Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij (łatwo i szybko) 460 zł w gwarantowanych bonusach za konto w BNP Paribas

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santanderatelefon od Citi

13.09.2023

Zgarnij (łatwo i szybko) 460 zł w gwarantowanych bonusach za konto w BNP Paribas

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas.

"Alle kody": do 460 zł za konto w BNP Paribas
Do wzięcia jest premia 420 zł (do wykorzystania w dowolny sposób) oraz 40 zł w bonach do Allegro (bez zbędnego przedłużania - wszystkie nagrody wpadną jeszcze w tym roku). Promocja przewidziana jest zarówno dla nowych, jak i powracających klientów. Wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od 12 miesięcy, by załapać się na niniejszą okazję do bankobrania.


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

"Alle kody": do 460 zł za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają: 
 • 2 bony o wartości 20 zł każdy do wykorzystania podczas zakupów na Allegro oraz
 • 2 premie pieniężne po 210 zł każda.

Łącznie da to tytułowe 460 zł. To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa. A to właśnie na nich przede wszystkim skupiam się na blogu Bankobranie. Dostaniesz je, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Alle kody"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 1.10.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 8.10.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (zrób to również do 8.10.2023 r.).

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci pierwszą nagrodę - 2 bony do Allegro po 20 zł każdy oraz otworzy drogę do zdobycia kolejnych bonusów. 

By zgarnąć premie, w październiku i w listopadzie 2023 roku (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł (mogą to być płatności Blikiem - z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu i/lub przelewy na telefon Blik, więc ten warunek można spełnić w bardzo prosty sposób),
 • co najmniej 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej BNP Paribas (przy czym bank uwzględnia wyłącznie jedno logowanie z danego dnia, więc by spełnić ten warunek logować trzeba się w co najmniej trzech różnych dniach) oraz
 • wykonaj min. 1 przelew na kwotę min. 400 zł (z konta w BNP Paribas za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej; może być to dowolny przelew do innego banku - np. na własne konto w innym banku).

Za każdy miesiąc w którym spełnisz powyższe warunki, uzyskasz premię 210 zł (przy czym żeby załapać się na premię 210 zł za transakcje Blikiem, logowania i przelew w listopadzie uprzednio w październiku należy mieć spełnione warunki uzyskania premii za październik).

Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu allekody@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 25.10. o bonach do Allegro (za otwarcie konta i aktywację karty);
 • do 20.11. o pierwszej premii 210 zł za realizację wytycznych w październiku oraz
 • do 22.12. o drugiej premii 210 zł za wykazanie się wymaganą aktywnością w listopadzie.

Na drugą z tych wiadomości będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie trzeba to zrobić do 26.11.2023 roku. 

Bony do Allegro otrzymasz SMS-em - najpóźniej do 31.10.2023 r. - na numer telefonu podany podczas rejestracji do promocji. Kody mają mieć ważność do 18.12.2023 r. (przydadzą się więc np. na przedświąteczne zakupy).

Wypłata premii nastąpi do końca miesiąca, w którym otrzymasz powiadomienie o przyznaniu premii - po 210 zł wpłynie więc odpowiednio do 30.11. oraz do 31.12.2023 r.

Jeśli nie chcesz przegapić maila o przyznaniu bonusów pieniężnych, a tym samym stracić szansy na premię, to zapisz się na bezpłatny newsletter - za jego pomocą nie tylko powiadamiam o promocjach, w których zyskasz najwięcej, ale i przypominam o ważnych terminach w najpopularniejszych promocjach, takich jak ta:
 
Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.

Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Alle kody"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelewy na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone. 

▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK).

Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat i Karty Otwartej na Świat, bo one są bezwarunkowo płatne).
  Najlepszym wyborem w tym przypadku jest Karta Otwarta na Dzisiaj, bo w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
 • z Kartą Otwartą na Dzisiaj wypłaty gotówki darmowe są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Choć na potrzeby promocji nie trzeba wykonywać płatności kartą, to pamiętaj, że trzeba ją wyrobić i utrzymać do momentu otrzymania nagród. Jeśli zdecydujesz się na Kartę Otwartą na Dzisiaj, to pamiętaj o wykonywaniu 3 płatności w miesiącu, by uniknąć opłaty miesięcznej za kartę (płatności Blikiem nie są zamiennikiem płatności kartą i nie zaliczą się do tych transakcji).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Alle kody" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest wideoweryfikacja. W tym przypadku trzeba zarejestrować się na wyżej wspomnianej stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).

Rozpiska promocji:

Pobierz i wydrukuj rozpiskę, dzięki czemu łatwo dopilnujesz spełnienia warunków promocji.

Przydatne dokumenty:

105 komentarzy:

 1. Chyba jest jakiś błąd. Bo raz piszesz że może być przelew Blik a później że przelewy Blik są wyłączone. Jak jest w końcu? Muszą być tylko płatności Blikiem czy przelew przejdzie? Ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie informacje są prawidłowe i nie ma sprzeczności. Zauważ, że mamy do czynienia z trzema warunkami, wśród których są (1) transakcje Blikiem oraz (2) przelew (są to różne, a więc odrębne warunki).

   (1) Jeśli chodzi o transakcje Blikiem, to tu przelewy na telefon Blik są dopuszczone, gdyż regulamin tak je definiuje:
   "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji GOmobile, w tym przelewów na telefon BLIK (...)".

   (2) Z kolei w przypadku przelewu, w regulaminie znajdujemy następującą definicję:
   "Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK".

   Tu więc przelew Blik jest wykluczony - wymagany jest "zwykły" przelew, krajowy Elixir PLN, np. na własne konto w innym banku.

   Innymi słowy, żeby spełnić warunki w październiku i listopadzie, wystarczy (w skrócie):
   - zrobić przelew na telefon Blik na min. 200 zł
   - 3 razy zalogować się
   - wykonać "zwykły" przelew na min. 400 zł.

   Usuń
  2. Okej, teraz jasne. Dzięki za objaśnienie.

   Usuń
 2. Jak zamknąłem konto 7.09.2023 to już mogę teraz wziąć udział? Czy dopiero w październiku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7.09.2023? To zaledwie kilka dni temu. Okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta to 12 miesięcy.

   Chyba, że chodziło Ci o 7.09.2022 roku? Jeśli tak, to jeśli to była data zamknięcia konta przez bank, to droga otwarta - możesz wziąć udział i zakładać konto w powyższej promocji.

   Jeśli jednak 7.09.2022 r. złożyłeś wypowiedzenie, to uwzględnij, że bank zamknął je później (zazwyczaj obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia). 12 miesięcy liczy się od dnia faktycznego zamknięcia konta.

   Usuń
 3. Na potrzeby promocji trzeba wyrobić kartę fizyczna czy może być wirtualna bo takie opcje są przy założeniu konta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wybrać dowolną kartą - jest o tym mowa w regulaminie promocji, który dopuszcza nie tylko kartę w postaci fizycznej, ale też i mobilną (wirtualną). Przy czym należy pamiętać, że w przypadku karty mobilnej obowiązują te same warunki, co przy fizycznej. Zatem nawet z mobilną Kartą Otwartą na Dzisiaj należy spełniać warunki zwalniające z opłaty miesięcznej (w tym o 3 płatnościach w miesiącu).

   Usuń
 4. Nie wiem o co chodzi ale byłem kiedyś klientem tego banku, po 2 godzinach sprawdzania wniosku otrzymałem smsa o treści "Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie". Prosimy, złóż wniosek w oddziale.'

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie został ci dostęp do bankowości. Musisz zamknąć i dopiero wtedy raz jeszcze złożyć wniosek.

   Usuń
  2. Sprawdź czy możesz się zalogować. Parobas oszukuje z zamknięciem wszystkiego.

   Usuń
  3. Pamiętam, że zamykając konto poprosiłem o "zamknięcie dostępu i rozwiązanie umowy ramowej"

   Usuń
  4. Należało złożyć dyspozycję zamknięcia konta oraz dostępu do bankowości elektronicznej.

