Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 300 zł w bonie do Allegro za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium (+ 400 zł premii za konto osobiste)

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

28.07.2023

300 zł w bonie do Allegro za kartę kredytową Visa Impresja w Banku Millennium (+ 400 zł premii za konto osobiste)

Nagrodą ciągle jest 300 zł do Allegro, ale tym razem za wyrobienie karty kredytowej z logo Visa (a nie jak wcześniej Mastercard).

Promocja Millennium: "300 zł z kartą kredytową Visa"
Oprócz wspomnianej premii, płacąc kartą kredytową Millennium Impresja, wydaną przez Millennium, można zgarnąć zwrot 5% od płatności u partnerów banku.

[Promocja zakończona. Sprawdź obecnie dostępne promocje w Banku Millennium.]

Na początek sprawa najistotniejsza: udział w promocji karty kredytowej z bonem do wykorzystania na Allegro może wziąć wyłącznie osoba posiadająca dostęp do bankowości elektronicznej Millennium, bo właśnie przez bankowość internetową lub mobilną należy zawnioskować o kartę. W praktyce trzeba zatem posiadać (lub dopiero założyć) konto osobiste w tym banku. 

Po założeniu konta osobistego w Millennium uzyskasz dostęp do bankowości internetowej (Millenet) oraz mobilnej, gdzie możliwe będzie złożenie wniosku o kartę kredytową w niniejszej promocji.

Promocja Millennium: "300 zł z kartą kredytową Visa"


Dla kogo promocja?
Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2021 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Banku Millennium (w tym także wydanej przez Eurobank, który został przejęty przez Millennium) lub której dyspozycja rezygnacji z takiej karty (odstąpienia lub wypowiedzenia) nie była w tym czasie przetwarzana przez bank.
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję Millennium lub nie odpowiada Ci przygotowana przez bank nagroda, to możesz sprawdzić inne promocje z kartą kredytową w roli głównej: w Citibanku do wyboru czekają bonusy o łącznej wartości 1200 zł lub 900 zł w bonach do Allegro, a Santander Consumer Bank serwuje promocję z bonami do Biedronki o wartości 300 zł do karty z moneybackiem w wybranych kategoriach miejsc (do 360 zł rocznie).

Nagrody. Bank Millennium dla uczestnika promocji przygotował bon o wartości 300 zł, który udostępni w swej zakupowej aplikacji Goodie, a będzie go można wykorzystać podczas zakupów na Allegro.

Goodie to aplikacja zakupowa promowana przez Bank Millennium. Wykonując zakupy za jej pośrednictwem można uzyskiwać moneyback u wybranych partnerów banku.
 
Jak działa karta kredytowa? Na wstępie kilka słów dla osób, którym jeszcze nie było dane korzystać z karty kredytowej. By zrozumieć jak taka karta działa, polecam mój wpis poradnikowy: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. By bliżej poznać zasady działania karty kredytowej, możesz również obejrzeć mój filmik z kanału Bankobranie na YouTube:Z kolei dzięki poniższemu filmikowi dowiesz się, czym jest okres bezodsetkowy, który jest największą zaletą karty kredytowej. To dzięki okresowi bezodsetkowemu oddawać można taką samą kwotę, jaka z karty została wykorzystana (bez odsetek i bez opłat):Limit nagród. Chociaż promocja karty kredytowej w Millennium ma być dostępna do 30.09.2023 roku, to może zakończyć się wcześniej, gdyż bank przygotował się na udział maksymalnie 20 000 osób. Nagrody trafią do tych, którzy w czasie trwania akcji jako pierwsi złożą wniosek o kartę kredytową (i później oczywiście spełnią pozostałe warunki). 

W przypadku wyczerpania tej (jednak całkiem sporej) puli, o przedterminowym zakończeniu promocji bank ma poinformować na swej stronie internetowej.

Zasady promocji "300 zł z kartą kredytową Visa"


By wziąć udział w akcji i zgarnąć nagrody:
 • do 30.09.2023 r. poprzez bankowość internetową lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Banku Millennium złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja lub Visa Gold, lub Visa Platinum (pamiętaj jednak, że tylko ta pierwsza daje moneyback, o którym jeszcze napiszę nieco niżej) z limitem min. 3 000 zł i w ww. terminie podpisz umowę z bankiem;

  wniosek przez bankowość lub aplikację jest dostępny dla osób z przygotowaną ofertą kredytową; w przypadku braku takowej oferty złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową (także poprzez bankowość lub aplikację);

  uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (Millennium Visa czy nawet Mastercard Impresja, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko wymienione karty z logo Visa);

 • najpóźniej w momencie zawierania umowy o kartę wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych:
  • przez kanały elektroniczne, 
  • przez telefon oraz
  • dotyczących produktów i usług firm współpracujących z Bankiem Millennium;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec otrzymywania dopasowanych informacji handlowych;
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy kalendarzowych (następujących po miesiącu złożenia wniosku o kartę) wykonaj płatności na sumę min. 800 zł (do tej sumy nie zaliczą się transakcje Blikiem, ani płatności wykonywane dodatkową kartą kredytową).

