Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz głośnik JBL Charge 5 za kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.11.2023

Odbierz głośnik JBL Charge 5 za kartę Citi Simplicity

Promocja z głośnikiem JBL powraca po grubo ponad 4-letniej przerwie. 

Promocja Citibanku: "Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5"
Gadżet o wartości ponad 600 zł jest nagrodą gwarantowaną w nowej okazji do bankobrania z kartą kredytową Citi Simplicity w roli głównej..

[Promocja zakończona. 
Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]


Promocja Citibanku: "Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5"


Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2023 r. nie posiadała głównej karty kredytowej w Citibanku.

Jeśli masz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, pożyczkę czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz wziąć udział w niniejszej promocji. Pamiętaj jednak, by wniosek o kartę złożyć na stronie promocji.

Nagrodą
w niniejszej promocji jest głośnik JBL Charge 5 w kolorze Grey (szarym).

Na stronie producenta jego szczegółowa charakterystyka wygląda następująco:
"Przetwornik: niskotonowy 52 mm x 90 mm, wysokotonowy 20 mm;
Znamionowa moc wyjściowa: 30 W RMS głośnik niskotonowy, głośnik wysokotonowy 10 W RMS
Pasmo przenoszenia: 65 Hz – 20kHz
Stosunek sygnału do szumu: > 80 dB
Rodzaj akumulatora: litowo-polimerowy 27 Wh (odpowiednik 3,6 V / 7500 mAh)
Czas ładowania akumulatora: 4 godz. (5 V/ 3 A)
Czas odtwarzania muzyki: do 20 godzin (zależnie od poziomu głośności i odtwarzanej muzyki)
Port USB: Typ C
USB: 5 V / 2 A (maksymalnie)
Wersja Bluetooth®: 5.1
Profil Bluetooth®: A2DP 1.3, AVRCP 1.6
Zakres częstotliwości nadajnika Bluetooth®: 2400 MHz – 2483.5 MHz
Wymiary (szer. x wys. x gł.): 223 x 96,5 x 94 mm
Waga: 0,96 kg" 


W regulaminie promocji można znaleźć zapis, że wartość głośnika to 699 zł, aczkolwiek realnie można go nabyć za nieco mniej, bo jak sprawdziłem w internetowej porównywarce - jeśli chodzi o rozpoznawalne sklepy i sieci - najniższa cena tego modelu to 619 zł.

Nagroda objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta (w razie potrzeby szczegóły na temat zgłoszeń reklamacyjnych można znaleźć w regulaminie promocji: pkt 14).

Limit uczestników. Promocja ma być dostępna do 15.01.2024 r., ale należy uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 250 zawartych umów o kartę w niniejszej promocji. Ta liczba ma być jednak monitorowana i w przypadku jej wyczerpania stosowna informacja pojawi się na stronie promocji.

Zasady promocji "Karta kredytowa z głośnikiem JBL Charge 5" 


By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • do 15.01.2024 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (do uzyskania nagrody kwalifikują wyłącznie wnioski złożone na stronie promocji);
 • przed zawarciem umowy o kartę przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody (można to zrobić online);
 • wyraź zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej nagrodę (oczywiście ta firma nie dowie się o szczegółach Twych umów, ani transakcji, ale jedynie pośrednio o tym, że masz kartę kredytową w Citi - bo tak stanie się, gdy bank zleci jej przesłanie nagrody; zgodę wyraża się poprzez akceptację regulaminu promocji);
 • zawrzyj z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity;
 • w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w każdym z tych dwóch miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 1 000 zł (rozwiewając wątpliwości: może to być jedna transakcja lub wiele mniejszych płatności, które łącznie dadzą co najmniej tysiaka).

Wiadomość powiadamiającą o przyznaniu głośnika dostaniesz w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Bank prześle nagrodę na Twój adres korespondencyjny najpóźniej w ciągu 45 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji.

Ważne wskazówki


Płatności kartą na potrzeby promocji możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach czy marketach spożywczych, odzieżowych, budowlanych, motoryzacyjnych, drogeriach, aptekach, księgarniach, lokalach gastronomicznych, na stacjach paliw) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Pamiętaj jedynie, iż Citibank na potrzeby transakcji uwzględni tylko płatności, które:
 • nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Kto może otrzymać kartę Citi Simplicity? 


Od osoby wnioskującej o kartę kredytową Citibank oczekuje spełniania poniższych warunków:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od min. 2 lat

Źródłami dochodu akceptowanymi przez Citibank są nie tylko umowy o pracę oraz działalność gospodarcza, ale także umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.


Karta Citi Simplicity - szczegóły oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Z opłaty miesięcznej za kartę (wynoszącej 12 zł) zwalnia wykonanie płatności kartą na sumę min. 1000 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty kredytowej. 

Chociaż na stronie promocji widnieje informacja o tym, że "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania to 23,15%", jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłatę wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Dodatkowo można też uniknąć opłaty za kartę, więc nagrodę da się zdobyć bez ponoszenia kosztów. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce (i nie tylko ja, ale wielu Czytelników, którzy w promocjach Citibanku już uczestniczyli).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł.

💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 350 zł na start. Promocję karty kredytowej z głośnikiem można łączyć z promocją konta (a dla uzyskania wspomnianego moneybacku jest to wręcz niezbędne). Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Promocje bankowe bez ich samodzielnego wyszukiwania? To proste. Zestawienie promocji bankowych, na których zyskasz najwięcej wraz z linkami do moich przeswietleń możesz uzyskiwać dzięki newsletterowi, który przesyłam do Czytelników. A zapisać się warto nie tylko z tego powodu. Na powitanie otrzymasz ode mnie prezent w postaci praktycznego poradnika "Jak zyskiwać na bankach?".

Przydatne dokumenty:

9 komentarzy:

 1. Czyli udział w promocji to wyrażenie zgody na przekazanie danych firmie, która wyśle nagrodę, we wniosku i kartę nie musimy już wyrażać żadnych dodatkowych zgód o marketing i tym podobne bzdury?

  OdpowiedzUsuń
 2. Jest możliwość płacenia blikiem? Czy tylko i wyłącznie płatność kartą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też jestem tego ciekaw. spelnilem warunki 2 x tysiak (w tym jedna transakcja blikiem) ale do tej pory cisza z banku

   Usuń
  2. Własnie przyszło z banku o spełnieniu warunków (blik może być)

   Usuń
 3. Jaki dokument trzeba przedstawić jako dochód gdy się go nie dostaje (służby mundurowe)? Wyciąg z konta starczy?

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam. Czy spłata Allegro Pay dokonana kartą kredytową Citibanku traktowana jest jako transakcja szczególna?

  OdpowiedzUsuń
 5. Warunki spełnione w lutym. Głośnik już dostałem. A miała być informacja o przyznaniu nagrody do końca marca. Więc szybko 😊. Rozumiem że już mogę zamknąć kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, czym prędzej tym lepiej. Szybciej załapiesz się na nową promocję :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...