   Usuń
 5. Miałem konto w zeszłym roku, jak myślisz powinno przejść?
  11.02.2022 - wniosek
  16.02.2022 - otwarcie
  2.08.2022 - wniosek zamknięcie
  2.09.2022 - zamknięcie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Minął rok więc się łapiesz

   Usuń
  2. A zalogować się możesz?

   Usuń
  3. Przez stronę nie mogę się zalogować, bo nie mogę potwierdzić w aplikacji, dlatego że, gdy loguję się do aplikacji to mnie od razu wylogowywuje, bo nie mam żadnego produktu.

   Usuń
  4. Tak więc raczej masz już zamknięty dostęp do EKD i tym samym możesz brać udział w tej promocji. Jak nie zadziała, to jednak coś tam jeszcze u nich jest nie tak. To jednak również nie wyklucza z możliwości wzięcia udziału w tej promocji.

   Usuń
  5. a jeśli taka sytuacja by się pojawiła w innym banku, że miałbym dostęp do konta po wcześniejszym rozerwaniu umowy, nie widziałbym żadnego rachunku. To jestem brany pod uwagę w kolejnych promocjach?

   Usuń
  6. Nie wyklucza ? Tego nikt nie wie. Też byłem w oddziale banku i zdania są podzielone. Czekam na odpowiedź centrali.

   Usuń
  7. Anonimowy14 września 2023 13:26
   Dostęp do bankowości nigdzie nie liczy się do okresu karencji. Ale przeszkadza założyć konto w Paribasie i Aliorze.

   Usuń
  8. Właśnie dostałem maila o SMS, że nie udało się złożyć wniosku, muszę udać się do oddziału aby go złożyć.

   Usuń
  9. Odrzucili wniosek, bo nie widać zabezpieczenia na dowodzie i zdjęcie jest kiepskiej jakości, mega śmieszne, wszystko było widoczne.

   Usuń
 6. Założone. Czy można konto jakoś polecać?

  OdpowiedzUsuń
 7. U mnie już minęły 4 miesiące jak zamykają mi dostęp do bankowości. Powiedzcie, czy w tym kraju nie działa już prawo że ten bank robi co chce? W wypowiedzeniu jest wyraźnie zaznaczone że zrobią to "z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia". Konto i karta zamknięte ale dostępu zamknąć nie chcą. Czy nie powinni za to zostać ukarani? Czytam w internecie w przeróżnych miejscach na przestrzeni lat że u innych jest to samo. Na reklamacje odpowiadają po 30 dniach że termin rozpatrywania reklamacji się wydłuży.
  Oszukali mnie też po części z wypłatą bonusu (tak! wszystkie warunki zostały spełnione z nawiązką!). Była 2 razy składana reklamacja ale wymyślili sobie coś czego nie mogę im udowodnić. Robią dosłownie co chcą.
  Ludzie piszą to rzecznika i skoro rzecznik otrzymuje tyle skarg na nich za to samo, to dlaczego nikt nie weźmie się za nich? Kto za tym stoi że są tak bezkarni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na czacie od reki zamkneli mi w piatek dostep, dzis zalozylem konto juz pozytywnie - wczesniej miałem info a konieczności wizyty w oddziale. W historii widze transakcje z 2022 - no zobaczymy czy bedzie ok z promocja - pewne obawy mam

   Usuń
  2. Tak stare transakcje widać ale to w niczym nie wadzi. Też tak miałem i wszystkie nagrody dostałem.

   Usuń
 8. czyli można mieć podpięty swój numer telefonu w innym banku pod blik i tutaj z aplikacji Gomobile zrobić przelew blik na ten swój numer do innego banku. 1 x 200 zł wystarczy tak?

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytam regulamin i by dostać 2 i 3 nagrodę wymagane jest 3x logowanie do aplikacji mobilnej GOmobil. Skąd informacje, że może być też logowanie do bankowości internetowej? I drugie pytanie. Jak otrzymam i aktywuję kartę we wrześniu to już we wrześniu muszę dokonać 3 transakcji by być zwolnionym z opłaty za nią?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słusznie, wymagane są 3 logowania do aplikacji (na potrzeby promocji wyłącznie w taki sposób).

