Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 48 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową mBanku

OSTATNIE CHWILE na: ⭐ 650 zł od Santandera i od VeloBanku990 zł od Citi500 zł od Millennium300 zł od Raiffeisen DB

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

16.11.2023

48 000 punktów w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową mBanku

Oto kolejna promocja z powitalnymi punktami w programie Bezcenne Chwile. 

Promocja w mBanku: "48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile"
Tym razem propozycja skierowana jest do osób, które wyrobią kartę kredytową (World Mastercard lub World Mastercard Intensive) w mBanku. 48 000 punktów pozwoli odebrać nagrody - np. vouchery na zakupy - o wartości 600 zł.

Trzeba przyznać, że aż tyle do wzięcia za kartę kredytową w mBanku  - jak pamięcią sięgam - jeszcze nie było. Choć trzeba przy okazji zauważyć również, iż są banki, które za tego typu kartę dają więcej - w Citibanku w prosty sposób można zgarnąć bonusy o wartości aż 990 zł (w tym 693 zł premii pieniężnej), a Bank Pekao przygotował punkty w programie Bezcenne Chwile o równowartości nawet 800 zł. mBank zbliżył się do liderów, aczkolwiek jeszcze nieco mu brakuje.

Promocja w mBanku: "48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile"


Dla kogo promocja?
 Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest właścicielem (lub współwłaścicielem) karty kredytowej w mBanku.

Ewentualne posiadanie innych produktów mBanku (np. konta osobistego) nie wyklucza z niniejszej promocji.

💡 Przy okazji więc przypomnę: jeśli jeszcze nie masz konta w mBanku, to również z nim możesz zyskać. Sprawdź jak zgarnąć do 460 zł premii i 7% dla oszczędności za eKonto osobiste lub 450 zł premii za mKonto Intensive


Nagrody w promocji karty kredytowej. Na każdego uczestnika promocji czeka 48 000 punktów w programie Bezcenne Chwile - taka liczba punktów wystarczy na wspomniane nagrody (np. vouchery na zakupy) o łącznej wartości 600 zł.

Na początek krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tematem programu Bezcenne Chwile. 
Co to jest program Bezcenne Chwile? W dużym skrócie to program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce (do nich należą karty kredytowe wydawane przez mBank). Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Allegro, Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina. Przykładowo: bon na zakupy o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4 000 punktów. 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. 
Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych, takich jak ta niżej opisywana. Więcej na temat programu lojalnościowego Mastercard przeczytasz tutaj: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Zasady promocji "48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć tytułowe punkty:

 • najpóźniej do 28.12.2023 r.:
  • złóż wniosek o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive (ta druga dostępna jest wyłącznie dla posiadaczy mKonta Intensive, czyli konta osobistego przewidzianego dla zamożniejszych klientów mBanku), zaznaczając już wtedy oświadczenie o treści "Przystępuję do promocji „48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile” oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku";
  • zawrzyj z bankiem umowę o kartę kredytową; 
 • do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy wykonaj 15 płatności kartą.

Nagrodę za spełnienie powyższych warunków otrzymasz szybko, bo do 5. dnia roboczego po wykonaniu płatności kartą, w postaci kodu przyznającego 48 000 punktów, który będzie można wykorzystać w panelu programu Bezcenne Chwile. mBank przekaże bon za pośrednictwem bankowości internetowej oraz mailem, a będzie go można zrealizować najpóźniej do 30.06.2024 roku.

Do czasu otrzymania bonu, pilnuj swej karty, bo bank zastrzegł w regulaminie (cytuję):
"Bonu podarunkowego nie przyznamy jeżeli wydamy nową Kartę w miejsce Karty zastrzeżonej, duplikatu czy wznowienia Karty"

Z kolei punkty mają mieć ważność przez 6 miesięcy od dnia wykorzystania powyższego bonu - będzie to czas na ich wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Wykonując płatności kartą kredytową mBanku na potrzeby promocji, możesz wykonywać płatności za towary i usługi. Są jednak wykluczenia - bank nie uwzględni: 
"przelewów z rachunku Karty, płatności Kartą w ramach usługi mTransfer, transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę), wszelkich transakcji, w przypadku których nastąpił zwrot świadczenia (towaru, usługi lub pieniędzy); 
operacji przeniesienia sald; 
transakcji z wykorzystaniem czeków w tym czeków podróżnych; transakcji dot. składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych; zapłaty wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę; 
innych opłat lub obciążeń; 
wszelkich płatności związanych z grami losowymi (w tym zakupu losów w loteriach); 
transakcji obejmujących: (i) internetowe przekazy pieniężne; (ii) instytucje finansowe (wybieranie gotówki z kas banków lub bankomatów, przekazy pieniężne, transakcje dotyczące towarów i usług, spłaty lub wypłaty pożyczek); (iii) przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne); (iv) instytucje niefinansowe (zakup/obciążenie karty, wszelkie doładowania portfeli cyfrowych/wirtualnych); (v) wszelkie pozycje obciążające saldo gotówkowe uczestnika; (vi) płatności realizowane przy pomocy BLIK"


Lista choć wydaje się długa, to jednak głównie chodzi o wykluczenie tego typu transakcji, które mogłyby ułatwić zrobienie obrotu. Zaliczane będą płatności np. w sklepach i marketach (spożywczych, odzieżowych,  budowlanych, motoryzacyjnych), w lokalach gastronomicznych czy na stacjach paliw.

