Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Rekord! 1200 zł do wzięcia za kartę Citi Simplicity

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

24.07.2023

Rekord! 1200 zł do wzięcia za kartę Citi Simplicity

Dotąd nie było promocji kredytowej Citibanku z aż tak wysoką wartością bonusów.

Gwarantowane 1 200 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity
Na każdego uczestnika tej promocji czekają gwarantowane bonusy pieniężne na sumę 900 zł oraz punkty w programie Bezcenne Chwile, które pozwolą odebrać nagrody - np. bony na zakupy - o łącznej wartości nawet 300 zł. W sumie to aż 1200 zł. Do tego bank gwarantuje zwolnienie z opłaty za kartę oraz szeroko otwiera furtkę do powrotu byłych posiadaczy karty kredytowej z logo Citi (karencja liczona jest bowiem jedynie w tygodniach!).

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Gwarantowane 1 200 zł w bonusach za kartę Citi Simplicity


Co warto wiedzieć o promocjach bankowych? Na wstępie kilka zdań wyjaśnienia dla osób, które z tego typu promocją spotykają się być może pierwszy raz (bo jeśli jesteś Czytelnikiem bloga Bankobranie od dłuższego już czasu, to dobrze wiesz, że podobnych promocji jest sporo i można dzięki nim sporo zyskać - Ciebie zapraszam do części wpisu nieco niżej, zaraz pod podkreśleniem). 

Jak to się dzieje, że bank rozdaje takie nagrody? Wszak mówią: "nie ma nic za darmo". I to prawda. "Za darmo" nie ma i tutaj, bo bank wymaga zawarcia umowy i wykonywania płatności kartą. W przypadku promocji bankowej, takiej jak ta, bank premiuje jedynie wtedy, gdy już klienta pozyska i ten wykaże się określoną aktywnością. Dla banku jest to jednak o wiele lepszy sposób na przekonanie klientów do swej oferty, niż płacenie kroci za reklamę w mediach, której efektywność ciężko zresztą zmierzyć. Oczywiście dla banku liczy się też potencjał. Nowy klient może przecież skorzystać też z innych produktów, aczkolwiek to nie jest wymagane i przez promocję można przejść nie ponosząc ani grosza kosztów. O czym przekonało się już wielu Czytelników Bankobrania. Tego typu promocje Citibanku nie są nowością i opisuję je już od grubo ponad 9 lat, a więc od samego początku istnienia bloga.

Co też ważne: nie jest to ani konkurs, ani loteria. Na blogu Bankobranie skupiam się głównie na promocjach, w których do wzięcia są nagrody gwarantowane. I nie inaczej jest tutaj.

Czy to na pewno nic nie kosztuje? Karta kredytowa, którą należy wyrobić w promocji może się niektórym osobom kojarzyć negatywnie skoro jest w niej słowo "kredytowa". Jednak karta kredytowa znacząco różni się od samego kredytu, który wiąże się z otrzymaniem całej kwoty do ręki i jej spłatą w ratach, a więc i z kosztami (m.in. z odsetkami). Karta daje dostęp do limitu kredytowego, z którego można, ale nie trzeba korzystać. Na potrzeby niniejszej promocji płatności kartą należy wykonywać, ale to i tak nie oznacza kosztów. Wykorzystaną kwotę spłacić można bowiem w okresie bezodsetkowym, który liczony jest dla wszystkich transakcji bezgotówkowych (a więc płatności kartą). Dzięki temu oddasz dokładnie taką samą kwotę, jaką z karty wydasz.

Choć na stronie promocji znaleźć możesz zapis "Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 26,35%", to jest to jedynie wyliczenie w oparciu o ustawowo narzucony wzór i zakłada spłacanie wykorzystanej kwoty w ratach. Trzymając się jednak zasady spłacenia karty w okresie bezodsetkowym, nie poniesiesz takich kosztów i oddasz dokładnie tyle samo, ile zostało przez Ciebie wydane. Sprawdziłem to nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Jeżeli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Przybliży Ci on zasady działania karty oraz wyjaśni czym jest okres bezodsetkowy.
__________________


NOWOŚĆ: Promocja "Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank": 900 zł premii + 300 zł na zakupy za kartę kredytową Citi Simplicity


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i co najmniej od 1.07.2023 r. nie miała głównej karty kredytowej w Citi (tak, to nie pomyłka, że okres wykluczenia dla byłych posiadaczy karty kredytowej Citibanku jest tak krótki - dla niektórych jest to więc okazja na szybki i opłacalny powrót).

