Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj 350 zł premii za konto osobiste w Citibanku (+ 600 zł za kartę kredytową)

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

1.12.2023

Zyskaj 350 zł premii za konto osobiste w Citibanku (+ 600 zł za kartę kredytową)

Oto najnowsza promocja CitiKonta.

Promocja "CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem"
Na otwierających bezwarunkowo darmowe konto w Citibanku czekają gwarantowane bonusy pieniężne o łącznej wartości 350 zł. Zyski można zwiększyć, wyrabiając też kartę kredytową.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Promocja "CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i po 31.12.2021 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków). Data wyznaczająca okres wykluczenia dla byłych klientów została - względem poprzedniej edycji - przesunięta o rok, a to dla niektórych może oznaczać okazję na opłacalny powrót.

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, pożyczki, kredytu czy rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jedynie, że nawet jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji wniosek o konto złożyć należy na stronie promocji.

Nagrody. Na osoby biorące udział w niniejszej promocji, do wzięcia czekają gwarantowane bonusy pieniężne w wysokości 25, 125 oraz 4 x 50 zł co w sumie dać może tytułowe 350 zł. To bonusy pieniężne, które bank wypłaci na konto, więc będzie je można wykorzystać według własnego uznania, wypłacając, przelewając lub wydając na dowolny cel.

Limit uczestników. Promocja CitiKonta ma być dostępna do 9.01.2024 r., ale trzeba uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej. Citibank przygotował bowiem nagrody dla 4 000 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto (bazując na obserwacji poprzednich edycji promocji CitiKonta, wygląda na to, że polityka banku jest taka, by nikt nie odszedł z kwitkiem - gdy pula wniosków objętych promocją wyczerpywała się, to bank od razu odpalał wtedy kolejną edycję promocji).

Zasady promocji "CitiKonto – Zyskaj do 350 zł z CitiKontem"


By wziąć udział w akcji i zdobywać tytułowe bonusy pieniężne:
 • do 9.01.2024 r. złóż wniosek o CitiKonto lub zawrzyj umowę z bankiem oraz zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to podczas zawierania umowy o konto).

Pierwszy z bonusów (w wysokości 25 zł) można nazwać dobrowolnym. Jeśli nie zdecydujesz się na niego, to do 325 zł premii nadal będzie do wzięcia.

By zgarnąć ten pierwszy bonus 25 zł ("Nagroda 1 – bądźmy w kontakcie")
 • we wniosku o konto wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji CitiMobile) oraz
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego
 • nie zmieniaj wyżej wyrażonych zgód do ostatniego dnia roboczego miesiąca, w którym otwarto CitiKonto.

Spełnienie powyższych warunków da Ci już pierwszy bonus - 25 zł. Jego wypłata przewidziana jest do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzysz konto.

By zgarnąć bonus 125 zł zł ("Nagroda 2 – premia za wpływ i aktywność"):
 • w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (warunek ten można spełnić w prosty sposób - np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas).

Bonus 125 zł otrzymasz na CitiKonto do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Z kolei trzecia nagroda w wysokości 200 zł ("Nagroda 3 – za aktywność") została rozbita na 4 bonusy po 50 zł każdy. By je zgarniać:
 • w każdym z czterech miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta wykonaj co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta na sumę min. 100 zł (nie chodzi tu o to, by każda z tych transakcji była na 100 zł, ale o ich łączną kwotę - możesz więc robić mniejsze płatności, ale ważne by łącznie uzbierała się stówka, np. 30, 50 i 20 zł)

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższy warunek, otrzymasz bonus w wysokości 50 zł. Łatwo więc policzyć, że jeśli powyższą aktywnością wykażesz się w każdym z czterech miesięcy kalendarzowych, to łącznie zgarniesz 200 zł

Wypłata każdego z tych bonusów przewidziana jest do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania. 

💡 Przykładowo: jeśli konto założysz w grudniu, to wpływy będzie należało zapewnić w styczniu i lutym (bonus 125 zł otrzymasz w marcu), a czas na wykonywanie płatności kartą będzie od stycznia do kwietnia (bonusy po 50 zł będziesz dostawać od lutego do maja). Jeśli otwierając konto, wyrazisz zgody wskazane przez bank, to w styczniu wpadnie jeszcze dodatkowe 25 zł. 

Do dnia otrzymania każdej z nagród nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy z bankiem.

CitiKonto - szczegóły oferty Citibanku


Charakterystyka konta osobistego z oferty Citibanku jest prosta, bo to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej, a do tego 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

Podczas zakładania konta w Citibanku warto zwrócić uwagę, by nie włączać dodatkowych usług (bo one już są płatne), takich jak np. CitiPhone (za 9 zł miesięcznie). To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować, by jej nie aktywować.

