Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powraca: walizka podróżna + 65 EUR w bonusach pieniężnych za bezwarunkowo darmowe CitiKonto!

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

17.07.2023

Hit powraca: walizka podróżna + 65 EUR w bonusach pieniężnych za bezwarunkowo darmowe CitiKonto!

Po długiej przerwie powraca popularna promocja CitiKonta.

Walizka podróżna + bonusy za konto w Citibanku
Do wzięcia czeka walizka podróżna Vip Collection oraz - tym razem wyższe - bonusy pieniężne (na sumę 65 EUR). To nagrody o łącznej wartości nawet 617 zł.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Citibanku.]

Dwie (zeszłoroczne) edycje niniejszej promocji cieszyły się ogromnym zainteresowaniem (pierwsza z nich trwała nawet tylko 3 dni, kończąc się tak szybko w związku z ograniczoną liczbą nagród). 

Bank widząc tak duże wzięcie i w tym roku postanowił powrócić z tą okazją do bankobrania.

Walizka podróżna + bonusy za konto w Citibanku


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ma i po 31.12.2020 r. nie miała konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku (wykluczenie obejmuje też współposiadaczy tego typu rachunków). 

Ewentualne posiadanie innych produktów Citibanku (np. karty kredytowej, kredytu czy pożyczki albo rachunku firmowego) nie wyklucza z niniejszej promocji CitiKonta. Pamiętaj jednak, że nawet jeżeli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej Citibanku, to na potrzeby promocji o konto należy zawnioskować na stronie promocji.

Nagrody. Na uczestników promocji czekają następujące nagrody:
 • voucher na zakup walizki podróżnej wyprodukowanej przez Grupę "VIP Collection" - pozwoli on na zakup walizki o wartości 329 zł oraz
 • bonusy pieniężne: 5 oraz 3 x 20 euro (przy obecnym kursie tej waluty to nagrody o łącznej wartości ok. 288 zł).

Limit uczestników. Choć promocja CitiKonta ma być dostępna do 15.09.2023 r., to należy jednak uwzględnić, że może zakończyć się wcześniej, bo bank przewidział nagrody dla 1500 klientów, którzy jako pierwsi założą CitiKonto. Z udziałem warto się pospieszyć.

Zasady promocji "Z walizką i CitiKontem na wakacje"


By wziąć udział w promocji i zdobyć voucher na zakup walizki:
 • złóż wniosek o CitiKonto i do 15.09.2023 r. zawrzyj umowę z bankiem o ww. konto wraz z wydawaną do niego kartą i kontem walutowym EUR oraz zaakceptuj regulamin promocji;
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta:
  • wykonaj min. 3 transakcje Blikiem na łączną kwotę min. 100 zł - przez te transakcje bank rozumie zarówno płatności Blikiem lub przelewy na telefon Blik, więc ten warunek można spełnić w całkiem prosty sposób oraz
  • za pośrednictwem Citi Kantor (darmowej usługi dostępnej w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej Citibanku) wykonaj zlecenia walutowe na łączną kwotę 500 zł lub jej równowartość w innej walucie - wystarczy kupić walutę np. euro (i nawet jeśli od razu dokonasz jej sprzedaży, to koszt takiej transakcji nie powinien być wysoki - zamknie się w kilku złotych).

Za spełnienie powyższych warunków bank przyzna Ci voucher na zakup walizki o wartości 329 zł. Otrzymasz go wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu realizacji powyższych warunków. Voucher będzie można zrealizować jednorazowo tutaj (voucher będzie ważny przez 180 dni).

Bonus 5 EUR za zgody


W celu zdobycia bonusu pieniężnego 5 EUR, podczas zawierania umowy o konto, wyraź zgody na:
 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej (tzn. poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach w tym powiadomienia w aplikacji CitiMobile) oraz 
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego

Wyżej wymienionych zgód nie odwołuj do ostatniego dnia roboczego miesiąca otwarcia konta. Bonus 5 EUR otrzymasz na konto walutowe EUR najpóźniej do ostatniego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

3 bonusy po 20 EUR za aktywność


By zdobyć te nagrody, w drugim, trzecim i czwartym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta (w każdym z tych trzech miesięcy): 
 • wykonaj co najmniej 3 płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie na dowolne kwoty - ważne, by łącznie uzbierało się min. 300 zł; wystarczą więc np. transakcje na 50, 90, 120 i 40 zł)

Bonus 20 EUR otrzymasz za każdy miesiąc, w którym zrealizujesz płatności kartą, a nagrody będziesz otrzymywać na konto walutowe EUR odpowiednio do końca trzeciego, do końca czwartego oraz do końca piątego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Do czasu otrzymania każdej z nagród posiadaj CitiKonto i nie zmieniaj go na rachunek innego typu (do momentu wypłaty bonusu w EUR posiadaj też rachunek walutowy).

