Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekordowe 750 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w nowej promocji "Złote szaleństwo"

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

14.11.2023

Rekordowe 750 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w nowej promocji "Złote szaleństwo"

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w BNP Paribas jeszcze nigdy nie było.

"Złote szaleństwo": do 510 zł premii + bony do Allegro o wartości 40 zł na start za konto w BNP Paribas
Do zgarnięcia jest 510 zł premii pieniężnej (do wykorzystania jak się chce) oraz do 240 zł w bonach na zakupy, co w sumie daje aż 750 zł. Z udziałem w promocji nie warto zwlekać, bo liczba uczestników jest limitowana. 


[Aktualizacja w dn. 20.11.2023 r.: na stronie promocji pojawił się komunikat: "Zgodnie z Regulaminem zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji". To oznacza, że kolejne rejestracje już nie są możliwe, ale kto zdążył zarejestrować się wcześniej, ten ma pewność udziału w promocji nawet jeśli dopiero teraz złoży wniosek o konto i zawrze umowę.]

Poniżej znajdziesz szczegółowy opis nowej promocji "Złote szaleństwo" (z premią do 510 zł i bonem 40 zł do Allegro dla osób otwierających konto w BNP Paribas), jak i promocji "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" (dającej 16 000 punktów w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile; taka liczba przekłada się na nagrody - np. bony na zakupy - o wartości 200 zł). Promocje łączą się ze sobą, więc można teraz zgarnąć tytułowe 750 zł.

"Złote szaleństwo": do 510 zł premii + bony do Allegro o wartości 40 zł na start za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, posiadająca dowód osobisty, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czeka 5 bonusów:
 • 40 zł w bonach do Allegro - konkretnie będą to 2 bony po 20 zł każdy oraz
 • premie pieniężne
  • 1 x 60 zł i 
  • 3 x 150 zł. 

Wszystko razem da 550 zł (do tego dojdzie 200 zł w bonach na zakupy, ale o tej drugiej promocji piszę nieco niżej).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej.

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 2 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej). To limit zdecydowanie niższy, niż w innych edycjach promocji tego banku, więc z udziałem nie ma co czekać.

Zasady promocji "Złote szaleństwo"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 26.11.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • do 10.12.2023 r. zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej oraz aktywuj kartę wydaną do konta.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwsze nagrody (40 zł w bonach do Allegro i 60 zł premii) oraz otworzy drogę do zgarnięcia następnych nagród.

By zdobyć 3 kolejne bonusy - po 150 zł każdy - w grudniu 2023 oraz w styczniu i lutym 2024 roku (w każdym z tych trzech miesięcy kalendarzowych): 
 • wykonaj min. 4 płatności kartą (na dowolne kwoty) oraz 
 • zapewnij wpływ(y) na sumę min. 1 000 zł (ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku).

Kolejność spełniania warunków jest dowolna - ważne, by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. 

Warunkiem uzyskania każdej kolejnej premii w wysokości 150 zł jest uprzednie (we wcześniejszym miesiącu) spełnienie warunków uzyskania poprzedniej premii 150 zł. A więc przykładowo: by dostać premię 150 zł za styczeń, uprzednio w grudniu musisz mieć zrealizowane warunki uzyskania pierwszej premii 150 zł za grudzień.

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu zloteszalenstwo@promocja.bnpparibas.pl) najpóźniej do:
 • 22.12.2023 r. (o premii 60 zł i 40 zł w bonach do Allegro);
 • 26.01. (o pierwszej premii 150 zł za spełnienie warunków w grudniu);
 • 26.02. (o drugiej premii 150 zł za realizację wytycznych w styczniu) oraz
 • 25.03.2024 r. (o trzeciej premii 150 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w lutym).

Na pierwszą z tych wiadomości (o przyznaniu bonów do Allegro i premii 60) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.12.2023 r.

Wypłata bonusów przewiedziana jest do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego, w którym organizator powiadomi Cię o przyznaniu danej premii. Zatem premie dostaniesz najpóźniej do 31.12.2023 r. (60 zł), 31.01. (150 zł), 29.02. (150 zł) oraz do 31.03.2024 r. (150 zł).

Bony do Allegro dostaniesz najpóźniej do 31.12.2023 r.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Złote szaleństwo"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.
▶️ Płatności kartą na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku BNP Paribas nie będzie brał pod uwagę transakcji wykonanych: "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay".