Transakcje kartą wykonywać można w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie. Pamiętaj jednak, by unikać kasyn, kasyn internetowych, gier losowych, zakładów bukmacherskich, loterii i totalizatorów, bo od tego typu transakcji Bank Millennium nalicza dodatkową prowizję wynoszącą 3%, min. 7 zł.

Nagrodę otrzymasz w postaci kodu, który bank prześle SMS-em do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. 

Ten kod będzie należało aktywować w aplikacji Goodie (w polu "Użyj kodu" w sekcji "Więcej" lub "Profil" albo na stronie goodie.pl/kody - bank daje 60 dni na aktywację kodu od momentu jego otrzymania, a eKarta do Allegro ma być ważna przez 12 miesięcy od aktywacji.
💡 Przykładowo: jeśli o kartę w Millennium zawnioskujesz w lipcu, to płatności (po 800 zł w każdym miesiącu) będzie należało wykonać w sierpniu, wrześniu i październiku, a bon od banku dostaniesz do 30.11.2023 r.

Do czasu otrzymania każdej nagrody posiadaj kartę wyrobioną w promocji oraz nie wypowiadaj umowy z bankiem, ani nie wycofuj wyrażonych zgód.

Karta kredytowa Visa Impresja - prześwietlenie oferty Banku Millennium


Biorąc udział w promocji "300 zł z kartą kredytową Visa" załapiesz się także na zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę przez 12 miesięcy (licząc od daty wydania karty), za każdy miesiąc, w którym wykonasz min. jedną płatność kartą.

W przypadku karty Visa Impresja (bo na niej się skupiam z racji moneybacku) po upływie tego okresu będą obowiązywać standardowe warunki z taryfy opłat i prowizji: na ten moment jest to 5 płatności miesięcznie. W przypadku niespełnienia warunku zwalniającego z opłaty, bank pobierze 7,99 zł.

Dodatkowe korzyści z kartą Visa Impresja


Z kartą kredytową Visa Impresja do 31.12.2023 roku uzyskiwać można też moneyback 5% - do 50 zł miesięcznie (choć niewykluczone, że ten program zwrotów zostanie wydłużony - Bank Millennium robił tak już wielokrotnie).

Zwroty naliczane będą jedynie za płatności kartą wykonywane u wybranych partnerów (tylko na terenie Polski; dla transakcji w PLN) współpracujących z bankiem. W przypadku karty Impresja są to:
Apart, 
Baldinini, 
Bershka, 
Cinema City (nie dotyczy zakupów on-line, czyli transakcji dokonywanych Kartą na odległość), 
Cocinelle, 
Deichamann-Obuwie, 
Empik (nie dotyczy zakupów na empik.com, empiktravel.pl, w Empik school, ani Empik cafe), 
Francesco Biasia, 
Inter Cars (dotyczy wyłącznie zakupów online na www.sklep.intercars.com.pl), 
Marella, 
Massimo Dutti, 
Maxmara (nie obowiązuje dla Max Mara Weekend), 
Oysho, 
Pennyblack, 
Pollini, 
Pull&Bear, 
Sephora, 
Smyk (nie dotyczy zakupów na smyk.com), 
Sony Center (za płatności w salonach Sony Center), 
Stradivarius, 
Travelplanet.pl (wyłącznie za płatności za imprezy turystyczne opłacaone w punktach obsługi klienta i on-line), 
Venezia, 
Zara, 
Zara Home. 

