Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 600 zł do wykorzystania w Lidlu w prezencie za kartę Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

18.09.2023

600 zł do wykorzystania w Lidlu w prezencie za kartę Citi Simplicity

Oto najnowsza promocja karty kredytowej Citibanku z nagrodą, jaka rzadko się zdarza.

Gwarantowane 600 zł w bonach do Lidla za kartę Citi Simplicity
Do wzięcia są bony o łącznej wartości 600 zł do wykorzystania w sklepach Lidl. To kolejna z promocji Citibanku - także z krótkim okresem wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej tego banku. Tym razem uproszczone są warunki.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Gwarantowane 600 zł w bonach do Lidla za kartę Citi Simplicity


Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? Na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest dużo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od grubo prawie 10 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 24,09%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________

NOWOŚĆ: Promocja "Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank": 600 zł w bonach do Lida za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.07.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi (tak, to nie pomyłka, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej Citibanku jest tak krótki - dla niektórych jest to więc okazja na szybki i opłacalny powrót).

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

Zasady promocji "Tańsze zakupy z Kartą Kredytową Citibank


By wziąć udział w akcji i uzyskać gwarantowane nagrody w postaci bonów do Lidla:
 • do 30.11.2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania bonusów o wartości 600 zł);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawierając z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity, wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (na przykład: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach),
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego;
   Co ciekawe, te zgody są opcjonalne - jeśli ich nie zaznaczysz, to nie dostaniesz tylko jednego z bonów - o wartości 50 zł; pozostałe o wartości 550 zł otrzymasz.
 • aktywuj kartę za pomocą serwisu bankowości mobilnej Citi Mobile;
 • przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą Citi Simplicity na dowolne, nawet drobne kwoty (mogą, ale nie muszą to być transakcje w Lidlu).

Za każdy miesiąc (od pierwszego do piątego następującego po miesiącu zawarcia umowy), w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz po 100 zł do Lidla. Za wykonanie 5 płatności w szóstym miesiącu (czyli ostatnim spośród wyżej wymienionych) przysługiwać będzie bon o wartości 50 zł. 

Ostatni z bonów (też o wartości 50 zł) przysługuje - jak już wspomniałem - dla osób, które wyrażą zgody marketingowe (i wykażą się aktywnością w płaceniu kartą w szóstym z wymienionych miesięcy).

O przyznaniu każdej z nagród bank ma powiadamiać wiadomością w bankowości internetowej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków jej uzyskania. Kartę podarunkową do Lidla prześle mailem (najpóźniej w ciągu 30 dni od tego powiadomienia).

Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, nie wypowiadaj umowy (ani nie wycofuj zgód w przypadku ich wyrażenia i ubiegania się o bon 50 zł).

Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz we wrześniu, to od października do marca będzie należało wykonywać po min. 5 płatności w miesiącu. Za realizację tych płatności w okresie od października do lutego, za każdy miesiąc otrzymasz 100 zł do Lidla (5 x 100 zł), a za wspomnianą aktywność w marcu bank dorzuci bon 50 zł. Jeśli dodatkowo podczas zawierania umowy wyrazisz zgody marketingowe, to wtedy (w kwietniu) bank przyzna Ci jeszcze jeden bon o wartości 50 zł.

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Karty podarunkowe do Lidla mają mieć ważność przez 4 miesiące od momentu ich otrzymania. Można je realizować jedno- lub wielorazowo aż do wyczerpania salda środków.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z kartami podarunkowymi do Lidla czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł. 

💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 400 zł na start. Promocję karty kredytowej z bonusami do 600 zł można łączyć z promocją konta. Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):

40 komentarzy:

 1. Karty w tej promocji nie można polecać????

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy można prosić o prześwietlenie oferty Raiffeisen digital bank, chwalą się że lokata do 200k na 8% do końca roku, tylko te podatki zdublowane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie opłaca się. Wyższy podatek, niepolski BFG, bank nadal działający w Rosji który czerpie krocie bo inne banki się stamtąd wycofały. A jak mieli swój oddział w Polsce to działanie i obsługa były tragiczne. Teraz to oddział austriacki.

   Usuń
  2. @Anonimowy 21 września 2023 12:10
   Ja bym nie powiedział że się nie opłaca. Podatek austriacki 25% ale to i tak jest prawie 7,41% licząc według tego polskiego. Poza tym ten podatek można odzyskać i samodzielnie się rozliczyć z naszym US a wtedy to jest 8% jak w ofercie.
   Ja mam tam KO i nie narzekam. Póki co jest jeszcze to ich 10% do 30 tys. - czyli nasze 9,26% - a potem się zobaczy.

   To że wciąż działają w Rosji mi zupełnie nie przeszkadza. A gdyby działali na Ukrainie to już wtedy byś polecał oszczędzanie u nich?
   Ja za samo konto dostałem od nich 100 zł. Aplikacja bankowa działa bardzo dobrze w przeciwieństwie do np. takiej Santander Banku, którą totalnie skopali po zmianie tak że nawet nie da się z niej korzystać. Rozliczenia robią w sposób bardzo klarowny i to nie ostatniego dnia miesiąca ale już dzień wcześniej licząc za cały miesiąc. Ulokuj dla przykładu oszczędności w Millennium i zastanawiaj się co to tam się u nich dzieje, że mają problem z normalnym naliczaniem bo sobie wymyślili jakieś dzielenie i sami się w tym gubią tak, że trzeba składać reklamacje.
   I ja miałbym narzekać na Raiffeissen?