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności kartą wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Wpływy na konto (na potrzeby promocji; na sumę min. 1000 zł w miesiącu) mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Ten warunek najprościej będzie spełnić, wykonując przelew z własnego konta w innym banku na konto w BNP Paribas. Wpływ oznacza jedynie pojawienie się środków w historii konta - nie ma wymogu ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas.

Dodatkowe 200 zł na zakupy


Do konta osobistego BNP Paribas wydaje kartę Mastercard, którą można zarejestrować w programie Bezcenne Chwile. A obecnie jest ku temu dodatkowa zachęta, bo do wzięcia jest 16 000 punktów, które przełożą się na nagrody o wartości 200 zł (mogą to być np. bony na zakupy).

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z taką ofertą. 
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com, Smyk - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Dla kogo promocja z 16 000 punktów? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która posiada (lub wyrobi) kartę Mastercard w BNP Paribas - może to być też karta debetowa (w postaci fizycznej lub mobilnej) wydana do konta osobistego.

Dodatkowo taka osoba przed 9.10.2023 r. nie mogła być uczestnikiem programu Bezcenne Chwile w odniesieniu do karty wydanej przez BNP Paribas.

Nagroda. Do zgarnięcia czeka 16 000 punktów programie Bezcenne Chwile za każdą kartę zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile.

Limit nagród (po 16 000 punktów). Promocja ma być dostępna do 31.12.2023 r., ale może zakończyć się w przypadku wcześniejszego wyczerpania puli 15 000 nagród (po 16 000 punktów każda). Gdyby doszło do takiej sytuacji, komunikat o zakończeniu akcji ma się pojawić tutaj. Dodatkowo ma być też opublikowana informacja (z 7-dniowym wyprzedzeniem) o przedterminowym, spodziewanym wyczerpaniu puli - jej należy wypatrywać tutaj.

Zasady promocji "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" 


By wziąć udział w promocji i zgarnąć 16 000 punktów: 
 • najpóźniej do 31.12.2023 r.: zarejestruj swą kartę BNP Paribas w programie Bezcenne Chwile -można to zrobić poprzez bankowość internetową lub mobilną, telefonicznie lub w placówce banku; w przypadku BNP Paribas: "Uczestnik przystępuje do Programu wszystkimi swoimi kartami Mastercard wydanymi przez Partnera [czyli BNP Paribas - przyp. Mr. Złotówa] w ramach umów zawieranych z klientami indywidualnymi (...) z wyłączeniem kart kredytowych dodatkowych, w tym również kartami, które zostaną wydane Uczestnikowi w przyszłości (które będą rejestrowane w Programie)"; 
 • w ciągu 30 dni od przystąpienia do programu (lub zarejestrowania karty BNP Paribas w programie, jeśli dodajesz ją jako kolejną, gdy już posiadasz zarejestrowane karty innych banków): wykonaj min. 5 płatności XPay (nieco niżej wyjaśniam czym jest taka płatność) na łączną kwotę min. 500 zł. 

Rozwiewając ewentualne wątpliwości: nie chodzi tu o to, by wykonać 5 płatności po min. 500 zł każda, ale by te co najmniej 5 transakcji łącznie dało płatności na min. 500 zł - możesz więc wykonać transakcje na mniejszej kwoty, gdyż liczy się ich suma. 

Czym z kolei jest płatność XPay? Już spieszę z wyjaśnieniem - chodzi tu o transakcje wykonane za pomocą karty Mastercard dodanej do portfela elektronicznego: Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Swatch Pay lub Xiaomi Pay. Zatem należy zwrócić uwagę, że do wymaganej liczby i sumy (min. 500 zł) transakcji nie zaliczą się płatności kartą w postaci fizycznej, ani płatności w Internecie (gdy podasz dane z karty). Muszą to być płatności z wykorzystaniem portfela elektronicznego (np. zbliżeniowo telefonem z Google/Apple Pay w sklepach, marketach, na stacjach paliw itp.).

Wykonując płatności na potrzeby promocji, miej na uwadze, że uwzględnione zostaną wyłącznie transakcje na terenie Polski (w PLN) z wykluczeniem: 
"wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (m.in. towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald między rachunkami (wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych/elektronicznych); 
transakcji dotyczących składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; innych opłat lub obciążeń (jeśli obowiązują); wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji dokonanych w punktach o następujących kodach MCC (Merchant Category Code): (i) 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne; (ii) 5122 – określający m.in.. właścicieli aptek; (iii) 5715 – określających hurtownie napojów alkoholowych; (iv) 5813 – określających pijalnie (napoje alkoholowe), bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki; (v) 5912 - określający drogerie i apteki; (vi) 5921 określający sklepy z piwem, winem, alkoholem; (vii) 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi), (viii) 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, (ix) 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne), (x) 6211 - określający brokerów ubezpieczeniowych, (xi) 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty) oraz 
wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”) oraz zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów, nawet jeżeli nie znajdują się w ramach powyższych MCC; 
a także z wyłączeniem wszelkich pozycji obciążających saldo gotówkowe Uczestnika (np. wypłaty gotówki z bankomatów i kas banków)." 

