Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja dla obecnych klientów Citibanku: 100 zł do Allegro za podniesienie limitu karty kredytowej

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

16.11.2023

Promocja dla obecnych klientów Citibanku: 100 zł do Allegro za podniesienie limitu karty kredytowej

Citibank odpalił kolejną promocję, w której wynagradza podniesienie limitu na karcie kredytowej.

Promocja "Podnieś limit Karty Kredytowej Citibank i odbierz 100 zł do Allegro"
Do wzięcia czeka bon o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Z promocji skorzystać mogą wyłącznie zaproszeni posiadacze karty kredytowej z logo Citi.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Stali bywalcy bloga mogą odczuwać déjà vu. Czyż niedawno nie było czegoś o bonach dla klientów Citibanku za podniesienie limitu karty kredytowej? Tak, to prawda, pisałem o bonie 50 zł do Biedronki za podwyższenie limitu o co najmniej 3 000 zł. W nowej promocji, za wyższą wartością nagrody, idą inne warunki - limit należy zwiększyć o nieco większą kwotę, a do tego pojawia się wymóg dostarczenia dokumentu potwierdzającego dochody.

Nim przejdę do szczegółowego omówienia promocji dla obecnych posiadaczy karty kredytowej Citibanku, przypomnę o promocjach dla osób, które jeszcze takowej karty nie mają. A na start można sporo zyskać - do wyboru jest: 990 zł w bonusach (z bardzo prostymi warunkami do spełnienia) lub głośnik JBL Charge 5 (o wartości ponad 600 zł), lub 600 zł w bonach do Lidla.

Z kolei na osoby, które nie mają konta osobistego w Citibanku, do wzięcia czeka łatwa premia 400 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto.

Promocja "Podnieś limit Karty Kredytowej Citibank i odbierz 100 zł do Allegro"


Dla kogo promocja? Udział wziąć mogą osoby, które "zostaną poinformowane o Ofercie przez Bank drogą elektroniczną (przez SMS, e-mail lub wiadomość w Serwisie bankowości internetowej Citibank Online), bądź drogą telefoniczną".

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.11.2023 r., ale trzeba mieć na względzie, że może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli bonów. Citibank przygotował 1400 nagród o wartości 100 zł każda. O ewentualnym przedterminowym wyczerpaniu puli bank ma poinformować tutaj (w zakładce "Karty kredytowe").

Nagroda. Do wzięcia czekają bony do Allegro o wartości 100 zł (uczestnik promocji dostanie 2 bony po 50 zł każdy). Nagrodę Citibank prześle w formie elektronicznej wiadomością w bankowości internetowej. Bon ma mieć ważność do 30.06.2024 roku.

Zasady promocji z bonem 100 zł do Allegro za zwiększenie limitu 


Jeśli udało Ci się znaleźć w gronie szczęśliwców, czyli osób zaproszonych do promocji, to teraz by uzyskać bon do Allegro, najpóźniej do 30.11.2023 r. (mając jednak na uwadze możliwość wcześniejszego zakończenia promocji):
 • zawrzyj "Porozumienie do Umowy o Kartę Kredytową w zakresie Podwyższenia Limitu kredytu, w ramach której podniosą Limit kredytu o nie mniej niż 5000 zł" oraz
 • na prośbę banku dostarcz wymagany przez bank, czytelny i aktualny dokument dochodowy potwierdzający deklarowane dochody (wykaz rodzajów dokumentów - w zależności od źródła uzyskiwanych dochodów - znaleźć można na ostatniej stronie regulaminu, do którego linkuję na końcu niniejszego wpisu).

O przyznaniu bonów decydować ma kolejność spełnienia wszystkich wyżej wymienionych warunków.

Nagrodę dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do 31.12.2023 r. Do momentu otrzymania nagrody Twa karta kredytowa musi pozostać aktywna (w tym czasie nie wypowiadaj umowy, ani nie obniżaj limitu karty).

Podwyższenie i obniżenie limitu na karcie kredytowej w Citibanku jest bezpłatne.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi:  na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

33 komentarze:

 1. U mnie jest propozycja. A w poprzedniej promce na 50 złotych propozycji nie miałem.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie było zaproszenie do tej promki z Biedronką.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam propozycję ale ich olewam. Tylko 100 za zwiększenie o 5k ? To wolę wziąć jakąś kk w innym banku z takim np limitem. Santander za karte z limitem 1k dał mi za 600 zł nagród. A tu zwiększam limit czyli zmniejszam zdolność kredytową. I być może nici z promocji w innym banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po dostaniu bonu możesz limit zmniejszyć. Ja bym nie pogardził zwlaszcza jak to jest dla obecnego klienta.

   Usuń
  2. Jaka jest opłata za zmianę limitu?

   Usuń
 4. Mam info o promocji po zalogowaniu, ale w wiadomościach nic nie dostałem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Baner to ponoc zaproszenie ale ja mam watpliwosci

   Usuń
 5. jeśli jestem w trakcie promocji i jestem zwolniony (na okres 12 miesięcy) z miesięcznej opłaty za kartę to takie podniesienie limitu tego nie zmienia?