Po złożeniu wniosku o konto na stronie promocji, finalizacja otwarcia konta może nastąpić podczas wideoweryfikacji ("na selfie") za pomocą aplikacji mobilnej, za pośrednictwem kuriera lub poprzez akceptację dokumentów w bankowości internetowej Citibanku (jeśli do takowej już posiadasz dostęp; pamiętaj jednak wtedy złożyć wniosek o konto na stronie promocji, a nie poprzez tę bankowość).

💡 Na wstępie wspomniałem już, że zyski można tu zwiększyć, i tak oprócz premii do 350 zł za konto osobiste, do wzięcia czekają jeszcze bonusy dla wyrabiających kartę kredytową Citi Simplicity (do wyboru):

Przydatne dokumenty:

47 komentarzy:

 1. 3 m-ce temu oferowali 500 zł, 6 m-cy temu 400 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej edycji wymagają 2k wpływu przez 2 m-ce oraz min. 3 płatności na sumę min. 100 zł przez 4 m-ce co oznacza, że najwcześniej wypowiedzenie będzie można złożyć dopiero późną wiosną/wczesnym latem.

   Dodatkowo, jak pamiętam z poprzednich promek, te wypłaty premii po 50 zł wymagały co-miesięcznych reklamacji ... czy te warunki są bardziej wymagające niż w poprzednich edycjach?

   Usuń
  2. W promce za 500 zł należało zrobić 9 płatności na sumę min. 200 zł przez 5 m-cy co wymagało 1k obrotu, a w promce za 400 zł warunki były identyczne do obecnej czyli 400 zł obrotu (za co dawali o 50 zł więcej premii) jednak w obu z nich karencja była ustawiona o rok wcześniej czyli 31. grudnia 2020 r. - pytanie czy warto czekać na lepszą premię i kiedy ona się pojawi?

   Usuń
 2. Złotówa, na stronie promocji w dziale: Jak spełnić warunki oferty i odebrać nawet 350 zł? - jest informacja o 200 zł zamiast 100 zł jak u Ciebie w opisie i w regulaminie, cytuję:

  W ciągu 4 kolejnych miesięcy po miesiącu od otwarcia konta zrób co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych, na łączną kwotę 200 zł (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet) i odbierz 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek. Maksymalna wartość zwrotu to 200 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiążące jest to co w regulaminie i tak też jest w powyższym wpisie. Na stronie faktycznie wkradł się błąd (zapewne ktoś przygotowując stronę, nie zmienił treści, bo brzmi ten warunek, jak w poprzedniej edycji). Zglaszam do banku.

   Usuń
  2. To jaka jest wersja ostateczna- 100 zł z trzech transakcjach czy 200 zł w pięciu?

   Usuń
  3. Min. 100 zł w 3 transakcjach. Liczy się to co w regulaminie, bo tylko on jest wiążący dla każdej ze stron.

   Usuń
 3. Czy będzie na etapie wypełniania wniosku bezpośrednia opcja zawrzyj umowę kurierem lub potwierdź w bankowości int. (mam EKD i KK)? Bo nie chcę bawić się w selfie czy wideokonferencję ani pobierać ich aplikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na etapie wniosku jest tylko selfie.

   Usuń
  2. Nie ma bezpośredniej opcji o zawarcie umowy kurierem, a selfie, jak zawsze w tym banku, nie działa poprawnie. Trzeba czekać na kontakt z ich strony

   Usuń
  3. Czy po otrzymaniu tego telefonu z banku wysyłają umowę do podpisania kurierem?

   Usuń
  4. Podbijam pytanie.

   Usuń
  5. Albo kurier albo (jak już ma się dostęp do CitiOnline) dokumenty są do zatwierdzenia po zalogowaniu.

   Usuń
  6. @Anonimowy, 4 grudnia 2023, 20:38 - skąd kurier skoro na etapie składania wniosku jest jedynie wideoweryfikacja?

   Usuń
  7. Jak długo się czeka na kontakt ze strony banku po wybraniu procesu kurierskiego?

   Usuń
  8. U mnie dwa dni

   Usuń
  9. Dokładnie, na etapie składania wniosku jest jedynie metoda podpisania umowy poprzez wideoweryfikację.

   Usuń
 4. Bank przygotował nagrody jedynie dla 4 tys. klientów - czy na ich stronie jest jakiś licznik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego licznika i w podobnych, wcześniejszych promocjach CitiKonta, licznika też nie było. Bank jednak monitoruje liczbę składanych wniosków - i, tak jak wspomniałem we wpisie, gdy pula się czasami się wyczerpywała, to niezwłocznie odpalał kolejną promocję (by nikt z kwitkiem nie odszedł).

   Generalnie w tego typu promocjach - gdy nagrody są za otwarcie konta czy wyrybienie karty kredytowej - jeśli banki stosują jakieś limity, to ogarniają promocję w taki sposób, by każdy kto weźmie udział, nagrody dostał. Inna polityka byłaby strzałem w kolano - jeśli klient jest zachęcony gratyfikacjami na start, a miałoby się okazać, że jest np. klientem nr 4001 i nic nie dostał, to czym prędzej by takie konto zamknął. A nie po banki organizują promocje - chcą pozyskiwać klientów i ich przekonywać do siebie.