Punkty mają być przyznane w ciągu 30 dni od spełnienia warunków ich uzyskania - będą ważne przez 6 miesięcy od momentu zasilenia rachunku punktowego w programie (to czas, w którym można je wymienić na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile).

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku wydaje się Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Złote szaleństwo" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). 

Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).


Przydatne dokumenty:

118 komentarzy:

 1. Ktoś pomoże? Czy jeśli złożyłam wniosek w poprzedniej promocji (625 zł), ale nie podpisałam jeszcze umowy, to czy mogę jej nie podpisywać a założyć nowe konto w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zadzwonić na infolinię banku i anulować wniosek. Później się zarejestruj na stronie nowej promocji i złóż wniosek.

   Usuń
 2. Te wszystkie płatności muszą być na Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A masz gdzieś taką informację? NIE!

   Usuń
  2. Płacisz gdzie chcesz. Poza wykluczeniami.

   Usuń
 3. 9.11. minęła mi już karencja. Pięknie się ułożyło. Wniosek złożony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy konto można założyć w oddziale?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Regulamin promocji (z bonusami do 550 zł) wymaga złożenia wniosku poprzez stronę promocji, a wówczas opcje otwarcia konta są dwie (za pomocą wideoweryfikacji, czyli "na selfie" lub za pośrednictwem kuriera).

   W podobny sposób działa większość promocji bankowych - dostępne są one dla wniosków składanych przez Internet (a konto zakładane w placówkach są z promocji wykluczone).

   Usuń
  2. Ale np. w Millenium można wniosek złożyć przez internet ale później umowę podpisać w placówce.

   Usuń
  3. Złotówa, kiedy wreszcie dostanę ten bon do Biedry?

   Usuń
  4. @Anonimowy 14 listopada 2023 17:04
   Każdy bank ma swoje warunki, ale Bank Millennium z tej opcji już się wycofał też (tak było kiedyś, ale od niedawna dla konta zakładanego w promocji już tak nie da się sfinalizować wniosku).

   @Anonimowy 14 listopada 2023 17:06
   Jeśli chodzi o akcję z bonami do Biedronki (za ankietę; dla subskrybentów newslettera), to wszystkie bony rozesłałem w zeszłym tygodniu. Jeśli nie masz tej wiadomości, napisz proszę na kontakt@bankobranie.pl

   Usuń
 5. Czy ktoś też ma problem z weryfikacją przez aplikację? Próbowałam już kilka razy, za każdym razem jest komunikat, że weryfikacja się nie powiodła, ale żadnej informacji, co jest źle. Na co zwrócić uwagę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybierz opcję z kurierem.

   Usuń
  2. Może masz niezamknniętą ebankowość?

   Usuń
  3. Tu chodzi o umowę ramową do ROR.

   Usuń
  4. Sam mam taki problem. Nie udaje mi się zrobić zdjęcia dowodu osobistego i ciągle wyskakuje komunikat "nieznany błąd, spróbuj ponownie" . Ma ktoś pojęcie w czym problem i gdzie szukać przyczyny? Antywirus w tel / problem z apką / aparatem ?

   Usuń
  5. U mnie podobnie - nie mogę zrobić zdjęcia: "Nieznany błąd. Spróbuj ponownie". Nadałem aplikacji więcej uprawnień niż chciała - też to nic nie dało.

   Usuń
  6. Po rozszerzeniu uprawnień nadal bez zmian. Pewnie dziś spróbuję dokończyć wniosek raz jeszcze ale jeśli się nie uda to się poddaję. Zauważcie, że problem był już podczas ostatniej promki w 2022r. https://www.bankobranie.pl/2022/01/bnp-paribas-nagradzamy-kodami-500-zl-allegro.html

   Usuń
 6. Jak zamknąłem konto ponad rok temu ale został mi dostęp do bankowości bo jeszcze mam kartę kredytową to mogę wziąć udział czy to mnie wyklucza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zadzwoniłem na infolinię i od ręki zamknęli mi dostęp do bankowości. Później bez problemu założyłem konto.

