Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Pekao: 100 zł premii za konto dla dziecka (0-17 lat)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

10.07.2023

Pekao: 100 zł premii za konto dla dziecka (0-17 lat)

Bank z żubrem w logo ponownie płaci za otwarcie konta dla pociechy.

Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIX edycja"
Tym razem do wzięcia jest gwarantowana premia pieniężna w wysokości 100 zł (a przy okazji przypomnę, że na rodziców, tudzież na każdą osobę pełnoletnią, czeka premia 200 zł za konto osobiste). 

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Banku Pekao.]


Promocja "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIX edycja"


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być dziecko mieszkające w Polsce i z polskim obywatelstwem, które (w dniu zawarcia w jego imieniu umów) nie ukończyło 18 lat i od 1.01.2021 r. nie posiadało konta osobistego (w PLN) w Banku Pekao.

Z udziału w promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIX edycja" wykluczone są osoby nieletnie, które brały już udział w poprzednich edycjach promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" lub "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

W imieniu dziecka umowę z bankiem zawiera przedstawiciel ustawowy (np. rodzic), który w dniu zakładania konta dla dziecka musi posiadać jakiekolwiek konto osobiste w Banku Pekao. Jeśli takowego jeszcze nie masz, sprawdź jak zyskać 200 zł premii na start za Konto Przekorzystne (tam też piszę jak uzyskać 7% na koncie oszczędnościowym gwarantowane na pół roku). W podlinkowanym wpisie zapoznasz się z zasadami uczestnictwa oraz warunkami promocji, jak również z prześwietleniem konta osobistego w Pekao. Poniżej skupiam się już wyłącznie na okazji do bankobrania z kontem dla dzieci w roli głównej.

Nagroda w promocji konta dla dziecka. Do wzięcia czeka premia w wysokości 100 zł. To gwarantowana nagrody pieniężna - wpłynie ona na konto dziecka, więc pieniądze będzie można wypłacić, przelać lub wydać według własnego uznania.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom – XXIX edycja" i zdobyć 100 zł:
 • do 16.08.2023 r. rodzic (przedstawiciel ustawowy) w imieniu dziecka musi zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych, składając przy tym oświadczenia o przystąpieniu do promocji i wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody;
 • dodatkowo, lecz wyłącznie jeżeli dziecko jest w wieku od 6 do poniżej 13 lat - oprócz wspomnianej wyżej umowy o konto osobiste w tym samym dniu (najlepiej jednocześnie) zawrzeć należy także umowę o rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikację mobilną PeoPay KIDS i kartę Mastercard PeoPay KIDS;
 • dla dziecka w wieku od 13 lat trzeba zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard oraz aplikację PeoPay.
I dalej pozostanie spełnienie warunków (zależnych od wieku dziecka):
 • w przypadku dziecka poniżej 6 lat: na dzień 15.09.2023 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych musi wynosić min. 200,01 zł lub 
 • w przypadku uczestnika w wieku co najmniej 6 lat, najpóźniej do 15.09.2023 r. dziecko musi:
  • zalogować się do aplikacji mobilnej (PeoPay Kids w przypadku dzieci do 13 lat lub PeoPay w przypadku nastolatków mających co najmniej 13 lat) oraz
  • wykonać co najmniej 3 płatności w PLN za pomocą karty wydanej do konta lub Blikiem (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; nie zaliczą się wpłaty, ani wypłaty gotówki).

Wypłata premii


Zgodnie z regulaminem promocji premia 100 zł na konto dziecka ma wpłynąć najpóźniej do 15.10.2023 r. - do tego czasu nie zamykaj, ani nie wypowiadaj umowy o konto osobiste, ani o rachunek oszczędnościowy dla dziecka.