Jeśli posiadasz inne produkty Citibanku (np. konto osobiste, rachunek firmowy, kredyt czy nawet dodatkową kartę do głównej karty kredytowej z logo Citi), to możesz skorzystać z niniejszej okazji do bankobrania - pamiętaj jedynie, by o kartę zawnioskować na stronie promocji.

W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i 24 000 punków dostaniesz.

Limit nagród. Promocja ma być dostępna do 30.09.2023 roku, ale i tak może się zakończyć wcześniej, gdyż bank przygotował się na nagrodzenie pierwszych 1 000 osób, które zawrą umowę o kartę Citi Simplicity.

Jeśli pula nagród wyczerpie się przed terminem, to informacja o tym ma się pojawić na stronie promocji. Dobra wiadomość jest taka, że bank praktykuje zasadę, by każdy kto zdąży złożyć wniosek, nagrodę dostał (oczywiście po spełnieniu pozostałych warunków, o których mowa niżej).

Zasady promocji "Mogę więcej z Kartą Kredytową Citibank


By wziąć udział w akcji i uzyskać gwarantowane nagrody w postaci punktów w programie Bezcenne Chwile oraz premii pieniężnych:
 • do 30.09.2023 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicity (tylko tak składane wnioski kwalifikują do uzyskania bonusów o wartości 1200 zł);
 • w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę, przekaż bankowi dokument potwierdzający dochody - w praktyce da się to zrobić już podczas składania wniosku (można to zrobić online; choć w samym wniosku o kartę jest do wyboru opcja bez dostarczania takiego dokumentu, to pamiętaj, że jest to wymóg promocji - by otrzymać nagrodę);
 • zawierając z bankiem umowę o kartę Citi Simplicity, wyraź zgody na:
  • przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz 
  • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego;
 • aktywuj kartę w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku;
 • najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (data ta będzie wpisana przez bank w umowie, którą bank Ci prześle) przystąp do programu Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim kartę Citi Simplicity (jak to zrobić, wyjaśniam nieco niżej);
 • przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych miesięcy) wykonaj płatności kartą Citi Simplicity na kwotę min. 500 zł.

Spełnienie powyższych warunków zapewni Ci 12 000 punktów w programie Bezcenne Chwile (co oznacza możliwość odbioru nagród o wartości 150 zł). Jest jednak możliwość, by punktów zdobyć więcej - nawet 24 000 (zamiast 12 000). By tak się stało, w wyżej wymienionych trzech miesiącach kalendarzowych (w każdym z tych miesięcy) należy wykonywać płatności kartą na sumę min. 2 000 zł. 

Po spełnieniu powyższych warunków uzyskania punktów programie Bezcenne Chwile (czy to 12 000, czy 24 000 - wybór należy do Ciebie) przyjdzie czas na zdobycie kolejnych nagród - 9 bonusów po 50 lub 100 zł. By je zgarnąć:
 • od czwartego do jedenastego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (w każdym z tych 8 miesięcy) wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł.

Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe warunki, otrzymasz premię po 50 zł. Ale da się zgarniać wyższe premie (100 zł zamiast 50 zł) - by tak się stało, wtedy płatności w danym miesiącu muszą być nie na sumę min. 500, ale już na min. 2 000 zł.

No i jest jeszcze wisienka na koniec - by uzyskać ostatnią z premii (w wysokości 100 zł), w dwunastym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wykonaj płatności na sumę min. 500 zł.

Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w lipcu, to płatności (po 500 lub 2 000 zł w każdym miesiącu kalendarzowym) będzie należało wykonywać od sierpnia do października (za co dostaniesz 12 000 lub 24 000 punktów w programie Bezcenne Chwile). Z kolei za płatności w okresie od listopada do czerwca będą wpadać bonusy pieniężne w wysokości 50 lub 100 zł (w zależności od tego na jaką sumę - min. 500 lub min. 2 000 zł - wykonasz transakcje w danym miesiącu). No i potem jeszcze w lipcu wystarczy wykonać płatności na sumę min. 500 zł, by wpadła dodatkowa stówka.

Bonusy pieniężne bank wypłaci na rachunek Twej karty kredytowej. Otrzymane premie albo więc spłacą wykorzystany przez Ciebie limit, albo spowodują nadpłatę. W tym drugim przypadku środki z karty najlepiej wydać, wykonując płatności kartą (w dowolnym miejscu), niż wypłacić w bankomacie czy zrobić przelew (bo to w przypadku karty kredytowej jest kosztowne; przy płatnościach w PLN w dowolnym miejscu nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów).

Już tu podpowiem, że na końcu wpisu znajdziesz mą autorską rozpiskę warunków tej promocji, z którą łatwiej o dopilnowanie spełniania wszystkich warunków promocji.
_________

Płatności kartą możesz wykonać w punktach handlowo-usługowych (np. w sklepach spożywczych, odzieżowych, monopolowych, budowlanych czy motoryzacyjnych, marketach, aptekach, drogeriach, lokalach gastronomicznych, księgarniach, na stacjach paliw itp.) i/lub w Internecie (m.in. na Allegro). Mogą, ale nie muszą to być płatności u partnerów programu Bezcenne Chwile. Zwróć jedynie uwagę, że Citibank uwzględni Twoje transakcje, o ile:
 • "nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., [niżej wyjaśniam o co chodzi - przyp. Mr. Złotówa],  
• nie będą to Transakcje zwrócone"

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem kart kredytowych, transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie" 

Odpadają więc transakcje w kasynach, czy u bukmacherów, a także doładowania aplikacji typu Revolut. Z racji specyficznego kwalifikowania terminali płatniczych w placówkach pocztowych, najpewniej i tam dokonywane transakcje nie zostaną uwzględnione.

Powiadomienie o każdej z nagród dostaniesz wiadomością w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania danej premii. Wydanie każdej z nagród (czy to naliczenie punktów na koncie punktowym programu Bezcenne Chwile, czy to wypłata premii) nastąpi w ciągu 30 dni od powiadomienia o jej przyznaniu. Do dnia otrzymania nagrody posiadaj aktywną kartę wyrobioną w promocji, nie wypowiadaj umowy, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Punkty mają mieć ważność przez 9 miesięcy od dnia ich przyznania - będzie to czas na wymianę na nagrody z katalogu programu Bezcenne Chwile.

Czym jest program Bezcenne Chwile?


W tym miejscu krótkie objaśnienie dla osób, które być może pierwszy raz stykają się z tym programem. 
Bezcenne Chwile to w dużym skrócie program lojalnościowy dla użytkowników wybranych kart Mastercard oferowanych przez niektóre banki w Polsce. 
Płacąc kartą, zbierać można punkty, które dalej da się wymieniać na nagrody z katalogu. A mogą to być m.in. vouchery na zakupy (np. Carrefour, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, Empik.com - w zależności od dostępności), nagrody rzeczowe czy bilety do kina (przykładowo voucher o wartości 50 zł najczęściej "kosztuje" 4000 punktów). 
Wcześniej program funkcjonał pod nazwą Mastercard Priceless Specials. Bezcenne Chwile to jego kontynuacja. Punkty można też zbierać w ofertach specjalnych oraz na powitanie. I na te punkty jest teraz okazja w Citibanku. Sprawdź: Bezcenne Chwile - co to jest i jak działa program Mastercard.

Kto może uzyskać kartę kredytową w Citibanku? 