   Usuń
  2. No ale on nie może zamknąć, bo ma kartę kredytową.

   Usuń
 7. Czy posiadanie karty kredytowej wyklucza z promocji ?

  OdpowiedzUsuń
 8. Po pobraniu aplikacji z linku w SMS otwieramy konto wybierając KONTO OTWARTE NA CIEBIE z kartą MasterCard? W tym miejscu są do wyboru dwie ścieżki (ta lub ścieżka z innymi promocjami) i w żadnej nie ma wskazówki że to konto w ramach promocji "Złote szaleństwo", czy ktoś też tak miał idąc krok po kroku w procesie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczy się że do wniosku/aplikacji przechodzi się z poziomu strony na której się zarejestrowaliśmy.

   Usuń
 9. Będzie jakiś licznik? Skąd wiadomo że jeszcze się załąpię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocjach konta w BNP Paribas nigdy takiego licznika nie było. Obowiązuje zasada, że gdy pula (2000) rejestracji się wyczerpie, to w miejscu formularza rejestracyjnego pojawi się komunikat o zakończeniu promocji. Wówczas kolejne rejestracje nie będą już możliwe, ale każdy kto zdążył zarejestrować się wcześniej, ten ma zagwarantowany udział w promocji (sprawdzone w praktyce wielu wcześniejszych edycji promocji w tym banku).

   Usuń
  2. Bonusy w promocji "50 zł z Kantorem Santander" ma otrzymać 1000 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji - czy jest gdzieś licznik przyznawanych bonusów?

   Usuń
  3. Tam nie mają żadnych liczników.

   Usuń
 10. Czy jak mam już kartę kredytową Paribasa zarejestrowaną w Bezcennych Chwilach to te 16k pkt też będzie się należeć za debetówkę MC?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, też dostaniesz 16k pkt za debetówkę.

   Usuń
 11. @Mr Złotówa
  Czy mogę mieć do Ciebie prośbę? Otóż próbowałem ze swoją Mamą założyć dla niej konto (w ramach tej promocji). Niestety, podobnie jak w poprzedniej, również i tym razem po złożeniu wniosku otrzymaliśmy maila o treści: "Informujemy, że Bank w związku z procesem Poznaj Swojego Klienta nie może zaoferować produktów i usług, o które Pan/ Pani wnioskuje".
  Taki sam komunikat pojawił się w przypadku wcześniejszej promocji..
  Czy miałbyś może możliwość dowiedzenia się u swojego źródła w banku, co może być powodem odmowy?
  Ja dzwoniłem na infolinię, ale dostałem info, że bank nie ujawnia powodów odmowy założenia konta? Mamy nie chcę stresować takimi rozmowami, bo ma ponad 80 lat i nie czuje się pewnie rozmawiając z konsultantami... Nie wiem co o tym myśleć - nie za bardzo w to wierzę, ale może to właśnie wiek na pdst. danych PESEL decyduje, że bank odmawia Mamie założenia już któryś raz z kolei konta...
  Kiedyś miała tam rachunek, ale to było sporo ponad rok temu, bankowość ma zamkniętą, żadnych produktów tez nie ma - co potwierdzałem w oddziale.... Dziwna sytuacja.
  Byłbym wdzięczny za pomoc, gdyby udało się rozeznać temat:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy konto bezcenne chwile można założyć na maila, na którym już takie jedno konto jest? Jakoś dopina się kartę? Czy wtedy trzeba otworzyć na innego maila nowe konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto w BCh można założyć na jakikolwiek adres.

