Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij do 470 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie dzięki promocji "Eksploruj Świat z Bankiem BNP Paribas"

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

3.07.2023

Zgarnij do 470 zł premii za Konto Otwarte na Ciebie dzięki promocji "Eksploruj Świat z Bankiem BNP Paribas"

W tej promocji do wzięcia czeka 400 lub 470 zł.

Promocja "Eksploruj Świat z Bankiem BNP Paribas": zyskaj 470 zł premii za konto w BNP Paribas
Wysokość gwarantowanej premii pieniężnej zależy od rodzaju karty wybranej do konta. Z niniejszej okazji do bankobrania skorzystać mogą zarówno nowi, jak i powracający klienci (wystarczy bowiem nie posiadać konta w tym banku od min. 12 miesięcy).


[Promocja zakończona. Sprawdź aktualnie dostępne promocje w BNP Paribas.]

Wyższa premia (łącznie 470 zł), dzięki dodatkowemu bonusowi 70 zł, przysługuje osobom, które do konta wybiorą Kartę Otwartą na Świat. Ta karta wiąże się jednak ze stałą, comiesięczną opłatą (12 zł), więc trzeba sobie przekalkulować, co się bardziej opłaca (gdyż opłaty "zjedzą" bowiem część bonusu) - o szczegółach piszę nieco niżej (za płatną Kartą Otwartą na Świat idą jednak i korzyści, np. zauważalne w przypadku płacenia w walutach obcych).

Promocja "Eksploruj Świat z Bankiem BNP Paribas": zyskaj do 470 zł premii za konto w BNP Paribas


Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia z polskim obywatelstwem, która nie jest stroną umowy ramowej z BNP Paribas, a także nie ma i w okresie 12 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie miała (ani nie współposiadała) konta osobistego w BNP Paribas.

Nagrody. Na każdego uczestnika niniejszej promocji czekają 3 bonusy pieniężne: 
 • jeden w wysokości 70 zł (ta nagroda przewidziana jest wyłącznie dla osób, które zdecydują się na płatną kartę wydawaną do konta - Kartę Otwartą na Świat) oraz 
 • 2 x 200 zł (te premie są dostępne już dla każdego uczestnika promocji bez względu na to, którą kartę wybiorą - może to być Karta Otwarta na Dzisiaj, którą w łatwy sposób można utrzymywać za 0 zł).

To nagrody gwarantowane, gdyż nie jest to loteria, ani konkurs, a promocja bankowa - a to na nich głównie skupiam się na blogu Bankobranie. Bonusy pieniężne dostaniesz, jeśli spełnisz określone warunki, które szczegółowo omawiam poniżej. 

Limit rejestracji. Promocja przewidziana jest dla 3 000 uczestników. Z udziałem nie ma więc co zwlekać, bo podobne promocje w przeszłości kończyły się bardzo szybko.

W przypadku wyczerpania puli rejestracji, na stronie promocji pojawi się komunikat o tym fakcie, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Tym samym dobra wiadomość jest taka, że każdy kto zdąży się zarejestrować, ten będzie pewien zdobycia nagród (ale oczywiście po spełnieniu wszystkich warunków, które przedstawiam poniżej).

Zasady promocji "Eksploruj Świat z Bankiem BNP Paribas"


By wziąć udział w promocji:
 • zarejestruj się na stronie promocji, zaznaczając wszystkie oświadczenia (udział w promocji wziąć można tylko za pośrednictwem tej strony);
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie) do 23.07.2023 r. przejdź do złożenia wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wydawaną do niego kartą (jeśli chcesz zgarnąć dodatkowe 70 zł, wybierz Kartę Otwartą na Świat); pamiętaj przy tym, by wniosek uzupełnić tymi samymi danymi, co formularz rejestracji na stronie promocji;
 • zawrzyj umowę z bankiem o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej (najpóźniej do 6.08.2023 r.);
 • aktywuj kartę wydaną do konta (również do 6.08.2023 r.).

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszą nagrodę - premię 70 zł - o ile przy składaniu wniosku Twój wybór padł na Kartę Otwartą na Świat.

By zdobyć dwie kolejne nagrody, już w postaci premii pieniężnych w wysokości 200 zł każda, w sierpniu i wrześniu (w każdym z tych dwóch miesięcy):
 • wykonaj min. 1 przelew (na dowolną kwotę) z konta w BNP Paribas za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (może być to np. przelew na własne konto w innym banku) oraz
 • wykonaj transakcje Blikiem na sumę min. 300 zł (mogą to być płatności Blikiem - z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu i/lub przelewy na telefon Blik).