Osoba wnioskująca o kartę Citi Simplicity, powinna spełniać poniższe kryteria:
 • wiek - minimum 18 lat; 
 • dochód netto - min. 1200 zł lub w przypadku działalności gospodarczej min. 2 500 zł; 
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; w przypadku działalności gospodarczej wymagane jest jej prowadzenie od co najmniej 2 lat

Źródłami dochodu osoby wnioskującej o kartę, które akceptuje Citibank, są nie tylko umowy o pracę i działalność gospodarczą, ale również umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak te same wymogi minimalnego wieku i dochodu wnioskodawcy.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty Citibanku


Karta kredytowa Citi Simplicity
Kartę bank wydaje za 0 zł. 

Na uczestników promocji z bonusami do 1 200 zł czeka jeszcze jeden przywilej - brak opłaty miesięcznej za kartę przez 12 kolejnych miesięcy, począwszy od pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (w tym przypadku regulamin promocji bierze górę nad zasadami wynikającymi z taryfy prowizji i opłat). Za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę również nie jest pobierana.

Po upływie 12 miesięcy opłaty za kartę nadal będzie można uniknąć, ale już nie na warunkach regulaminu promocji, a zgodnych z taryfą opłat i prowizji (na dzień dzisiejszy takie warunki dla "standardowego" posiadacza karty to 1000 zł płatności w miesięcznym okresie rozliczeniowym karty).

Wyrabiając kartę, pamiętaj, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone, czyli obsługi karty przez telefon - czego nie należy mylić z bankowością mobilną za pomocą aplikacji), ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Na potrzeby promocji nie są one wymagane. Tak samo samodzielnie nie warto nadpłacać karty kwotą 200 zł lub wyższą. Co oznacza to nadpłacanie? To proste - jeśli kartą wykonasz płatności na sumę min. 300 zł, to wystarczy, że spłacisz (przelewając na rachunek karty) 300 zł. Możesz przelać więcej, ale jeśli już, to maksymalnie 499,99 zł - tak by nie powstała nadpłata na właśnie 200 zł. I tu - z racji tego, że premie po 100 zł będą wpływać na rachunek karty kredytowej, a więc mogą powodować nadpłatę - to zacytuję przyjaźnie brzmiący zapis z regulaminu:
nadpłata wynikająca z wpływu premii [przyp. Mr. Złotówa] " nie będzie brana pod uwagę przy naliczeniu opłaty z tytułu obsługi nadpłaty na rachunku karty kredytowej, naliczanej w przypadku wystąpienia w cyklu rozliczeniowym salda dodatniego równego lub wyższego niż 200 zł"

Rozpiska ułatwiająca udział w promocji


A teraz obiecana rozpiska, czyli lista zadań do zrealizowania w promocji - możesz ją sobie pobrać, wydrukować i odhaczać spełnianie kolejnych zbliżających do zgarnięcia całej puli. Kliknij i pobierz rozpiskę

💡 Na koniec dodam, iż w Citibanku zyskać można jeszcze więcej. Do wzięcia czeka bowiem premia 500 zł na start. Promocję karty kredytowej z bonusami do 900 zł można łączyć z promocją konta. Kolejność złożenia wniosków o kartę kredytową i konto osobiste nie ma znaczenia.

Jeśli chcesz zyskiwać na najlepszych promocjach bankowych, skorzystaj z prostego i niezawodnego źródła informacji, jakim jest newsletter dla Czytelników bloga. Zapis zajmuje tylko chwilę (podobnie jak rezygnacja z subskrypcji, jeśli kiedykolwiek z jakiejkolwiek przyczyny tak postanowisz):


76 komentarzy:

 1. To dobrze że wszedłem w tą promocję Citi za 900 złotych. Tam wystarczy wydać 300 miesięcznie. Przecież w innych bankach też muszę nabić różne kwoty kartą, np w Velo wydaję 1000 co miesiąc dla 10% cashbacku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli w którymś z miesięcy od czwartego do jedenastego wydam >500 zł, ale <2 tys. zł to wtedy przepada 100 zł we wszystkich pozostałych miesiącach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym okresie, jeśli chodzi o premie pieniężne (50 lub 100 zł) w każdym miesiącu można zrobić płatności na ile się chce/może - jeśli będzie to min. 500 zł, to wpadnie bonus 50 zł, a jeśli uda się na min. 2000 zł to premia wyniesie 100 zł.