   Jeśli chodzi o aktywność dotyczącą Karty Otwartej na Dzisiaj, to za pierwszy niepełny miesiąc bank nie pobiera opłaty, więc jesli konto zostanie otwarte we wrześniu, to te 3 płatności będą potrzebne dopiero od października.

   Usuń
 10. Ale jestem wściekla! Mam konto w BNP Paribas, ostalam juz 55 zl nagrody za wideoweryfikacje. W sierpniu zalogowalam sie 4 razy, zaplacilam karta 3 razy, zrobilam przelew na 350 zl. Dlaczego naliczyli mi jakies obciażenie w wysokosci 2zlote?! Za karte niby. O co chodzi?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tak postanowili. Od 01.03.2023 r. tak mają i nic nie poczniesz bez względu na to co zrobisz. Obiecali że nie będą pobierać tej opłaty do końca roku ale być może dotyczy to tylko starych kont. To taki bank.

   Usuń
  2. Jeszcze musisz mieć zgody wyrażone.

   Usuń
  3. @Anonimowa, 18 września 2023, 19:26 - jak brzmi opis tego potrącenia?

   Usuń
  4. Mam to samo. Warunki spełnione, dwa złote zabrane. W salonie kobieta stwierdziła, że nie ma kont za zero, a te dwa złote to dlatego, że spełniłem warunki inaczej byłoby 7. Po powrocie do domu widzę, że w dokumentach do konta mam przesłany regulamin promocji "obniżka za kartę", gdzie do końca 2023 miałem być zwolniony z tych 2zł. Jutro składam reklamację.

   Usuń
  5. Jak się logowałeś i 3 płatności kartą (ale nie Blikiem) masz zrobione to brakuje jakiejś zgody.

   Usuń
  6. Oddali 2zł po złożonej reklamacji "w ramach dobrej współpracy", bo twierdzą, że miałem wyrażony sprzeciw na przetwarzanie danych na koniec sierpnia. Tyle, że ja sprzeciwu nie wyrażałem w tej umowie, ale jak zwrócili to co mi tam.

   Usuń
 11. Czy zgody i oświadczenia to to samo? Bo oświadczenie jest jedno i poniżej 3 zgody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oświadczenia są przy rejestracji na stronie promocji. Bez nich dalej nie przejdziesz.

   Zgody marketingowe są we wniosku o konto.

   Usuń
 12. Czy na stronie będzie jakiś licznik wniosków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku tego banku takiego licznika nigdy nie było. Jeśli jednak dochodzi do wyczerpania puli rejestracji (co już w niektórych edycjach się zdarzało), to pojawia się wtedy stosowny komunikat (w miejscu gdzie obecnie na stronie promocji znajduje się formularz rejestracyjny). Jednak co istotne - każdy, kto zdąży się zarejestrować, ten ma pewność udziału w promocji (o udziale nie decyduje bowiem ani kolejność złożonych wniosków, ani kolejność zawartych umów itp., ale właśnie kolejność rejestracji). Zatem na spokojnie - gdy jest dostępny formularz rejestracyjny - można się zgłaszać i tak zagwarantować sobie udział w promocji z bonusami do 460 zł.

   Usuń
 13. Witam zarejestrowałem się, elektronicznie mam podpisaną umowę ramową rachunków bankowych, karty, oraz elektronicznych kanałów dostępu. Dokonałem wideoweryfikacji poprzez dowód oraz foto twarzy. Dziś otrzymałem info że wniosek nie przeszedł wideoweryfikacji i mam udać się do placówki banku. Pytanie czy zawarłem.umowę rachunku i karty czy nie? Szczerze mam.dość daleko do placówki i odpuścić chcę bo czasowo i kosztowo nie opłaca to mi się.

