Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: VeloBank: 50 zł za otwarcie VeloKonta + 100 zł za skuteczne polecenie (program "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 3/2023)

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

1.09.2023

VeloBank: 50 zł za otwarcie VeloKonta + 100 zł za skuteczne polecenie (program "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 3/2023)

 Oto nowa edycja programu "Doceniam Velo - polecam Velo".

Program poleceń konta w VeloBanku: "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 3/2023
A ten program poleceń sprawia, iż na otwierających VeloKonto, czeka nie tylko do 600 zł moneybacku, ale też dodatkowa premia 50 zł (właśnie za otwarcie konta z polecenia). Z kolei obecni klienci zarobić mogą na poleceniach VeloKonta.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w VeloBanku.]

Sama premia dla osób otwierających konto osobiste w VeloBanku z polecenia, to jedynie 50 zł, ale co najistotniejsze, to program poleceń łączy się ze wspomianą, inną promocją przewidzianą dla zakładających VeloKonto. W niej do zgarnięcia jest aż 600 zł, dzięki wysokiemu, bo aż 10-procentowemu zwrotowi za płatności - moneyback szczegółowo opisuję w wyżej podlinkowanym wpisie; tam też znajdziesz prześwietlenie konta osobistego z oferty VeloBanku. Poniżej przyglądam się już tylko nowej odsłonie programu poleceń.

Program poleceń konta w VeloBanku: "Doceniam Velo - polecam Velo" - edycja 3/2023


Dla kogo promocja? Osobą poleconą może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 31.12.2022 r. nie posiadała konta osobistego w VeloBanku (ta data na szczęście pokrywa się z datą wyznaczającą okres wykluczenia dla byłych klientów w promocji z moneybackiem do 600 zł).

Ewentualne posiadanie innych produktów w tym banku (np. karty kredytowej, pożyczki czy lokaty) nie wyklucza z udziału w niniejszej promocji.

Osobą polecającą może być z kolei wyłącznie posiadacz konta osobistego w VeloBanku. W tym przypadku posiadanie jakichkolwiek innych produktów niż konto osobiste nie uprawnia do polecania.

Nagroda dla otwierającego konto. Na poleconego czeka nagroda w postaci premii pieniężnej o wartości 50 zł.

Zasady programu "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 3/2023" 


By zdobyć nagrodę za otwarcie konta:
 • załóż VeloKonto (czyli konto osobiste z oferty VeloBanku) podając w nim kod polecenia od obecnego klienta VeloBanku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 30.11.2023 r.).

  Jeśli nie znasz kogokolwiek, kto mógłby Ci udostępnić kod poleceń VeloBanku, możesz podać mój kod polecenia: 45BRC8 (za ewentualne skorzystanie z góry dzięki!).
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku, a także wyraź zgody:
  "1) na użycie przez bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego [4]
  2) zgodę na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną [5],
  3) zgodę na prezentację ofert marketingowych spółek powiązanych z bankiem i podmiotów z nim współpracujących (...) w tym opartych na profilowaniu oraz przesłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej [5] oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych [4], w tym telefonu,
  4) zgodę na możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing [6] lub prawnie uzasadniony interes administratora danych [7])";
 • w każdym z trzech pierwszych kolejnych miesięcy kalendarzowych po otwarciu konta, zasil swe VeloKonto jednorazowym wpływem w wysokości min. 2 000 zł - wpływ musi pochodzić z rachunku w innym banku (może być to nawet przelew z Twego konta) lub z konta firmowego w VeloBanku; nie może to być przelew z konta dla klientów indywidualnych w VeloBanku; na potrzeby promocji bank uwzględni tylko wpływ w wysokości min. 2 000 zł - nie może być to suma mniejszych wpływów, nawet jeśli łącznie uzbierałoby się 2 000 zł.

Zasilenie konta oznacza wpływ na to konto, który zostanie odnotowany w historii rachunku - nie ma konieczności utrzymywania tych środków przez jakikolwiek określony czas.

Przykładowo: jeśli konto założysz we wrześniu, to wpływy należy zapewnić w październiku, listopadzie i grudniu.

Wypłata premii za otwarcie konta z polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji przez osobę zakładającą konto. Zatem pozostając przy powyższym przykładzie - w przypadku konta otwartego we wrześniu - gdy warunki (tj. wpływy) zostały spełnione w październiku, listopadzie i grudniu, to premia wpadnie do 31.01.2024 r. 

Do momentu odbioru nagrody nie zamykaj konta, ani nie składaj wypowiedzenia, nie wycofuj zgód marketingowych oraz nie zmieniaj konta na wspólne - wymóg dotyczy zarówno osoby poleconej, jak i polecającej.