Kolejność spełniania tych warunków jest dowolna - ważne by wszystkie zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz powyższe wymogi, przysługiwać Ci będzie premia po 200 zł.

Pamiętaj, że warunkiem otrzymania każdej kolejnej nagrody jest uprzednie spełnienie warunków uzyskania nagrody poprzedniej, a więc by zdobyć drugą premię 200 zł za spełnienie warunków we wrześniu, to uprzednio w sierpniu musisz spełnić warunki uzyskania pierwszej premii 200 zł.


Kiedy otrzymasz nagrody za konto w BNP Paribas?


Organizator promocji o przyznaniu kolejnych nagród powiadamiać będzie mailowo (przesyłając wiadomości z adresu eksploruj@promocja.bnpparibas.pl):
 • do 21.08. o przyznaniu premii 70 zł (za otwarcie konta);
 • do 21.09. o przyznaniu premii 200 zł (za spełnienie warunków w sierpniu) oraz
 • do 26.10.2023 r. o przyznaniu drugiej premii 200 zł (za spełnienie warunków we wrześniu).

Na pierwszą z tych wiadomości (jeśli zdecydujesz się na Kartę Otwartą na Świat) lub na drugą wiadomość (w przypadku wyboru innej karty do konta) będzie należało zareagować i za pomocą podanych w niej danych zalogować się na stronie promocji, by tam podać numer rachunku konta założonego w BNP Paribas. Będzie to trzeba zrobić do 26.08. (w przypadku osób, którym przysługiwać będzie bonus 70 zł za Kartę Otwartą na Świat) lub do 26.09.2023 r.  Wypłata bonusów przewidziana jest do 31.08. (70 zł), do 30.09. (200 zł) oraz do 31.10.2023 r. (200 zł).

Do momentu otrzymania nagród posiadaj konto założone w promocji wraz z wydaną do niego kartą oraz z dostępem do bankowości elektronicznej.


Przydatne wskazówki dla uczestników promocji "Eksploruj Świat z Bankiem BNP Paribas"


Spełniając warunki niniejszej promocji, pamiętaj o wytycznych:

▶️ Rejestrując się na stronie promocji i wnioskując tam o konto, warto wyłączyć AdBlock'a (lub inne, podobnie działające programy), jeśli z takowych korzystasz. Czytelnicy bloga sygnalizowali, że bez tego wniosek o konto może się nie otwierać.

▶️ Aktywacja karty wydawanej do konta w BNP Paribas - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie promocji - możliwa jest na jeden z poniższych sposobów: 
 • w bankowości internetowej bądź aplikacji mobilnej lub
 • poprzez infolinię banku, lub
 • w dowolnym bankomacie (z użyciem kodu PIN), lub 
 • płacąc kartą (wyłącznie z użyciem kodu PIN; bez transakcji zbliżeniowych), lub 
 • w placówce banku.
▶️ Przelewy, jakie należy wykonać z konta w BNP Paribas, zlecić trzeba za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Może to być zwykły przelew nawet na własne konto w innym banku ("z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK").

▶️ Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu.  Alternatywnie można wykonać przelewy na telefon Blik. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie.

▶️ Regulamin promocji wyklucza płatności Blikiem wykonywane w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (to kod mający na celu wskazywać dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): - 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, - 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), - 6012, określający instytucje finansowe, - 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, - 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, - 4829, określający internetowe przekazy pieniężne 

Choć ta lista może wydawać się obszerna, to w praktyce bankowi chodzi właściwie o wyeliminowanie tych miejsc, gdzie można zrobić większy obrót, a najczęściej bez faktycznego robienia zakupów. Za to płacić można w różnych sklepach (np. spożywczych, odzieżowych, budowlanych czy motoryzacyjnych), marketach, na stacjach paliw, w kinach, lokalach gastronomicznych, drogeriach czy aptekach itp. Te transakcje będą zaliczone.