Ile kosztują karty kredytowe w mBanku?


Standardowo już za samo wydanie karty kredytowej World Mastercard lub World Mastercard Intensive mBank pobrałby opłatę (odpowiednio 30 i 50 zł), ale na uczestników promocji czeka jeszcze jeden przywilej. W regulaminie można bowiem znaleźć zapis:
"Uczestnik Promocji, który spełni wszystkie warunki opisane powyżej otrzyma Kartę bez pierwszej opłaty za jej wydanie. Obowiązują Cię pozostałe opłaty i prowizje z naszego cennika"

Nie ma opłat miesięcznych za karty kredytowe w mBanku, ale pojawia się opłata roczna:
 • 0/350 zł w przypadku karty kredytowej World Mastercard - opłata nie jest pobierana, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy wykonasz płatności na łączną kwotę min. 18 000 zł (do tej sumy zaliczają się też przelewy z karty kredytowej, acz tych unikaj, bo to wiąże się z dodatkowymi kosztami);
 • 0/400 zł w przypadku karty kredytowej World Mastercard Intensive - opłata nie jest pobierana, jeśli w ciągu ostatnich 12 miesięcy wykonasz płatności na łączną kwotę min. 30 000 zł (do tej sumy zaliczają się też przelewy z karty kredytowej, acz tych unikaj, bo to wiąże się z dodatkowymi kosztami).

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.

Za podrzucenie informacji o promocji kart kredytowych mBanku dziękuję licznemu gronu Czytelniczek i Czytelników.

Przydatne dokumenty:

121 komentarzy:

 1. UWAGA
  Jesli jako starzy/obecni klienci nie widzicie tego pola przystapienia do promocji to oznacza że nie macie zaznaczonych pewnych dodatkowych zgód marketingowych m.in. na sms i email które można włączyć TYLKO na infolinii. A więc najpierw telefon na infolinię, włączacie te zgody marketingowe i pole się pokaże.

  Po drugie, karta będzie bezpłatna jeśli zamkniecie ją przed końcem pierwszego roku jej użytkowania bez względu na liczbę transakcji czy inne limity. Oni pobierają opłatę w rocznicę wydania karty, a jak karty nie ma, to jej nie pobierają, a więc trzeba się jej w miarę szybko pozbyć. To z mojego doświadczenia z poprzednich promocji tego typu w mbanku, ale jak mi nie wierzycie, to można spytać się na czacie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jeżeli zamknę kartę po spełnieniu wymagań promocji zostanę obciążony kwotą 350 zł za obsługę karty? Czy bank dzieli tą kwotę proporcjonalnie na czas użytkowania karty?

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy to oznacza, że jeżeli chciałbym zamknąć kartę po odebraniu nagrody czyli po np 2 m-cach to musze zapłacić 350zł lub zrobić obrót na 18000zł???

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli po otrzymaniu punktów będę chciał zamknąć kartę to rozumiem, że i tak będę musiał zapłacić te 350 zł za World Mastercard?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy po otrzymaniu punktów w B Chwilach można zrezygnować z karty by uniknąć opłaty rocznej w wysokości 350zł?

  OdpowiedzUsuń
 6. Czyli dają bon żeby wymienić na punkty które wymienią się na bony. Nieźle to zagmatwali. Jakby z automatu nie mogli dodać punktów jak to ma miejsce w innych bankach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon jest wazny do 30.06.24 a po wklepaniu jest aż 6 mcy na zakupy, czyli w praktyce az rok na użycie punktów

   Usuń
  2. Właśnie bardzo dobrze bo unikamy problemów z użeraniem się z Bezcennymi Chwilami, naliczaniem transakcji. Reklamacje w banku są sprawniejsze niż w innych firmach.

   Usuń
 7. Warto dodac ze karte mozna wyrobic nie majac u nich konta, wniosek jest online a podpisanie umowy w oddziale

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. World tak. Ale World Intensive nie. Trzeba mieć konto Intensive.

   Usuń
 8. Te płatności w dowolnym miejscu i na dowolne kwoty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwsze tak to nie do końca bo są wykluczenia. Całą listę masz w artykule Złotówy

   Usuń
 9. Taka mam odpowiedź
  Dzień dobry,

  niestety, rozpatrzyliśmy negatywnie Twój wniosek. Przekroczyłeś maksymalną kwotę kredytu jaka jest dostępna w tym produkcie.
  Spróbuj wystąpić o inny produkt kredytowy.