  OdpowiedzUsuń
 6. No tak, tego można się było spodziewać, podwyższenie o 5 tys. do 11 tys. i chcą dokumenty dochodowe, u mnie to JDG więc jakieś zaświadczenia z US chcą, LOL

  OdpowiedzUsuń
 7. Lepiej wypowiedziec i czekac na lepszą promocję. Tu chodzi o to żeby karta nie była zamknięta do 31 grudnia. Najczęściej promocję mają karencje od 1 stycznia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy wypowiedzeniu też oferują promocję, moneybackiem 10%

   Usuń
 8. Samo zwiększenie limitu na karcie powoduje zmniejszenie zdolności kredytowej? Nawet jeśli karty już nie będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W chwili zamknięcia karty wygasają wszystkie zobowiązania z nią związane.

   Usuń
  2. Niby tak aczkolwiek na scoring w BIKU (do którego idą zapytania o nowy kredyt) wpływ ma też częstotliwość takich zwiększeń i zapotrzebowań na kredyt (bo kk to de facto kredyt) oraz ich historia wstecz (BIK udostępnia dane sprzed 60 miesięcy historii kredytowej). Więc warto mieć to też na uwadze jak zamierzamy brać grubszy kredyt na mieszkanie a lubimy się bawić w bankobranie ;)

   Usuń
 9. Chyba laczy sie z 50 z biedronki? Tam podnioslem o minimum i tu tez o 5k, ciekawe ile procesuja wniosek bo juz dokumenty chcieli. Wg regulaminu nie ma wykluczen?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wykluczeń więc możliwe że się łączy

   Usuń
  2. punkt z regulaminu 42. Oferta nie łączy się z ofertą „Podnieś limit Karty Kredytowej Citibank i odbierz bon na zakupy” i jej kolejnymi edycjami. Też chciałam zrobić dwie promocje jedna po drugiej, ale się wczytałam w regulamin, no i nie

   Usuń
 10. U mnie procesują wniosek od 15-go i jeszcze mi nie podnieśli limitu. Tylko następnego dnia wykorzystali wniosek o podwyższenie limitu karty kredytowej do dzwonienia i wciskania swojej jakiejś innej oferty :/

  OdpowiedzUsuń
 11. Do Biedry nie korzystałem (bo nie kupuję), ale teraz tak. Zwiększyli bez prośby o dokumenty (mimo zadeklarowania mniejszych zarobków, niż domyślnie wskazane w formularzu). Ciekawe, czy choć do końca listopada dadzą - fajnie by było na święta wyłapać tą stówkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zbliża się koniec roku i marketingowcy że wzmożonym wysiłkiem 'pracują' na bonusy 😋

   Usuń
 12. Czy promocja dotyczy też posiadaczy BP-Motokarty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie mowa ogólnie o karcie kredytowej. Bez wyszczególniania które.

   Usuń
 13. podniosłem o 3k w promocji z biedronką, i teraz o 5k w promocji z allegro, na obie oferty dostałem zaproszenie na email a podniesienie limitu trwało 2 minuty przez stronę banku, nie chcieli żadnych dokumentów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie niestety chcieli dokumenty, gdy podniosłam o 5 k. Olałam. Obawiam się, że jutro będą wydzwaniać.

   Usuń
 14. W regulaminie jest też że "karta przy wypłacie nagrody nie może być w okresie wypowiedzenia." To niekoniecznie jest tożsame z "nie wypowiadaj karty po skorzystaniu z promocji". Ja np. mam kartę w okresie wypowiedzenia od paru dni, a ofertę dostałem. Można zaryzykować, i czekać ewentualnie na jakąś dobrą promocję którą mi wcisną żebym usunął wniosek o zamknięcie. Pytanie czy warto? Zawsze dają coś ok 100zł za próby zamykania karty, a za kolejne promocje po 2 latach (no nawet jeśli 3) pewnie jakiś 1000zł wpadnie. Citi jest dość przewidywalny pod tym względem. Dają te same oferty w kółko tym, na których nie zarabiają ani grosza :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Odpowiedzi
  1. Nie. Mają czas do końca roku, ja jednak bym wskazywał na pierwszy tydzień '24 ze względu na ilość różnych promocji jakie Citibank ostatnio zafundował.
   Jak dadzą na czas, to miło. Jak nie, to dadzą na pewno bez żadnych reklamacji tyle że później. To Citi a nie Paribas czy mBank że trzeba po kilka reklamacji składać a i tak bywa że się odchodzi z niczym.

   Usuń
 16. Dostałem dziś w wiadomości po zalogowaniu na konto 2 x kody do Allegro po 50 zł każdy.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dziś po zalogowaniu na konto przyszła wiadomość z kodami za 100 zł.

  OdpowiedzUsuń
 18. Mam i ja maila z info o nagrodzie 2 x 50 zł, mały prezent na Nowy Rok

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...