   Zdobycie 50 zł w którymś z miesięcy nie oznacza utraty możliwości 100 zł w kolejnych miesiącach. Na szczęście w kolejnych miesiącach nadal będzie można zgarnąć ten wyższy bonus.

   Usuń
 3. 61 lat, emerytura w wysokości 2891 zł. Jaki dokument potwierdzający dochód będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo wystarcza wyciąg z konta z potwierdzeniem wpływu świadczenia w ostatnich 3 miesiącach. Zamiennie może być decyzja o przyznaniu/waloryzacji emerytury lub odcinek emerytalny (jeden z ostatnich trzech miesięcy).

   Usuń
 4. Karta zamknięta 15.06. Wniosek złożony :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy na stronie promocji będzie jakiś licznik pokazujący ile wniosków jeszcze zostało?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzę, by kiedykolwiek takowy licznik pojawił się w którejkolwiek promocji Citibanku. Polityka tego banku jest jednak taka, że na bieżąco monitoruje liczbę złożonych wniosków i pilnuje, by zakomunikować o wyczerpaniu puli tak, by każdy kto zdążył wniosek złożyć, nagrody dostał. Innymi słowy: nikt kto weźmie udział, z kwitkiem nie odejdzie (bez znaczenia jest już kolejność zawartych umów czy wykonania płatności kartą).

   Usuń
 6. Niestety CITI pamięta byłych klientów, przez co wniosek o kartę nie przechodzi bezpośrednio na stronie. Pojawia się komunikat Error i pisze, że nastąpi kontakt telefoniczny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy tylko u mnie jest problem przy próbie złożenia wniosku?

  Otrzymuje komunikat „ERROR
  There is An Error With Registration Service Call” po wypełnieniu pierwszej części formularza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej sytuacji bank powinien podjąć kontakt telefoniczny w celu kontynuowania wniosku. O tym błędzie bank już wie.

   Usuń
 8. Po przejściu pierwszego ekranu pojawia mi się Error: There is An Error With Registration Service Call
  Czy powodem może być to, że miałem kiedyś ich kk oraz konto a obecnie pozostał mi dostęp do bankowości internetowej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, to nie musi być powodem - dostęp do bankowości formalnie nie jest (ani technicznie dotąd nigdy nie był) przeszkodą do wzięcia udziału w promocji. W tej sytuacji pozostaje zaczekać na kontakt telefoniczny ze strony banku - bank powinien w najbliższym czasie go podjąć.

   Usuń
 9. Śmieszna ta promocja... Trzeba wydać 24 tysiące żeby otrzymać 1200 zl. W poprzedniej promocji citi wystarczyło wydać w sumie 2700 zl żeby otrzymać 900 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1200>900 zł zawsze. Ja zawsze wolę to więcej.

   Usuń
 10. Czy przystąpienie do Bezcennych Chwil to wymóg promocji? Czy liczy się po prostu rejestracja nowej karty tam? Bo już mam tam konto chwilowo bez dodanych kart.

  OdpowiedzUsuń
 11. Strona nie działa, wyświetlana jest info o błędzie i znowu trzeba czekać na telefon - to jakieś kpiny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przed chwilą na wniosek złożony. Bez problemów.

   Usuń
  2. Rano wniosku nie dało się złożyć ale teraz już poszło gładko.

   Usuń
  3. Chwilowo była przerwa, bank musiał usunąć jakiś techniczny błąd i teraz wniosek już działa (od dość wczesnych godzin przedpołudniowych).

   Usuń
  4. Z tego co się udało dowiedzieć wynika, że było zbyt wiele osób wchodzących na ich stronę i po prostu nastąpiło przeładowanie.