  Pozdrawiamy
  Zespół mBanku

  Nie bardzo rozumiem jaka kwotę przekroczyłam jak wnioskowałam o 3 tysiące

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba musisz sie dopytac w banku

   Usuń
  2. Też mi tak odpisali-z automatu.Ale też nie wiem o co im chodzi.

   Usuń
  3. No to napisać do nich: "O co chodzi, wnioskowałem/-am o 3 tys. - czyli limit minimalny, a dostałem od Państwa taką i taką odpowiedź..."

   Usuń
  4. A można wnioskować drugi raz o kartę(po powyższym odrzuceniu).Tym razem wpisałbym mniejsze koszty życia bo podejrzewam że tu jest problem(za duże koszty a za mały dochód).

   Usuń
 10. Szanowny Mr Złotówa!

  Rozumiem, że z promocji może skorzystać każda osoba, która obecnie nie jest właścicielem (lub współwłaścicielem) karty kredytowej w mBanku, nie wyklucza z promocji ani posiadanie wsześniej KK lub innych rachunków w mBanku, ani wcześniejsze uczestnictwo jakimikolwiek kartami mBanku w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Czy na pewno tak?
  Za otwarcie rachunku KK mBank daje nagrodę w postaci bonów zakupowych w programie Bezcenne Chwile o wartości 48000 pkt = 600 zł.
  Załóżmy, że do końca drugiego pełnego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia rachunku KK (minus 5 dni roboczych) dokonam 15 dowolnych płatności (konkretnie: rachunek karty kredytowej otwieram i otrzymuję KK jeszcze w listopadzie, następnie dokonuję 15 dowolnej wysokości płatności kartą kredytową pomiędzy 1-21 grudnia)...
  Wówczas do ostatniego dnia roboczego grudnia 2023 otrzymuję premię: 48000 pkt w programie Mastrcard Bezcenne Chwile - do wymiany na bony zakupowe wartości 600 zł (ważne przez 6 miesięcy).
  Pierwszego dnia kolejnego (trzeciego, po miesiącu otwarcia rachunku KK, konkretnie 01.01.2024 lub najpóźniej w dniu roboczym 02.01.2024) składam dyspozycję zamknięcia rachunku KK, dyspozycja (z 30-dniowym okresem realizacji) musi być dokonana do końca stycznia... W styczniu nie używam już KK mBanku.
  Czy wówczas Bank obciąży mnie roczną opłatą za korzystanie z KK (350 zł za kartę World Mastercard)?
  A może nie będzie rocznej opłaty?
  Jeżeli jednak będzie, to: zakładając rachunek karty kredytowej w listopadzie 2023, dokonując nią 15 dowolnych płatności w grudniu 2023, spłacając je w styczniu 2024, zarabiam 250 zł w postaci wybranych bonów zakupowych w Mastercard Bezcenne Chwile - do wykorzystania do końca czerwca 2024 (a może całe 600 zł w bonach, jeżeli mBank nie pobierze rocznej opłaty...)?
  Jak to zadziała?

  Z szacunkiem, marekm60

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wchodź śmiało w tę promocję. Bierzesz kartę, wykonujesz 15 drobnych transakcji, dostajesz punkty, rezygnujesz z karty. Masz 600 PLN. Bez konsekwencji, bez opłat za kartę. W pierwszym komentarzu było wszystko wyjaśnione. Osobiście testowałem już kiedyś kk mbanku w ten sposób.

   Usuń
  2. Premia to punkty do programu BCh, a nie gotówka 😋

   Usuń
  3. Dokładnie, to spora różnica!

   Usuń
 11. Nie trzeba czekać na plastik, mozna od razu dodać do gpay i robic platnosci, niektórzy już dostali bon ipo takich platnosciach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co ty tu opowiadasz? Promocja trwa od 14.11.2023 r. gdzie wyraźnie jest powiedziane że należy "do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu Umowy o korzystanie z Karty World Mastercard lub World Mastercard Intensive wykonać Kartą 15 (słownie: piętnaście) Transakcji bezgotówkowych" a wtedy nagrodę otrzyma "za pomocą naszego serwisu transakcyjnego oraz mailem do piątego dnia roboczego po wykonaniu 15 (słownie: piętnastej) Transakcji bezgotówkowej Kartą" a ty powiadasz że "niektórzy już dostali bon ipo takich platnosciach". Dziś jest 17.11.2023 r. No to jesteś jakiś podróżnik w czasie ale o takiej możliwości regulamin nawet nic nie wspomina.

   Usuń
  2. Bon wydaja do pieciu dni po ostatniej transakcji, ta osoba dostala po jednym dniu i tyle

   Usuń
  3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Ależ nieprawdopodobne fantasmagorie się tu opowiada. I pewnie niektórzy w to jak widać nawet wierzą.
   Gdyby ktoś kto wierzy w otrzymanie bonu na 48000 punktów do BC już po 2 dniach sam taką kartę w tej promocji wyrobił, wiedziałby jak to działa. Szkoda tłumaczenia...