   Usuń
 13. Próbowałem online skorzystać wczoraj, tj. 14.11.23, z promocji NBP Paribas. Dostałem podziękowanie za rejestrację w promocji "Złote szaleństwo", po pół godzinie otrzymałem elektronicznie kilkanaście dokumentów do zakładanego konta, po upływie następnej pół godziny otrzymałem informację o tym, że mój wniosek o konto "Otwarte na Ciebie" czeka na podpisanie i powinienem wgrać do telefonu aplikację GOmobile. Po uruchomieniu GOmobile musiałem wykonać zdjęcia dwóch stron dowodu osobistego oraz trzy filmiki podczas ruchu mojej twarzy. Gdy to zrobiłem, po kolejnych kilkunastu minutach przysłano mi informację: "Abyśmy mieli pewność, co do Twojej tożsamości, poprosimy Cię ponownie o nagranie krótkich filmików Twojej twarzy. Następnie potwierdzimy Twoje dane i przekierujemy Cię do odpowiedniego miejsca we wniosku. Na podpisanie umowy będziesz mieć 30 minut od momentu otwarcia dokumentu. Po tym czasie umowa wygaśnie." Była godzina 20:11. Kolejne kilkanaście minut i otrzymuję następną informację: "Dokument Umowa ramowa Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu został podpisany. Użyj przycisku ‘Zobacz dokument’ aby otworzyć podpisane dokumenty oraz raport z przebiegu procesu." Otwieram przysłane dokumenty - Wyciąg z Rejestru Dowodów, certyfikowany przez firmę Autenti, z informacją, że o 20:14 podpisałem umowę oraz Umowę ramową Rachunków bankowych, Karty oraz Elektronicznych Kanałów Dostępu. W panelu nad umową widnieje uwaga: "wystąpiły problemy z co najmniej jednym podpisem". Mija kolejnych kilkanaście minut i ponownie otrzymuję informację o konieczności wykonania, jak poprzednio, sesji zdjęciowej - dla pewności, że ja to ja. Po kilku minutach próbuję otworzyć aplikację GOmobile, jednak jest to niemożliwe, gdyż czytam, że trwa weryfikacja i o jej zakończeniu zostanę poinformowany drogą elektroniczną i dopiero potem będę miał dostęp do aplikacji. Późniejsze, kilkukrotne próby uruchomienia aplikacji kończą się takim samym komunikatem. Dochodzi godzina 22:00, o której to godzinie rozpoczyna się konserwacja sprzętu BNP Paribas, do 6:00 dnia następnego. Tegoż dnia o 7:34 otrzymuję SMS z treścią: "Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie". Prosimy, złóż wniosek w oddziale."
  Skomentuję to krótko - mam to w d...e!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój komentarz może nie będzie tak dosadny, ale za to dość merytoryczny: niemal wszystkim bankom oprogramowanie do tego selfie zrobiła ta sama firma i w dlatego każdym banku jest ten sam problem. Ciekawe, że nie miałem najmniejszego problemu w Aion, Twisto czy nawet PayAppka - czyżby mieli innego dostawcę oprogramowania?

   Usuń
  2. W wersji z kurierem umowę podpisuje się bezpośrednio po wysłaniu wniosku kodem z otrzymanej SMS na platformie Aunteni po czym Pocztex dostarcza kartę następnego dnia roboczego - bez wątpienia nie istnieje lepsza metoda zakładania konta!

   Usuń
  3. Potwierdzam, to rzeczywiście szybka i wygodna metoda zakładania konta w odróżnieniu od tej z Pocztowego czy z Santander Polska.

   Usuń
  4. Też miałam podobnie, z tym że filmiki były tylko te x3, ale było ok. Dostałam umowę, a wieczorem sms, że nie weryfikacja nie została poprawnie przeprowadzona i że nie udało się złożyć wniosku i mam złozyć wniosek w oddziale, dziwne, skoro umowa już podpisana. I co teraz to co w oddziale podpiszę, to będzie kwalifikowało się do promocji?

   Usuń
  5. Do mojego komentarza z 15.11.23, godz. 10:43: zmieniłem postępowanie zawarte w ostatnim zdaniu przytoczonego komentarza i zdecydowałem się na dalsze próby uzyskania konta w Paribas, przedtem wysyłając im komentarz, o którym wyżej mowa. Po kilku telefonach do banku, udzielonych instrukcjach postępowania i zmianach procedur wcześniej proponowanych przez bank, udało się aktywować konto, o czym mnie poinformowano dnia następnego.

   Usuń
 14. Konto otwarte. Mam pytanie czy stary numer konta niczego nie zmienia? Bo mi dali stary chociaż konto zamknięte było na pewno ponad roku temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, nr konta zostaje cały czas przy ponownym otwieraniu konta. Niczemu to nie wadzi. Miałem tak samo i dostałem wszystkie bonusy w promocji.

   Usuń
  2. Gdzie znalazłeś w aplikacji przycisk "kontynuuje"? Takie polecenie z maila od banku...

   Usuń
 15. Te płatności XPay 5 razy zaliczą od razu wymagane 4 płatności do nagrody oraz 3 do darmowej karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promka "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" z premią 16 tys. punktów do BCh trwa już od 9. października i dopuszczone są do niej wszystkie karty płatnicze: kredytowe oraz debetowe, plastikowe i mobilne dla wszystkich klientów banku!