  OdpowiedzUsuń
 14. wybrałem wideoweryfikację, dzisiaj SMS:

  "Niestety nie udało się elektronicznie złożyć wniosku o konto "Otwarte na Ciebie". Prosimy, złóż wniosek w oddziale"

  czy mogę złożyć nowy wniosek online?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może nie masz zamkniętej bankowości? Zadzwoń na infolinię. Mi zamknęli od ręki i zaraz później wniosek przeszedł.

   Usuń
  2. dzięki, spróbuję. a nie było w Twoim przypadku problemu z okresem karencji?

   Usuń
 15. Czy umowa ramowa z PNB to również dostęp do rat Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa ramowa dotyczy tylko ROR z kartą/bankowością ale nie rat Allegro, karty kr., kredytu itp.

   Usuń
 16. Czy ta trzecia zgoda "Składam sprzeciw w trybie z art. 21......." też musi być zaznaczona? Zaznaczone mam 2 pierwsze, a przy tej zgłasza błąd.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprzeciw zgodnie z prawem nie jest zgodą ale jej przeciwieństwem - choć często tak to niestety niektórzy rozumieją.

   Usuń
  2. Mialam zaznaczone 2 zgody, sprzeciwu nie. Kobieta z czatu banku powiedziala, ze musze mieć zaznaczony sprzeciw, aby nie płacić za kartę. Ona zaznaczyła mi sprzeciw i oddała natychmiast pieniadze pobrane za kartę i prowizje (3,20 zl). Teraz nie mam zaznaczonych zgod i nie moge zaznaczyc tych 2 zgód (ta kobieta musiała je odznaczyc, bo byly zaznaczone!), wystepuje bład I CO GORSZA, NIE DALI MI 190 ZŁOTYCH DO 30.09 MIMO OTRZYMANIA MAILA O tej NAGRODZIE!

   Usuń
  3. @Anonimowy 1 października 2023 02:01
   Cóż można tu powiedzieć...?

   1. Czyli to co najważniejsze; to Paribas a u nich mataczenie to standard o czym sam niejednokrotnie się przekonałem. Nie ma na mojej liście pod tym względem gorszego banku. Nawet obśmiewany Pocztowy stoi wyżej.

   2. Nie do końca jestem w stanie co do tych zgód się odnieść ale być może zaznaczenie tego sprzeciwu, z automatu anulowało wszystkie wcześniej zaznaczone zgody.

   3. Pisz reklamację. Jeżeli otrzymałeś mejla o przyznaniu nagrody a nie tylko o jakiejś ogólnej informacji o nagrodzie, to jest to bardzo dobry argument do wykorzystania przy reklamacji.

   4. I na przyszłość pamiętaj o tym, co w punkcie pierwszym. Także przy ewentualnym zamykaniu konta przygotuj się u nich na przeprawę. U mnie to już trwa kilka miesięcy i nie wiem kiedy wreszcie się zakończy.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 1 października 2023, 02:01 - wygląda na to, że chyba piszesz nie o tej promce, gdyż zgodnie z powyższym opisem Złotówy Hagen ma wysyłać wiadomości:
   - do 25.10 o bonach do Allegro
   - do 20.11 o 1-szej premii 210 zł za spełnienie warunków promki w październiku
   - do 22.12 o 2-giej premii 210 zł za spełnienie warunków promki w listopadzie

   Ponadto skąd wziąłeś te 190 zł premii albo 3,20 zł opłaty za kartę?

   Usuń
  5. Litości, tu mowa o braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie!

   Usuń
  6. Gdzie konkretnie we wniosku jest możliwość zgłoszenia sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych czy na jakieś profilowanie?

   Usuń
  7. Składając wniosek w opcji z kurierem nie widziałem takiej możliwości.