   Usuń
  6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  7. Niestety ale potwierdzam że to o tych punktach w 2 dni to jakiś mało śmieszny dowcip w najlepszym razie. To, że można sobie kartę która nawet nie została wysłana jeszcze tego samego dnia aktywować i nawet w tym samym dniu zrobić nią 15 płatności i tak nic nie daje. Do tej pory nie ma punktów a karty nie można podpiąć do BC. Jest informacja żeby udać się do oddziału banku żeby tam tę kartę dodali do tego ich programu. To ja mam teraz jechać i tłuc się do banku żeby mi to zrobili, gdzie w każdym innym przypadku albo mogłem to zrobić zaraz po wyrobieniu karty ze strony banku (Paribas ostatnio i Getin) dokonując takiej rejestracji samodzielnie albo dodając ją na stronie BC? Beznadziejnie to wygląda. Poczekam jeszcze kilka dni bo może mają jakieś problem i stąd taki durny komunikat od kilku dni się pojawia.
   A takich jak tu którzy nie mają co robić tylko innych wprowadzają w błąd banować i tyle.

   Usuń
  8. A kto pisał, że w dwa dni można dostać punkty, napisane było tylko że punkty przyszły na następny dzień po wyrobieniu 15 transakcji. Jednak to były pierwsze punkty w tej promocji więc może wysłali szybko, mają na to do 5 dni.
   Żeby kartę aktywować w aplikacji musi mieć ona status "wysłana".
   Na początku szybko mielili wnioski ale z tego co piszą obecnie ludzie maszyna się nieco zacięła.
   A kartę w BChw ponoć lepiej dodać na nowy email, bo rzeczywiście są teraz problemy z dodaniem do konta, na którym są inne karty.

   Usuń
  9. @Anonimowy 20 listopada 2023 13:43
   „ A kto pisał, że w dwa dni można dostać punkty […]”
   No cóż, okazuje się, że jednak tylko z pozoru wydaje się to oczywistym.
   Tymczasem w oczekiwaniu na dalszy przebieg wydarzeń, pozwolę sobie pozostać przy tej (dla mnie) oczywistej oczywistości. 😎

   Usuń
  10. Kate pisała o tym tutaj już dawno temu!

   Usuń
  11. @do kate

   Mam taki komunikat na stronie Mastercard Bezcenne Chwile:
   "Twoja karta może należeć do Programu Bezcenne Chwile
   Jeśli zarejestrowałaś/łeś się już wcześniej (na stronie lub w oddziale banku):

   Zaloguj się tutaj

   Jeśli nie przechodziłaś/łeś rejestracji w banku, udaj się do najbliższego oddziału i poproś o dołączenie do programu Mastercard Priceless Specials (Bezcenne Chwile)."

   Mam pytanie do @kate bo reklamowała tutaj aktywację karty zanim przyjdzie karta fizyczna; jak ja mam teraz się tam zarejestrować?

   1. Kartę (zgodnie z tą zachętą w kilku komentarzach żeby to zrobić) aktywowałem już kilka dni temu.
   2. Zanim ją aktywowałem było widoczne co się z nią dzieje (była nawet podana data dostarczenia), teraz już nic nie ma.
   3.Tych 15 (a nawet więcej) płatności mam już zrobione.
   4. Bon ani nic innego nie przyszło.
   5. Nie mogę też tej karty w Mastercard Bezcenne Chwile zarejestrować na jakiś inny e-mail, bo nie mogę jej w ogóle zarejestrować (patrz komunikat który pojawia się po zastosowaniu się do "podaj pierwsze 8 cyfr numeru swojej karty Mastercard®".
   6. Co z tymi płatnościami które już zrobiłem?
   a) Czy będą się zaliczać do tych punktów zbieranych na stronie Mastercard Bezcenne Chwile?
   b) Jeżeli nie, to w jakim celu było to namawianie do wcześniejszego (bez otrzymania fizycznej karty) aktywowania karty i zrobienia nią tych 15 płatności (płatności były na większe kwoty)?
   c) Czy jak w końcu może jakoś się uda zarejestrować tam tę kartę, to te 15 płatności będzie trzeba zrobić jeszcze raz żeby otrzymać 48000 punktów?
   d) Jak długo mam czekać na to, żeby tak jak pisze zakładający ten wątek (może nawet właśnie kate) Anonimowy 17 listopada 2023 07:13 a kate go popiera, mieć już wszystko za sobą (dziś już czwarty dzień u mnie mija)?

   @kate, proszę o odpowiedzi bo widzę że kasujesz teraz swoje wpisy a uważam że bez względu na wszystko, masz moralny obowiązek aby mi teraz pomóc.