Promocja nie jest dostępna w agencjach i placówkach partnerskich Banku Pekao. Konto dla dziecka założyć można za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay albo w placówkach własnych banku (pamiętaj przy tym jedynie, że jeśli dopiero teraz - jako rodzic - zechcesz założyć konto dla siebie, by zgarnąć bonusy o łącznej wartości 100 zł, to wniosek o konto dla dorosłego trzeba złożyć poprzez stronę promocji, a nie w placówce banku - o szczegółach piszę tutaj).

Konto Przekorzystne dla Młodych - prześwietlenie oferty Pekao


W przypadku kont dla niepełnoletnich w praktyce obowiązują zasady takie, jak dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta; 
 • 0 zł za wydanie i utrzymanie karty
 • 0,20 zł - opłata za każdy SMS z hasłem potwierdzającym dyspozycje składane w bankowości internetowej (alternatywnym sposobem jest darmowa autoryzacja mobilna - za pomocą aplikacji); 
 • 0 zł za wypłatę środków ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty do konta dla dziecka poniżej 6 lat.

Każdy uczestnik promocji (czyli dziecko) może zgarnąć maksymalnie 100 zł (bez względu na liczbę założonych kont).

⚠️ Zakładając konto dla swego dziecka, miej na względzie, by na ten rachunek nie wpłacać większych kwot. Banki stosują bowiem zasadę ograniczonego zarządu majątkiem dziecka - wskutek tego ustawowo narzuconego wymogu nie da się wypłacić/przelać więcej niż 5 000 zł miesięcznie (możliwość wypłaty większej kwoty realizowana jest wyłącznie na podstawie decyzji sądu rodzinnego).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

6 komentarzy:

 1. Dziś był w banku peoko z zubrem by otworzyć konto mieszkaniowe nie otwarto konta mieszkaniowego ani nie udzielono informacji. W banku mało ludzi A oni muwia ze muszę umówić na spotkanie. W banku nie wiedzą ze konto mieszkaniowe maja

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @krzysztofp109@gmail.com
   - nie możesz przekroczyć wieku 45 lat
   - na dziś nie możesz posiadać mieszkania lub domu na własność
   [...]
   - najlepiej gdybyś posiadał piątkę dzieci
   [...]
   - a i tak na to konto z tego co słychać w tym roku załapie się tylko około 2 tys. osób a w przyszłym roku góra 6 tys. osób

   Z tego co widać to tylko kolejna kiełbasa wyborcza i wspominanie o czymś takim to naprawdę kpiny z biednych ludzi.
   Nie dziw się więc, że powiedziano ci że nic o tym nie wiedzą. Prędzej w totolotka coś można wygrać.

   Usuń
  2. Skąd te 2-6 tys. osób? Przecież to wróżenie z fusów. Produkt ma być ogólnodostępny poza wspomnianymi ograniczeniami. Nie ma limitu kont. Od ludzi zależy czy będą z tego korzystać czy nie.

   PS. A niewiedza pracowników placówek to normalka już. Dziwię się że są jeszcze tacy którzy próbują chodzić tam cokolwiek załatwiać.

   Usuń
  3. W banku peoko z zubrem Nie otwierają konta mieszkaniowego umawianie na spotkanie. Tak samo chcesz lokaty i konto osobiste umawianie na spotkanie więc powiedział ze nie umawiać sie

   Usuń
  4. @Anonimowy 11 lipca 2023 10:10
   Może to i "wróżenie z fusów" tyle że nie moje a osoby funkcyjnej w tym banku.

   Nie można również zrzucać winy na pracowników placówek banku. Ktoś chyba tam wie co robi gdy wprowadza takie oferty i o tym od wielu miesięcy trąbi.
   Trzeba połączyć te kropki ze sobą. Tak ma być że ci pracownicy nic nie wiedzą i tyle w temacie.

   Usuń
 2. czy to 201 zł musi byc na koncie dziecka?czy mozna zrobic przewlew z mojego konta z banku pko z zubrem i zaraz przelac spowrotem te pieniadze?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...