   A to że kiedyś było jakoś tam - to jeżeli już - to tylko historia. Zwłaszcza że - jak sam zauważasz - teraz to już austriacki biznes.
   Ja akurat miałem w tym "naszym" Raiffeisen Polbanku konto i nie miałem żadnych problemów. Tak samo znajomy.

   Osobiście bym się bardziej bał zakładać lokaty czy konta w takim InBanku czy Aion Banku. To tak osobiście i niczego nikomu tu nie zamiaruję w tym temacie klarować.

   Usuń
  3. Pepsi Cola też jest w Rosji i nie ma problemu z bojkotem. Ja zastanawiam się jak uzyskać ten podpis na niemieckim druku w urzędzie skarbowym, czy ktoś to tam będzie umiał przeczytać? Jakie macie doświadczenia?

   Usuń
 3. Czym jest dokument potwierdzający dochody? Czy jeśli mam ROR w city banku i na to konto dostaję przelewy od pracodawcy to muszę przedstawiać taki dokument?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy wyciąg z konta na które masz wpływy wynagrodzenia za 3 ostatnie m-ce.

   Usuń
 4. Przegapiłem we wniosku dostarczenie dokumentu potwierdzającego dochody. Jak to zrobić najprościej teraz?

  OdpowiedzUsuń
 5. Otrzymałem regulamin promocji "Tańsze zakupy z kartą kredytową Citi bank" ale są tam opisane tylko nagrody w postaci karty prezentowej do Lidl o wartości 50 złotych. Czy to błąd w regulaminie banku?

  OdpowiedzUsuń
 6. czy ktoś już otrzymal info że spełnił warunki i dostanie bon ? u mnie cisza a za padziernik powinna być jakaś informacja. Licze na bon przed mikolajem ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też cisza u mnie

   Usuń
  2. U mnie to samo ,niby do końca miesiąca za spełnienie warunków za moesiąc pażdziernik więc powinniśmy dostać wiadomość w aplikacji ,dużo nie zostało 3 dni tylko🤔

   Usuń
  3. jak 30-go dadzą wiadomość to bon dostaniemy po świętach pewnie dopiero, skoro tak wszystko na ostatnią chwilę, chyba że zaskoczą pozytywnie i w jednej wiadomości dostaniemy info o spełnieniu warunków i otrzymaniu bona :)

   Usuń
 7. u mnie również, czyli pewnie jutro będziemy pisać reklamacje, ech

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też nic

   Usuń
  2. Dalej brak vouchera a na infolini nic nie wiedzą , każą pisać wiadomość i teraz bog wie ile czekać na odpisanie🤬

   Usuń
  3. Uczylę tylko że wiadomości należy sprawdzać w bankowości poprzez przeglądarkę na komputerze. W aplikacji jej nie będzie. Sam się naciąłem na to w innej promocji Citi.

   Usuń
  4. Tak, ale u mnie w przeglądarce też nie ma nadal.

   Usuń
 8. ktoś wysyłał do nich wiadomość w tej sprawie ? Ja próbowałam ale mieli mi tak strona , że nie mogę ...

  OdpowiedzUsuń
 9. Nic nie ma w przegladarce

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest chociaż jedna osoba, która dostała? Niech się ujawni

  OdpowiedzUsuń
 11. Reklamacja napisana , ciekawe czy przed świętami chociaż odpiszą 🥴sprawdzałem na kompie najpierw i żadnej wiadomości zadnego vouchera 🤬🤬

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli to jakiś szerszy problem to chociaż by poinformowali...

   Usuń
 12. dajcie znać jak otrzymacie odpowiedź na reklamację, ja też napisałam

  OdpowiedzUsuń
 13. "weryfikacja wykazała, że spełnił Pan warunki do trzymania nagrody – vouchera do sklepu LIDL wartości 100,00 zł - za październik br. Oficjalne potwierdzenie prześlemy Panu w Citibank Online w ciągu 3 dni roboczych.
  Przepraszamy za opóźnienie w przekazaniu tej wiadomości."

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziś po reklamacji dostałem wiadomość. Kod ma być do 30 dni.

  OdpowiedzUsuń
 15. Wczoraj przyszedł pierwszy voucher :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Pierwszy voucher do Lidla dostarczony.

  OdpowiedzUsuń
 17. Do 18.01 powinien być kolejny bon. Dostałem powiadomienie w dniu 19 grudnia 2023 o tym, że dostanę nagrodę w ciągu 3 dni. Oczywiście brak. Zareklamowane i czekam.

  OdpowiedzUsuń
 18. Bon jest, ale w lidlu nie można było go użyć. Poprzednim zapłaciłem. Czy ktoś tez tak miał?

  OdpowiedzUsuń
 19. Chciałem zapłacić w lidlu bonem i otrzymałem informacje że takie bony nie są akceptowane. Na stronie Lidl online tez nie można wybrać takiej formy płatności. Ktoś coś wie więcej w temacie jak można i gdzie używać bonów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kasie Lidla wybierasz "bon zakupowy".

   Usuń
 20. Ja juz mam temat przerobiony. Początkowo bon był nieaktywny. Po reklamacji został aktywowany. W lidlu musisz iść do kasy tradycyjnej tam niech wybiorą jako karta podarunkowa i wpiszą kod z palca, bo z kresowego nie chce się zczytać.

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy za ostatni, 6 miesiąc (w moim wypadku marzec) dostaliście info o tylko jednej nagrodzie 50 zł? Miałem wyrażone wszystkie zgody, a dostałem info tylko o jednej nagrodzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też dostałam tylko1x 50zł i żadnego info nie dostałam odnośnie kolejnego bonu.

   Usuń
 22. A ktoś w ogóle dostał w takim razie ten drugi bon na 50zł ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...