CitiKonto - szczegóły oferty Citibanku?


Główne cechy konta osobistego z oferty Citibanku to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 0 zł za pierwsze 3 (w miesiącu kalendarzowym) przelewy Express Elixir; 
 • 0 zł za kartę do konta (bank nie pobiera opłat miesięcznych, ani opłaty za wydanie karty - bez warunków); 
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą w bankomatach Citi (w pozostałych bankomatach darmowe są pierwsze 4 wypłaty kartą w miesiącu kalendarzowym, a piąta i każda kolejna kosztuje 8 zł).

W Citibanku warto mieć na uwadze opłaty za usługi dodatkowe np. CitiPhone, za którą bank pobiera 9 zł miesięcznie. To usługa dobrowolna, która na potrzeby promocji nie jest wymagana, więc warto dopilnować by jej nie włączyć.

Rachunek walutowy EUR prowadzony jest bez opłat, gdy w danym miesiącu średnie saldo na tym rachunku wynosi poniżej 10 tys. EUR.

Jak zyskać więcej z Citibankiem?

Citibank hojnie wynagradza nie tylko posiadaczy konta osobistego. Myśląc o związaniu się z tym bankiem warto zwrócić też uwagę na promocje karty kredytowej. A w nich zyskać da się jeszcze więcej niż w samej promocji konta osobistego. Obecnie to kilka alternatywnych promocji do wyboru:
W podlinkowanych wpisach prześwietlam każdą promocję. Ale w skrócie rzecz ujmując różnica pomiędzy nimi sprowadza się do wartości nagród i warunków, które trzeba spełnić, aby je uzyskać. By uzyskać bonusy o łącznej wartości 1200 zł, trzeba wykonywać kartą płatności na sumę min. 2000 zł przez 11 kolejnych miesięcy (plus 500 zł w dwunastym miesiącu); by zyskać łącznie 900 zł płatności po 300 zł trzeba wykonywać przez 9 miesięcy. Komu natomiast zależy na bardziej sprinterskim zdobyciu nagrody mniejszym wysiłkiem, ten może skupić się na promocji z Motorolą, gdzie wystarczy wykonać po min. 5 płatności kartą jedynie przez 2 miesiące.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Niezawodnym sposobem uzyskiwania powiadomień o nowościach jest newsletter dla Czytelników bloga - zapis na niego zajmuje chwilę (podobnie, jak rezygnacja, jeśli kiedyś z jakiegokolwiek powodu tak zechcesz zrobić):

Przydatne dokumenty:

26 komentarzy:

 1. Czy otwarcie/prowadzenie subkonta EUR coś kosztuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na końcu powyższego wpisu jest informacja: "Rachunek walutowy EUR prowadzony jest bez opłat, gdy w danym miesiącu średnie saldo na tym rachunku wynosi poniżej 10 tys. EUR".

   Usuń
 2. "wykonaj co najmniej 3 płatności kartą na sumę min. 300 zł (mogą to być płatności w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie na dowolne kwoty - ważne, by łącznie uzbierało się min. 300 zł; wystarczą więc np. transakcje na 50, 90, 120 i 40 zł)"

  To mają być 3 czy 4 płatności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymagane są min. 3 płatności na dowolne kwoty, ale tak by w sumie wyszło min. 300 zł.

   W zacytowanym fragmencie podaję jedynie przykład ("50, 90, 120 i 40 zł"), ale kombinacji jest wiele, np. 80 + 100 + 125 zł albo 10 + 40 + 20 + 100 + 70 + 60 zł.

   Usuń
 3. "wykona za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 500 PLN (słownie: pięćset złotych) lub jej równowartość w innej walucie"

  Czy mogę kupić np. 58 EUR i potem wymienić je na PLN? Tyle też powinno wystarczyć bo wyjedzie "na łączną kwotę 500 PLN lub jej równowartość".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Liczy się suma więc możesz kupić za 250 zł i sprzedać za tyle. Wyjdzie w sumie 500

   Usuń
 4. Jak złożyłem ostatnio wniosek o kartę kredytową ale jeszcze nie podpisałem umowy to mogę wziąć udział też w tej promocji? Czy lepiej zaczekać do podpisania umowy jeśli to by jakoś kolidowało?