   Usuń
  2. Dziękuję za info, ale to że dopuszczone nie odpowiada na pytanie czy płatności XPay x5 zaliczą od razu płatności x4 do nagrody 150zł, czy tamte muszą być osobno fizycznie plastikiem czy też w necie z podaniem nr karty

   Usuń
  3. Podbijam, bardzo dobre pytanie, czy 5 płatności google pay spełniają warunki 4 płatności kartą??

   Usuń
  4. Również podbijam pytanie. Czy należy wykonać: 3 płatności na darmowe konto, 4 płatności na bonus 150 zł i 5 płatności (Bezcenne Chwile) = razem 12 płatności? Czy też 5 płatności i te 5 pokrywa jednocześnie wszystkie z nich? To robi zasadniczą różnicę. Zatem, ile płatności jest wymaganych: 5 czy 12?

   Usuń
  5. Ja też podbijam pytanie, Czy te 4 płatnosci mogą być Google/Apple Pay? W regulaminie nie jest doprecyzowane

   Usuń
  6. Jest doprecyzowane:

   "Transakcje bezgotówkowe – operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w których akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym: Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu"

   W artykule Złotówy też masz że płatności Google/Apple Pay nie są wykluczone.

   Usuń
 16. Proszę o sugestie w jaki sposób można wykorzystać te bony w wysokości 40 zł na Allegro.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak sprawdzic czy brałam udział w programie bezcenne chwile właśnie w tym banku ? Bo aby moja kartę wykluczyło , to musiałabym być już uczestnikiem w konkretnie tym banku , prawda ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla kart Mastercard wydawanych przez BNP Paribas program Bezcenne Chwile dostępny jest dopiero od 6.07.2023 roku. Więc jeśli łapiesz się na otwarcie konta w promocji z bonusami do 550 zł, to też załapiesz się na punkty powitalne.

   Posiadanie w programie kart wydanych przez inne banki nie wyklucza z promocji.

   Usuń
 18. Po otrzymaniu ostatniej premii można zamknąć konto? Zamknięcie kont możliwe jest online? Zgody na kontakty marketingowe obowiązkowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji wymaga utrzymania konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej do momentu otrzymania nagród. Później możesz zrobić co chcesz. Wypowiedzenie umowy można złożyć zdalnie. O sposobach zamykania kont w różnych bankach piszę tutaj.

   Zgody marketingowe we wniosku o konto na potrzeby promocji wymagane nie są. Ale jeśli chcesz uniknąć opłaty za kartę wydaną do konta, to są one jednym z warunków (wspominam o tym na końcu wpisu - w omówieniu konta).

   Usuń
 19. Gdzie w aplikacji jest przycisk "kontynuuję", który mam nacisnąć żeby dokończyć rejestrację i ponownie nagrać filmiki. Takie info przyszło w mailu. Jest tylko aktywuj aplikację i otwórz konto. Same problemy z nimi.

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy posiadając konto firmowe w bnp można skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
 21. Cześć, czy po rejestracji na stronie promocji powinienem dostać na maila jakieś potwierdzenie rejestracji w promocji? Przeszedłem całą procedurę zgodnie z opisem, konto założone po rejestracji, ze strony promocyjnej, potwierdzenia na mailu,że biorę udział w promocji brak. Ktoś miał podobnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprawka - nie ma tematu. Mail wylądował w SPAMie.

   Usuń
 22. Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją: raz w wersji z kartą fizyczną i wideoweryfikacją - niby wszystko udało się zweryfikować, ale w ostatnim kroku po uzupełnieniu danych -> "Niestety nie możemy założyć Ci konta" i duży czerwony znak " X". Spróbowałem drugi raz w wersji z kartą fizyczną (kurier dostarczy), pomimo tego znowu wideoweryfikacja -> znowu czerwony " X". Bez sensu coś takiego skoro tego nie można zrobić online, trzeba będzie dzwonić na infolinię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W wersji z kurierem umowę podpisuje się bezpośrednio po wysłaniu wniosku kodem z otrzymanej SMS na platformie Aunteni po czym Pocztex dostarcza kartę następnego dnia roboczego - bez wątpienia nie istnieje w branży lepsza metoda zakładania konta!

   Usuń
 23. Czy mając karte kredytową można skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Black Week ze zwrotami za zakupy! Do 40 zł w Media Expert i do 25 zł na Allegro!!