Bank Millennium wypłaca zwroty na rachunek karty kredytowej najpóźniej do 20. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty: 

19 komentarzy:

 1. Czy to prawda, że Millennium jest wystawiony na sprzedaż?

  OdpowiedzUsuń
 2. za mocno straszysz Złotówa, w tym fragmencie:

  "uwaga: w banku Millennium dostępne są też inne karty kredytowe (nawet VISA IMPRESJA, więc warto uważać, by ich nie pomylić), ale w promocji udział biorą tylko karty z logo Visa)"

  zamiast pogrubienia miało być sformułowanie "Millennium Visa", by tej Millenium Visa nie brać bo nie jest objęta promocją. Akurat regulaminową VISA IMPRESJĘ warto brać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, udziału nie bierze karta Millennium Visa, ani też Mastercard Impresja (już poprawione - zamysł był zwrócenia uwagi na nią, bo to też Impresja).

   Usuń
 3. Jak się takim bonem na goodie płaci, można będzie kilka zakupów w różnych dniach na Allegro zrobić czy tylko do wykorzystania 1-razowo te 300 zł będzie? Bo jakby dali normalną kartę podarunkową do Allegro to wiem jak to działa ale tu trzeba będzie jej użyć jako kod w goodie ("użyj kodu"). Czytam wszelkie regulaminy goodie, ale nigdzie nie widzę jak to działa. Żeby lipy nie było na koniec typu kupię coś za 50 zł a reszta kasy przepadła bo np. można użyć tylko raz... To ważne.

  OdpowiedzUsuń
 4. A kiedy można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
 5. Komuś wyskakuje jakaś konkretna oferta? jak wejdzie OFERTA ->nowa karta kradytowa. czy tylko "Skontaktuj się z doradcą"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wtedy zamawiasz kontakt. Ale będzie trzeba z dokumentami dochodowymi pofatygować się do placówki

   Usuń
  2. od 4 miesięcy wynagrodzenie wpływa do millenium więc chyba tylko będzie do likwidacji to konto bo nigdzie chodzić nie zamierzam. dzieki za info.

   Usuń
 6. Miałam kilka kat temu u nich kartę kredytową i mi pojawił się baner z tą ofertą po zalogowaniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Absolutnie każdemu się on pojawia w bankowości elektronicznej ... nawet niezatrudnionym 😋

   Usuń
 7. Doładowanie revoluta przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy poza tym: "transakcje Blikiem, ani płatności wykonywane dodatkową kartą kredytową" są jakieś wyłączenia?

  OdpowiedzUsuń
 9. czy ktos wie w jaki sposob mozna poznac date zamnkniecia konta? infolinia poda po weryfikacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Infolinia niestety odsyła do oddziału.

   Usuń
 10. REGULAMIN KART PODARUNKOWYCH DLA KLIENTÓW GOODIE, par.4:
  2. W celu aktywowania Karty Podarunkowej w Aplikacji, Użytkownik musi:
  a. założyć konto użytkownika na Platformie (założenie konta jest niezależne od usługi, o której mowa w ust. 1, ale konieczne do skorzystania z niej),
  b. być zalogowany w Aplikacji,
  c. posiadać link lub kod aktywacyjny przesłany przez Zamawiającego,
  d. podać kod weryfikacyjny wysłany na numer telefonu Użytkownika,
  e. Użytkownik może zostać poproszony w Aplikacji o podanie swoich danych osobowych celem ich weryfikacji. Weryfikacji może zostać poddana tylko osoba posługująca się polskim dowodem osobistym. Wymagany jest następujący zbiór
  danych: imię, drugie imię (jeżeli Użytkownik je posiada), nazwisko, obywatelstwo, PESEL, państwo urodzenia, nr i seria dowodu osobistego, datę wydania dowodu osobistego; i/lub zeskanować swój dowód osobisty oraz zrobić sobie zdjęcie, w celu umożliwienia realizacji obowiązków wynikających z ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o
  przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

  pkt e) - Serio????????????? Żeby skorzystać na koniec z ich karty podarunkowej być może trzeba będzie podać dla goodie nr swojego dowodu osobistego i pesel i resztę danych osobowych i/lub skan swojego dowodu osobistego i jak poproszą to nawet zrobić i przesłać im swoje zdjęcie??????????????????

  Złotówa, co Ty na to? Wg mnie to jakaś paranoja. Takie dane co najwyżej się podaje w banku a nie dla platformy marketingowej goodie!

  OdpowiedzUsuń
 11. przyszła karta goodie, nawet już wykorzystana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak ja wykorzystałeś? Próbuje placic nią w sklepie przez googlepay ale jest cały czas odmowa.

   Usuń
  2. @Anonimowy 17 grudnia 2023 14:37
   A gdzie próbujesz nią płacić? W jakim sklepie?

   Zobacz jak z niej skorzystać. Pomocną tu może też być instrukcja umieszczona na stronie goodie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...