku z Twoim dzieckiem lub nastolatkiem telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych;
 • w przypadku dziecka w wieku 7-12 lat: do 31.01.2024 r. zapewnij wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka/nastolatka (na dowolną kwotę) lub
 • w przypadku nastolatka w wieku 13-17 lat: dopilnuj, by do 31.01.2024 r. Twe dziecko:
  • co najmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej Santander Banku oraz
  • wykonało min. 1 płatność kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Wypłata premii 100 zł przewidziana jest do 29.02.2024 r. (na konto dziecka/nastolatka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto wraz z wydaną do niego kartą. Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

By konto dziecka brało udział w promocji, wymagane jest otwarcie kotna przez bankowość internetową - po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - szczegóły oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • karta do konta: 
  • w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat brak opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat: 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 600 zł.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku promocji jest więcej. Obecni klienci zyskiwać mogą dzięki programowi poleceń - za każde skuteczne polecenie konta do wzięcia jest bon 100 zł na zakupy lub 4 bilety do kina.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...