   Usuń
 24. Czy należy wykonać: 3 płatności na darmowe konto, 4 płatności na bonus 150 zł i 5 płatności (Bezcenne Chwile) = razem 12 płatności? Czy też 5 płatności i te 5 pokrywa jednocześnie wszystkie z nich? To robi zasadniczą różnicę. Zatem, ile płatności jest wymaganych: 5 czy 12?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pokrywa się. Niczego nie musisz dodawać.

   Usuń
 25. Witam, czy można płacić na allegro aby otrzymać 200 zeta dodam że dzisiaj kupiłem ci na allegro przez portfel google pay i na portfelu jest odnotowano kwota zakupu a ba bezcenne chwile po zalogowaniu i aplikacji gomobile bnp paribas nic nie ma . Czy tylko mozna fizycznie płacić telefonem albo zegarkiem czy też można przez ointernet placac portfelem gdzie jest dodana karta Mastercard bnp paribas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cierpliwie zaczekaj. Punkty w BCh będą dopiero po zaksięgowaniu i to nawet do 14 dni.

   Usuń
  2. Punkty za płatność zarejestrowaną kartą pojawiają się na koncie BCh po kilku dniach roboczych od jej rozliczenia przez bank.

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.
   Czy płatności portfelem google wliczają się do promocji 200 zł?
   To, że pojawią się punkty za płatności kartą nie jest równoznaczne, że operacje wliczają się do 500 zł bonusowych.

   Jak płacić tymi payami, tylko telefonem w sklepie stacjonarnym czy liczy się też zapłata online

   Usuń
  4. W tej promce są tylko premie w wysokości 60 oraz 150 ziko.

   Usuń
  5. W promocji "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" wymagane są właśnie płatności Google/Apple Pay (bądź innymi portfelami, które bank wymienia w regulaminie) - można płacić zarówno w punktach handlowo-usługowych (zbliżeniowo telefonem), jak i w aplikacjiach/Internecie, gdzie są możliwe takie formy płatności.

   Usuń
 26. Złotówa, dlaczego w powyższym opisie zamieszczasz info, że uczestnicząc w tej promce można zdobyć rzekomo jedynie 16 tys. punktów BCh w ofercie "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" skoro ta oferta umożliwia rejestrację do trzech kart wydanych przez BNP Paribas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja przytuliłem w tej promce 48 tys. punktów (tzn. 3 x 16 tys.) właśnie za rejestrację trzech kart 😃

   Usuń
  2. Promka BCh "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" jest organizowana równolegle i mogą do niej przystąpić wszyscy posiadacze ich kart debetowych bądź kredytowych (plastikowych oraz mobilnych) bez względu na to czy uczestniczą w jakiejkolwiek promce z otwarciem ROR.

   Usuń
  3. Czy jesli ktoś odebrał 16tys punktów to można domówić jeszcze jedną kartę? Czy poprzednią trzeba zastrzec? Ktoś przez to przechodził?

   Usuń
  4. Czy mozna zamowic druga karte mobilna i dolozyc ja do bezcennych chwil + zgarnac 200zl (oplata miesieczna 2zl)?

   Usuń
  5. Wyrobilem druga mobilna karte natomiast nie jestem w stanie jej dodać do bezcennych chwil, czy komus sie udalo?

   Usuń
  6. Drugą? Ale też otwartą na dzisiaj? Czy którąś z tych płatnych?

   Usuń
 27. Czy warunek wpływu 1k może być spełniony poprzez przelew z konta od innej osoby posiadającej rachunek w Paribas bądź poprzez przelew na telefon, np. z Millenium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być od innej osoby z Paribasa.

   Usuń
 28. Jest już 7.12 a mi nie przyszła karta od 17.11. Czy jeżeli teraz zmienię plastik na wirtualną kartę to spełnię warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier dostarcza kartę w kilka dni po złożeniu wniosku.

   Usuń
 29. Czy wpływ z mojego innego konta(nie paribas) na pewno się zaliczy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu: "ten warunek można spełnić w prosty sposób, np. wykonując przelew z własnego konta w innym banku" :)

   Usuń
 30. Czy coś się zmieniło w kwestii braku opłaty za kartę po wykonaniu 3 transakcji? To było gwarantowane do końca 2023 w akcji "obniżka za kartę". Oczywiście my wykonujemy 4 transakcje na potrzeby złotego szaleństwa, ale to nie ma związku z moim pytaniem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic się nie zmieniło. Do 31-go marca jest tak jak było do końca 2023 roku. 3 płatności + logowanie + zgody.