   Usuń
  2. To bardzo fajnie, że monitorują liczbę składanych wniosków, ale byłoby znacznie lepiej gdyby dzielili się taką informacją w sytuacji gdy sami nakładają limity uczestnictwa w promce.

   Usuń
 5. Czy Citibank daje jakąś ofertę na zatrzymanie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ale nie po złożeniu dyspozycji zamknięcia ROR 😳

   Usuń
 6. Złotówa pisze powyżej, że finalizacja otwarcia konta może nastąpić podczas wideoweryfikacji lub za pośrednictwem kuriera - czy w trakcie składania wniosku możliwy jest wybór jednej z tych metod?

  Pytam dlatego, że podobno mało komu udaje się przejść tą wideoeryfikację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie udalo sie przejsc dopiero jak dowod polozylem na czystej kartce. Walczylem 2 dni :)

   Usuń
 7. Czy jest jakiś program poleceń dla Citikonta, gdy się już go ma ? Mam jedną osobę chętną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego programu poleceń. Pytałem na infolinii.

   Usuń
 8. Rozpocząłem składanie wniosku na laptopie/Windows, nadali mi nr wniosku, który został przesłany poprzez SMS i dalej należało zeskanować kod QR ... no i wszystko stanęło - co dalej robić? Dawno nie widziałem tak groteskowej strony do składania wniosku - czy ta ich strona to jakiś żart?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może zadzwonią z banku?

   Usuń
  2. zadzwonią, ja składałam w niedzielę, dziś udało sie już konto otworzyć. Mam u nich KK i pani powiedziała mi, że to selfie to tylko dla tych co nic u nich nie mają

   Usuń
  3. To super, ale nie każdy ma u nich kartę kredytową.

   Usuń
 9. Dostałam na maila potwierdzenie złożenia wniosku z nadanym numerem i informacja, że proces otwierania konta mogę dokończyć przez ich stronę. Wniosek złożony w poniedziałek a do dzisiaj brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony banku. Złotowa pisał o dokończeniu procesu przez apke. Czy ktoś się orientuje czy przez stronę też mogę dokończyć? Czy lepiej zaczekać na kontakt z banku?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy komuś udało się przejść tą ichnią video-weryfikację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie nie, więc do nich zadzwoniłem z pytaniem co dalej. Po dwóch dniach oddzwonili twierdząc, że nie spełniam warunków karencji, choć konto mam skutecznie zamknięte od 22. listopada 2021, co potwierdza wygenerowane przez nich tzw. "Zestawienie opłat" - komedia pomyłek 🤡

   Usuń
 11. Czy usługi CitiPhone albo CitiAlerts są płatne? Czy są włączane domyślnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Ja bym wysłał takie pytanie poprzez bankowość.

   Usuń
 12. Czy transakcje muszą być wykonane kartą fizycznie, czy mogę ją dodać do Google Play i wtedy wykonać płatności?

  OdpowiedzUsuń
 13. By zgarnąć bonus 125 zł zł w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł (warunek ten można spełnić w prosty sposób - np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku) - czy w pływ od innego indywidualnego klienta Handlowego spełni ten warunek?

  OdpowiedzUsuń
 14. Co prawda instalacja apki nie jest wymagana w tej promce, ale pierwszy raz mam problem z czymś tak trywialnym jak jej instalacja - czy tu jest potrzebny jakiś myk, o którym należy wiedzieć przy instalacji?

  OdpowiedzUsuń
 15. Wniosek został złożony, ale przekierowano mnie na podpisanie umowy kurierem (problem ze zrobieniem zdjęć dowodu). W Poście jest napisane, aby "do 9.01.2024 r. złóż wniosek o CitiKonto lub zawrzyj umowę z bankiem oraz zaakceptuj regulamin promocji (w praktyce robi się to podczas zawierania umowy o konto)."
  Czyli jak nie zdążę podpisać umowy do 09.01.24 to i tak załapie się na promocje?

  OdpowiedzUsuń
 16. Konto założone w grudniu a nie otrzymałam nadal pierwszej premii za wyrażenie zgód...

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy z tym wplywem 2000zl to chodzi ze musi to byc przelew jednorazowy na konto w kwocie 2000zl czy moge w miesiacu miec wiele wplywow na rozne kwoty mniejsze tak aby 2000 w sumie na miesiac uzbierac ze wplywow .???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "w każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta zapewnij wpływ na konto w wysokości min. 2 000 zł"

   Usuń
 18. Dziś wpadły kolejne premie 😃

  OdpowiedzUsuń
 19. Czy płatność karta w Rev... też spełni warunek wydania x3 na kwotę 100 zł ?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy x3 transakcje na Rev... spełnia warunki na uzyskanie premii 50zł ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...