   Usuń
 12. U mnie praktycznie co kwartał dają promocję 100zł za wydanie 1000zł, więc trzymam tą kartę. Ciekawe kiedy w końcu nie dadzą, bo już z 3 razy pod rząd dali jak chciałem zrezygnować :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak kilkanaście razy skorzystałem ale stwierdziłem, że lepiej zamknąć kartę i otworzyc z nową promka na nowo. Tym bardziej , że krótkie kadencję są...

   Usuń
  2. Ja też jestem tego zdania, choć zamknięcie w Citi było bardzo niekomfortowe i pełne pretensji i konieczności tłumaczenia się konsultantowi, a otwarcie bardzo trudne, biurokratyczne, czasochłonne. Ja dostaję do 100 zl miesiecznie w VeloBanku, nie na kwartał i NIC NIE MUSZĘ. I korzystam z 8% zysku brutto dla oszczednosci i 100 zl do Carrefoura za zarejestrowana kartę i 50 zl za otworzenie konta z kodu Pana Złotowki. Bardzo jestem zadowolona z tego, że po prostu wszystkie zakupy przez pół roku mam tańsze o 10% i nic nie muszę.

   Usuń
  3. A to chyba trafiło ci się na konsultanta co miał gorszy dzień. Ja już 5 razy miałem takie rozmowy. Zawsze sympatyczne i z szybkim pozytywnym finałem w postaci włączenia promocji :)

   Usuń
 13. Po wypełnieniu formularza otrzymuje sms że obecnie nie możemy pozytywnie rozpatrzyć wniosku. Tylko dlaczego? W poprzedniej promocji była taka sama informacja. W innych bankach nie mam problemu z założeniem kart kredytowych. Oczywiście wcześniej w CITI były zakładane KK. Ma ktoś pomysł dlaczego nie mogę założyć karty? Na infolinii Pani nie potrafiła pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdolności kredytową każdy bank liczy po swojemu.

   Usuń
  2. Zdolność kredytowa na pewno jest, dlatego nie rozumiem i szukam o co chodzi.

   Usuń
  3. Mam dokladnie tak samo

   Usuń
  4. Być może chodzi o korzystanie z odroczonych płatności Allegro Pay?

   Usuń
  5. U mnie to samo. Mam działalność gospodarcza i myślałem ze to wina tego, ale np w ing bez problemu dostałem karte

   Usuń
 14. Jak miałem już kiedyś KK Simplicity w programie Bezcenne Chwile to teraz z tą nową będzie mi przysługiwać 24000 punktów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "W tej promocji nie ma wykluczeń, jeśli chodzi o uczestników programu "Bezcenne Chwile". Nawet gdy bierzesz w nim udział np. z kartą wydaną przez inny bank albo było Ci dane brać udział z inną kartą kredytową Citibanku lub choćby teraz z kartą wydaną do CitiKonta, to z niniejszej promocji z kartą kredytową również możesz skorzystać i 24 000 punków dostaniesz."

   Usuń
  2. Skąd ta pewność?

   Usuń
  3. Jest takie coś jak regulamin i z niego wszystko wynika :)

   Usuń
 15. A rachunki na poczcie można tą kartą zapłacić żeby wliczyło się to do obrotu - czy są jakieś wyłączenia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie będzie się wliczało. W artykule jest o tym mowa.

   Usuń
 16. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie ta krótka karencja wygląda podejrzanie. To się nie zdarza, a z bankobrania korzystam już ponad 4 lata.... Ciekawe jaką strategię bank przyjmie w kolejnych edycjach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W ostatnim czasie takich krótkich karencji faktycznie było mało, ale jeszcze w 2020 roku aż 3 banki zaserwowały promocje, w których okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta/karty wynosił... od kilku dni (!) do 3 miesięcy. Czasem tak się zdarza :) Podejrzanego nic w tym nie ma - regulamin promocji jest wiążący i tam jest taka właśnie data.

   Usuń
  2. Mr Złotówa, jeżeli chodzi o tą promocje, to jeżeli w jednym z tych miesięcy wydam więcej? To wtedy dostanę te niższa nagrodę? Czy muszę zmieścić się w limicie w każdym z tych miesięcy równym tj od 1000 do 2000 albo od 2000 wzwyż ?