   Usuń
  12. Na pierwszy rzut oka, najwyraźniej bank nie zarejestrował cię w Bezcennych Chwilach, albo ty nie zaznaczyłeś odpowiednich zgód we wniosku. Spełnij swój moralny obowiązek, he he, i zadzwoń do nich lub napisz na czacie, z pytaniem, czy jesteś zarejestrowany po stronie banku w programie, a jeśli nie, to dlaczego. JA NIE PONOSZĘ WINY ZA KAŻDY PROBLEM TECHNICZNY CZY INNY JAKI SIĘ MOŻE ZDARZYĆ. Jakoś innym się udawało z samą kartą wirtualną i już sobie pokupowali vouchery do Allegro czy Circle. Niestety są u konkurencji, więc nie podam ci strony.

   Usuń
  13. Dzięki bardzo!

   Usuń
  14. @kate, jakie twoje rady taka i odpowiedź.
   Najpierw umieszczasz komentarze zachęcające do zrobienia czegoś, o czym nie ma mowy w regulaminie ani też tu w opisie tej promocji. Teraz zrzucasz odpowiedzialność na mBank bo coś nie działa zgodnie z twoimi komentarzami. Jeżeli twoje rady były właściwe, to dlaczego tak śpiesznie usunęłaś swoje komentarze (co widać w tym wątku)? Tak więc komentarze usuwasz ale przy tym do czego w tych komentarzach zachęcałaś dalej się upierasz.
   Tez powoływanie się na "innych" (trzeci autorytet) i jakąś "konkurencję" (czyli czwarty autorytet) jest tu nie na miejscu. Mówisz w ten sposób, że to co mówi bank i to co podaje w opisie prowadzący ten blog, jest mniej ważne niż tamte "autorytety". Skoro ci inni są większym autorytetem i u konkurencji jest lepiej bo tam dają te "złote gruszki na wierzbie", to dlaczego jeszcze tu szkodzisz i nie potrafisz się do tego przyznać? Przecież gdybyś w 3 usuniętych przez siebie samą komentarzach nie dawała tych rad, to by nie było tu tego całego zamieszania.
   I teraz jeszcze dowcipkujesz i się śmiejesz bo ci wesoło że wprowadziłaś kogoś w błąd robiąc to zamieszanie.

   Usuń
 12. Czy trzeba otwierac konto do karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, ale wtedy trzeba iść do oddziału na podpisanie umowy

   Usuń
  2. Zależy którą kartę chcesz wziąć.
   Czytaj.

   Usuń
 13. Jak wygląda procedura otrzymania 48000 punktów jeśli mam już konto Bezcenne Chwile, gdzie mam podpiętą kartę kredytową z innego banku? Czy muszę założyć nowe konto Bezcenne Chwile?

  OdpowiedzUsuń
 14. To jak w końcu z tą opłatą roczną za kartę?
  Czy jak złoży się rezygnację z karty przed upływem roku to ta opłata w wys. 300 złoty będzie czy nie :)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopytałam na czacie, że nie będzie opłaty 350zl jeśli zmieścimy się z zamknięciem karty kredytowej włączając w to 30dniowy okres wypowiedzienia

   Usuń
  2. Można prosić o wytłumaczenie kiedy konkretnie należy zamknąć kartę aby nie zapłacić 350 złotych za nią???

   Usuń
  3. Najlepiej od razu po wykorzystaniu punktów czyli jak najszybciej:)

   Usuń
  4. @Anonimowy 17 listopada 2023 13:37
   Odpowiedź już podano. Jeżeli jednak chcesz dokładnych dat, to ty musisz to wiedzieć.

   Usuń
  5. Najpóźniej moim zdaniem w 10. miesiąciu użytkowania, bo trzeba jeszcze dodać miesiąc wypowiedzenia i dopiero jest zamknięcie

   Usuń
  6. Konkretnie wystarczy zamknąć w ciągu 1 roku od dnia otwarcia karty. Czyli de facto trzeba złożyć wypowiedzenie w ciągu max 11 miesięcy od otwarcia karty, bo jest jeszcze 30-dniowy okres wypowiedzenia. Więc spokojnie da się zmieścić w promocji bez opłat :)

   Usuń
 15. Czy z automatu karta trafi na konto programu BCH przypisane do maila czy trzeba ją ręcznie dodać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście trzeba ją dodać.

   Usuń
  2. Chyba po to jest oświadczenie we w wiosku by z automatu.

   Usuń
  3. Nie udaje mi się jej dodać. Pojawia się jakiś absurdalny komunikat, że należy w oddziale banku poprosić o aktywację udziału w programie BCH.

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  5. Kasiu, 5 dni czekania na rejestrację karty gdzie?

   Usuń
  6. Bank rejestruje kartę w programie?

   Usuń
  7. Tak, przecież była informacja we wniosku...Do pięciu dni rejestracja z ich strony (na ogół 1-2 dni) a potem można dodać kartę do swojego konta w BChw

   Usuń
  8. Po wypełnieniu wniosku w banku , karta od razu widoczna w apce. Po trzech dniach mail od bch o możliwości dodania karty. Tak było w moim przypadku.

