Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 l.) w Santander Banku (+ 600 zł za konto dla rodzica)

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

1.12.2023

Odbierz 100 zł za konto dla dziecka (w wieku 7-17 l.) w Santander Banku (+ 600 zł za konto dla rodzica)

Nagroda w całości jest premią pieniężną.

Promocja "100 zł dla młodych" od Santander Banku
Do wzięcia czeka 100 zł za spełnienie całkiem prostych warunków. Przy okazji przypomnę, że na rodzica - tudzież każdą osobę dorosłą - czekają w tym banku gwarantowane bonusy o łącznej wartości 600 zł.  


[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Santander Banku.]

Wspomnianą promocję konta dla pełnoletnich szczegółowo omówiłem we wpisie "Zgarnij (co najmniej) 600 zł za Konto Santander" - tam znajdziesz zasady uczestnictwa, warunki uzyskania nagród i prześwietlenie oferty konta. Poniżej skupiam się już na dzisiejszej nowości - promocji konta dla dzieci i nastolatków.

Promocja "100 zł dla młodych" od Santander Banku


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, będąca rodzicem dziecka w wieku 7-17 lat, które nigdy dotąd nie posiadało konta osobistego w Santander Banku.

Ponadto rodzic musi posiadać konto osobiste w Santander Banku.

Nagrody. Do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 100 zł, która wpłynie na konto dziecka - te środki będzie można przelać, wypłacić lub wydać na dowolny cel.

Zasady promocji "100 zł dla młodych


By wziąć udział w akcji i zdobyć tytułową premię:

 • przed zawnioskowaniem o konto dla dziecka, jako rodzic/opiekun prawny wyraź zgody (jeśli takowych jeszcze nie masz) na:
  • Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) oraz
  • kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych;
 • do 17.12.2023 r.
  • zarejestruj się na stronie promocji (podając dane rodzica) oraz
  • poprzez bankowość internetową lub w placówce banku otwórz konto dla swego dziecka (w wieku 7-17 lat) wraz z wydawaną do niego kartą (i dodatkowo dostęp do bankowości elektronicznej w przypadku dziecka w wieku 13-17 lat), wyrażając przy tym zgody na kontakt banku z Twoim dzieckiem lub nastolatkiem telefonicznie i elektronicznie w celach marketingowych;
 • w przypadku dziecka w wieku 7-12 lat: do 31.01.2024 r. zapewnij wykonanie min. 1 płatności kartą wydaną do konta dziecka/nastolatka (na dowolną kwotę) lub
 • w przypadku nastolatka w wieku 13-17 lat: dopilnuj, by do 31.01.2024 r. Twe dziecko:
  • co najmniej 1 raz zalogowało się do aplikacji mobilnej Santander Banku oraz
  • wykonało min. 1 płatność kartą wydaną do swego konta lub Blikiem (na dowolną kwotę).

Wypłata premii 100 zł przewidziana jest do 29.02.2024 r. (na konto dziecka/nastolatka). Do momentu otrzymania nagrody dziecko musi posiadać konto wraz z wydaną do niego kartą. Do tego dnia nie wycofujcie wyżej wymienionych zgód, ani nie zgłaszajcie sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingowych.

By konto dziecka brało udział w promocji, wymagane jest otwarcie kotna przez bankowość internetową - po zalogowaniu przejdź następującą ścieżkę: Oferta banku => Konto dla dziecka i nastolatka.

Konto dla dziecka w Santander Banku - szczegóły oferty


Kontem, które zakłada się dla dziecka jest Konto Jakie Chcę, które dla osób do 26. roku życia charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej oraz mobilnej; 
 • karta do konta: 
  • w przypadku dzieci w wieku 7-12 lat brak opłaty miesięcznej za kartę (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
  • w przypadku nastolatków w wieku 13-17 lat: 0/8 zł - opłata miesięczna za Kartę Dopasowaną nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 1 płatności kartą lub Blikiem miesięcznie (na dowolną kwotę);
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w dowolnych bankomatach w Polsce.

W przypadku konta dla dziecka, pamiętaj, że dziecko oraz rodzic lub opiekun prawny mogą wykonywać płatności, przelewać i wypłacać pieniądze z konta w granicach zwykłego zarządu, tj. do kwoty 5 000 zł miesięcznie.

Kiedy opłaca się założyć konto dla dziecka? 


Czym prędzej, tym lepiej, bo czym skorupka za młodu... Dziecko można w ten sposób nauczyć korzystania z bankowości, zarządzania swoimi pieniędzmi, oszczędzania, a także zapoznać z bankobraniem. Jeśli jednak chodzi o samą promocję, to gdy dziecku zostało już niewiele do pełnoletności, to jednak lepiej zaczekać do osiemnastki, bo wtedy otworzą się możliwości zgarnięcia większych bonusów - na przykład, jak tutaj, we wspomnianej już promocji z bonusami do 600 zł.

Na koniec przypomnę, że w Santander Banku promocji jest więcej. Obecni klienci zyskiwać mogą dzięki programowi poleceń - za każde skuteczne polecenie konta do wzięcia jest bon 100 zł na zakupy lub 4 bilety do kina.

Bądź na bieżąco z promocjami. na X (daw. Twitter) i obserwuj na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...