   Usuń
  3. Jak ktoś zrobi płatności do 499,99 zł nie dostanie nic.

   Jeśli suma płatności w danym miesiącu zmieści się w przedziale od 500 do 1999,99 zł, to bank da nagrodę o wartości 50 zł.

   Gdy zaś płatności będą na sumę min. 2000 zł (bez górnego ograniczenia) to bank przyzna 100 zł.

   Usuń
 17. Co z tego, że suma nagrody wysoka, jak bardzo rozłożona w czasie )))
  Trzeba przez rok męczyć się z tym bankiem i wydawać po 2 tyś. jakby każdy miał mało zobowiązań w innych bankach... A za 50 zl na miesiąc to już w ogóle nie ma co się bawić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Szkoda prądu na taką promocję.
   Ja za same rozstania z ich kartą kredytową mam lepsze zwroty.

   Usuń
 18. Dzień dobry, Mr Złotówa...
  Czy przelewy z rachunku Karty Kredytowej Citi Simplicity (w tej promocji) zaliczają się do wymaganych promocyjnych płatności? Czy Bank pobiera opłaty za przelewy z rachunku tej Karty Kredytowej Citi Simplicity? Jeżeli tak, to jakie są opłaty za krajowy przelew z Citi Simplicity?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy przelewy to płatności?

   Usuń
  2. Oczywiście że przelewy się nie liczą. I mało tego, jakbyś je zrobił to jeszcze sporo za to zapłacisz. Poczytaj o tym jak działa karta i jak z jej korzystać. W artykule Złotówa linkuje do poradnika.

   Usuń
 19. Mnie za przetestowanie karty MasterCard Citi Premier dali 60k punktów bonusowych!

  OdpowiedzUsuń
 20. Działalność gospodarcza na ryczałt jaki będzie dokument dochodów? Pit roczny?

  OdpowiedzUsuń
 21. Długa historia w skrócie, zawnioskowałem. Wniosku nie dokończyłem. Proponują mi kartę na kwotę znacznie wyższą niż bym chciał, czy można to jakoś zmniejszyć? Nie mogę ponownie zawnioskować, bo system mi pisze, że muszę dokończyć stary wniosek.
  Czy tylko ja miałem ogromne problemy ze zdjęciami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz w rozmowie z konsultantem poprosić o mniejszy limit. Druga opcja to już po zawarciu umowy możesz możesz go w prosty sposób zmniejszyć. Ja napisałem wiadomość przez Citi Online i już następnego dnia limit karty miałem zmniejszony.

   Usuń
 22. czy w tej promocji jest opcja wpisania osoby polecającej, żeby jeszcze zgarnąć za polecenie?

  OdpowiedzUsuń
 23. Citibank oszukuje i po kilku miesiącach zamiast przyznać nagrodę napisał w odpowiedzi na reklamację maila:
  "Szanowny Panie,

  nagroda nie została przyznana z powodu braku wyrażenia zgody na powiadomienia w aplikacjach pkt 5 d) regulaminu:

  i) przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach)."

  Podczas zakładania karty wyraziłem wszystkie niezbędne zgody ponieważ czytałem regulamin. Teraz znaleźli sposób żeby jednak jej nie przyznać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak miałem u nich ale z kontem.Napisalem reklamację i uznali mi ją i kasę dostałem.

   Usuń
 24. Witam mam pytanie do MR. Złotówa wnioskowałem o karte kredytowa aby otrzymać telefon motorola .
  Dostałem dokumenty które muszę dokończyć ale w umowie do karty kredytowej jest jakieś ubezpieczenie Credit Shield Standard czy będą pobierane z tego tytułu jakieś opłaty czy idzie z tego zrezygnować bo nie wiem co zrobić pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenie jest dobrowolne. Wynosi 0,36% salda zadłużenia w dniu wystawienia wyciągu. Możesz je wyłączyć. Napisz wiadomość w bankowości.