   Usuń
 16. Pytanie teoretyczne: czy kartę mBanku trzeba dodać do bezcennych chwil, żeby skorzystać z promocyjnych punktów? Czy można w ogóle jej nie dodawać, a bon z 48tys pkt wklepać na koncie BCh, gdzie jest podpięta jakaś inna karta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mam taki wniosek po zapoznaniu się z regulaminem.

   Usuń
  2. Spoko, karta sama doda się automatycznie :)

   Usuń
  3. Niestety jest jakieś powiązanie z tą kartą w BChw i kod można wklepać tylko do tej karty....a więc trzeba dodać kartę u siebie w BChw

   Usuń
  4. Jeśli karta doda się sama, to jak na nią się zalogować?

   Usuń
  5. Trzeba wejść na stronę Bezcenne Chwile, tam kliknąć Rejestracja i otworzyć swoje osobiste konto dla swojej karty. Być może trzeba poczekać z tym ze 2-3 dni, bo bank rejestruje cię (po swojej stronie) automatycznie w ciągu maks. 5 dni roboczych od wydania zgody na kartę.To w teorii, bo chyba coś im się zacięło ostatnio.

   Usuń
  6. W jaki niby sposób karta mogłaby się 'sama' dodać?

   Usuń
  7. Do BCh można się zalogować za pomocą numeru karty i daty urodzenia.

   Usuń
  8. Zalogować się do już istniejącego konta czy zarejestrować kartę, bo to spora różnica?

   Usuń
 17. Złożyłem wniosek o limit 1500 zaznaczyłem że uzyskuje obecnie zatrudnienie w firmie od 2021 odpisali odmowę że za krótka otrzymuje dochód

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Okres próbny? Umowa na czas określony?
   To normalne. Poza tym biorą informacje z BIK. Posiadasz dobrą ocenę punktową? Łatwiej dostaniesz to co chcesz. Spłacasz kredyt lub/i zadłużenie karty kredytowej w terminie? Zyskujesz na tej punktacji. Nie posiadasz historii kredytowej bo kupujesz wszystko co chcesz dlatego że możesz i nie potrzebujesz brać nic na kredyt? Można powiedzieć że jesteś prawie tak samo traktowany jak ci którzy nie regulują swoich zobowiązań.
   Lat trochę wstecz zawsze kupowałem "za swoje". Zachciało mi się raz wziąć coś na niewielką kwotę w ofercie "raty 0% RRSO". Siedziałem w sklepie z godzinę zanim z iluś dostępnych banków w jednym w końcu przeszedł wniosek. To było tylko ok 600 zł do skredytowania (płaciłem większą część bo ok. 1000 zł gotówką) gdzie mogłem to bez problemu z finansami zakupić w całości za gotówkę. Obecnie zarobki mam przeciętne i nie ma to nic wspólnego z tzw. średnią krajową bo są o wiele niższe. Mam od lat karty kredytowe w kilku bankach i znów biorę kolejne nie zamykając poprzednich (okazuje się że opłaca mi się je utrzymywać bo na nich zarabiam). Także i w tej promocji bez problemu otrzymałem kartę z limitem wyższym niż minimalny (uważam że banki na to patrzą). Gdybym miał te karty korzystając z pełnego limitu na nich spłacić, to pewnie bym nigdy tego nie zrobił (raz zdarzyło mi się na jednej z kart przekroczyć okres bezodsetkowy o 2 dni i musiałem zapłacić za to dodatkowo ok. 100 zł). A banki wciąż bez problemu dają mi nowe kk i podwyższają limity (np. ostatnio Citi) płacąc mi jeszcze za to.
   Także nieopłacanie rachunków np. za telefon lub jazda "na gapę" to problemy z otrzymaniem takiej karty kredytowej.
   To co natomiast podają banki jako powód odmowy nie ma lub może nie mieć nic wspólnego z prawdziwymi powodami takiej odmowy. Bank podając powód odmowy, wybiera lub może wybierać najbezpieczniejszy/najwygodniejszy dla niego powód. To tylko moje zdanie na ten temat. Nie wiem też czy tak naprawdę bank musi cokolwiek podawać. Zawsze przecież można powiedzieć, że to jakiś algorytm odrzucił wniosek, i że my nie mamy na to żadnego wpływu ani też wglądu w to co było tym powodem.

   Usuń
 18. W czwartek złożony wniosek, do dziś brak odpowiedzi, czy ktoś miał podobnie ? Na infolinii mówią że lada chwila się odpowiedź pojawi, i tak drugi dzień leci a odpowiedzi nie ma

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie miało być po 3 minutach a było wszystko załatwione po 10-15 minutach. System (?) długo myślał najpierw a potem już szybko poszło i w te 15 min. było po temacie. Potem to trwało jeszcze jakiś czas i dopiero było można aktywować kartę. Teraz już drugi dzień po informacji otrzymanej z „Bezcennych® Chwil” jak nie mogę dodać tam tej karty.

