Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: program "Lubię to polecam!" (12. edycja)

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

17.07.2023

Bank Millennium: program "Lubię to polecam!" (12. edycja)

Bank Millennium wznowił swój program poleceń konta osobistego.

Lubię to polecam - 12. edycja
Na polecających (obecnych posiadaczy konta w Millennium), jak i polecanych (nowych klientów, którzy dopiero teraz założą konto) czekają nagrody do wyboru: bony na zakupy (o wartości 80 lub 100 zł), bilety do kina lub lokata 7%.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na wstępie jednak bardzo ważna informacja dla tych osób, które jeszcze konta w Banku Millennium nie posiadają. Obecnie dostępna jest alternatywna promocja (nie łączy się z programem poleceń), w której do wzięcia czeka zdecydowanie więcej - gwarantowana premia 500 zł na start. Różnicą w tych dwóch propozycjach jest okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Millennium - w przypadku programu poleceń wystarczy 12 miesięcy rozbratu z tym bankiem, a w promocji z premią niezbędnym jest nieposiadanie konta w Millennium co najmniej od 1.01.2020 r.

Lubię to polecam - 12. edycja


Jak to bywa we wszystkich programach poleceń, tak i tu wyróżnić należy dwie grupy uczestników: polecanych i polecających.

Osobą poleconą (która teraz założy konto w Banku Millennium) może być osoba pełnoletnia, która w okresie 12 miesięcy poprzedzających zawarcie umowy o konto w niniejszej promocji nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Bankiem Millennium, ani nie posiadała jakichkolwiek uprawnień do dysponowania kontem w tym banku (wyklucza się więc posiadaczy i współposiadaczy, pełnomocników, przedstawicieli ustawowych, opiekunów i kuratorów posiadacza rachunku). Wykluczenie dotyczy również użytkowników karty przedpłaconej, dodatkowej karty kredytowej, poręczycieli kredytów oraz posiadaczy jednostek uczestnictwa Millennium TFI.

Na nagrodę za otwarcie konta z polecenia nie załapie się też osoba, która już kiedyś otworzyła konto w ramach którejś wcześniejszej edycji programu "Lubię to polecam" (ale tylko w tym programie poleceń; wcześniejsze uczestnictwo w innych akcjach promocyjnych - z uwzględnieniem wspomnianej, 12-miesięcznej karencji - nie wyklucza z uzyskania nagrody w niniejszym programie).

Z kolei osoba polecająca to pełnoletni posiadacz konta osobistego (w PLN) w Millennium. By wziąć udział w programie poleceń, konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji marketingowych Banku Millennium za pomocą środków porozumiewania się na odległość (należy ich nie odwoływać w trakcie trwania promocji) i rejestracja w programie (jak to zrobić? Oczywiście wyjaśniam nieco niżej).

Program poleceń w Banku Millennium: zasady promocji 


By założyć konto z polecenia i zgarnąć jedną z wybranych przez siebie nagród (jako osoba polecona):
 • złóż wniosek o konto w Banku Millennium, podając kod polecenia od obecnego klienta Banku Millennium - jeśli nie znasz takiej osoby, możesz skorzystać z mego aktualnego kodu: 21696925 
 • zaakceptuj regulamin i zarejestruj się w programie poleceń (stanie się to na etapie składania wniosku, w części "Oświadczenia");
 • wyraź zgody na otrzymywanie informacji marketingowych banku za pomocą środków porozumiewania się na odległość i utrzymuj je w czasie trwania programu;
 • najpóźniej do 22.03.2024 r. 25.03.2024 r. [promocja została przedłużona] zawrzyj umowę z bankiem;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonaj min. 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub Blikiem na sumę co najmniej 360 zł (transakcje można wykonać w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie; mogą to być płatności na mniejsze kwoty -ważne jedynie, by łącznie uzbierało się min. 360 zł) oraz zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł.

Wykonując płatności kartą i/lub Blikiem na potrzeby promocji, pamiętaj, że bank nie uwzględni:
"wypłat gotówki, przelewów, w tym przelewów BLIK na telefon, transakcji związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz zwrotów, tj. kwoty transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do nagrody."

Umowę o konto w Banku Millennium można zawrzeć na kilka sposobów: online (z wykorzystaniem dostępu do bankowości internetowej do swego konta w innym banku) lub podczas wizyty w placówce banku, lub na selfie (czyli z wykorzystaniem wideo weryfikacji). W tym ostatnim przypadku do spełnienia dojdzie jednak jeszcze jeden warunek - w ciągu 30 dni od zawarcia umowy będzie należało jeszcze odwiedzić placówkę Banku Millennium, by tam złożyć wzór podpisu.