   Usuń
 25. Tomasz Jabłoński5 września 2023 12:40

  Pytanko. Czy jak obciążę kartę jednym przelewem na swoje konto w innym banku (są do tego aplikacje) na 2000 zł to uznają to jako płatność kartą ?

  OdpowiedzUsuń
 26. Cześć, czy płatności poprzez payaapke są zaliczane do obrotu? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 27. Czy płatności Blik się wliczają do sumy 2000 zł?

  OdpowiedzUsuń
 28. Dzień dobry. Po zalogowaniu do bezcennych chwil wyskakuje mi takie powiadomienie:
  Żeby Twoja aplikacja działała w pełni, musisz zaakceptować wszystkie obowiązkowe zgody, które uprawniają Cię do korzystania z programu. Aktualnie na Twoim koncie nie są zbierane punkty za transakcje.
  Ktoś pomoże?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodę marketingową musisz wyrazić. Może być wyrażona tylko jedna, jest opcja dwóch: telefonicznie i/lub mailowo. Maile będą przychodzić średnio raz na tydzień.

   Usuń
 29. Panie Złotówa ja w poprzedniej promocji Citi (900zl do zgarnięcia) mam zapis, "Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta, są to (...) wszelkie koszty , które zobowiązany będzie Pan ponieść w związku z umową o kredyt" i ta kwota u mnie to 43571.63 zł. Brzmi to niepokojąco, szukałem wyjaśnień w internecie i przeczytałem całą umowę, ciężko mi znaleźć informację jak mam to rozumieć w przypadku umowę o kartę kredytową a nie typowy kredyt... Czy ktoś się już spotkał z tak wysokim kosztem za kartę kredytową w Citi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To standardowy zapis wynikający wprost z wymogów ustawy. Realnie nijak ma się on do rzeczywistości w przypadku karty kredytowej. Jest nowiem wyliczeniem, które traktuje ją tak, jakbyśmy mieli do czynienia z pożyczką/kredytem, a więc jednorazowo wypłaconą kwotą i płatami comiesięcznych rat. W przypadku karty kredytowej tak to nie działa. Mamy dostęp z do limitu kredytowego, ale korzystać możemy w zakresie przez nas wybranym. Nie trzeba wydawać całego limitu. Do tego nie ma spłat w ratach, bo można korzystać z okresu bezodsetkowego. Zatem to zapis de facto nas nieinteresujący. Sprawdzone nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Można tu niezmiennie zyskać do 1200 zł (tudzież w Twej promocji do 900 zł), nie podnosząc ani grosza kosztów (brak odsetek, brak prowizji i - też możliwy - brak opłat).

   Usuń
 30. Z uporem maniaka i jak rzep psiego ogona uczepiliście się tych 4000 pkt za bon na 50 zł.
  A tymczasem super sprawa to bilet do kina za 800 punktów.
  Normalnie kosztujący tyle Bilet Kinowy x1
  29.90 PLN

  OdpowiedzUsuń
 31. Cześć, czy jeśli przy składaniu wniosku o KK Simplyciti nie zaznaczyłem zgód marketingowych (zapomniałem o tym a nie lubię jak do mnie wydzwaniają) to będę wykluczony z całej promocji? Z góry dzięki za odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonią do mnie rzadko. Często ślą smsy

   Usuń
 32. Czy kartę można dodać do już istniejącego konta w programie Bezcenne Chwile czy trzeba utworzyć nowe konto?

  OdpowiedzUsuń
 33. Dostał ktoś z Was już powiadomienie o nagrodzie? Bo chyba dzisiaj mija termin

  OdpowiedzUsuń
 34. Ktoś już dostał punkty? Ja nie dostałem w ogóle żadnej informacji o przyznaniu punktów bezcenne chwilę a spelnilem warunki? Co robić? Czekać?

  OdpowiedzUsuń
 35. Też nie dostałem. Jak i gdzie można złożyć reklamację?

  OdpowiedzUsuń
 36. i jak tam? nic jeszcze nie doszło? U mnie marne kilka punktów

  OdpowiedzUsuń
 37. Ja do tej pory nie dostałem żadnego info i punktach a Wy?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...