   Usuń
 31. Mam pytanie w kwestii otrzymanych kodów do Allegro, które zgodnie z info w wiadomości SMS mają ważność do końca marca: ile czasu jest na ich użycie przy zakupach od chwili odebrania za nie kuponu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. Podbijam ponownie.

   Usuń
  3. Jakiego kuponu? To są już gotowe kody do użycia podczas zakupów, ważne do końca marca. Inaczej jest np. w Bezcennych Chwilach podczas różnych akcji. Tam są np. 3 miesiące na odebranie nagrody. I np. przy wyborze kuponu Allegro otrzymuje się dopiero kod, który często jest ważny bezterminowo. Tu od razu otrzymujemy kody z ważnością 3 miesiące.

   Usuń
  4. W przypadku aplikacji mobilnej Allegro:
   - otworzyć menu lub "Moje Allegro"
   - przejść do zakładki "Monety i kupony" i otworzyć "Kupony"
   - wpisać otrzymany kod i odebrać kupon

   Jak długo będzie ważny ten kupon?

   Usuń
  5. Czy bezpośrednio po odebraniu kuponu pojawia się info o tym do kiedy można go użyć?

   Usuń
  6. Przyłączam się do tego pytania: jak długo będą ważne te kupony od momentu ich odebrania na stronie Allegro?

   Usuń
  7. Podbijam pytanie.

   Usuń
  8. Ponownie podbijam pytanie.

   Usuń
  9. @Anonimowy 8 stycznia 2024 15:07
   @Anonimowy 9 stycznia 2024 18:59
   @Anonimowy 10 stycznia 2024 08:55
   @Anonimowy 20 lutego 2024 23:18
   @Anonimowy 21 lutego 2024 14:40
   @Anonimowy 22 lutego 2024 11:20
   Tak długo jak będzie to zawarte w informacji po dodaniu tego kodu na allegro. Im dłużej się będziesz nad tym zastanawiał, tym pewniejsze jest to, że kod straci ważność. Jesteś już najmniej 46 dni w plecy. Brawo!

   @Anonimowy 11 stycznia 2024 10:41
   Dodaj i zobacz.

   Usuń
  10. Kody mają być ważne do końca marca, więc najprawdopodobniej bony odebrane przy użyciu tych kodów również.

   Usuń
 32. Witam nie dostałem informacji o przyznaniu nagrody za udział w promocji złote szaleństwo która miała przyjść 22.12

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy otrzymał już ktoś maila w sprawie przyznania nagrody w styczniu (za spełnienie warunków w grudniu)? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 34. Czy ktoś jeszcze nie dostał punktów w programie bezcenne chwile? Jestem pewien że spełniłem wszystkie warunki, a punktów nadal brak :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie to samo. gdzie to zgłosić?

   Usuń
  2. To Paribas i jak części klientów nie orżną, to są niespełnieni.
   Piszcie reklamacje ale wcześniej można do nich zadzwonić bo bywa że to rozwiązuje problem. U mnie raz nawet podwójnie dostałem nagrodę. Innym razem pomimo dwóch reklamacji nie dostałem części nagród.

   Jako że organizatorem jest tutaj Hagen, trzeba również i tam się zwrócić z reklamacją.

   Usuń
  3. A jeżeli chodzi o same punkty w BC, to z kolei trzeba też z reklamacją zwrócić się do programu BC.
   Wszystko macie w podanych regulaminach.

   Usuń
  4. Jeśli tu chodzi o promkę "Mobilni zyskują z Bankiem BNP Paribas" - to zgodnie z jej regulaminem - organizatorem jest MasterCard Europe SA i reklamację należy składać do ich przedstawicieli w Polsce czyli do firmy Majorel Polska z Poznania.

   Usuń
  5. Faktycznie po zgłoszeniu reklamacji punkty wpłynęły

   Usuń
 35. Szanowni Państwo,

  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu czwartej nagrody, gratulujemy!

  Nagroda w wysokości 150 zł zostanie przekazana przelewem (tj. przelew zostanie wysłany) do 31 marca 2024 r.

  Pozdrawiamy,
  Zespół promocji „Złote szaleństwo”

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O której godzinie typowo pojawiaja się premie na koncie w promkach Paribas?

   Usuń
  2. Podbijam pytanie.

   Usuń
  3. Ja bym obstawiał późne popołudnie 😳

   Usuń
  4. Tak też się stało - premia przyszła w 3. sesji Elixir.

   PS. Spółka Hagen ma konto w PKO BP 😋

   Usuń
 36. Dzisiaj wpadła premia :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...