   Usuń
 17. Zgodnie z info zawartą podczas składania wniosku "Karta Otwarta na Dzisiaj" jest darmowa pod warunkiem:
  - wykonania min. 3 płatności kartą w poprzednim m-cu kalendarzowym oraz
  - min. 1 zalogowania do bankowości lub apki w poprzednim m-cu kalendarzowym oraz
  - udzielenia zgód na komunikację z bankiem w celach marketingowych w formie elektronicznej oraz telefonicznej i braku sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych i profilowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałam wyrażone obie zgody. Dostalam 55 zl za otworzenie konta poprzez wideoweryfikacje. Nie zaznaczalam 'wyrażam sprzeciw w trybie art...' bo ja sie im nie sprzeciwiam. Spelnilam wymog 3 transakcji, 4 logowan, a nawet 1 przelewu i... nagle widze iż pobrali mi 2zl oraz 1,2 zl prowizji od tych pobranych 2 zl. Kobieta na czacie oddala mi te 3,2 zl ale aby to oddac, wczesniej poprawila zgody na Brak zgody, brak zgody i Wyrażam sprzeciw w trybie art. Powiedziala, ze tylko tak nie bedę placic 2 zl za karte w kolejnym miesiacu... A teraz nie dostalam nagrody mimo otrzymania maila o jej przyznaniu. Zlożylam mailowo reklamacje. Trudny bank. Najpierw pobieraja 2 zl i 1,2 zl prowizji nie wiadomo dlaczego, potem przyznaja nagrode i jej nie przysylają.

   Usuń
  2. Poważnie pobrali 2 zł opłaty za kartę ponadto 1,20 zł 'prowizji' za pobranie opłaty?

   Usuń
  3. Tak. Ale pani z czatu BNP mi to oddała jak tylko zglosilam, wiec nie mam pretensji.
   Dzisiaj wpłacili mi nagrodę 190 zl. Mysle, że mieli zlecony przelew w piatek (29.09) i dopiero dzisiaj dotarl (2.10). Niefortunnie wyszlo, że nie zdążyli do 30.09 mi tej nagrody dać, ale zlecili jej wypłate w terminie. Uff.

   Tylko powiem wam, że ... ja nie mam teraz tych 2 zgód i mam zaznaczony ten sprzeciw xD Jaja jak berety z nimi.
   Ale ostatecznie jestem +55 zl i +190 zl do przodu! To pieknie! Pojem sobie troche w restauracji za to ^^ Bardzo Dziękuje Złotówie i temu panu ktory napisał 4 punkty waznych wniosków. Kocham takich poukładanych ludzi. Mężczyzn znaczy ^^. Łączę pozdrowionka i życzenia wytrwałości! Czas nam sprzyja, gdy robimy dobre rzeczy! Powodzonka w drodze do upragnionego celu!

   Usuń
  4. W tej promce nie ma premii w wysokości 190 zeta!

   P$. Ujmująca historia :)

   Usuń
 18. czy w przelewie na telefon blik trzeba gdzieś podać kod? Bo zrobiłem ten przelew ale nie trzeba tam użyć kodu. Może chodzi o prośbę o przelew na telefon blik? czyli z innego numeru prośba o przelew z bnp i wtedy poda się kod blik i będzie to użycie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nie trzeba podawać żadnego kodu. Tylko podajesz nr tel na który ma iść przelew.

   Usuń
 19. Założyłam konto 29.09 ale karta nadal w produkcji, nawet nie wysłana. Więc celowo raczej przedłużają, żeby nie zmieścić się w czasie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Produkcja karty trwa kilka minut od chwili otrzymania zamówienia z banku 😋

   Usuń
  2. Dlatego bardzo dziwne mi się wydaje że nadal widnieje status w produkcji... jutro będę tam dzwonić o co chodzi

   Usuń
  3. Ja założyłem 30.09 kartę otrzymałem 11,10. Więc już wykluczyli mnie z promocji - nie mogłem jej aktywować do 8, 10. Lipa.

   Usuń
 20. Czy przelew blik musi być od razu na 200 zł, czy można przelać np dwa razy po 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z powyższego opisu Złotówy: "wykonaj transakcje BLIKiem na łączną kwotę min. 200 zł"

   Usuń
 21. Ktoś wie ile wynosi u nich opłata za przelew BLIK na telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie.

