Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 7,5% na lokacie na nowe środki w VeloBanku (edycja 8/2023)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

18.07.2023

Do 7,5% na lokacie na nowe środki w VeloBanku (edycja 8/2023)

VeloBank odpalił kolejną edycję promocji oprocentowania swych lokat na nowe środki.

VeloBank: Lokata na Nowe Środki - edycja 8/2023
Oprocentowanie nie uległo zmianie - dla nowych środków niezmienne uzyskać można do 7,5% w skali roku - także dla większych kwot i bez wymogu zakładania konta osobistego.

[Promocja zakończona. Sprawdź na bieżąco aktualizowany ranking najlepszych lokat bankowych.]

Zanim przejdę do omówienia lokaty, to - choć wspomniałem, iż można z niej skorzystać bez otwierania konta - jednak nad tym kontem chwilę się pochylę. Aktualnie dostępna jest bowiem promocja do 650 zł w bonusach na start - w podlinkowanym wpisie znajdziesz szczegółowe prześwietlenie tej propozycji (warto, bo takie 650 zł wpadające oprócz odsetek od oszczędności, zdecydowanie zwiększy Twój zysk).

Poniżej skupiam się już wyłącznie na nowej edycji promocji oprocentowania na lokacie na nowe środki.

Jeśli zdecydujesz się na założenie konta osobistego w VeloBanku (w celu uzyskania wspomnianych bonusów), to wtedy otwarcie lokat(y) na nowe środki będzie możliwe już z poziomu bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

VeloBank: Lokata na Nowe Środki - edycja 8/2023


Główne cechy Lokaty na Nowe Środki w VeloBanku to:
 • minimalna kwota: 1 000 zł (to zmiana na plus, teraz można lokować mniejsze środki, bo dotąd obowiązywał wymóg wpłacenia co najmniej 5 tys. zł);
 • maksymalna kwota pojedynczej lokaty: 150 000 zł (każdy klient może otworzyć maksymalnie 3 lokaty na ten sam okres umowny, więc ulokować da się więcej - np. nawet 450 tys. zł na trzech lokatach 2-miesięcznych);
 • oprocentowanie uzależnione od wybranego okresu lokaty (stałe przez cały okres trwania lokaty; zawsze podane w skali roku):
  • 7,5% na 2 miesiące
  • 7,0% na 3 miesiące
  • 6,5% na 6 miesięcy;
 • czas na wpłacenie środków na lokatę: 7 dni po złożeniu wniosku; 
 • dostępność oferty banku: od 18.07. do 10.08.2023  r. (to ostateczny czas złożenia wniosku o lokatę - środki na nią będzie można wpłacić w ciągu wspomnianych 7 dni od złożenia wniosku).

Lokata na nowe środki dostępna jest zarówno dla nowych (lokatę otworzysz, klikając tutaj), jak i obecnych klientów VeloBanku (wtedy otwarcie lokaty możliwe jest w bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej). 

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje wyłącznie dla nowych środków - dla VeloBanku są to środki, które na dzień założenia lokaty będą stanowić nadwyżkę ponad saldo środków zgromadzonych w tym banku na koniec dnia 14.07.2023 roku. W przypadku nowych klientów, którzy dopiero teraz założą lokatę w VeloBanku sytuacja jest klarowna - wszystkie wpłacane środki będą nowymi.

Jeśli zaś chodzi o obecnych klientów, to do wyliczenia salda środków z 14.07.2023 r. bank bierze pod uwagę - indywidualne, jak i wspólne - konta osobiste, oszczędnościowe, rachunki przejściowe i do obsługi bankowych papierów wartościowych, IKE oraz lokaty klienta w VeloBanku. Poza tym nadwyżka ponad saldo środków musi uwzględniać kwotę lokat założonych z nowych środków już po 14.07.2023 roku.

By skorzystać z promocyjnego oprocentowania, pamiętaj wyrazić zgody na:
"• użycie przez nas telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego oraz 
• (...) otrzymywanie od nas informacji handlowych drogą elektroniczną (...) oraz 
• możliwość prowadzenia marketingu (zgoda na marketing lub prawnie uzasadniony interes administratora danych)"

O najlepszych lokatach, nawet tych pojawiających się okazjonalnie, dowiadywać się możesz dzięki newsletterowi. To niezawodny sposób otrzymywania informacji o promocjach bankowych (a przy tym zero spamu):

Przydatne linki:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...