Konto Otwarte na Ciebie - prześwietlenie oferty BNP Paribas


Główne cechy Konta Otwartego na Ciebie, czyli konta osobistego w BNP Paribas zakładanego w powyższej promocji, to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane poprzez bankowość internetową lub mobilną; 
 • do konta można wyrobić jedną z trzech kart (pomijam jednak opis Karty Otwartej na eŚwiat).
  - Karta Otwarta na Świat - wymieniam ją jako pierwszą, bo ona otwiera też drogę do zgarnięcia premii 70 zł; miesięczna opłata za posiadanie tej karty bezwarunkowo wynosi 12 zł - zaletą tej karty jest zwolnienie z dodatkowych kosztów przewalutowań w przypadku płatności w walutach obcych - przeliczenie odbywa się po kursie organizacji płatniczej Mastercard. Tą kartą gotówkę bez prowizji można wypłacać z wszystkich bankomatów w Polsce;
  Karta Otwarta na Dzisiaj  - w jej przypadku da się uniknąć opłaty miesięcznej (2 lub 7 zł) - nie jest ona pobierana, jeśli spełniony zostanie jeden z poniższych warunków:
  • użytkownik karty nie ukończył 26. roku życia lub
  • (w przypadku osób mających więcej lat, dzięki promocji "Obniżka na kartę", zapewniającej takie warunki do końca 2023 roku) zapewnione zostanie: wykonanie 3 płatności kartą (na dowolne kwoty; nie liczą się transakcje Blikiem) + 1 logowanie do bankowości internetowej lub mobilnej (w miesiącu poprzedzającym pobranie opłaty) + wyrażenie zgód marketingowych, a także brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych;
   Choć płacenie kartą na potrzeby promocji (w celu uzyskania premii) nie jest konieczne, to jej wyrobienie jest wymagane - by więc uniknąć zbędnego kosztu, pamiętaj też o spełnieniu tych powyższych warunków zwolnienia z opłaty.

   z Kartą Otwartą na Dzisiaj darmowe są wypłaty gotówki są wyłącznie z bankomatów własnych banku oraz sieci Planet Cash (darmowe wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce dotyczą tylko osób w wieku 18-26 lat).

Złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie objętego promocją "Eksploruj Świat z Bankiem BNP Paribas" możliwe jest wyłącznie na stronie promocji. Wówczas umowę z bankiem można zawrzeć za pomocą kodu z SMSa przesłanego przez bank - po tym przyjedzie kurier celem dopełnienia formalności (zweryfikuje tożsamość i przy okazji dostarczy też kartę do konta). Alternatywnym sposobem zawarcia umowy o konto jest widoweryfikacja - w tym przypadku trzeba zarejestrować się na stronie promocji i tam zacząć składać wniosek, a dopiero na etapie wyboru metody zawarcia umowy będzie trzeba wskazać ścieżkę z wideoweryfikacją (za pomocą aplikacji mobilnej). Wtedy otrzymasz SMS od banku i w dalszym kroku będzie należało pobrać aplikację, by za jej pomocą kontynuować otwieranie konta (już zgodnie ze wskazówkami w aplikacji).Przydatne dokumenty:

12 komentarzy:

 1. Sprzeczne informacje we wpisie - raz że mogą być w transakcjach blik przelewy na telefon raz, że nie. Wg mnie z regulaminu wynika że mogą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacje nie są sprzeczne. Zauważ, że są 2 warunki do spełnienia: (1) przelew oraz (2) transakcje Blikiem. To dwie różne kwestie.

   (1) W przypadku przelewu, w regulaminie znajdujemy następującą definicję:
   "Przelew – polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą Bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK, w tym Przelewów na telefon BLIK"

   Tu więc przelew Blik jest wykluczony - wymagany jest "zwykły" przelew, krajowy Elixir PLN, np. na własne konto w innym banku.

   (2) Jeśli chodzi o transakcje Blikiem, to tu przelewy na telefon Blik już są dopuszczone, gdyż regulamin tak je definiuje:
   "Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK, w tym przelewów na telefon BLIK, z wyłączeniem transakcji o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do Regulaminu".

   Usuń
  2. To cytuję z wpisu:
   "Płatności Blikiem na potrzeby promocji można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Zaliczone zostaną wyłącznie transakcje z wykorzystaniem 6-cyfrowego kodu. Na potrzeby promocji bank nie uwzględni wypłat Blikiem w bankomacie, ani przelewów na telefon.'

   Usuń
  3. Ok, w tym miejscu skorygowane do stanu faktycznego. Dzięki za czujność.

   Usuń
  4. Czyli blik na telefon moze być?

   Usuń
  5. To w końcu Blik na telefon zalicza się czy nie?

   Usuń
  6. Wg mnie jest to teraz tak jasno wytłumaczone że już jaśniej się nie da.

   Przelew Blik do płatności tak, ale do przelewów nie.

   Usuń
 2. Paribas przystąpił do bezcennych chwil, bonus za rejestrację 1600.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1600 pkt czyli 20 zł. Nawet nie warto się schylać. Czekam na co najmniej 100 zł.

   Usuń
  2. Kino dla dwojga.

   Usuń
 3. Czy jak się wybierze kartę otwartą na dzisiaj, to można ją zamknąć w tym samym miesiącu, bez ustraty premii po 200 zł za sierpień i wrzesień?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta promocja już się zakończyła. Jednak jakąkolwiek kartę ktoś wybrał, to trzeba ją utrzymać do momentu otrzymania nagród.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...