   W przypadku o którym piszesz, może chodzić o celowe wstrzymywanie się banku z odpowiedzią (dobrze mieć rezerwę). Piszę tak dlatego, że patrząc na to jak był zatwierdzany mój wniosek, zupełnie nie wierzę że to system przetwarza i decyduje o tym kto otrzyma kartę (moim skromnym zdaniem ja się do tego zupełnie nie kwalifikuję).
   Oczywiście mogę się całkowicie mylić (nikt nie został złapany za rękę). W związku z tym informuję, że nie ponoszę za to żadnej odpowiedzialności ponieważ są to tylko i wyłącznie moje przypuszczenia. 😜

   Usuń
  2. "Teraz już drugi dzień po informacji otrzymanej z „Bezcennych® Chwil” jak nie mogę dodać tam tej karty."
   Ponoć lepiej jest dodać kartę na nowym koncie (nowy email i hasło) niż na starym, bo tu rzeczywiście coś im się zacina teraz, są też problemy z prowadzeniem kodu promocyjnego, gdy karta jest dodana do istniejącego konta, eh, mbank :-)

   Usuń
  3. Od kiedy dodawanie punktów leży w gestii banku, a nie BCh?

   Usuń
 19. Pani w placówce twierdzi ze trzeba założyc konto osobiste do karty World Mastercard inaczej wniosek nie przejdzie.Jak moge jej udowodnic ze jest w błędzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nic jej nie udowodnisz...po prostu wypelnij wniosek samemu online, nie zaznaczaj otwarcia konta i czekaj na decyzje. Potem w oddziale jest tylko podpisanie umowy.

   Usuń
  2. Do karty World Intensive konto jest potrzebne, ale do World nie.

   Usuń
 20. Cześć. Orientujecie się jak to jest z limitami nagród dla konkretnej karty uczestniczącej w programie bezcenne chwile. Czy limit dla konkretnej nagrody po jego wykorzystaniu (np. zakup 4 voucherów allegro) po jakimś czasie się resetuje? Czy już nie będzie dla danej karty dostępny po wykorzystaniu? 48K to spora ilość i zastanawiam się czy od razu to wymieniać na inne vouchery.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten limit się resetuje dopiero po zamknięciu karty :)

   Usuń
  2. Na infolinii dostałem informację że limit na dane vouchery odnawia sie po miesiącu (30 dniach) od zakupu bonów

   Usuń
  3. Jaki jest minimalny limit o który można wnioskować? Jest jakiś minimalny?

   Usuń
  4. Limit na wymianę punktów na bony do Alledrogo? Skąd pochodzi ta info?

   Usuń
  5. Najnizszy limit zdaje sie 3000 zl

   Usuń
  6. Wystarczy sie zalogować na swoim koncie w bchw i sprawdzić...

   Usuń
  7. Chyba raczej limit 3000 punktów, nie?

   Usuń
  8. Pytanie było: Jaki jest minimalny limit o który można wnioskować? 3000 zł...

   Usuń
  9. @kate 22 listopada 2023 16:22
   Zakładający ten wątek nie pyta o limit na karcie ale limit danych nagród które można wybrać w jednym miesiącu.
   Otrzymuje (lub sam podaje) na to pytanie już w drugim komentarzu odpowiedź.
   Wszelkie nie związane z wątkiem pytania nie powinny być tu brane pod uwagę. Proszę więc błędnie nie poprawiać @Anonimowy 22 listopada 2023 15:05, ponieważ on wciąż pozostaje w wątku.

   Usuń
  10. Kurcze, zapomnialam sie zanonimizowac jak ty i od razu sie odezwales, nastepnym razem nie popelnie tego bledu, lol...

   Usuń
  11. pytanie rozpoczynającego wątek jest bardzo ciekawe; pod każdą nagrodą jest informacja o limicie nagród, ale dopiero w praktyce wychodzi, że to limit nagród do odbioru w danym miesiącu, w kolejnym znów się pula odnawia - przynajmniej w przypadku biletów do kina (max 4 na m-c) i monet do Allegro

   Usuń
  12. Gdzie można zobaczyć te limity albo ich wykorzystanie?

   Usuń
 21. Witam. Czy opłata za prowizję za sprzedaż na Allegro będzie liczona jako transakcja ?

  OdpowiedzUsuń
 22. Witam wszystkich, straszny tu bałagan z informacjami odnośnie tej promocji się zrobił. Przedstawię więc moją drogę wstąpienia do programu. W piątek złożyłem wniosek poprzez aplikację. Dostałem w ciągu kilku minut odmowę w związku z przekroczeniem maksymalnego limitu. Po rozmowie na infolinii i przejściu wniosku raz jeszcze pod nadzorem konsultanta wniosek przeszedł. Karta pojawiła się w apce w zakładce karty. Wysłana została we wtorek 21 listopada. Dzisiaj dotarła do mnie. Mamy 23 listopad. Od razu aktywowałem karte i zarejestrowałem ją do mojego istniejącego konta w BCH, gdzie mam już zapisane 3 inne karty. Po rejestracji karta jest już widoczna w programie po zalogowaniu się na stronie BCH. Teraz zostało mi tylko te 15 płatności. Termin do końca pierwszego miesiąca mam rozumieć do końca listopada czy grudnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy wykonaj 15 płatności kartą, czyli: umowa w listopadzie = płatności do końca grudnia.