Gdzie wpisać kod polecenia? Kod należy podać na drugim etapie składania wniosku w polu "Kod polecenia" (pod miejscem wyboru karty do konta, a przed zgodami):Jak polecać konto w VeloBanku? 


W celu polecania koniecznym jest posiadanie konta osobistego w VeloBanku oraz zapisanie do programu "Doceniam Velo - polecam Velo - edycja 3/2023" - możliwe jest to po zalogowaniu do bankowości internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. W każdej edycji programu poleceń bank generuje dla klienta inny kod poleceń.

Osoba polecająca także musi mieć wyrażone zgody marketingowe (te same, które wymieniam wyżej, wskazując na wymagania wobec osoby dopiero zakładającej VeloKonto) oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Dalej kod ten należy podać osobie poleconej, by ta wpisała go we wniosku o konto (ten podlinkowany tutaj zawiera pole na wpisanie kodu polecenia; zwróć na to szczególną uwagę, gdyż nie każdy wniosek daje taką możliwość!). 

Za każde skuteczne polecenie, a więc takie, gdy polecona osoba spełni warunki uzyskania premii 50 zł, osoba polecająca otrzyma premie 100 zł. 

Wypłata premii za skuteczne polecenia przewidziana jest do końca miesiąca następującego po miesiącu spełniania warunków przez osobę, która założyła konto z polecenia (do tego czasu osoba polecająca również nie może zamykać konta, wypowiadać umowy, wycofywać zgód, ani zmienić konta z indywidualnego na wspólne).
 

Konto osobiste w VeloBanku - szczegóły oferty


VeloKonto
, czyli konto osobiste, które trzeba założyć w VeloBanku, charakteryzuje się poniższymi cechami:

 • 0 zł za prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydawaną do konta nie jest pobierana, jeśli zostanie spełniony jeden z poniższych warunków:
  • w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem na dowolne kwoty lub
  • nie masz ukończonego 26. roku życia;
 • 0 zł za wydanie karty do konta (za pierwsze cztery karty; za piątą lub każdą kolejną bank pobiera opłatę w wysokości 5 zł); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z bankomatów sieci Planet Cash, a w przypadku wypłat z innych bankomatów prowizja wynosi 0/5 zł (prowizja nie jest pobierana w przypadku wykonania min. 5 płatności kartą lub Blikiem w miesiącu poprzednim).

Jeśli z VeloKontem chcesz zyskać więcej niż 50 zł na start, koniecznie sprawdź wpis, w którym prześwietlam wspomnianą promocję z moneybackiem do 600 zł. Jeśli zaś chcesz ulokować większe oszczędności, sprawdź Elastyczne Konto Oszczędnościowe, dające do 7,5% w skali roku.


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

8 komentarzy:

 1. Czy okres wypowiedzenie liczy się, że wtedy miałam konto? Zamknęłam 9 grudnia 2022

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie liczy się data złożenia wypowiedzenia, a data zamknięcia konta przez bank (standardowo odbywa się to 30 dni po złożeniu dyspozycji).

   Usuń
 2. Złotówa, czy Twój kod poleceń z poprzedniej edycji jest wciąż aktualny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod poleceń z poprzedniej edycji jest już nieważny. W każdej kolejnej edycji programu poleceń jest bowiem nowy. W powyższym wpisie udostępniam aktualny kod poleceń (z edycji 3/2023).

   Usuń
  2. Poradźcie. Miałem taką sytuację. Kolega podał mi kod polecenia z poprzedniej promocji (wówczas aktualny), kilka dni nie miałem czasu i konto założyłem dopiero 1 września. We wniosku wszystko przeszło. Po kilkudziesięciu minutach dzwoni konsultant i informuje mnie, że podany kod jest nieważny i jeśli mam kontakt z osobą polecająca to może mi wygenerować nowy, a ja mam zadzwonić na infolinię i dopiszą. Tak też zrobiłem, twierdzili że dopisali do wniosku. Dlatego jest pytanie: czy to faktycznie zadziała, czy lepiej zrezygnować i za jakiś czas złożyć wniosek ponownie?

   Usuń
 3. Witam
  Czy ktoś wie dlaczego po 2 miesiącach nie wypłacają mi cashback z zakupów? Przez wrzesień i październik było ok a w listopadzie cisza… ma ktoś podobnie,?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie wszystko się zgadza i już 5-ty miesiąc wpadają zwroty. Może wycofałeś jakieś zgody albo zamknąłeś Veloskarbonkę?

   Usuń
  2. Przede wszystkim zwroty nie pokrywają się z miesiącami kalendarzowymi. Jest 6 cykli 30-dniowych. Może masz cykl nazwijmy to październikowo-listopadowy i w październiku już wykorzystałeś wszystko co przysługiwało a jeszcze listopadowo-grudniowy nie nastąpił?

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...