Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: To ostatnie chwile, by skorzystać z tych 8 promocji (a w nich co najmniej 4350 zł do wzięcia)

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.09.2023

To ostatnie chwile, by skorzystać z tych 8 promocji (a w nich co najmniej 4350 zł do wzięcia)

Koniec miesiąca już tuż tuż, a to oznacza koniec dostępności wielu promocji.

Promocje bankowe last minute - wrzesień 2023
Jest ich szczególnie dużo, gdy kończy się kwartał. A tym razem niektóre z tych promocji są rekordowe lub unikatowe (czyli bardzo rzadko dostępne). Zatem tym bardziej warto je łapać.

[Niniejszy wpis może być już nieaktualny. Sprawdź obecnie dostępne promocje bankowe.]

Poniżej znajdziesz przegląd okazji do bankobrania, na które załapać się można już tylko do 30.09.2023 r. włącznie (tj. do soboty, do godz. 23:59). W większości przypadków do tego czasu wystarczy złożenie wniosku, a umowę można zawrzeć później (jeśli jest inaczej, to zaznaczam to poniżej).

Promocji jest wiele - nie szereguję ich ani alfabetycznie, ani według wysokości bonusów do zgarnięcia. To bardziej subiektywny przegląd, który uwzględnia też wartość bonusów, jeśli chodzi o dany bank (w Citibanku mamy do czynienia z rekordem), jak i rzadkość dostępności (tu na myśli ma przede wszystkim Nest Bank oraz PKO BP). Przy wzmiance o każdej promocji pojawia się link, który prowadzi do prześwietlenia danej oferty na blogu Bankobranie.

1200 zł za kartę kredytową Citi Simplicity


W poniższym zestawieniu dominują promocje kont osobistych, ale na pierwszy front biorę kartę kredytową Citibanku, w którym do wzięcia jest rekordowe 1200 zł w bonusach (w tym 900 zł premii). Promocja wymaga większej aktywności w płaceniu kartą oraz długiego udziału (w praktyce przez rok), ale zachęt, oprócz wspomnianych bonusów, jest wiele - krótki okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi (co dla wielu może oznaczać okazję na szybki i opłacalny powrót), czy zwolnienie z opłaty miesięcznej na rok.

Nest Bank: 400 zł moneybacku + 100 zł za płatności z Visa Mobile


W przypadku Nest Banku na tego typu promocję czekać trzeba było kilka lat. Jednak w końcu i tu pojawiła się okazja do bankobrania, co warto wykorzystać (o zwrotach z tego banku ja już raportuję w swych comiesięcznych podsumowaniach bankobrania). Moneyback wynosi 5% - miesięcznie można uzyskać do 50 zł. Do tego dochodzi bonus 100 zł za płatności z Visa Mobile (usługa dostępna jest w niewielu bankach, ale do grona ją udostępniających należy Nest Bank) - w sumie można zgarnąć do 500 zł. Wszystko to z bezwarunkowo darmowym kontem osobistym. Na nowych klientów czeka też zachęta w postaci promocyjnego oprocentowania - do 7,1% dla oszczędności.

Od 200 do 600 zł w bonach do Allegro od PKO BP


Największy bank w Polsce dość regularnie udostępnia program poleceń, ale tego typu promocja, w której zgarnąć można więcej, pojawia się rzadko (1-2 razy w roku). Do wzięcia czeka 200 zł do Allegro za konto dla osoby dorosłej oraz po 200 zł do Allegro za konta dla dzieci.

Do 500 zł premii od Millennium


Premii pieniężnej w takiej wysokości nie było w tym banku od zeszłego roku. Teraz powróciła - za konto osobiste w Millennium do wzięcia jest nawet 500 zł.

500 zł w bonusach od Santandera


W tej promocji na otwierających konto osobiste czeka 400 zł premii + bon 100 zł na zakupy. Jednak to minimum, bo można zgarnąć jeszcze więcej, dzięki towarzyszącym promocjom (to m.in. nagrody w programie poleceń czy zwroty za niektóre płatności z konta). Do tego dojść może też bonus 100 zł (jeśli założysz konto dla dziecka w wieku 7-17 lat).

450 zł w bonusach pieniężnych od Aliora


Kończy się też promocja, w której Alior przygotował 9 bonusów po 50 zł każdy za Konto Jakże Osobiste. A tu zyskiwać można też dzięki moneybackowi za płatności telefonem (do 20 zł miesięcznie).

300 zł do Allegro za kartę kredytową Millennium


Zacząłem od promocji karty kredytowej i na dwóch takich skończę - choć tu bonusy są o wiele skromniejsze. Bank Millennium przygotował 300 zł w bonach do Allegro (dodatkowo można uzyskać 5-procentowy moneyback u partnerów banku). W przypadku tej promocji umowa musi być zawarta do końca września (co poprzez bankowość elektroniczną teoretycznie jest jeszcze możliwe).

Moneyback do 300 zł z kartą kredytową BNP Paribas


W BNP Paribas czeka 5-procentowy zwrot za płatności w wybranych kategoriach miejsc (w skrócie: związanych z podróżami, rozrywką i przyjemnościami) - przewidziany jest od dla osób wyrabiających kartę kredytową, a w sumie można zgarnąć do 300 zł. W przypadku tej promocji uwzględnić jednak należy, że umową o kartę należy zawrzeć do 30.09.2023 r.

Bądź na bieżąco z wszystkimi promocjami bankowymi i nie przegap tych najlepszych. Sposób na to jest jeden i bardzo prosty - korzystaj z bezpłatnego newslettera dla Czytelników bloga:


Szczegółowy opis każdej z wyżej przywołanych promocji, prześwietlenia kont i kart z oferty tych banków, linki do stron promocji oraz regulaminu znajdziesz w dedykowanych wpisach. W celu uporządkowania dyskusji, do komentowania również zapraszam pod odpowiednimi postami na blogu.

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...