   Usuń
  2. Czy pula nagród wciąż nie jest wyczerpana? Ta promka pojawiła się w ich ofercie już dość dawno temu 😳

   Usuń
  3. I wszystko już jasne, dzięki

   Usuń
  4. Tu nie ma puli, tylko termin przystapienia, co najwyzej skoncza ja przed czasem

   Usuń
  5. Tu nie ma puli

   Usuń
 23. Przed chwilą podpisałam umowę o kartę w oddziale, pracownica poinformowała mnie, że opłata w kwocie 350 zł będzie pobrana, jeżeli nie spełnię obrotu 18 tys. kartą - nawet jeżeli zamknę kartę przed upływem roku, np. po 2 miesiącach. Próbowałam zadzwonić na infolinię, ale 15 minut oczekiwania na połączenie i zrezygnowałam. Czy ktoś wie na 100 % jak będzie z tą opłatą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taką odpowiedź dostałem na chacie:

   "Dobry wieczór, jeśli zrezygnuje Pan z karty przed upływem roku to opłata nie będzie pobrana, chyba ,ze jej pobranie przypadnie w trakcie 30 dniowego okresu wypowiedzenia. "

   Usuń
  2. No to widać że są sprzeczne informacje, co mnie zresztą nie dziwi bo już sam się przekonałem w innym banku, że konsultanci twierdzą co innego niż pracownicy w oddziale banku. Może ktoś jeszcze potwierdzić ?

   Usuń
  3. Mialem u nich juz 2 kk w podobnych promocjach, zamykane przed uplywem roku i nigdy nie bylo oplaty

   Usuń
  4. Tak, mnie ci bankowi 'doradcy' usiłowali już wielokrotnie wprowadzić w błąd - taki klimat :)

   Usuń
 24. Witam, a czy zaliczają się płatności kartą za prąd, gaz itd poprzez operatorów płatności np mPay ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co to jest mPay?

   Usuń
  2. Idź na kasę samoobsługową i kup bułki, po co chcesz komplikować sobie życie?

   Usuń
 25. Witam. Czy karta podpięta w Bezcennych Chwilach musi być na konto mailowe, który było podane w umowie? Czy nie ma to znaczenie i podpinamy na dowolny mail, jaki chcemy? Jakiś problem mam z obecnym mailem, reset hasła cos nie bardzo robi i zastanawiam się czy nie sprzężyć karty z innym kontem. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 26. Właśnie dostałem bon na email, 1 dzień po zaksięgowaniu ostatniej 15. transakcji, płatności tylko przez Gpay i online zanim dostałem plastik🥳

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dostałam właśnie po jednym dniu.

   Usuń
 27. Eitam, mam pytanie jeszcze odnośnie kwotę do której wnioskuje się kartę kredytową przy składaniu wniosku. Nie widzę w opisie ani regulaminie kwoty minimalnej by załapać się do tej promocji. Gdzieś coś usłyszałem min 3000zł. Może ktoś potwierdzić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A może w banku wiedzą. Pewnie tam się szybciej dowiesz, nie?

   Usuń
  2. @Anonimowy 27 listopada 2023 09:30
   Otóż właśnie nie. W banku wprowadzą w tym temacie tylko w błąd.

   @Do „Eitam”
   Przecież wystarczy że wejdziesz na kartę (mowa o karcie Word) z podanego linku i masz już na stronie karty podaną informację również o minimalnym (3000 zł) limicie karty. Ja osobiście staram się brać choćby minimalnie większy limit. Moim skromnym zdaniem, banki czasami również na to patrzą.

   Usuń
 28. No są różne odpowiedzi dlatego weryfikuje informacje z innymi. Patrz powyżej mój komentarz o doradcach konsultantach i pracownikach banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bardzo rozumiem co tu jeszcze chcesz weryfikować. Jest podany link a tam wszystko czego potrzebujesz. Żadne dodatkowe pytania tu nie są potrzebne.

   Usuń
 29. Czemu można wymienić tylko np punkty na maksymalnie 3 vouchery do allegro a nie za całość punktów ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo są limity nagrod

   Usuń
  2. Aktualnie na bony do Alledrogo trzeba trochę czekać 😳

   Usuń
  3. no tak ale po co te limity ?

   Usuń
 30. A jak wymienić otrzymany bon na punkty na platformie bezcenne chwile?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Wyższa premia od Santandera! Nawet 650 zł w bonusach za konto osobiste

Nowa edycja promocji przyniosła sporo zmian na lepsze. Do wzięcia czekają bonusy o wyższej wartości - wzrósł przy tym udział premii pieniężn...