   Usuń
  2. W trakcie wykonywania tej płatności w pozycji "Typ przelewu" pojawia się info: "Natychmiastowy. Opłata zgodnie z TOiP" - to może oznaczać, że opłata jest taka sama, jak za przelew natychmiastowy 🤡

   Usuń
  3. Pierwsza strona TOIP. Ostani wiesz - przelew na telefon Blik za 0 zł.

   Usuń
  4. Pierwsza strona TOIP. Ostatni wiesz - przelew na telefon Blik za 0 zł.

   Usuń
  5. W trakcie dokonywania przelewu w pozycji "Typ przelewu" pojawia się info "Natychmiastowy. Opłata zgodnie z TOiP" - czy to nie oznacza, że opłata jest taka jak za przelew natychmiastowy?

   Usuń
 22. Założyłem konto 30,09 a kartę otrzymałem 11,10. Więc nie aktywowałem jej do 8,10 - tak wykluczają ludzi z promocji 😞😞😞

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aktywuj kartę i zgłoś reklamację. Dopiszą cię.

   Usuń
 23. Rozumiem, że 3 płatności kartą tradycyjną zwalniają mnie z opłaty za nią, gdyż ponadto mam wyrażone zgody marketingowe. Jak to wygląda w kwestii karty mobilnej?

  OdpowiedzUsuń
 24. Dostał już ktoś informację o nagrodzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą w poniedziałek. Dziś dopiero 17-ty.

   Usuń
  2. Tak: "Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej Nagrody, gratulujemy!

   Nagroda to dwa Kody Allegro, każdy o wartości 20 zł"

   Usuń
  3. Kody do allegro dostałam w ubiegłym miesiącu, chodzi mi o gotówkę na konto.

   Usuń
 25. Odpowiedzi
  1. Być może nie spełniłeś warunków promki?

   Usuń
  2. Przecież dopiero jutro będą wysyłać maile wiec jak mógł nie spełnić warunków

   Usuń
  3. Czy tu jest mowa o spełnieniu warunków w październiku?

   Usuń
  4. 20.11.2023 Godzina 9:00, nie dostałem żadnego e-maila do tej pory

   Usuń
  5. Spoko, spółka Hagen zazwyczaj rozsyła te wiadomości dopiero po południu bądź wieczorem.

   Usuń
  6. U mnie była w spamie

   Usuń
  7. Ja dostałem maila o 15:00

   Usuń
  8. Ja nadal nie dostałem, jaki jest temat emaila ?

   Usuń
  9. Ja jeszcze nie dostałem :/ jaki był temat wiadomości ?

   Usuń
  10. „Informacja o nagrodzie” od allekody

   Usuń
 26. Przyszedł mail z nagrodą o 15

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy ktoś się orientuje czy przy jednym zakupie można wykorzystać oba te kody po 20 ziko każdy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z regulaminu kart podarunkowych Allegro - a tym jest ten bon:

   Wydawca dopuszcza dokonanie płatności w Serwisie w ramach jednej płatności za pomocą kilku Kart Podarunkowych, o ile łączna liczba Kart przedstawionych Wydawcy do realizacji w danej transakcji nie przekracza 15 sztuk oraz wartość płatności dokonywanej za pomocą kart nie przekracza 4 000 zł. Funkcjonalność dokonywania płatności za pomocą kilku Kart Podarunkowych jest dostępna w przypadku dokonywania Transakcji w Aplikacji mobilnej na urządzeniu z systemem operacyjnym innym niż Android w wersji nie starszej niż 8.13.0. oraz z systemem operacyjnym iOS w wersji nie starszej niż wersja 7.34.0.

   Usuń
  2. Dzięki 😄

   Usuń
  3. Jest jednak wyjątek: monety zamienione na kupon nie podlegają pod tą zasadę 😳

   Usuń
 28. Mail przyszedł o ostatniej nagrodzie 210zl

  OdpowiedzUsuń
 29. Dziś wypłacili ostatnią premię ... wypowiedzenie złożone ... jusqu'à la prochaine fois!

  OdpowiedzUsuń
 30. Czy przed odinstalowaniem ichniej apki trzeba ją de-aktywować podobnie jak np. w PKO ??

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...