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, czy zawsze tak jest że klikając na otwarcie konta przełącza do formularza dzięki któremu asystent z banku się skontaktuje? Czy to już znaczy że pola się wyczerpała?

  OdpowiedzUsuń
 6. dzwonili do kogos juz? od 3 dni czekam i nic...

  OdpowiedzUsuń
 7. "w drugim miesiącu po miesiącu otwarcia konta" - czy ja dobrze rozumiem ten zwrot? Tzn jeśli założyłem konto w lipcu to drugi miesiąc po otwarciu konta to dopiero wrzesien?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak mogę wyświetlić cały numer konta w tej badziewnej aplikacji na telefon. Nie jestem w stanie tego zrobić i nie mogę przelać żadnych pieniędzy na konto ? Widzę tylko 4 ostatnie cyfry i gwiazdki. Po kliknięciu w numer nic się nie dzieje. Ma ktoś podobnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Anonimowy 2 sierpnia 2023 18:08
   Fakt, aplikacja jest tragiczna i nie da się tego inaczej określić.
   Mi udaje się kombinując z markowaniem przelewu dotrzeć do ostatnich 10 cyfr rachunku.

   Usuń
 9. Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta: tzn można już w pierwszym miesiącu? Dobrze rozumem?

  OdpowiedzUsuń
 10. Dołączam się do pytania czy można już w pierwszym miejscu po założeniu konta wymienić walutę i to się zaliczy do promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również się podepnę z tyn samym pytaniem... Coś wiadomo, bo w odpowiedzi cisza...

   Usuń
 11. W lipcu założyłem konto - w sierpniu wykonałem 3 bliku na łączną kwotę 100 pln oraz kupiłem eur 500 pln - to się już rozumiem kwalifikuje na walizkę? Teraz we wrześniu i dalej mam wykonywać min 3 transakcję kartą na łącznie min 300 pln, zgadza się ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Czy jest ktoś to zakładam konto w sierpniu i jak rozumiem pod koniec września powinien dostać kod na zakup walizki. Bo Ja jestem w takiej sytuacji i nie mam żadnego kodu. Jak rozumiem znajdę go w aplikacji mobilnej banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tez jestem w takiej samej sytuacji i kodu brak jak ktoś wie gdzie mogę go znaleźć to czekam na pomoc w komentarzach :)

   Usuń
  2. Musisz zalogować się na konto osobiste przez stronę internetowa a nie przez aplikacje i tam będzie w wiadomościach / powiadomieniach

   Usuń
  3. No to tak zrobiłem i dalej nic nie mam. Czy jak założyłem konto na początku sierpnia to powinienem otrzymać ten kod na walizkę pod koniec września czy pod koniec października ? Oczywiście wszystkie "zadania" wykonałem

   Usuń
  4. też czekałem na voucher i sprawdzałem skrzynkę cały czas, a faktycznie okazało się że od połowy września informacja z voucherem czekała na stronie bankowości w kontakt-->wiadomości (w aplikacji tego nie widać).

   Usuń
 13. Dostaliście bonusy 20 euro ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Ku przestrodze!!! Firma z która współpracuje bank Citi odnośnie walizki jest delikatnie mówiąc niemiła dla klientów. Przyszłami uszkodzona walizka i poprosiłem o jej wymianę. Wysłałem zdjecia poprzez MMs, a ze względu na brak reakcji również poprzez e-mail, no i standartowo równiez był brak reakcji. Po kolejnym telefonie o status zgłoszenia, osoba od obsług klienta stwierdziła, że nie widzi żadnych wad i nie ma mowy o wymianie walizki. Wiem, że walizka była banusem, ale sadzę że bank jednak za nią musiał zapłacić i jakieś prawa konsumenckie chyba są. Powiedziałem, że tej sprawy tak nie zostawię i przynajmniej zgłosze to do banku, wtedy zostałem nie miło zwyzywany. Może i faktycznie powinienem machnąć ręką na to, ale z drugiej strony jak można coś takiego tolerować. Pozdrawiam Wszystkich i życze jak najmniej kontaktu z tego typu firmami.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...