Nagrody do wyboru w programie "Lubię to polecam"


Po spełnieniu powyższych warunków Bank Millennium udostępni Tobie (i osobie Cię polecającej) nagrody do wyboru. Za pomocą bankowości internetowej, aplikacji mobilnej, na infolinii lub w placówce banku w ciągu 60 dni będziesz mieć możliwość wyboru jednej z poniższych nagród (o dokładnym terminie ważności nagrody bank poinformuje Cię przy jej przekazaniu):
 • 4 kody wymienialne na bilety do sieci kin Multikino (2D) lub Helios (2D/3D) - kody można zrealizować przez okres min. 60 dni; nagroda zostanie udostępniona elektronicznie w bankowości internetowej oraz przesyłana SMSem w ciągu 7 dni od wyboru;
 • karta upominkowa o wartości 80 zł do wykorzystania w sklepie Zalando.pl - nagrodę można wykorzystać bez ograniczeń czasowych;
 • eKarta podarunkowa w aplikacji Goodie o wartości 100 zł - nagrodę można wykorzystać w sklepach stacjonarnych (za pomocą płatności zbliżeniowych GPay lub ApplePay) i internetowych na terenie Polski; nagroda w postaci kodu ma być ważna przez 60 dni , ale po jej wymianie na ekartę, już sama eKarta będzie miała ważność przez 12 miesięcy;
 • 3-miesięczna lokata 7,0% w skali roku dla kwoty od 500 do 25 000 zł.

Do momentu wyboru nagrody polecający i polecony muszą posiadać konto w Millennium, które nie jest w okresie wypowiedzenia.

Względem poprzednich odsłon programu poleceń, 12. edycja przynosi zmianę dla polecających - w regulaminie nowej akcji można znaleźć następujący zapis:
"Jako Obecny Klient będziesz mógł odebrać maksymalnie 10 nagród po spełnieniu warunków przez Zaproszonych (1 za każde skuteczne polecenie)"


W poprzednich edycjach bank nie stosował limitu. Teraz polecać można też nieograniczoną liczbę osób (i każda z nich dostanie nagrody, nawet jeśli tych poleconych będzie więcej niż dziesięciu), ale z punktu widzenia osoby polecającej opłaca się skupić na nieprzekraczaniu 10 skutecznych poleceń w edycji, bo tylko za tyle rekomendacji polecający dostanie nagrody. 

Jak polecać w programie poleceń Banku Millennium? 


Jeżeli masz już konto osobiste w Banku Millennium i chcesz je polecać znajomym lub komukolwiek z rodziny, to niezbędnym będzie zapisanie do programu "Lubię to polecam" - można to zrobić w bankowości internetowej (zakładka Oferta => Lubię to polecam), aplikacji mobilnej, na infolinii albo w placówkach Millennium. Dzięki temu otrzymasz 8-cyfrowy kod polecenia, który będzie należało przekazać osobie polecanej. Jeżeli ta osoba wykorzysta Twój kod podczas składania wniosku o swe konto i spełni warunki uzyskania swej nagrody za otwarcie konta z polecenia, to wtedy również Ty będziesz mieć możliwość wybrania nagrody dla siebie.

Jeśli było Ci już dane polecać w poprzednich edycjach programu "Lubię to polecam", to pamiętaj o rejestracji w aktualnej, 12. edycji (choć kod poleceń pozostanie ten sam).

Promocja ma być dostępna do 22.03.2024 r. 25.03.2025 r. - w tym czasie będzie możliwa rejestracja w programie. To też ostateczny termin na zawarcie umowy o konto z polecenia.

Konto osobiste Millennium 360º - prześwietlenie oferty


Główne cechy Konta Millennium 360º to: 
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez względu na wiek posiadacza konta bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej; 
 • karta wydawana do konta: 
  • w przypadku posiadacza konta w wieku powyżej 26 lat: 0/11 zł - opłata miesięczna nie będzie pobierana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą lub Blikiem (na dowolne kwoty) lub 
  • w przypadku posiadacza konta w wieku 18-26 lat: 0/5 zł - opłata miesięczna nie będzie pobrana, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. 1 płatność kartą lub Blikiem;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą z dowolnych bankomatów w Polsce (pod warunkiem spełnienia ww. warunku zwalniającego z opłaty miesięcznej za kartę; w przeciwnym wypadku 0 zł jedynie z bankomatów Millennium; 1 zł z bankomatów Santander Banku i Planet Cash oraz 5 zł z innych bankomatów w Polsce).

Jeśli zdarza Ci się płacić kartą za granicą, to nowe konto pozwala również wykonywać transakcje (do 1 000 zł miesięcznie) bez kosztów przewalutowania (dopiero powyżej wspomnianego limitu przeliczenia przy transakcjach w walutach obcych dodawana jest prowizja 2%).
Jeśli nie chcesz przegapić najlepszych promocji bankowych, zapisz się na bezpłatny newsletter, za pomocą którego powiadamiam o nowościach:

Przydatne dokumenty:

2 komentarze:

 1. Achtung: ten ichni program poleceń wyklucza z udziału w promce ROR z premią 400 ziko w gotówce!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest o tym informacja na początku powyższego wpisu: "Obecnie dostępna jest alternatywna promocja (nie łączy się z programem poleceń), w której do wzięcia czeka zdecydowanie więcej - gwarantowana premia 400 zł na start“.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...